Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 141-142/162 [i] 10:55 Rodinný priateľ [i] 12:35 Odložený prípad II. 17-18/23 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 21/24 [i] 15:15 Čistá láska 135-136/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Poisťovňa šťastia II. 1/13 [i] 21:20 Posledný samuraj [i] 00:10 Carrie 2: Zúrivosť [i] 02:10 Prízraky na konci storočia 4/6 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 22/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Policajti z prístavu II. 13/13 [i] 08:55 Rosemary a Thymeová 5 [i] 09:45 Varení pečení [i] 10:15 Sila lásky I. 111 [i] 11:05 Sila lásky I. 112 [i] 12:00 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Rany lásky 21/130 [i] 14:15 Rany lásky 22/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Providence I. 13/17 [i] 17:15 SOS špeciál [i] 17:25 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Chodili sme spolu [i] 22:35 Zúfalé manželky II. 7/24 [i] 23:20 Zúfalé manželky II. 8/24 [i] 00:05 Ochranca 34/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 58 [i] 01:40 Vášeň I.- Život v tigrích stopách [i] 02:30 Sila lásky I. 111 [i] 03:20 Sila lásky I. 112 [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Vášeň II.-Stratení medzi nosorožcami [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Keď duša bolí... [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 O deťoch a zvieratkách [i] 08:30 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Oleg Lundstrem [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 Hanka Hulejová [i] 13:45 VAT [i] 14:10 Prapodstata čínskej kultúry 5/6 [i] 14:45 Človek a mesto [i] 14:55 Orlia škola - päť lekcii [i] 15:25 Smiem prosiť...? [i] 16:15 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 16/26 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:05 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Vojny rastlín 2/3 [i] 20:55 Diagnóza 141 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z ART Filmu [i] 22:00 Správy z regiónov [i] 22:15 Filmový klub [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák - skryté titulky 279 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 Profesionáli I. 13/13 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 11:15 Klaun 44/44 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 2 [i] 13:15 SHARK I. 17 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 17 [i] 15:15 Tru Calling 13 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 280 [i] 20:45 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 22:45 SEDEM [i] 23:30 De Facto [i] 00:20 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 02:45 C. S. I. : Kriminálka New York I. [i] 03:30 Newyorskí policajti IV. [i] 04:15 Strata pamäti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 17,18 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 78 [i] 10:50 Doktor z hôr VI. 2 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Vraždy v Midsomeri VII. 2 [i] 15:35 "Kdo chce zabít Jessii?" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 48,49 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Inžinierska odysea 1/13 [i] 20:45 Mravnostné oddelenie II. 15 [i] 21:40 Posledný svedok 33,34 [i] 23:15 Derrick II. 78 [i] 00:20 Pobrežná hliadka VIII. [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 1/31 [i] 07:00 All Saints VI. 19/43 [i] 07:55 Zoom 43/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 13/22 [i] 10:55 Zoom 43/155 [i] 11:00 Vodní krysy IV. 1/31 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 13/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 2/31 [i] 17:00 All Saints VI. 20/43 [i] 17:55 Zoom 43/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 14/22 [i] 21:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 22:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 23:00 Painkiller Jane 7/22 [i] 23:55 Zoom 43/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 20/43 [i] 02:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 14/16 [i] 03:40 Painkiller Jane 7/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 06:00 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 06:25 Miami Ink: Sbohem svobodo [i] 07:20 Opravna vraků 16 [i] 08:15 Jak se to dělá 46 [i] 08:45 Jak se to dělá 47 [i] 09:10 Možné i nemožné 1 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 11:00 Bonneville: Závodiště světa [i] 11:55 Opravna vraků 17 [i] 12:50 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 14 [i] 13:45 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 14:40 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 15:05 Miami Ink: Vyrobeno v Japonsku [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Williams proti Comptonovi [i] 17:00 Jak se to dělá 48 [i] 17:30 Jak se to dělá 49 [i] 18:00 Americký chopper: Rickova motorka - část 1. [i] 19:00 Bořiči mýtů: Výbuch záchodu [i] 20:00 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 21:00 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 22:00 Opravdu velké věci: Jeřáb pro stavbu mrakodrapu [i] 23:00 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 15 [i] 00:00 Možné i nemožné 2 [i] 01:00 Miami Ink: Vyrobeno v Japonsku [i] 01:55 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 02:50 Americký chopper: Rickova motorka - část 1. [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Williams proti Comptonovi [i] 04:40 Jak se to dělá 48 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Moje rodina III 12/13 [i] 09:30 Kavárnička dříve narozených [i] 10:20 Televize [i] 11:25 Láska malovaná [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Návrat do ráje II 2/22 [i] 14:35 Doktorka Quinnová 17/17 [i] 15:20 Dětská záchranka v akci 5/5 [i] 15:35 Přírodní rizika [i] 15:50 Věda je zábava III 6/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rojovník bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 12/13 [i] 22:35 Místo činu [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Vltava v obrazech 21/86 [i] 00:25 Návrat do ráje II 2/22 [i] 01:15 Chcete mě? [i] 01:30 Poklady světa [i] 01:45 Paláce 1. republiky na nábřeží Vltavy [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Zajímavosti