Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 135-136/162 [i] 10:55 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 12:35 Odložený prípad II. 14/23 [i] 13:25 Sravodlivosť 11/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 18/24 [i] 15:15 Čistá láska 129-130/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 38 [i] 21:30 Skúška života [i] 00:05 Bony a klid [i] 01:55 E-Ring: Pentagón - krídlo E 9/22 [i] 02:40 Prízraky na konci storočia 2/6 [i] 04:25 Invázia 19/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 12/13 [i] 08:30 Lovci hadov II. 12/13 [i] 08:55 Rosemary a Thymeová 2 [i] 09:45 Sila lásky I. 105 [i] 10:35 Sila lásky I. 106 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Rany lásky 15/130 [i] 14:15 Rany lásky 16/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Policajti z prístavu II. 9/13 [i] 17:15 SOS špeciál [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 22/25 [i] 22:00 Hľadanie spravodlivosti [i] 23:35 Ochranca 31/65 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu 55 [i] 01:10 Správy STV o 16:00 [i] 01:35 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:55 Sila lásky I. 105 [i] 02:45 Sila lásky I. 106 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Krokodílie kroniky II. 12/13 [i] 04:55 Lovci hadov II. 12/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Euromaxx - kulinárstvo 14/14 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Výmysly uja Elektróna 6/7 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Nicholas G. Winton - sila ľudskosti [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:20 Piesne moje,piesne [i] 13:50 Zdravíčko, pán doktor - Keď duša bolí... [i] 14:15 Krokodílie kroniky II. 13/13 [i] 14:40 Vynálezca z Tajova [i] 15:05 Sféry dôverné [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 32 [i] 18:20 Míľniky vedy a techniky 33 [i] 18:40 Sociálny zápisník [i] 18:55 Eurovirtuál [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Sloní zápisník I. 3/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Halali [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák - skryté titulky 276 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 Profesionáli I. 11 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 13 [i] 11:15 Klaun 42 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 24/24 [i] 13:15 SHARK I. 14 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 14 [i] 15:15 Tru Calling 10 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Pofajčíme, uvidíme [i] 21:30 Panelák - skryté titulky 277 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli II. 14 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 24/24 [i] 01:00 Koniec sveta [i] 02:40 Zásnuby, svadby, zväzky [i] 04:15 Newyorskí policajti IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 7,8 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 75 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 14 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 13:30 Cena za vášeň [i] 15:00 Nie som blázon [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 42,43 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Hviezdne kino: "Ducháček to zařídí" [i] 21:25 Lampa [i] 23:55 Derrick II. 75 [i] 01:00 Pobrežná hliadka VIII. [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 24/26 [i] 07:00 All Saints VI. 16/43 [i] 07:55 Zoom 41/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 22/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 10/22 [i] 10:55 Zoom 41/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 24/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI 22/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 10/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 25/26 [i] 17:00 All Saints VI. 17/43 [i] 17:55 Zoom 41/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 11/22 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i] 22:00 Boj o čas 12/13 [i] 23:00 Painkiller Jane 4/22 [i] 23:55 Zoom 41/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 17/43 [i] 02:00 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i] 02:50 Boj o čas 12/13 [i] 03:40 Painkiller Jane 4/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 06:00 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 06:25 Miami Ink: Kat se vrací/Ami v plném proudu [i] 07:20 Opravna vraků 13 [i] 08:15 Jak se to dělá 42 [i] 08:45 Jak se to dělá 43 [i] 09:10 Možné i nemožné 7 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 11:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 11:55 Opravna vraků 14 [i] 12:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 12 [i] 13:45 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 14:40 Hry s časem: Polykání ohně [i] 15:05 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 16:00 Auto budoucnosti: Mozek [i] 17:00 Jak se to dělá 44 [i] 17:30 Jak se to dělá 45 [i] 18:00 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 20:00 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 21:00 Skutečné místo činu 6 [i] 22:00 Můj šokující příběh: Elektrický muž [i] 23:00 Hry s časem: Polykání ohně [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 13 [i] 00:00 Možné i nemožné 8 [i] 01:00 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 01:55 Skutečné místo činu 6 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 2 [i] 03:45 Auto budoucnosti: Mozek [i] 04:40 Jak se to dělá 44 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Život v tanci [i] 10:30 Ztracený hlas [i] 11:25 Slapy [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Medicína pro 21. století [i] 13:45 Návrat do ráje 5/6 [i] 14:35 Doktorka Quinnová 15/17 [i] 15:20 Chcete je? [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kobylka horská česká [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Nárazové vlny 4/6 [i] 00:05 Na moll... [i] 00:50 Návrat do ráje 5/6 [i] 01:35 Hotel Babylon III 8/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:40 Evropský manuál 6/24 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Letadlová