Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 137-138/162 [i] 10:45 Spoľahlivý sused: Príbeh Susan Wilsonovej [i] 12:35 Odložený prípad II. 15/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 12/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 19/24 [i] 15:15 Čistá láska 131-132/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Nepriestrelný mních [i] 23:25 Univerzálny vojak [i] 01:25 Vynútená pomsta [i] 03:05 Aréna smrti [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 13/13 [i] 08:30 Lovci hadov II. 13/13 [i] 08:55 Rosemary a Thymeová 3 [i] 09:45 Sila lásky I. 107 [i] 10:40 Sila lásky I. 108 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Rany lásky 17/130 [i] 14:15 Rany lásky 18/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Policajti z prístavu II. 10/13 [i] 17:15 SOS špeciál [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:10 Takí sme boli [i] 22:15 Dracula [i] 23:50 Ochranca 32/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 56 [i] 01:25 Správy STV o 16:00 [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Sila lásky I. 107 [i] 03:00 Sila lásky I. 108 [i] 03:50 Slovensko dnes [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:40 Krokodílie kroniky II. 13/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Sloní zápisník I. 3/3 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:35 Família [i] 14:00 Sociálny zápisník [i] 14:15 Eurovirtuál [i] 14:30 Míľniky vedy a techniky 32 [i] 14:45 Míľniky vedy a techniky 33 [i] 15:00 Večer na tému . . [i] 16:45 Štvorlístok [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 18/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 4/12 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Tru Calling 10 [i] 05:40 PROMI NOVINY [i] 06:00 Panelák - skryté titulky 277 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 PROMI NOVINY [i] 07:50 Súdna sieň - skryté titulky [i] 08:50 Profesionáli I. 12 [i] 09:50 C. S. I. : Kriminálka New York I. 14 [i] 10:50 Klaun 43 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 1/22 [i] 12:50 SHARK I. 15 [i] 13:50 C. S. I. : Kriminálka New York I. 15 [i] 14:50 Tru Calling 11 [i] 15:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 278 [i] 20:45 Osudové leto [i] 23:00 Výzva [i] 01:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 02:10 Tru Calling 11 [i] 02:55 Výzva [i] 04:35 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 9,10 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 76 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 15/15 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 13:00 Lampa [i] 15:30 "Ducháček to zařídí" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 44,45 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 9 [i] 21:00 Siska 36/36 [i] 22:00 Chobotnica IV. 5 [i] 23:45 Derrick II. 76 [i] 00:50 Pobrežná hliadka VIII. [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 25/26 [i] 07:00 All Saints VI. 17/43 [i] 07:55 Zoom 42/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 11/22 [i] 10:55 Zoom 42/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 25/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 11/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 26/26 [i] 17:00 All Saints VI. 18/43 [i] 17:55 Zoom 42/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 12/22 [i] 21:00 Natankovat, najíst se a vyspat [i] 23:00 Painkiller Jane 5/22 [i] 23:55 Zoom 42/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 18/43 [i] 02:00 Natankovat, najíst se a vyspat [i] 03:40 Painkiller Jane 5/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 06:00 Hry s časem: Polykání ohně [i] 06:25 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 07:20 Opravna vraků 14 [i] 08:15 Jak se to dělá 44 [i] 08:45 Jak se to dělá 45 [i] 09:10 Možné i nemožné 8 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 11:00 Auto budoucnosti: Mozek [i] 11:55 Opravna vraků 15 [i] 12:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 13 [i] 13:45 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 14:40 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 15:05 Miami Ink: Když tu Ami není… [i] 16:00 Pátá rychlost 13 [i] 16:30 Pátá rychlost 1 [i] 17:00 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 17:30 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 18:00 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 20:00 