z regionů [i] 03:45 Zajímavosti z regionů Brno 04:10 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:35 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Zlatá horečka 2/2 [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Po hladině: Voda [i] 15:10 Vltava v obrazech 21/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Karakoram 2/3 [i] 16:00 Muzea umění 7/7 [i] 16:25 Strategie svobody [i] 16:55 Štíty království českého 1/10 [i] 17:20 Opravdová věda 3/6 [i] 17:50 Divnopis - Lobzy [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 11/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Poslední vlak [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženy Charty 77 [i] 23:25 Musilok [i] 23:55 Barvy Ostravy [i] 00:05 Colours of Ostrava 2008 [i] 00:35 Trutnov Open Air, Rock for People, Planet Festival, Pohoda [i] 01:10 Pohoda 007 [i] 01:55 Příběhy z Afriky [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:10 Zasvěcení [i] 03:40 Film point [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 88 [i] 09:30 Návod k pomstě [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Nová cestománie [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:25 Komisař Rex V 2 [i] 13:20 Ženatý se závazky 82, 83 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 16 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 16 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Vražedná čísla III 1 [i] 18:30 Ulice 1383, 1384 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 122 [i] 21:25 Kriminálka New York III 22 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Policajt z Beverly Hills 3 [i] 00:40 Kriminálka Miami II 24 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 2 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky II 18 [i] 07:55 Přátelé VII 22 [i] 08:25 M*A*S*H 105 [i] 08:55 Policie - New York VII 14 [i] 09:50 Případ pro Sam II 8 [i] 10:50 To je vražda, napsala VIII 6 [i] 11:50 Drzá Jordan II 14 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 19 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 18 [i] 13:45 Muži na stromech I 2 [i] 14:45 Zoufalé manželky IV 3 [i] 15:45 Život za život [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 23 [i] 20:00 Letiště 1 [i] 21:20 Mlha nad zámkem Kilrush [i] 23:15 Kauzy z Bostonu II 8 [i] 00:10 Kriminálka Kolín V 12 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:45 Medicopter 117 [i] 03:35 Svět 2009 [i] 04:05 Autosalon [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Hlavní zprávy [i] 06:55 Holíci [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Mezi námi právníky [i] 13:35 Zloději času [i] 15:30 Artušův meč [i] 17:00 Proměna Placida Lakea [i] 18:30 Doživotní šance [i] 20:05 Tátou proti své vůli [i] 21:35 Jako vzteklí psi [i] 23:25 Nikomu nevěř [i] 00:50 Freeman: Plačící drak [i] 02:30 Podsvětí hudby [i] 04:05 Zloději času [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 11:00 Veslování [i] 13:00 Atletika [i] 16:00 Fotbal [i] 19:00 Atletika [i] 21:00 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 19 [i] 06:00 Dotek anděla II 19 [i] 07:00 Dotek anděla II 20 [i] 08:00 Vánoční pohlednice [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 17 [i] 11:00 Cesta lásky a naděje [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 16:00 Ochránce II 11 [i] 17:00 Drzá Jordan V 15 [i] 18:00 Cesta lásky a naděje 16 [i] 21:00 Ochránce II 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 16 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Škrtičův les [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 16 [i] 02:00 Hříšné město [i] 04:00 Dotek anděla II 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Tuningmánie 12 [i] 06:00 Coxy na dovolené 03 [i] 06:30 Coxy na dovolené 04 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 02 [i] 08:00 Vzpruha pro tělo 01 [i] 08:30 Vzpruha pro tělo 02 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 18 [i] 10:00 Maminka stávkuje 07 [i] 10:35 Maminka stávkuje 08 [i] 11:15 Co opravdu jíme 03 [i] 11:45 Co opravdu jíme 04 [i] 12:15 Vzpruha pro tělo 01 [i] 12:45 Vzpruha pro tělo 02 [i] 13:15 Slavné světové obrazárny 20 [i] 13:45 Everest [i] 14:15 Coxy na dovolené 03 [i] 14:45 Coxy na dovolené 04 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 27 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 18 [i] 17:10 Co opravdu jíme 03 [i] 17:40 Co opravdu jíme 04 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 02 [i] 19:05 Maminka stávkuje 07 [i] 19:40 Maminka stávkuje 08 [i] 20:15 Dítě naší doby 10 [i] 21:25 Tuningmánie 13 [i] 21:55 Tuningmánie 14 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 02 [i] 23:00 Jet set 02 [i] 23:30 Architektura Británie [i] 00:30 Dítě naší doby 11 [i] 01:40 Poslední dny slavných 07 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 07 [i] 03:55 Architektura Británie [i] 04:50 Tuningmánie 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 26 [i] 06:00 Křižovatka smrti 3 [i] 07:30 Pravý Američan [i] 09:00 Nöelle [i] 10:30 Filmy a filmové hvězdy 24 [i] 10:55 Noc s králem [i] 12:55 Bláznivej tábor [i] 14:20 Noční můra od vedle [i] 15:50 P.S. Miluji tě [i] 17:55 Vzbuďte se, vojáci! [i] 20:00 Red [i] 21:30 Na stojáka 59 [i] 22:00 John Adams : Zbytečná válka 7 [i] 23:20 John Adams : Peacefield 8 [i] 00:25 Berlínské spiknutí [i] 02:10 Vycházející slunce [i] 04:20 Red [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Happy Feet [i] 11:50 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 13:55 Návrat lásky [i] 15:50 Před kamerou 26 [i] 16:25 Dokonalý trik [i] 18:35 Citové pouto [i] 20:15 Jasný terč [i] 22:00 Dva týdny [i] 23:35 Závan smrti [i] 01:05 Krvavá sklizeň [i] 02:45 Jasný terč [i] 04:30 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 2 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Z australského vnitrozemí do Hollywoodu [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 23 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 24 [i] 09:00 Veterinární policie Detroit: Kachní případ [i] 10:00 Miamská veterinární policie 12 [i] 11:00 SOS živočišné říše 1 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Máš tu poštu