Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Invázia 20/22 [i] 05:55 DNES [i] 06:20 Malý zajac Bugs a priatelia I. 39/40 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! I. 4/17 [i] 07:10 Duck Dodgers II. 7/26 [i] 07:40 Alf I. 15-16/25 [i] 08:40 Majster kickboxu [i] 10:40 Priatelia III. 19-20/25 [i] 11:40 Prvá liga [i] 13:40 LET´S DANCE 3 [i] 16:00 LET´S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 16:30 Spoveď kráľovnej strednej školy [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Za mrežami [i] 22:35 Čierny úsvit [i] 00:30 Serpentíny [i] 02:40 Misia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Lovci hadov II. 13/13 [i] 05:35 Zmenáreň [i] 06:05 Extra [i] 06:35 Hopla! [i] 07:00 Pocoyo I. 40/52 [i] 07:10 Pocoyo I. 41/52 [i] 07:15 Zvedavý George 23/30 [i] 07:40 Mickey Mouseov klub II. [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Si v obraze? [i] 09:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:55 Návštevníci 6/7 [i] 10:50 Zlaté hity [i] 11:40 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 19/20 [i] 12:30 Klik [i] 12:45 Motormagazín [i] 13:10 Robin Hood II 10/13 [i] 13:55 Robin Hood II 11/13 [i] 14:40 Tajomný ostrov 1/2 [i] 16:10 Sedem statočných v sedle [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Skutočný príbeh: Boj o dcéru [i] 23:10 Vykúpenie [i] 01:10 Tajomný ostrov 1/2 [i] 02:35 Takí sme boli [i] 03:40 V zóne M - Pohľady za horizont [i] 04:15 Správy STV [i] 04:40 Góly body sekundy [i] 04:45 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 19/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Správy - Hírek [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Euromaxx - Architektúra 18/18 [i] 06:40 Knossos:Labyrint mýtov [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:25 Família [i] 08:55 5000 rokov čínskej civilizácie 4/12 [i] 09:55 Medicína [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 GEN.sk [i] 11:35 Pestrá rodinka 24/36 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Náves 6/10 [i] 14:00 Poltón [i] 14:25 Goldina pomsta [i] 15:20 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:25 Elixír [i] 16:50 Red Bull Air Race World Championship 2009 [i] 17:45 Zábava z archívu [i] 18:25 Tajomstvo pohlaví 2/3 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ako vznikol film Ženy môjho muža [i] 20:25 Pohár konfederácií FIFA [i] 22:20 Retro noviny [i] 22:35 Festivalové minúty z ART Filmu [i] 22:45 Kino na Dvojke [i] 00:45 BJD 2008 [i] 01:30 Motormagazín [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 SEDEM [i] 06:20 Súdna sieň [i] 07:20 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:50 Barbie Fairytopia a kúzlo dúhy [i] 09:20 Panelák - skryté titulky 278 [i] 10:00 Šípková Ruženka [i] 11:40 Choď na to! [i] 14:00 Vražda na pretekoch [i] 15:50 Osudové leto [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rukojemník [i] 22:15 Masaker na strednej škole [i] 00:20 Črepiny [i] 01:00 Kutyil s. r. o. - Finále II. série 15 [i] 01:40 Masaker na strednej škole [i] 03:15 Choď na to! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 11,12 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 78,79 [i] 11:00 Sanitka 9 [i] 12:10 Ako sa stavia sen I. [i] 12:50 Chobotnica IV. 5 [i] 14:30 Siska 36/36 [i] 15:30 Krásavica [i] 17:25 "Vlčí bouda" [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová IV. 9,10 [i] 23:20 V uliciach San Francisca 78,79 [i] 01:00 "Vlčí bouda" [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XII. 5/11 [i] 07:00 The Amazing Race XII. 6/11 [i] 08:00 Rodinné právo III. 8/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 1/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 2/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 3/20 [i] 12:00 Wildfire 9/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 6/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 11/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 4/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 5/22 [i] 17:00 Wildfire 9/13 [i] 18:00 All Saints V. 2/43 [i] 19:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 20:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 21:00 CSI: New York V. 16/20 [i] 22:00 Úkryt [i] 00:10 Lost - Ztraceni V. 11/15 [i] 01:10 CSI: New York V. 16/20 [i] 02:10 Dr. House IV. 11/16 [i] 03:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 03:50 All Saints V. 2/43 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 06:00 Opravdu velké věci: Obrovský horkovzdušný balón [i] 06:55 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 07:50 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 08:15 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 08:45 Výzva pro pravé motorkáře: Francie [i] 09:10 NASA: Nejvýznamnější mise: Přátelé a soupeři [i] 10:05 Riziková laboratoř: Neobvyklý sněžný pluh [i] 11:00 Svět budoucnosti: Neuvěřitelné zítřky [i] 11:55 Pátá rychlost 13 [i] 12:25 Pátá rychlost 1 [i] 12:50 Opravdu velké věci: Obrovský horkovzdušný balón [i] 13:45 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 14:40 Očitá svědectví 5 [i] 15:05 Očitá svědectví 6 [i] 15:35 Výzva pro pravé motorkáře: Francie [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Speciál z Aljašky [i] 18:00 Riziková laboratoř: Neobvyklý sněžný pluh [i] 19:00 Americká rychlá kola: Woodie z r. 1942 - část 3 [i] 20:00 Auto budoucnosti: Pohonná paliva [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 22:00 Bonneville: Závodiště světa [i] 23:00 Zbraně budoucnosti: Speciál z Aljašky [i] 00:00 Lovci tornád: Tank pro zachycení tornáda [i] 01:00 Očitá svědectví 5 [i] 01:25 Očitá svědectví 6 [i] 01:55 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 02:50 Opravdu velké věci: Obrovský horkovzdušný balón [i] 03:45 Výzva pro pravé motorkáře: Francie [i] 04:10 Bonneville: Závodiště světa [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Trojčátka 25/26 [i] 06:35 Sezamová angličtina 31,32/52 [i] 07:05 Garfield a přátelé 4/26 [i] 07:30 Malý televizní kabaret [i] 07:50 Let 29 1/30 [i] 08:10 Hurá, škola! 3/26 [i] 08:25 Casper a Wendy [i] 09:55 Ovečka Shaun 14/40 [i] 10:05 Kuchařská pohotovost [i] 10:35 Zrzoun [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Huňatí rybáři 1/9 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:10 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 25/26 [i] 14:35 Rozum a cit 1/3 [i] 15:30 Pozemské statky [i] 17:20 Experiment [i] 17:45 Život je kabaret [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Kniha mého srdce - TOP 12 [i] 21:10 Těžký zločin [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Zděšení [i] 01:15 Všetko, čo mám rád [i] 02:55 13. komnata Moniky Žákové [i] 03:20 Pošta pro tebe [i] 04:15 Na moll...
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 11/15 [i] 05:25 Soukromá muzea [i] 05:35 Tisíc let české myslivosti [i] 06:00 Velká trojka [i] 06:30 Správy STV 06:55 Tahače 2009 - Assen a Misano [i] 07:05 Diagnóza [i] 07:25 Opravdová věda 2/6 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Galapágy 2/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:05 Příběhy z Afriky [i] 12:05 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 13:00 Game Page [i] 13:25 Sabotáž [i] 13:55 Tori Amos: Live at Madison Square [i] 14:50 Kamera na cestách: Indonésie [i] 15:45 Co nás čeká v budoucnu 3/3 [i] 16:50 Temná duše lachtanů [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:50 Divnopis - Komňa [i] 20:00 Zlatá šedesátá 22/26 [i] 21:00 Kristove roky [i] 22:30 120 let budovy Státní opery Praha [i] 23:30 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 23:45 Noc s Andělem [i] 01:15 Elvis Presley [i] 02:15 Sešli se... [i] 03:15 Na Kloboučku [i] 03:55 ČT Live - Čechomor [i] 04:55 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Bolek a Lolek 40, 41 [i] 06:35 Baby Looney Tunes 20 [i] 07:00 Pirátova rodinka 40 [i] 07:30 Admirál Bublina útočí 12 [i] 08:00 Čarodějky VIII 10 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Rozjeď to naplno [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Přednosta stanice [i] 14:05 Clouseau na stopě [i] 16:10 Kulový blesk [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rafťáci [i] 22:20 Černý úsvit [i] 00:10 Mrtvý na univerzitě [i] 01:45 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Babicovy dobroty [i] 03:00 Rychlý prachy [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek III 1 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 6 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince IV 3 [i] 08:00 Přátelé VII 19 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Wolffův revír V [i] 10:35 Policejní vyjednavači 8 [i] 11:35 Columbo [i] 13:40 Vraždy v Radiolandu [i] 15:55 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 20 [i] 20:00 Přístav naděje [i] 22:30 Vrah od Green River [i] 00:30 Pátek třináctého [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Inspektor Balko 6 [i] 04:45 Inspektor Balko 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Synův