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 21:00 Riziková laboratoř: Neobvyklý sněžný pluh [i] 22:00 Jediná cesta úniku: Zaříkávač včel [i] 22:30 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 23:00 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů [i] 00:00 Možné i nemožné 9 [i] 01:00 Miami Ink: Když tu Ami není… [i] 01:55 Riziková laboratoř: Neobvyklý sněžný pluh [i] 02:50 Americký chopper: Motorka na počest kosmického raketoplánu Space Shuttle - část 1 [i] 03:45 Pátá rychlost 13 [i] 04:10 Pátá rychlost 1 [i] 04:40 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Bez milosti [i] 09:55 Praha svým vítězným synům [i] 10:20 Příště u Vás ze Soběslavi [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Návrat do ráje 6/6 [i] 14:25 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 14:35 Simpsonovi XVIII 4/22 [i] 15:00 Benjamin Kvítko 8/26 [i] 15:25 Let 29 1/30 [i] 15:50 Svět Elmo 55/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 16/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vstavač mužský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 3/26 [i] 20:55 13. komnata Moniky Žákové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 12/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Ochrana svědků [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Návrat do ráje 6/6 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Jazzové kontrasty [i] 04:30 Ajťáci II 6/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 10/10 [i] 05:20 Stop [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Tři skláři [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Film o filmu Proměny [i] 12:55 Na plovárně s Františkem Mertlem [i] 13:20 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Byla jednou jedna planeta 24/26 [i] 14:35 Sportovci světa: Wimbledon 2007 [i] 15:30 Kvarteto [i] 16:00 Kus dřeva ze stromu [i] 16:15 Vítejte v Tate galerii 11/15 [i] 16:20 Rodina a já [i] 16:40 Louže [i] 17:05 Rozhlédni se, člověče 5/15 [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 41/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk - Stockholm, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Televizní klub neslyšících [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 4/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Galapágy 2/3 [i] 20:50 64. mezinárodní hudební festival [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci II 6/6 [i] 23:35 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 23:55 Gorodok 15/20 [i] 00:20 Ženy Charty 77 [i] 00:35 Dopisy z cely smrti [i] 01:35 Příběhy z Afriky [i] 02:30 Rodina a já [i] 02:50 Louže [i] 03:15 Concertino Praga 2003 [i] 04:47 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 86 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 13 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Beze stopy III 23 [i] 12:20 Komisař Rex IV 16 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 79 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 14 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 14 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 23 [i] 18:30 Ulice 1379, 1380 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Láska a jiné pohromy [i] 21:55 Kill Bill 2 [i] 00:30 Odstřelovač [i] 02:15 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:20 Rychlý prachy [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 16 [i] 07:45 Přátelé VII 18 [i] 08:15 M*A*S*H 103 [i] 08:50 Policie - New York VII 12 [i] 09:50 Případ pro Sam II 6 [i] 10:50 To je vražda, napsala VIII 4 [i] 11:50 Drzá Jordan II 12 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 17 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 16 [i] 13:45 Čarodějky V 1 [i] 14:45 Zoufalé manželky IV 1 [i] 15:40 Mr. Wrong [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 19 [i] 20:00 Johnny English [i] 22:00 Catwoman [i] 00:10 Zlatý chlapec [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Ve jménu zákona VI 15 [i] 04:35 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Sni svůj krátký sen 2. [i] 07:25 Zabít Elizabeth [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Synův pokoj [i] 13:40 Střelba na psy [i] 15:35 Vůle přežít [i] 17:15 Zloději času [i] 19:10 Mezi námi právníky [i] 20:45 Protiklady se přitahují [i] 22:15 Předtucha [i] 23:50 Zúčtování [i] 01:30 Vysoký cíl [i] 03:05 Obraz Doriana Graye [i] 04:35 Střelba na