Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Na streche [i] 05:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Malý zajac Bugs a priatelia I. 40/40 [i] 06:35 Scooby Doo, kde si?! I. 5/17 [i] 07:00 Duck Dodgers II. 8/26 [i] 07:25 Xena II. 18/22 [i] 08:20 Samantha: Sviatky amerického dievčaťa [i] 09:55 Priatelia III. 21-22/25 [i] 10:55 O.C. California IV. 16/16 [i] 11:50 Smallville VI. 1/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:20 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 15:55 Zathura: Vesmírne dobrodružstvo [i] 17:45 Prekliatie Mr. Beana [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Slnko, seno a pár faciek [i] 22:45 Tango a Cash [i] 00:40 Carrie [i] 03:00 Štvorylka [i] 04:30 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Motormagazín [i] 06:05 Postav dom, zasaď strom [i] 06:35 Hopla! [i] 07:00 Pocoyo I. 42/52 [i] 07:10 Pocoyo I. 43/52 [i] 07:15 Zvedavý George 24/30 [i] 07:40 Mickey Mouseov klub II. [i] 08:05 Elá hop! [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:50 Púšťou a pralesom 2/3 [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody V. 6/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Pošta pre teba [i] 16:10 Straty a nálezy 5/5 [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kameňák 3 [i] 22:05 Šesť dní 3/3 [i] 23:40 Netforce 1/2 [i] 00:55 Chodili sme spolu [i] 01:40 Reportéri [i] 02:05 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:40 Test magazín [i] 05:45 Halali [i] 06:15 Televíkend [i] 06:40 Tajomstvo pohlaví 2/3 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:00 Môj dom - môj hrad [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:25 Československý filmový týždenník [i] 09:35 Z rodného kraja [i] 10:30 Retro noviny [i] 10:45 Soľ nad zlato [i] 11:40 Náves 7/10 [i] 12:35 Berkat a Maršo. Šťastie a sloboda [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Žijúce kamene [i] 16:30 Slovo [i] 16:35 Orientácie [i] 17:05 Osobnosti televíznej obrazovky [i] 18:05 Televízne osobnosti - Jaro Filip [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Umenie 09 [i] 22:05 Festivalové minúty z ART Filmu [i] 22:15 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:35 Slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:30 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:15 Vražda na pretekoch [i] 07:50 Barbie: Motýlia víla [i] 09:20 Simpsonovci VII. 19,20 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše II 19,20 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 14:00 Rukojemník [i] 16:00 Žiť len 83 hodín [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 PREMIÉRA: Van Helsing [i] 22:45 Klub hrôzy [i] 01:00 Na pokraji smrti [i] 01:30 Väznica Vortex [i] 02:15 Klub hrôzy [i] 04:00 Newyorskí policajti IV. [i] 04:45 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 13,14 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 80,81 [i] 11:00 Zorro 47,48 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Ako sa stavia sen II. [i] 14:45 Bondove dievčatá sú večné [i] 15:40 Julie Lescautová IV. 9,10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Doktorka Quinnová 31,32 [i] 21:35 Skutočný príbeh: Prorok zla [i] 23:15 V uliciach San Francisca 80,81 [i] 01:00 Zorro [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XII. 7/11 [i] 07:00 The Amazing Race XII. 8/11 [i] 08:00 Rodinné právo III. 9/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 4/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 5/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 6/20 [i] 12:00 Wildfire 10/13 [i] 13:00 Vodní krysy II. 4/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 6/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 11/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 6/22 [i] 17:00 Wildfire 10/13 [i] 18:00 Internát II. 5/8 [i] 19:30 Jsem agent [i] 21:25 Zachraň mě IV. 6/13 [i] 22:25 Myšlenky zločince IV. 12/20 [i] 23:25 Pacovo mužstvo III. 11/26 [i] 01:10 Akce 6/13 [i] 01:35 Zachraň mě IV. 6/13 [i] 02:25 Internát II. 5/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 06:00 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 06:55 Soutěž stavitelů motorek: Norakas proti Websterovi [i] 07:50 Masivní rychlost: Rychlost v obrněných vozidlech [i] 08:15 Očitá svědectví 5 [i] 08:45 Očitá svědectví 6 [i] 09:10 Lovci tornád: Tank pro zachycení tornáda [i] 10:05 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 10:35 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 11:00 Zbraně budoucnosti: Speciál z Aljašky [i] 11:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 12:50 Očitá svědectví 5 [i] 13:20 Očitá svědectví 6 [i] 13:45 NASA: Nejvýznamnější mise: Přátelé a soupeři [i] 14:40 Jak se to dělá 38 [i] 15:05 Jak se to dělá 39 [i] 15:35 Masivní rychlost: Rychlost v obrněných vozidlech [i] 16:00 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 17:00 Svět budoucnosti: Neuvěřitelné zítřky [i] 18:00 Auto budoucnosti: Pohonná paliva [i] 19:00 NASA: Nejvýznamnější mise: Přistání Orla [i] 20:00 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 21:00 Jediná cesta úniku: Zaříkávač včel [i] 21:30 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 22:00 Zbraně budoucnosti: Přesně zaměřený cíl [i] 23:00 Můj šokující příběh: Elektrický muž [i] 00:00 Skutečné místo činu 6 [i] 01:00 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů [i] 01:55 Zbraně budoucnosti: Přesně zaměřený cíl [i] 02:50 Soutěž stavitelů motorek: Norakas proti Websterovi [i] 03:45 Masivní rychlost: Rychlost v obrněných vozidlech [i] 04:10 Očitá svědectví 5 [i] 04:40 Očitá svědectví 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Liška Bystrouška 6/7 [i] 06:20 Psí kusy 6/7 [i] 06:25 Ferda 8/26 [i] 06:50 Trojčátka 25/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Slavné historky zbojnické 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku [i] 13:55 Cesty víry [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:30 Sváteční slovo jezuity Petra Koláře [i] 14:35 Hra o život [i] 16:15 Paláce 1. republiky na nábřeží Vltavy [i] 16:30 Moje rodina III 12/13 [i] 17:05 Evropský manuál 7/24 [i] 17:20 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:05 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 38/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Operace Silver A 2/2 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Zprávy 22:00 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Sportky a Šance 22:15 Soudce Ferrare 2/3 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Mrtví jako já 3/14 [i] 00:35 Svět umění: Hollywoodští rivalové 10/15 [i] 01:25 Uvolněte se, prosím [i] 02:10 Na cestě po Bahrajnu [i] 02:35 Folklorika [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavem Duškem [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Stockholm, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 734/2379 [i] 08:45 120 let budovy Státní opery Praha [i] 09:45 Knižní svět [i] 10:15 Film 2009 [i] 10:45 Po hladině: Voda [i] 11:05 Chcete je? [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 2/2 [i] 12:10 K. Kovařovic: Psohlavci [i] 13:45 Po stopách [i] 14:05 POP ART [i] 14:45 Svět umění: Hollywoodští rivalové 10/15 [i] 15:40 Zasvěcení [i] 16:10 Líbej mě, hlupáčku [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 20/20 [i] 19:15 Oslovení hudby [i] 19:45 Hudba na zámku v Roztokách, A. Rejcha: Předehra op. 24 [i] 20:00 Barvy Ostravy [i] 20:10 Colours of Ostrava 2008 [i] 20:40 Trutnov Open Air, Rock for People, Planet Festival, Pohoda [i] 21:15 Pohoda 007 [i] 22:00 Na plovárně s Richardem [i] 22:25 Requiem [i] 00:00 John Scofield Trio [i] 01:00 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 02:00 Čétéčko [i] 02:20 Temná duše lachtanů [i] 03:10 Kamera na cestách: Indonésie [i] 04:05 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 04:20 Folkaři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Království surikat 9 [i] 06:35 Kamarádi z lesa 15, 16 [i] 07:05 Bolek a Lolek 42, 43 [i] 07:25 Baby Looney Tunes 21 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 1 [i] 08:20 Třetí skoba pro Kocoura [i] 09:45 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 11:30 Vím, že jsi vrah [i] 13:30 VC Velké Británie [i] 16:25 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa V 5 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 1 [i] 21:05 Střepiny [i] 21:35 Mr.GS [i] 22:05 Jasné nebezpečí [i] 00:45 Kriminálka Miami II 23 [i] 01:30 Novashopping 01:55 Střepiny [i] 02:15 Volenka [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek III 2 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 7 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé VII 20 [i] 08:00 Svět ve válce 21 [i] 09:15 Svět 2009 [i] 09:50 Temný krystal [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:40 Pán prstenů: Návrat krále [i] 17:40 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 21 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru [i] 22:25 Vášeň a zrada [i] 00:30 Perníkový dědek [i] 02:35 Volejte Věštce 04:15 Partie [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Zabít Elizabeth [i] 07:15 Holíci [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Vůle přežít [i] 13:40 Půlnoční střelec 1. [i] 15:15 Mezi námi právníky [i] 16:50 Tajnosti [i] 18:25 Skandál [i] 20:25 George Washington [i] 