Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 139-140/162 [i] 10:55 Cesta za zázrakom [i] 12:35 Odložený prípad II. 16/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 13/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 20/24 [i] 15:15 Čistá láska 133-134/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Bláznivá jazda [i] 22:45 Paľba [i] 23:15 112 [i] 23:55 Žoldnier: Légia skazy [i] 01:50 E-Ring: Pentagón - krídlo E [i] 02:35 Prízraky na konci storočia 3/6 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 21/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Policajti z prístavu II. 12/13 [i] 08:55 Rosemary a Thymeová 4 [i] 09:45 Varení pečení [i] 10:15 Sila lásky I. 109 [i] 11:05 Sila lásky I. 110 [i] 12:00 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Rany lásky 19/130 [i] 14:15 Rany lásky 20/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Providence I. 12/17 [i] 17:15 SOS špeciál [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Raz za život [i] 21:50 Dokonalý pár [i] 23:25 Ochranca 33/65 [i] 00:15 Prípad pre Samanthu 57 [i] 01:00 Motormagazín [i] 01:20 Sila lásky I. 109 [i] 02:10 Sila lásky I. 110 [i] 03:00 LEWRON ORCHESTRA OLZA [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Vášeň I.- Život v tigrích stopách [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Štvorlístok [i] 07:30 Sociálny zápisník [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Berkat a Maršo. Šťastie a sloboda [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 Na ľudovú nôtu [i] 13:45 Orientácie [i] 14:15 Žijúce kamene [i] 14:40 Klik [i] 15:00 Človek a mesto - Malacky [i] 15:10 Orlí pár - päť inštinktov [i] 15:35 Umenie 09 [i] 16:05 Cesty nádeje [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Prapodstata čínskej kultúry 5/6 [i] 18:40 VAT [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Oleg Lundstrem [i] 21:00 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z ART Filmu [i] 22:00 Správy z regiónov [i] 22:15 Eurokino [i] 23:40 Cesty nádeje [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Nové bývanie [i] 06:00 Panelák - skryté titulky 278 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:30 Súdna sieň - skryté titulky [i] 08:30 Dobrodružstvo, s. r. o. 19,20 [i] 10:30 Van Helsing [i] 13:15 SHARK I. 16 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 16 [i] 15:15 Tru Calling 12 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 279 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 2 [i] 21:30 Profesionáli II. 5 [i] 22:40 Kill Bill [i] 00:55 C. S. I. : Kriminálka New York I. [i] 01:45 Tru Calling [i] 02:25 Autosalón [i] 02:50 Kill Bill [i] 04:40 Newyorskí policajti IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 15,16 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 77 [i] 10:50 Doktor z hôr VI. 1/15 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Doktorka Quinnová 31,32 [i] 15:20 Skutočný príbeh: Prorok zla [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 46,47 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 2 [i] 21:40 Vražda v hoteli Excelsior [i] 23:20 Derrick II. 77 [i] 00:25 Pobrežná hliadka VIII. [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 26/26 [i] 07:00 All Saints VI. 18/43 [i] 07:55 Zoom 42/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 12/22 [i] 10:55 Zoom 42/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 26/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 12/22 [i] 16:00 Vodní krysy IV. 1/31 [i] 17:00 All Saints VI. 19/43 [i] 17:55 Zoom 42/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 13/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 12/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 23:00 Painkiller Jane 6/22 [i] 23:55 Zoom 42/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 19/43 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 12/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 03:40 Painkiller Jane 6/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 06:00 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 06:25 Miami Ink: Když tu Ami není… [i] 07:20 Opravna vraků 15 [i] 08:15 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 08:45 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 09:10 Možné i nemožné 9 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 11:00 Pátá rychlost 13 [i] 11:30 Pátá rychlost 1 [i] 11:55 Opravna vraků 16 [i] 12:50 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 13:45 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 14:40 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 15:05 Miami Ink: Sbohem svobodo [i] 16:00 Bonneville: Závodiště světa [i] 17:00 Jak se to dělá 46 [i] 17:30 Jak se to dělá 47 [i] 18:00 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2. [i] 19:00 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 20:00 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 21:00 Černé zlato 7 [i] 22:00 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 23:00 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 14 [i] 00:00 Možné i nemožné 1 [i] 01:00 Miami Ink: Sbohem svobodo [i] 01:55 Černé zlato 7 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka na počest raketoplánu Space Shuttle - část 2. [i] 03:45 Bonneville: Závodiště světa [i] 04:40 Jak se to dělá 46 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 33,34/56 [i] 09:00 Hra o život [i] 10:40 Modrá linie: Sicílie 2/6 [i] 11:40 Film o filmu Proměny [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Návrat do ráje II 1/22 [i] 14:40 Doktorka Quinnová 16/17 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 20/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Křeček polní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 1/4 [i] 21:00 Na cestě po Córdobě [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 24/40 [i] 22:30 Sedmá velmoc [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě IV 12/18 [i] 01:05 Návrat do ráje II 1/22 