psy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Powerboating [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Atletika [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 19:15 Motorismus [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Strongest Man [i] 21:45 Watts [i] 22:00 Armwrestling [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 15 [i] 06:00 Dotek anděla II 15 [i] 07:00 Dotek anděla II 16 [i] 08:00 Nesvatý Mikuláš [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 15 [i] 11:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 16:00 Ochránce II 10 [i] 17:00 Drzá Jordan V 14 [i] 18:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 20:00 Foylova válka I 3/4 [i] 22:00 Pomluva [i] 00:00 Nápadník [i] 02:00 Vždyť je tak mladá [i] 04:00 Dotek anděla II 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Tuningmánie 08 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 20 06:30 Povolání: cestovatel 10 [i] 07:05 Místo v divočině 02 [i] 08:00 Skryté možnosti 23 [i] 08:30 Skryté možnosti 24 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 16 [i] 10:00 Maminka stávkuje 03 [i] 10:35 Maminka stávkuje 04 [i] 12:15 Skryté možnosti 23 [i] 12:40 Skryté možnosti 24 [i] 13:10 Slavné světové obrazárny 18 [i] 13:40 Everest [i] 14:10 Povolání: cestovatel 20 14:40 Povolání: cestovatel 10 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 25 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 16 [i] 18:10 Místo v divočině 02 [i] 19:00 Maminka stávkuje 03 [i] 19:35 Maminka stávkuje 04 [i] 20:10 Co opravdu jíme 09 [i] 20:40 Co opravdu jíme 10 [i] 21:10 Tuningmánie 09 [i] 21:45 Tuningmánie 10 [i] 22:20 Nové válečné technologie 23:20 Keltské mýty 02 [i] 00:20 Nejpodivnější fóbie [i] 01:20 Poslední dny slavných 05 [i] 02:15 Evropská velkoměsta 05 [i] 03:20 Keltské mýty 02 [i] 04:15 Toulky Maďarskem 10 04:50 Tuningmánie 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Když se smůla lepí na paty [i] 07:25 Nikdo není sám [i] 09:15 Bernard a Doris [i] 10:55 Michael Clayton [i] 12:55 Po hlavě [i] 14:55 S mafií v patách [i] 16:35 Noční můra od vedle [i] 18:05 Jaký otec, taková dcera [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 20:00 Venkovský učitel [i] 22:05 Superbad [i] 23:55 Osobní stážce: nový začátek [i] 01:25 Torrente 3 - Ochránce [i] 03:00 Dva na jednoho [i] 04:40 Všichni opouštějí Brisbane [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 11:55 Před kamerou 25 [i] 12:30 Flicka [i] 14:05 Citové pouto [i] 15:45 Štěstí ve hře [i] 17:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 20:00 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 22:00 Poslední skotský král [i] 00:00 Vincentův svět IV. : Cannes ano, Cannes ne 11 [i] 00:30 Polibek smrti [i] 02:10 Rihanna [i] 03:30 Z úst do úst [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 14 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 15 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Poslední hranice Afriky [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 19 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 20 [i] 09:00 Veterinární policie Detroit: Zařezaný řetěz [i] 10:00 Miamská veterinární policie 10 [i] 11:00 SOS živočišné říše 14 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Láska je slepá [i] 12:00 Máme doma nosorožce! [i] 13:00 Zvířecí policie: Příběh Brandy [i] 14:00 Zážitky Jeffa Corwina: Indie - Jízda na Kobra Expresu [i] 15:00 Nová generace veterinářů se Stevem Irwinem: Forenzní věda [i] 16:00 Lemuří ulička: Boj se Shifakou [i] 16:30 Kdo s koho: Borneo [i] 17:00 Veterinární policie Detroit: Zařezaný řetěz [i] 18:00 SOS živočišné říše 15 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata: Studna přání [i] 19:00 Surikatí království: Láska visí ve vzduchu [i] 19:30 Zoopark - africká dramata 15 [i] 20:00 Lvi od Krokodýlí řeky [i] 21:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 2 [i] 22:00 Veterinární policie Detroit: Skutečný šampión [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Z klecí do pohodlí [i] 00:00 SOS živočišné říše 15 [i] 00:30 Ztřeštěná zvířata: Studna přání [i] 01:00 Surikatí království: Láska visí ve vzduchu [i] 01:30 Zoopark - africká dramata 15 [i] 01:55 Lvi od Krokodýlí řeky [i] 02:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 2 [i] 03:45 Veterinární policie Detroit: Skutečný šampión [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Z klecí do pohodlí