Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 143-144/162 [i] 10:55 Stretnutie so smrťou [i] 12:35 Odložený prípad II. 19-20/23 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 22/24 [i] 15:15 Čistá láska 137-138/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Afrika: Návrat stratenej lásky [i] 23:45 Zabijak [i] 01:50 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:35 Prízraky na konci storočia 5/6 [i] 04:20 Komisár Rex VI. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Policajti z prístavu III. 1/26 [i] 08:55 Rosemary a Thymeová 6 [i] 09:45 Varení pečení [i] 10:15 Sila lásky I. 113 [i] 11:05 Sila lásky I. 114 [i] 12:00 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Rany lásky 23/130 [i] 14:15 Rany lásky 24/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Providence I. 14/17 [i] 17:15 SOS špeciál [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 6/24 [i] 21:00 Dr.House III. 7/24 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:20 Podozrivé okolnosti [i] 23:55 Ochranca 35/65 [i] 00:45 Prípad pre Samanthu 59 [i] 01:30 Vášeň II.-Stratení medzi nosorožcami [i] 02:25 Sila lásky I. 113 [i] 03:15 Sila lásky I. 114 [i] 04:05 Slovensko dnes [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Vášeň III.-Hroch - kráľ Afriky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy z regiónov [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 U Červeného raka 5/6 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Vojny rastlín 2/3 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Na ľudovú nôtu [i] 13:45 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 14:10 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 16/26 [i] 14:35 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Elixír [i] 16:05 Test magazín [i] 16:25 Diagnóza 141 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Totálne fenomenálne 1/21 [i] 18:20 Totálne fenomenálne 2/21 [i] 18:40 Mama to vie najlepšie [i] 19:05 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 66 sezón [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z ART Filmu [i] 22:00 Správy z regiónov [i] 22:15 Terítéken - Na tanieri [i] 23:15 Na krásnom modrom Dunaji [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák - skryté titulky 280 [i] 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 Profesionáli II. 1/13 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 17 [i] 11:15 Acapulco H. E. A. T. 1/22 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 3 [i] 13:15 SHARK I. 18 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 18 [i] 15:15 Tru Calling 14 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 281 [i] 20:45 Kriminálka San Francisco 1/13 [i] 21:45 Kosti III. 10 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Dexter - skryté titulky 17 [i] 00:45 Lulu sa vracia [i] 02:30 Črepiny [i] 03:00 Dexter - skryté titulky [i] 04:00 Kriminálka San Francisco [i] 04:40 Lulu sa vracia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 19,20 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 79 [i] 10:50 Doktor z hôr VI. 3 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Inžinierska odysea 1/13 [i] 14:30 Mravnostné oddelenie II. 15 [i] 15:20 Posledný svedok 33,34 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 50,51 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Príbeh Elizabeth Taylorovej 1,2/2 [i] 23:00 Derrick II. 79 [i] 00:10 Pobrežná hliadka VIII. [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 2/31 [i] 07:00 All Saints VI. 20/43 [i] 07:55 Zoom 43/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 14/22 [i] 10:55 Zoom 43/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 2/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 14/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 3/31 [i] 17:00 All Saints VI. 21/43 [i] 17:55 Zoom 43/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 15/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 17/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 13/20 [i] 23:00 Painkiller Jane 8/22 [i] 23:55 Zoom 43/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 21/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 17/20 [i] 02:50 All Saints V. 12/43 [i] 03:40 Painkiller Jane 8/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Výbuch záchodu [i] 06:00 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 06:25 Miami Ink: Vyrobeno v Japonsku [i] 07:20 Opravna vraků 17 [i] 08:15 Jak se to dělá 48 [i] 08:45 Jak se to dělá 49 [i] 09:10 Možné i nemožné 2 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Výbuch záchodu [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Williams proti Comptonovi [i] 11:55 Opravna vraků 18 [i] 12:50 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 15 [i] 13:45 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 14:40 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 15:05 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 17:00 Jak se to dělá 50 [i] 17:30 Jak se to dělá 51 [i] 18:00 Americký chopper: Rickova motorka - část 2. [i] 19:00 Bořiči mýtů: Mobilní telefon může zničit benzínovou pumpu [i] 20:00 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 21:00 Lovci tornád: Když věci létají vzduchem [i] 22:00 Očitá svědectví 7 [i] 22:30 Očitá svědectví 8 [i] 23:00 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 16 [i] 00:00 Možné i nemožné 3 [i] 01:00 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 01:55 Lovci tornád: Když věci létají vzduchem [i] 02:50 Americký chopper: Rickova motorka - část 2. [i] 03:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 04:40 Jak se to dělá 50 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:20 Růženko, spíte sama? [i] 11:30 Písničky na zítra [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Návrat do ráje II 3/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová II 1/27 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 25/26 [i] 16:15 Modrá růže [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Soumarské rašeliniště [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Taggart [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Děvčátko [i] 00:40 Návrat do ráje II 3/22 [i] 01:30 Hledání ztraceného času [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Sabotáž [i] 03:30 Tajné akce StB 24/40 [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Kultura v regionech 04:35 Evropský manuál 7/24 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:40 Fokus ČT24 [i] 10:05 Muzea umění 7/7 [i] 10:35 Svět zázraků: Karakoram 2/3 [i] 11:00 Po stopách [i] 11:25 U nás v Evropě [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 6/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Tragická záměna [i] 16:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 8/13 [i] 16:20 Praha, město věží [i] 16:40 Zoom [i] 16:50 Znáte je dobře? [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 2/13 [i] 19:20 The Lost Secret 2/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Buď hodná, nebo mi tě vezmou [i] 20:25 Soupeři [i] 22:05 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ghetto jménem Baluty [i] 00:40 Občanská výchova [i] 02:45 Divadlo žije! [i] 03:15 Q [i] 03:40 POP ART 04:20 Zoom [i] 04:35 Sardinie aneb 13 božských šlápot 8/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 89 [i] 09:30 Komisařka Diana Carrová [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex V 3 [i] 13:20 Ženatý se závazky 84, 85 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 17 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 17 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla III 2 [i] 18:30 Ulice 1385, 1386 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda 1 [i] 20:35 Beze stopy VII 24 [i] 21:25 Odložené případy VI 16 [i] 22:20 Drtivý dopad [i] 00:35 Playmate roku 1999 3 [i] 01:00 Novashopping 01:20 GO-GO šou [i] 02:50 112 [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky II 19 [i] 07:55 Přátelé VII 23 [i] 08:25 M*A*S*H 106 [i] 08:55 Policie - New York VII 15 [i] 09:50 Případ pro Sam II 9 [i] 10:50 To je vražda, napsala VIII 7 [i] 11:50 Drzá Jordan II 15 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 20 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 19 [i] 13:45 Muži na stromech I 3 [i] 14:45 Zoufalé manželky IV 4 [i] 15:40 Dvojí nasazení - Berlín [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 24 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí II 11 [i] 23:25 Ani mě nehne [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Medicopter 117 [i] 03:55 TOP STAR magazín [i] 04:50 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Mezi námi právníky [i] 07:30 Artušův meč [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Hlavní zprávy [i] 13:45 Hotýlek [i] 15:20 Tam, kde končí hvězdy [i] 16:55 Tátou proti své vůli [i] 18:25 Horká čokoláda [i] 20:00 Poslední polibek [i] 21:45 Na mrtvém bodě [i] 23:15 Buenos Aires 1977 [i] 01:00 Nikomu nevěř [i] 02:25 Odsouzeni k boji [i] 04:00 Hotýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Paralympiáda [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Atletika [i] 13:30 Snooker [i] 15:30 Fotbal [i] 19:00 Motorismus [i] 20:00 Eurosport for Planet [i] 20:35 Jezdectví [i] 21:40 Golf [i] 22:25 Jachting [i] 23:15 Eurosport for Planet [i] 23:45 Tanec [i] 00:45 Atletika [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 21 [i] 06:00 Dotek anděla II 21 [i] 07:00 Dotek anděla II 22 [i] 08:00 Lupič z povolání [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 18 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 17 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Škrtičův les [i] 16:00 Ochránce II 12 [i] 17:00 Drzá Jordan V 16 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně 17 [i] 21:00 Ochránce II 11 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Jedenáctka mrtvého muže [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 17 [i] 02:00 Neposlušné srdce [i] 04:00 Dotek anděla II 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Tuningmánie 14 [i] 06:00 Coxy na dovolené 05 [i] 06:30 Coxy na dovolené 06 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 03 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 03 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 04 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 19 [i] 10:00 Maminka stávkuje 09 [i] 10:35 Maminka stávkuje 10 [i] 11:15 Co opravdu jíme 05 [i] 11:45 Co opravdu jíme 06 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 03 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 04 [i] 13:15 Slavné světové obrazárny 21 [i] 13:45 Everest [i] 14:15 Coxy na dovolené 05 [i] 14:45 Coxy na dovolené 06 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 19 [i] 17:10 Co opravdu jíme 05 [i] 17:40 Co opravdu jíme 06 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 03 [i] 19:05 Maminka stávkuje 09 [i] 19:40 Maminka stávkuje 10 [i] 20:20 Dítě naší doby 11 [i] 21:30 Piráti silnic 01 [i] 22:00 Piráti silnic 02 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 03 [i] 23:00 Jet set 03 [i] 23:30 Architektura Británie 00:30 Dítě naší doby 12 [i] 01:40 Poslední dny slavných [i] 02:45 Evropská velkoměsta 08 [i] 03:55 Architektura Británie 04:50 Piráti silnic 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bláznivej tábor [i] 07:25 Noční můra od vedle [i] 08:55 P.S. Miluji tě [i] 11:00 Vzbuďte se, vojáci! [i] 13:05 Chilská vesmírná odysea [i] 14:25 O rodičích a dětech [i] 16:15 Všichni opouštějí Brisbane [i] 17:35 Paříži, miluji Tě [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 25 [i] 20:00 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 21:30 Mé druhé já [i] 23:30 Hory mají oči 2 [i] 00:55 Dva na jednoho [i] 02:35 Krvavá laguna [i] 04:00 Zmije [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Citové pouto [i] 11:35 Kdekoli, jen ne tady [i] 13:25 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 13:50 Moje superbejvalka [i] 15:25 Garfield 2 [i] 16:40 Divoký Stomp [i] 18:35 Wall Street [i] 20:30 Velká láska III. : Na hraně 8 [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Hoši z Cannes 12 [i] 22:00 Práce na farmě [i] 23:35 Diane Arbus: Příběh jedné obsese