Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 133-134/162 [i] 10:55 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 12:35 Odložený prípad II. 13/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 10/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 17/24 [i] 15:10 Čistá láska 127-128/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 5/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Neverná [i] 23:35 Poriadny grázel [i] 01:30 E-Ring: Pentagón - krídlo E 8/22 [i] 02:15 Prízraky na konci storočia 1/6 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 18/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 11/13 [i] 08:30 Lovci hadov II. 11/13 [i] 08:55 Rosemary a Thymeová 1 [i] 09:45 Sila lásky I. 103 [i] 10:40 Sila lásky I. 104 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:25 Rany lásky 13/130 [i] 14:15 Rany lásky 14/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Policajti z prístavu II. 8/13 [i] 17:15 SOS špeciál [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 4/24 [i] 21:00 Dr.House III. 5/24 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:20 V náručí vraha [i] 23:55 Ochranca 30/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 54 [i] 01:25 Správy STV o 16:00 [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Sila lásky I. 103 [i] 03:00 Sila lásky I. 104 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky II. 11/13 [i] 04:55 Lovci hadov II. 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Euromaxx - kulinárstvo 13/14 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Test magazín [i] 08:30 U Červeného raka 4/6 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Vojny rastlín 1/3 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Piesne moje,piesne [i] 13:25 Môj dom - môj hrad [i] 13:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 15/26 [i] 14:15 Euromaxx - kulinárstvo 14/14 [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 15:45 Elixír [i] 16:25 Diagnóza 140 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Krokodílie kroniky II. 13/13 [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Keď duša bolí... [i] 19:05 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Nicholas G. Winton - sila ľudskosti [i] 21:10 A -Z abeceda času [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Noc v archíve - striháky [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:40 PRVÉ NOVINY 06:20 Panelák - skryté titulky 275 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 Profesionáli I. 10 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 12 [i] 11:15 Klaun 41 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 23 [i] 13:15 SHARK I. 13 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 13 [i] 15:15 Tru Calling 9 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 276 [i] 20:45 Ako som prežil - Finále seriálu [i] 21:45 Kosti III. 9 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Dexter - skryté titulky 16 [i] 00:45 Nebezpečná pôda 2/2 [i] 02:30 Črepiny [i] 03:00 Dexter - skryté titulky 16 [i] 03:50 Newyorskí policajti IV. [i] 04:35 Nebezpečná pôda 2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 5,6 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 74 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 13 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 13:25 Chlapci a chlapi 11/11 [i] 14:30 Mravnostné oddelenie II. 14 [i] 15:20 Posledný svedok 31,32 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 40,41 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Cena za vášeň [i] 21:35 Nie som blázon [i] 23:35 Derrick II. 74 [i] 00:35 Pobrežná hliadka VIII. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 23/26 [i] 07:00 All Saints VI. 15/43 [i] 07:55 Zoom 41/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 21/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 9/22 [i] 10:55 Zoom 41/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 23/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI 21/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 9/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 24/26 [i] 17:00 All Saints VI. 16/43 [i] 17:55 Zoom 41/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 22/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 10/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 16/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 12/20 [i] 23:00 Painkiller Jane 3/22 [i] 23:55 Zoom 41/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 16/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 16/20 [i] 02:50 All Saints V. 11/43 [i] 03:40 Painkiller Jane 3/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 06:00 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 06:25 Miami Ink: Čas radovánek [i] 07:20 Opravna vraků 12 [i] 08:15 Jak se to dělá 40 [i] 08:45 Jak se to dělá 41 [i] 09:10 Možné i nemožné 6 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Norakas proti Websterovi [i] 11:55 Opravna vraků 13 [i] 12:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 11 [i] 13:45 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 14:40 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 15:05 Miami Ink: Kat se vrací/Ami v plném proudu [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 17:00 Jak se to dělá 42 [i] 17:30 Jak se to dělá 43 [i] 18:00 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 20:00 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 21:00 Lovci tornád: Tank pro zachycení tornáda [i] 22:00 Očitá svědectví 5 [i] 22:30 Očitá svědectví 6 [i] 23:00 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 12 [i] 00:00 Možné i nemožné 7 [i] 01:00 Miami Ink: Kat se vrací/Ami v plném proudu [i] 01:55 Lovci tornád: Tank pro zachycení tornáda [i] 02:50 Americký chopper: Motorka na počest New York Yankees - část 1 [i] 03:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 04:40 Jak se to dělá 42 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:30 Cesta a náhody Karla Högra [i] 11:30 Podivuhodný svět [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Návrat do ráje 4/6 [i] 14:35 Doktorka Quinnová 14/17 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 24/26 [i] 16:15 Vodní had [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Panská skála [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon III 8/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Indián a sestřička [i] 00:55 Návrat do ráje 4/6 [i] 01:45 Hledání ztraceného času 3 [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:45 Tajné akce StB 23/40 [i] 04:00 Regiony ČT24 04:25 Kultura v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:40 Fokus ČT24 [i] 10:05 Muzea umění 6/7 [i] 11:00 Svět zázraků: Karakoram 1/3 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 5/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:05 Bomba pod sedadlem [i] 15:55 Sardinie aneb 13 božských šlápot 7/13 [i] 16:15 Báječný svět k nepřežití 10/10 [i] 16:30 Zoom [i] 16:45 Znáte je dobře? [i] 17:00 Diagnóza [i] 17:15 PORT [i] 17:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:00 Zlatá tretra Ostrava [i] 20:35 46. MTF Zlatá Praha 2009 [i] 21:30 46. MTF Zlatá Praha 2009 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Potupa [i] 00:50 Poslední žena [i] 02:35 Divadlo žije! [i] 03:00 Q [i] 03:30 Notes [i] 04:10 Po stopách [i] 04:25 Zoom [i] 04:40 Sardinie aneb 13 božských šlápot 7/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 84 [i] 09:30 Komisařka Diana Carrová [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Beze stopy III 21 [i] 12:20 Komisař Rex IV 14 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 77 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 12 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 12 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 21 [i] 18:30 Ulice 1375, 1376 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 23 [i] 21:35 Odložené případy VI 15 [i] 22:30 Hra o dítě [i] 00:25 Playmate roku 1997 1 [i] 00:50 Novashopping 01:10 GO-GO šou [i] 02:40 112 [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 14 [i] 07:45 Přátelé VII 16 [i] 08:15 M*A*S*H 101 [i] 08:50 Policie - New York VII 10 [i] 09:50 Případ pro Sam II 4 [i] 10:50 To je vražda, napsala VIII 2 [i] 11:50 Drzá Jordan II 10 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 15 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 14 [i] 13:45 Čarodějky IV 21 [i] 14:45 Zoufalé manželky III 22 [i] 15:45 Drážďany [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 17 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 19 [i] 23:25 Před soumrakem [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Ve jménu zákona VI 13 [i] 03:35 TOP STAR magazín [i] 04:25 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Zachraňte Mozarta [i] 06:20 Srdeční záležitosti [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pik a Amadeus [i] 13:30 Mladý dračí ninja 2. [i] 15:00 Synův pokoj [i] 16:40 Půlnoční střelec 1. [i] 18:15 Vůle přežít [i] 19:55 Půlnoční střelec [i] 21:30 Obraz Doriana Graye [i] 23:00 Konkurs [i] 00:55 Čekání znamená smrt 2. [i] 02:30 Temné vody [i] 04:10 Pik a Amadeus [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Triatlon [i] 09:00 Paralympiáda [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 15:00 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Atletika [i] 20:30 Motorismus [i] 21:10 Golf [i] 22:10 Golf [i] 22:45 Jachting [i] 23:00 Eurosport [i] 23:30 Atletika [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 10 [i] 06:00 Dotek anděla II 11 [i] 07:00 Dotek anděla II 12 [i] 08:00 Cesta za Vánocemi [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 13 [i] 11:00 Rodinná farma [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 12 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 16:00 Ochránce II 8 [i] 17:00 Drzá Jordan V 12 [i] 18:00 Rodinná farma 13 [i] 21:00 Ochránce II 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Věrnost až do smrti [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 13 [i] 02:00 Médium II 22 [i] 03:00 Dotek anděla II 11 [i] 04:00 Dotek anděla II 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Tuningmánie 04 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 15 [i] 06:30 Povolání: cestovatel 16 [i] 07:05 V arše Noemově 03 [i] 08:00 Skryté možnosti 19 [i] 08:30 Skryté možnosti 20 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 14 [i] 10:00 Buď já nebo pes 37 [i] 10:30 Buď já nebo pes 38 [i] 11:00 Mistři švindlu 17 [i] 11:35 Mistři švindlu 18 [i] 12:10 Skryté možnosti 19 [i] 12:40 Skryté možnosti 20 [i] 13:10 Slavné světové obrazárny 16 [i] 14:10 Povolání: cestovatel 15 [i] 14:40 Povolání: cestovatel 16 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 23 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 14 [i] 17:10 Mistři švindlu 17 [i] 17:45 Mistři švindlu 18 [i] 18:20 V arše Noemově 03 [i] 19:10 Buď já nebo pes 37 [i] 19:40 Buď já nebo pes 38 [i] 20:10 Co opravdu jíme 05 [i] 20:40 Co opravdu jíme 06 [i] 21:10 Tuningmánie 05 [i] 21:45 Tuningmánie 06 [i] 22:20 Nové válečné technologie 23:20 Antické olympijské hry 11 [i] 23:50 Malí mniši [i] 00:20 Nová metoda léčby 01 [i] 01:25 Poslední dny slavných 03 [i] 02:25 Evropská velkoměsta 03 [i] 03:30 Antické olympijské hry 11 [i] 04:00 Interiéry 08 [i] 04:20 Toulky Maďarskem 08 [i] 04:55 Tuningmánie 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Servírka [i] 07:50 Bude naše [i] 09:20 Obchod století [i] 10:45 O rodičích a dětech [i] 12:35 J.A.R. koncert [i] 13:40 Haló, tady Shirlee [i] 15:10 Bláznivej tábor [i] 16:40 Starší syn [i] 18:05 Křižovatka smrti 3 [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 24 [i] 20:00 Cesta bojovníka [i] 21:40 Vycházející slunce [i] 23:45 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 01:05 Vstupní brána [i] 02:50 Ďáblův deník [i] 04:20 Cesta bojovníka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Marion a Lucie [i] 11:35 Pomoc, děti se vracejí! [i] 13:15 Hvězdný záskok [i] 15:00 Strážce [i] 16:45 Ďábel nosí Pradu [i] 18:30 Volání o pomoc [i] 20:30 Velká láska III. : Bojuj nebo uteč 7 [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Cannes ano, Cannes ne 11 [i] 22:00 Deník zabijáka [i] 23:30 Africký sen [i] 00:25 Absurdistán [i] 01:50 Statečné srdce [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 12 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 13 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Pobřeží krokodýlů [i]