pokoj [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Zabít Elizabeth [i] 13:35 Srdeční záležitosti [i] 15:10 Holíci [i] 16:40 Protiklady se přitahují [i] 18:10 Hlavní zprávy [i] 19:55 Tajnosti [i] 21:30 Pochybná sláva [i] 23:30 Předmět lásky [i] 01:00 Zúčtování [i] 02:40 Demolice [i] 04:05 Srdeční záležitosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:35 Atletika [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Atletika [i] 20:15 Bojové sporty [i] 21:15 Motorismus [i] 22:15 Motorismus [i] 22:45 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 17 [i] 06:00 McLeodovy dcery VIII 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 10 [i] 08:00 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 10:00 Slib věčné lásky [i] 12:00 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy VI 1 [i] 15:00 Soudkyně Amy VI 2 [i] 16:00 Foylova válka I 3/4 [i] 18:00 Detektiv Monroe [i] 20:00 Pomluva [i] 22:00 Foylova válka I 4/4 [i] 00:00 Ticho [i] 02:00 Slib věčné lásky [i] 04:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Tuningmánie 10 [i] 06:00 Time Team 07:00 Život pod vládou Napoleona 01 [i] 08:05 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste [i] 09:05 Život ve stavu beztíže [i] 10:10 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i] 11:05 Když se Země zatřese 02 [i] 12:05 Doktorologie 02 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 10 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 21 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 22 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 27 [i] 15:30 Znovuobjevitelé 19 [i] 16:00 Znovuobjevitelé 20 [i] 16:30 Mistři švindlu 06 [i] 17:05 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 17:20 Maminka stávkuje 46 [i] 17:55 Maminka stávkuje 47 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 20:30 Tělo v číslech 01 [i] 01:35 Země krásná neznámá 15 [i] 02:30 Země krásná neznámá 16 [i] 03:40 Místa ve Středomoří 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Let 93 [i] 07:30 Nepolíbená [i] 09:15 P.S. Miluji tě [i] 11:20 Bude naše [i] 12:50 Jmenovec [i] 14:50 Proč kočka není pes [i] 16:30 Marie Antoinetta [i] 18:30 Let 93 [i] 20:00 Miami Vice [i] 22:10 Hrdinové a zbabělci [i] 23:40 Krvavá laguna [i] 01:10 Až na krev [i] 03:45 Mé druhé já [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Život umělce [i] 09:50 Wall Street [i] 11:55 Moje superbejvalka [i] 13:30 Rihanna [i] 14:50 Dannyho parťáci 3 [i] 16:50 Jste zralí na lásku? [i] 18:20 Mladí Titáni v Tokiu [i] 19:35 Neuvěřitelný příběh [i] 21:00 Velká láska III. : Bojuj nebo uteč 7 [i] 22:00 Zodiac [i] 00:35 Láska na druhý pohled [i] 02:20 U ledu [i] 03:55 Děti Boží: Znovunalezení [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 15 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 79 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 80 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 2 [i] 08:00 Opičí život 5 [i] 08:30 Opičí život 6 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 25 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 26 [i] 10:00 Opičí branže 13 [i] 10:30 Opičí branže 14 [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Amfiteátr pro krokodýly [i] 12:00 Deník velkých koček 1 [i] 12:30 Deník velkých koček 2 [i] 13:00 Deník velkých koček 3 [i] 13:30 Deník velkých koček 4 [i] 14:00 Deník velkých koček 5 [i] 14:30 Deník velkých koček 1 [i] 15:00 Deník velkých koček 2 [i] 15:30 Deník velkých koček 3 [i] 16:00 Deník velkých koček 4 [i] 16:30 Deník velkých koček 5 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Vítězný hřebec [i] 18:00 Ztřeštěná zvířata 9 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 10 [i] 19:00 Surikatí království: Příběh Rena a Stumpyho [i] 19:30 Boj o velryby: Bod varu [i] 20:30 Deník velkých koček 2 [i] 21:00 Neuvěřitelné cestování se Stevem Leonardem: Odysea orlovce říčního [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Šokovaný slon [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Vítězný hřebec [i] 00:00 Veterinární policie Houston 3 [i] 01:00 Surikatí království: Příběh Rena a Stumpyho [i] 01:30 Boj o velryby: Bod varu [i] 02:25 Deník velkých koček 2 [i] 02:50 Neuvěřitelné cestování se Stevem Leonardem: Odysea orlovce říčního [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Šokovaný slon [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Vítězný hřebec [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:30 Cesta ke štěstí [i] 13:20 Karcoolka