Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 131-132/162 [i] 10:40 87. okrsok: Ľad [i] 12:35 Odložený prípad II. 12/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 9/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 16/24 [i] 15:14 Čistá láska 125-126/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 37 [i] 21:25 Zakázané ovocie [i] 23:50 Žiar tela [i] 01:55 E-Ring: Pentagón - krídlo E 7/22 [i] 02:45 Záchvat zúrivosti [i] 04:25 Invázia 17/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly body sekundy [i] 05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 10/13 [i] 08:30 Lovci hadov II. 10/13 [i] 08:55 Wycliffe 22/22 [i] 09:50 Sila lásky I. 101 [i] 10:40 Sila lásky I. 102 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:25 Rany lásky 11/130 [i] 14:15 Rany lásky 12/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:05 Šláger na šláger [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Chodili sme spolu [i] 22:30 Zúfalé manželky II. 5/24 [i] 23:15 Zúfalé manželky II. 6/24 [i] 00:00 Ochranca 29/65 [i] 00:45 Prípad pre Samanthu III. 53 [i] 01:25 Správy STV o 16:00 [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Sila lásky I. 101 [i] 02:55 Sila lásky I. 102 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky II. 10/13 [i] 04:55 Lovci hadov II. 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov [i] 05:40 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Euromaxx - kulinárstvo 12/14 [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 O deťoch a zvieratkách [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Nivou Záhoria [i] 11:35 Človek a mesto [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Piesne moje,piesne [i] 13:30 VAT [i] 14:00 Prapodstata čínskej kultúry 4/6 [i] 14:30 Euromaxx - kulinárstvo 13/14 [i] 14:55 Smiem prosiť...? [i] 15:50 Posledný výkrik ...módy! [i] 16:15 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 15/26 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:05 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Vojny rastlín 1/3 [i] 20:55 Diagnóza 140 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Newyorskí policajti IV. [i] 06:20 Panelák - skryté titulky 274 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 Profesionáli I. 9 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 11 [i] 11:15 Klaun 40 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 22 [i] 13:15 SHARK I. 12 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 12 [i] 15:15 Tru Calling 8 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 12 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Prvý výstrel [i] 21:30 Panelák - skryté titulky 275 [i] 22:15 SEDEM [i] 23:00 De Facto [i] 00:00 Football Factory [i] 01:40 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 22 [i] 02:25 Pepper Dennisová [i] 03:00 Newyorskí policajti IV. [i] 03:50 Football Factory [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 3,4 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 73 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 12 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 13:35 Vraždy v Midsomeri VII. 1/7 [i] 15:20 Zatykač na kráľovnú [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 38,39 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Chlapci a chlapi 11/11 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 14 [i] 22:00 Posledný svedok 31,32 [i] 23:35 Derrick II. 73 [i] 00:40 Pobrežná hliadka VIII. [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 22/26 [i] 07:00 All Saints VI. 14/43 [i] 07:55 Zoom 40/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 20/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 8/22 [i] 10:55 Zoom 40/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 22/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Sue Thomas: Agentka FBI 20/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 8/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 23/26 [i] 17:00 All Saints VI. 15/43 [i] 17:55 Zoom 40/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 21/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 9/22 [i] 21:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 22:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 23:00 Painkiller Jane 2/22 [i] 23:55 Zoom 40/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 15/43 [i] 02:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 12/16 [i] 03:40 Painkiller Jane 2/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 06:00 Hry s časem 20 [i] 06:25 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 07:20 Opravna vraků 11 [i] 08:15 Jak se to dělá 38 [i] 08:45 Jak se to dělá 39 [i] 09:10 Možné i nemožné 5 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 11:55 Opravna vraků 12 [i] 12:50 Rození obchodníci: Corvetter C4 - část 1 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 10 [i] 13:45 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 14:40 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 15:05 Miami Ink: Čas radovánek [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Norakas proti Websterovi [i] 17:00 Jak se to dělá 40 [i] 17:30 Jak se to dělá 41 [i] 18:00 Americký chopper: Vojenská morotka - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 20:00 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 21:00 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 22:00 Opravdu velké věci: Obrovský horkovzdušný balón [i] 23:00 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 11 [i] 00:00 Možné i nemožné 6 [i] 01:00 Miami Ink: Čas radovánek [i] 01:55 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 02:50 Americký chopper: Vojenská morotka - část 2 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Norakas proti Websterovi [i] 04:40 Jak se to dělá 40 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kavárnička dříve narozených [i] 09:50 Strom vědění dobrého [i] 11:05 Zvony pana Mlácena [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Návrat do ráje 3/6 [i] 14:35 Doktorka Quinnová 13/17 [i] 15:20 Zábavná