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz Ostrava [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Fürstenberská zahrada - Znovuzrození [i] 13:00 Zábavná škola - Dětská záchranka v akci 4/5 [i] 13:10 Přírodní rizika [i] 13:25 Le petit gnome 5/6 [i] 13:45 Casper a Wendy [i] 15:15 Mexické dobrodružství Maxmiliána 2/2 [i] 16:15 Co nás čeká v budoucnu 3/3 [i] 17:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:50 Bojovnice 3/4 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zemský ráj [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Příběhy z Afriky [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 V odborné péči 34/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:45 Hnus [i] 02:30 Knižní svět [i] 03:00 Rodinné stříbro [i] 03:15 Máte slovo 04:00 Den D 11/13 [i] 04:45 Československý filmový týdeník 734/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 87 [i] 09:30 Komisařka Diana Carrová [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Nová cestománie [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:20 Komisař Rex V 1 [i] 13:15 Ženatý se závazky 80, 81 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 15 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 15 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 24 [i] 18:30 Ulice 1381, 1382 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 4 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House III 24 [i] 22:30 40 dnů a 40 nocí [i] 00:15 Playmate roku 1998 2 [i] 00:45 Novashopping 01:05 DO-RE-MI [i] 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř IV 1 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky II 17 [i] 07:55 Přátelé VII 21 [i] 08:25 M*A*S*H 104 [i] 08:55 Policie - New York VII 13 [i] 09:50 Případ pro Sam II 7 [i] 10:50 To je vražda, napsala VIII 5 [i] 11:50 Drzá Jordan II 13 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 18 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 17 [i] 13:45 Muži na stromech I 1 [i] 14:45 Zoufalé manželky IV 2 [i] 15:45 Nezvaný host [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 22 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer II 15 [i] 23:25 Božská mrcha II 12 [i] 00:20 Kriminálka Kolín V 11 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona VI 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Vůle přežít [i] 07:30 Mezi námi právníky [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Holíci [i] 13:30 Půlnoční střelec [i] 15:05 Hlavní zprávy [i] 16:50 George Washington [i] 18:20 Tam, kde končí hvězdy [i] 19:55 Proměna Placida Lakea [i] 21:25 Odsouzeni k boji [i] 23:00 Freeman: Plačící drak [i] 00:40 Bunkr smrti [i] 02:10 Pod podlahou [i] 03:40 George Washington [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Veslování [i] 15:00 Atletika [i] 18:00 Snooker [i] 19:15 Strongest Man [i] 20:00 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Atletika [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla II 17 [i] 07:00 Dotek anděla II 18 [i] 08:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 16 [i] 11:00 Zamilovaní sousedé [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 15 [i] 14:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 16:00 Život v divočině 7 [i] 17:00 Život v divočině 8 [i] 18:00 Zamilovaní sousedé 15 [i] 21:00 Ochránce II 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 15 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 15 [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 Dotek anděla II 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Coxy na dovolené 01 [i] 06:30 Coxy na dovolené 02 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 01 [i] 08:00 Skryté možnosti 25 [i] 08:30 Skryté možnosti 26 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 17: DJ [i] 10:00 Maminka stávkuje 05 [i] 10:35 Maminka stávkuje 06 [i] 11:15 Co opravdu jíme 01 [i] 11:45 Co opravdu jíme 02 [i] 12:15 Skryté možnosti 25 [i] 12:40 Skryté možnosti 26 [i] 13:10 Slavné světové obrazárny 19 [i] 13:40 Everest [i] 14:10 Coxy na dovolené 01 [i] 14:40 Coxy na dovolené 02 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 26 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 17: DJ [i] 17:10 Co opravdu jíme 01 [i] 17:40 Co opravdu jíme 02 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 01 [i] 19:05 Maminka stávkuje 05 [i] 19:40 Maminka stávkuje 06 [i] 21:15 Tuningmánie 11 [i] 21:55 Tuningmánie 12 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 01 [i] 23:00 Jet set 01 [i] 23:30 Architektura Británie [i] 00:30 Dítě naší doby 10 [i] 01:40 Poslední dny slavných 06 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 06 [i] 03:50 Architektura Británie [i] 04:45 Tuningmánie 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jako Mike 2 [i] 07:35 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 09:25 Hudbu složil, slova napsal [i] 11:10 Spider-Man 3 [i] 13:25 Křižovatka smrti 3 [i] 14:55 Pravý Američan [i] 16:30 Nöelle [i] 18:00 Noc s králem [i] 20:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:00 Kdo je tady ředitel? [i] 23:40 Šprti [i] 01:30 Servírka [i] 03:15 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Návrat na vrchol [i] 12:05 Živoj jde dál [i] 13:55 Perfektní záskok [i] 15:35 Hvězdný záskok [i] 17:20 Vítejte v KLDR! [i] 18:35 Happy Feet [i] 20:20 Malá Miss Sunshine [i] 22:00 Gorila [i] 23:40 Vincentův svět IV. : Cannes ano, Cannes ne 11 [i] 00:10 Poslední skotský král [i] 02:10 Deset položek a méně [i] 03:30 Malá Miss Sunshine [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 6 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 1 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: V zákulisí [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 21 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 22 [i] 09:00 Veterinární policie Detroit: Skutečný šampión [i] 10:00 Miamská veterinární policie 11 [i] 11:00 SOS živočišné říše 15 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Studna přání [i] 12:00 Lvi o