loď Enterprise: Bitva v Leytském zálivu [i] 10:05 Neobyčejné životy [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 24/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Rozhlédni se, člověče 4/15 [i] 13:00 Dvaasedmdesát jmen české historie 40/72 [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Vodní had [i] 14:00 Toulavá kamera [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Huňatí rybáři 1/9 [i] 16:30 Prizma [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti [i] 17:15 Kempink [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Retro [i] 20:00 Příběhy z Afriky [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Rodinné stříbro [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 13/14 [i] 00:10 Je to soda II 3/3 [i] 00:40 Film o filmu Proměny [i] 00:55 Potupa [i] 02:30 Film point [i] 03:35 Znáte je dobře? [i] 03:50 Po stopách [i] 04:05 Eddie Palmieri Afro-Caribbean Jazz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 85 [i] 09:30 Od ucha k uchu [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Beze stopy III 22 [i] 12:40 Komisař Rex IV 15 [i] 13:45 Ženatý se závazky 78 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 13 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 13 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 22 [i] 18:30 Ulice 1377, 1378 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 121 [i] 21:25 Kriminálka New York III 21 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VI 1 [i] 23:15 První výstřel [i] 01:00 Kriminálka Miami II 22 [i] 01:45 Novashopping 02:05 SKOPIČINY [i] 02:55 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 15 [i] 07:45 Přátelé VII 17 [i] 08:15 M*A*S*H 102 [i] 08:50 Policie - New York VII 11 [i] 09:50 Případ pro Sam II 5 [i] 10:50 To je vražda, napsala VIII 3 [i] 11:50 Drzá Jordan II 11 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 16 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 15 [i] 13:45 Čarodějky IV 22 [i] 14:45 Zoufalé manželky III 23 [i] 15:45 Dreamboy obšťastní každou ženu [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 18 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 84 [i] 21:20 Návrat domů [i] 23:25 Instinkt zabijáka 7 [i] 00:20 Kriminálka Kolín V 10 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona VI 14 [i] 03:50 Dvojí nasazení 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Mladý dračí ninja 2. [i] 07:10 Synův pokoj [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Sni svůj krátký sen 2. [i] 13:35 Můj strýček mimozemšťan [i] 15:05 Zabít Elizabeth [i] 16:40 Půlnoční střelec [i] 18:15 Holíci [i] 19:45 Zloději času [i] 21:40 Bestie Karla [i] 23:25 Čtvrtý anděl [i] 01:00 Konkurs [i] 02:55 Básník války [i] 04:25 Můj strýček mimozemšťan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 19:30 Armwrestling [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Pro Wrestling [i] 01:00 Watts [i] 01:15 Fotbal [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 13 [i] 06:00 Dotek anděla II 13 [i] 07:00 Dotek anděla II 14 [i] 08:00 Obyčejné zázraky [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 14 [i] 11:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 13 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Věrnost až do smrti [i] 16:00 Ochránce II 9 [i] 17:00 Drzá Jordan V 13 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled 14 [i] 21:00 Ochránce II 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 14 [i] 02:00 Ticho [i] 04:00 Dotek anděla II 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Tuningmánie 06 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 17 [i] 06:35 Povolání: cestovatel 18 [i] 07:05 Místo v divočině 01 [i] 08:00 Skryté možnosti 21 [i] 08:30 Skryté možnosti 22 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 15 [i] 10:00 Maminka stávkuje 01 [i] 10:35 Maminka stávkuje 02 [i] 11:15 No co, jsem malý [i] 12:15 Skryté možnosti 21 [i] 12:40 Skryté možnosti 22 [i] 13:10 Slavné světové obrazárny 17 [i] 14:10 Povolání: cestovatel 17 [i] 14:45 Povolání: cestovatel 18 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 24 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 15 [i] 17:10 No co, jsem malý [i] 18:10 Místo v divočině 01 [i] 19:00 Maminka stávkuje 01 [i] 19:35 Maminka stávkuje 02 [i] 20:10 Co opravdu jíme 07 [i] 20:40 Co opravdu jíme 08 [i] 21:10 Tuningmánie 07 [i] 21:45 Tuningmánie 08 [i] 22:20 Nové válečné technologie 23:20 Keltské mýty 01 [i] 00:20 Nová metoda léčby 02 [i] 01:25 Poslední dny slavných 04 [i] 02:25 Evropská velkoměsta 04 [i] 03:25 Keltské mýty 01 [i] 04:20 Toulky Maďarskem 09 04:55 Tuningmánie 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Haló, tady Shirlee [i] 07:25 Bláznivej tábor [i] 08:55 Princezna [i] 10:20 Starší syn [i] 11:45 Křižovatka smrti 3 [i] 13:15 Když se smůla lepí na paty [i] 14:40 Nikdo není sám [i] 16:25 Bernard a Doris [i] 18:05 Michael Clayton [i] 20:00 Na stojáka 59 [i] 20:30 Nöelle [i] 22:00 Den, kdy jsem přežil [i] 23:00 Moje žena a jiné katastrofy [i] 00:35 Zmije [i] 02:35 Jako malé děti [i] 04:50 Den, kdy jsem přežil [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Volání o pomoc [i] 12:00 Dokonalý trik [i] 14:05 Číslo 2 [i] 15:35 Svatba jako překvapení [i] 17:10 V dostihovém sedle [i] 18:40 Kdekoli, jen ne tady [i] 20:30 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 22:00 Jen na sex [i] 23:40 Krvavý diamant [i] 02:00 Výlet za sebevraždou [i] 03:30 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 13 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 14 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Oni zabírají krokodýly, že? [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 17 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 18 [i] 09:00 Veterinární policie Detroit: Pohřbení v odpadcích [i] 10:00 Miamská veterinární policie 9 [i] 11:00 SOS živočišné říše 13 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata: Zuřivost sopky [i] 12:00 Lví bojiště [i] 13:00 Zvířecí policie: Další šance