škola: Dětská záchranka v akci 4/5 [i] 15:35 Přírodní rizika [i] 15:50 Věda je zábava III 5/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Merlík slanomilný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Bitva v Leytském zálivu [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 11/13 [i] 22:35 Místo činu [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Vltava v obrazech 20/86 [i] 00:30 Návrat do ráje 3/6 [i] 01:15 Chcete mě? [i] 01:30 Poklady světa [i] 01:45 Paláce 1. republiky na nábřeží Vltavy [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:35 Mýty a fakta historie: Zlatá horečka 1/2 [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Teď vedou, babička s dědou [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:05 Po hladině: Oheň [i] 15:25 Vltava v obrazech 20/86 [i] 15:45 Svět zázraků: Karakoram 1/3 [i] 16:15 Muzea umění 6/7 [i] 17:05 Soukromá muzea [i] 17:15 Stop [i] 17:20 Opravdová věda 2/6 [i] 17:50 Divnopis - Komňa [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 10/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Všichni nebyli vrazi [i] 21:35 Daria Klimentová, po světě na špičkách [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha [i] 23:20 Ženy Charty 77 [i] 23:40 Hudební studio M [i] 00:05 Seminář senzačních skutečností [i] 00:50 1967: Šest dní v červnu 2/2 [i] 01:40 Máte slovo 02:30 Náš venkov [i] 02:45 Zasvěcení [i] 03:15 Sváteční slovo kněze Jana Hanáka [i] 03:20 Cesty víry [i] 03:40 Křesťanský magazín [i] 03:55 Po hladině: Oheň [i] 04:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:40 Československý filmový týdeník 733/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 83 [i] 09:30 Hra o čas [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Beze stopy III 20 [i] 12:15 Komisař Rex IV 13 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 76 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 11 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 11 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 20 [i] 18:30 Ulice 1373, 1374 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 120 [i] 21:20 Kriminálka New York III 20 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 00:45 Kriminálka Miami II 21 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 13 [i] 07:45 Přátelé VII 15 [i] 08:15 M*A*S*H 100 [i] 08:50 Policie - New York VII 9 [i] 09:50 Případ pro Sam II 3 [i] 10:50 To je vražda, napsala VIII 1 [i] 11:50 Drzá Jordan II 9 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 14 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 13 [i] 13:45 Čarodějky IV 20 [i] 14:45 Zoufalé manželky III 21 [i] 15:45 Drážďany [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 16 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 83 [i] 21:20 Návrat domů [i] 23:25 Sběratelé kostí II 10 [i] 00:20 Kauzy z Bostonu II 7 [i] 01:10 Kriminálka Kolín V 9 [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Ve jménu zákona VI 12 [i] 04:35 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Tetovaná Tereza [i] 06:40 Pik a Amadeus [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Zachraňte Mozarta [i] 13:20 Mladý dračí ninja [i] 14:50 Sni svůj krátký sen 2. [i] 16:25 Srdeční záležitosti [i] 18:00 Zabít Elizabeth [i] 19:35 Půlnoční střelec 1. [i] 21:10 Básník války [i] 22:50 Čekání znamená smrt 2. [i] 00:25 Anatomie pekla [i] 01:45 Smrtelná hrozba [i] 03:30 Mladý dračí ninja [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Biliárd [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 8 [i] 06:00 Dotek anděla II 9 [i] 07:00 Dotek anděla II 10 [i] 08:00 Jezdkyně [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 12 [i] 11:00 Sestra i matka [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 11 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Psáno krví [i] 16:00 Ochránce II 7 [i] 17:00 Drzá Jordan V 11 [i] 18:00 Sestra i matka 12 [i] 21:00 Ochránce II 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 12 [i] 02:00 Médium II 20 [i] 03:00 Médium II 21 [i] 04:00 Dotek anděla II 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Tuningmánie 02 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 13 [i] 06:30 Povolání: cestovatel 14 [i] 07:05 V arše Noemově 02 [i] 08:00 Skryté možnosti 17 [i] 08:30 Skryté možnosti 18 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 13 [i] 10:00 Buď já nebo pes 35 [i] 10:30 Buď já nebo pes 36 [i] 11:00 Mistři švindlu 15 [i] 11:35 Mistři švindlu 16 [i] 12:10 Skryté možnosti 17 [i] 12:40 Skryté možnosti 18 [i] 13:10 Slavné světové obrazárny 15 [i] 14:10 Povolání: cestovatel 13 [i] 14:40 Povolání: cestovatel 14 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 22 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 13 [i] 17:10 Mistři švindlu 15 [i] 17:45 Mistři švindlu 16 [i] 18:20 V arše Noemově 02 [i] 19:10 Buď já nebo pes 35 [i] 19:40 Buď já nebo pes 36 [i] 20:10 Co opravdu jíme 03 [i] 20:40 Co opravdu jíme 04 [i] 21:10 Tuningmánie 03 [i] 21:45 Tuningmánie 04 [i] 22:20 Nové válečné technologie 23:20 Antické olympijské hry 09 [i] 23:50 Antické olympijské hry 10 [i] 00:20 Záhadná diagnóza 07 [i] 01:15 Poslední dny slavných 02 [i] 02:15 Evropská velkoměsta 02 [i] 03:20 Antické olympijské hry 09 [i] 03:50 Antické olympijské hry 10 [i] 04:20 Toulky Maďarskem 07 04:55 Tuningmánie 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 25 [i] 06:00 Nepolíbená [i] 07:50 Seznam [i] 09:20 P.S. Miluji tě [i] 11:25 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 13:15 Servírka [i] 15:05 Bude naše [i] 16:35 O rodičích a dětech [i] 18:25 Proč kočka není pes [i] 20:00 Krvavá laguna [i] 21:30 Na stojáka 53 [i] 22:00 John Adams : Setkání 5 [i] 23:05 John Adams : Jednota nebo smrt 6 [i] 00:10 Hlava nehlava [i] 02:10 Dopisy z Iwo Jimy [i] 04:25 Krvavá laguna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Garfield 2 [i] 11:15 Perfektní záskok [i] 12:55 Ratatouille [i] 14:45 Happy Feet [i] 16:30 Řetězová reakce [i] 18:15 Marion a Lucie [i] 19:50 Návrat na vrchol [i] 22:00 Deset položek a méně [i] 23:20 Skrytá identita