21:55 Malý svědek [i] 23:25 Bunkr smrti [i] 00:55 Vražedná rasa [i] 02:20 Anděl strážný [i] 03:55 Skandál [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Atletika [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:30 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Motorismus [i] 16:30 Atletika [i] 20:15 Box [i] 22:15 Motorismus [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Atletika [i] 01:00 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery VIII 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 12 [i] 08:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 10:00 Jane Doeová: Oči [i] 12:00 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy VI 3 [i] 15:00 Soudkyně Amy VI 4 [i] 16:00 Foylova válka I 4/4 [i] 18:00 Život v divočině 7 [i] 19:00 Život v divočině 8 [i] 20:00 Kolébka lží [i] 22:00 Médium II 13 [i] 23:00 Médium II 14 [i] 00:00 Médium II 15 [i] 01:00 Médium II 16 [i] 02:00 Jane Doeová: Oči [i] 04:00 Dlouhá cesta zpátky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Odkud přicházíme 04 [i] 07:00 Budoucnost vody 03 [i] 08:05 Chytrý průvodce po… 27 [i] 08:35 Chytrý průvodce po… 28 [i] 09:10 Jamie v Austrálii 08 [i] 10:10 S Nigellou ve vánoční kuchyni 02 [i] 10:45 S Nigellou ve vánoční kuchyni 03 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou 11 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 23 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 24 [i] 15:30 Znovuobjevitelé 21 [i] 15:55 Znovuobjevitelé 22 [i] 16:25 Mistři švindlu 07 [i] 17:00 Lidé a místa na Zemi: Egypt [i] 17:15 Maminka stávkuje 48 [i] 17:55 Maminka stávkuje 49 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 20:30 Tělo v číslech 02 [i] 00:35 Život ve stavu beztíže [i] 01:35 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i] 02:30 Chytrý průvodce po… 27 [i] 03:00 Chytrý průvodce po… 28 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 03 [i] 04:40 Interiéry 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Last minute Maroko [i] 07:30 Dobrý den, smutku [i] 09:05 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 10:15 Angel [i] 12:10 Jako Mike 2 [i] 13:45 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 15:35 Hudbu složil, slova napsal [i] 17:15 Spider-Man 3 [i] 19:30 Před kamerou 26 [i] 20:00 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 21:30 Králové roku [i] 23:05 Vstupní brána [i] 00:50 Vlajky našich otců [i] 02:55 DESmod [i] 04:00 Hlava nehlava [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Bělásek [i] 09:55 Marion a Lucie [i] 11:30 Garfield 2 [i] 12:45 Příběh zrození [i] 14:25 Hvězdy padají na Henriettu [i] 16:15 Král telenovely [i] 17:50 Návrat na vrchol [i] 20:00 John Adams : Setkání 5 [i] 21:05 John Adams : Jednota nebo smrt 6 [i] 22:10 Vím kdo mě zabil [i] 23:55 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 01:30 Úžasný svět hudby [i] 03:15 Hoši z Chuecatown [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 5 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 81 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 82 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 3 [i] 08:00 Opičí život 7 [i] 08:30 Opičí život 8 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 27 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 28 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Jde do tuhého [i] 10:30 SOS živočišné říše 3 [i] 11:00 Zvířecí policie: Záchrana ze střechy [i] 12:00 Zvířecí policie: Samson, Delilah a Disco [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Malý zázrak [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Anděl strážný [i] 15:00 Opičí branže 13 [i] 15:30 Opičí branže 14 [i] 16:00 Zápisník lovce krokodýlů: Amfiteátr pro krokodýly [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Zanedbaný Murray [i] 18:00 Ztřeštěná zvířata 1 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 2 [i] 19:00 Surikatí království: Sourozenecká rivalita [i] 19:30 Dravcova kořist: V množství je síla [i] 20:00 Dravcova kořist: Chemické zbraně [i] 20:30 Neporazitelní zabijáci: Chemičtí zabijáci [i] 21:00 Pandí čtvrť: Vítejte ve Wolongu [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Zanedbaný Murray [i] 00:00 Veterinární policie Houston 4 [i] 01:00 Surikatí království: Sourozenecká rivalita [i] 01:30 Dravcova kořist: V množství je síla [i] 02:00 Dravcova kořist: Chemické zbraně [i] 02:25 Neporazitelní zabijáci: Chemičtí zabijáci [i] 02:50 Pandí čtvrť: Vítejte ve Wolongu [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Zanedbaný Murray [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:55 Smrt Jacka Doddse [i] 12:45 Kámoš [i] 14:30 Piráti 21.století