Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 129-130/162 [i] 10:50 87. okrsok: Postrach [i] 12:30 Odložený prípad II. 11/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 8/13 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 15/24 [i] 15:10 Čistá láska 123-124/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 18:00 Komisár Rex VI. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:50 Slnko, seno, jahody [i] 22:25 Paľba [i] 22:55 112 [i] 23:40 Americkí draci [i] 01:30 E-Ring: Pentagón - krídlo E 6/22 [i] 02:20 Cena za krásu [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Komisár Rex VI. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Ushuaia - expedície do prírody V. 5/8 [i] 08:55 Wycliffe 21/22 [i] 09:50 Sila lásky I. 99 [i] 10:45 Sila lásky I. 100 [i] 11:35 Ján Levoslav Bella - Slávnostná predohra Es-dur [i] 11:45 Inaugurácia prezidenta Slovenskej republiky [i] 12:30 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 12:45 Varení pečení [i] 13:20 Rany lásky 9/130 [i] 14:10 Rany lásky 10/130 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - práca [i] 16:00 Inaugurácia prezidenta Slovenskej republiky [i] 17:00 Počasie [i] 17:10 Policajti z prístavu II. 7/13 [i] 17:55 Šláger na šláger [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 21:45 Vezmi si moju ženu [i] 23:20 Ochranca 28/65 [i] 00:10 Prípad pre Samanthu III. 52 [i] 00:55 Svet v obrazoch [i] 01:20 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:40 Sila lásky I. 99 [i] 02:30 Sila lásky I. 100 [i] 03:20 Návraty [i] 03:50 Krokodílie kroniky II. 9/13 [i] 04:15 Lovci hadov II. 9/13 [i] 04:35 Slovensko dnes [i] 04:50 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Tempo [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Tajomstvo pohlaví 1/3 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 13:15 Inaugurácia prezidenta Slovenskej republiky [i] 13:55 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 14:05 Žijúce kamene [i] 14:30 Euromaxx - kulinárstvo 12/14 [i] 15:00 Klik [i] 15:15 Umenie 09 [i] 15:45 TKN [i] 16:25 Vodné dielo Gabčíkovo včera a dnes [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Prapodstata čínskej kultúry 4/6 [i] 18:40 VAT [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 20:25 Pohár konfederácií FIFA [i] 22:20 Eurokino [i] 00:15 TKN [i] 00:45 Anjeli strážni [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy z regiónov [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:00 Panelák - skryté titulky 273 [i] 06:30 PRVÉ NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 08:10 Dobrodružstvo, s. r. o. 17,18 [i] 10:00 Hellboy [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. - skryté titulky 12 [i] 13:15 SHARK I. 11 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 11 [i] 15:15 Tru Calling 7 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 274 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. - Finále II. série 15 [i] 21:30 Profesionáli - Finále II. série 15 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Stroskotanci [i] 02:10 Autosalón [i] 02:35 Vôľa prežiť [i] 04:10 Pepper Dennisová [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VIII. 1,2/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 72 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 11 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 13:00 Doktorka Quinnová 29,30 [i] 14:40 Skutočný príbeh: Rodina špiónov 2/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 36,37 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VII. 1/7 [i] 21:40 Filmová klasika: Zatykač na kráľovnú [i] 23:20 Derrick II. 72 [i] 00:25 Pobrežná hliadka VIII. [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 21/26 [i] 07:00 All Saints VI. 13/43 [i] 07:55 Zoom 40/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 19/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 7/22 [i] 10:55 Zoom 40/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 21/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 19/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 7/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 22/26 [i] 17:00 All Saints VI. 14/43 [i] 17:55 Zoom 40/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 20/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 8/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 11/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 23:00 Painkiller Jane 1/22 [i] 23:55 Zoom 40/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 14/43 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 11/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 03:40 Painkiller Jane 1/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 06:00 Hry s časem 19 [i] 06:25 Miami Ink: Zrychlit nebo vypadnout ze hry [i] 07:20 Opravna vraků 10 [i] 08:15 Jak se to dělá: Patelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 08:45 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 09:10 Možné i nemožné 4 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 11:00 Pátá rychlost 11 [i] 11:30 Pátá rychlost 12 [i] 11:55 Opravna vraků 11 [i] 12:50 Nutné k přežití: Oregon [i] 13:45 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 14:40 Hry s časem 20 [i] 15:05 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 16:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 17:00 Jak se to dělá 38 [i] 17:30 Jak se to dělá 39 [i] 18:00 Americký chopper: Vojenská morotka - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 20:00 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 21:00 Černé zlato 6 [i] 22:00 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů [i] 23:00 Hry s časem 20 [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 10 [i] 00:00 Možné i nemožné 5 [i] 01:00 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 01:55 Černé zlato 6 [i] 02:50 Americký chopper: Vojenská morotka - část 1 [i] 03:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 04:40 Jak se to dělá 38 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 31,32/56 [i] 09:00 Čtrnáctý u stolu [i] 10:25 Moje rodina III 11/13 [i] 10:55 Modrá linie: Sicílie 1/6 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Návrat do ráje 2/6 [i] 14:40 Doktorka Quinnová 12/17 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 19/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Žluťásek borůvkový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 9/9 [i] 21:00 Na cestě po Bahrajnu [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 23/40 [i] 22:30 Specialisté [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě IV 11/18 [i] 01:05 Návrat do ráje 2/6 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 12:45 Dětská záchranka v akci 3/5 [i] 13:00 Přírodní rizika [i] 13:15 Le petit gnome 4/6 [i] 13:30 Rudi [i] 15:10 Mexické dobrodružství Maxmiliána 1/2 [i] 16:10 Co nás čeká v budoucnu 2/3 [i] 17:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:45 Bojovnice 2/4 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Musilok [i] 20:00 1967: Šest dní v červnu 2/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 MTF Zlatá Praha 2009 [i] 22:15 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:45 Nůž ve vodě [i] 02:20 Knižní svět [i] 02:45 Rodinné stříbro [i] 03:05 Den D 10/13 [i] 03:45 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 03:55 Hélene Grimaud: S hudbou a s vlky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 82 [i] 09:30 Ničivá hrozba [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Beze stopy III 19 [i] 12:20 Komisař Rex IV 12 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 75 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 10 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 10 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 19 [i] 18:30 Ulice 1371, 1372 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 3 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 23 [i] 22:40 Sladkých sedmnáct [i] 00:25 4400 II 13 [i] 01:05 Novashopping 01:30 DO-RE-MI [i] 02:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 12 [i] 07:45 Přátelé VII 14 [i] 08:15 M*A*S*H 99 [i] 08:50 Policie - New York VII 8 [i] 09:50 Případ pro Sam II 2 [i] 10:50 To je vražda, napsala VII 22 [i] 11:50 Drzá Jordan II 8 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 13 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 12 [i] 13:45 Čarodějky IV 19 [i] 14:45 Zoufalé manželky III 20 [i] 15:45 Milenci z pizzerie [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 15 [i] 20:00 Souboj v těžké váze [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer II 14 [i] 23:25 Božská mrcha II 11 [i] 00:20 Kriminálka Kolín V 8 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona VI 11 [i] 03:50 Autosalon [i] 04:30 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 4 Zachraňte Mozarta [i] 06:30 Můj strýček mimozemšťan [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Tetovaná Tereza [i] 13:30 Nebezpečná pravda [i] 15:00 Pik a Amadeus [i] 16:30 Střelba na psy [i] 18:25 Synův pokoj [i] 20:05 Srdeční záležitosti [i] 21:40 Temné vody [i] 23:20 Anatomie pekla [i] 00:40 Exes [i] 02:05 Zuřivost [i] 03:40 Nebezpečná pravda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Snooker [i] 19:15 Strongest Man [i] 20:20 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla II 7 [i] 07:00 Dotek anděla II 8 [i] 08:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 11 [i] 11:00 Život v Liberty Street [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 10 [i] 14:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 16:00 Život v divočině 5 [i] 17:00 Život v divočině 6 [i] 18:00 Život v Liberty Street 11 [i] 21:00 Ochránce II 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Psáno krví [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 11 [i] 02:00 Médium II 17 [i] 03:00 Médium II 19 [i] 04:00 Dotek anděla II 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 27 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 11 [i] 06:30 Povolání: cestovatel 12 [i] 07:05 V arše Noemově 01 [i] 08:00 Skryté možnosti 15 [i] 08:30 Skryté možnosti 16 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 12 [i] 10:00 Buď já nebo pes 33 [i] 10:30 Buď já nebo pes 34 [i] 11:00 Mistři švindlu 13 [i] 11:35 Mistři švindlu 14 [i] 12:10 Skryté možnosti 15 [i] 12:40 Skryté možnosti 16 [i] 13:10 Slavné světové obrazárny 14 [i] 14:10 Povolání: cestovatel 11 [i] 14:40 Povolání: cestovatel 12 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 21 [i] 16:15 Renovace Debbie Travisové 12 [i] 17:10 Mistři švindlu 13 [i] 17:45 Mistři švindlu 14 [i] 18:20 V arše Noemově 01 [i] 19:10 Buď já nebo pes 33 [i] 19:40 Buď já nebo pes 34 [i] 20:10 Co opravdu jíme 01 [i] 20:40 Co opravdu jíme 02 [i] 21:10 Tuningmánie 01 [i] 21:45 Tuningmánie 02 [i] 22:20 Nové válečné technologie 23:20 Antické olympijské hry 07 [i] 23:50 Antické olympijské hry 08 [i] 00:20 Záhadná diagnóza 06 [i] 01:15 Poslední dny slavných 01 [i] 02:15 Evropská velkoměsta 01 [i] 03:20 Antické olympijské hry 07 [i] 03:50 Antické olympijské hry 08 [i] 04:20 Toulky Maďarskem 06 [i] 04:55 Tuningmánie 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Chilská vesmírná odysea [i] 07:25 Jaký otec, taková dcera [i] 08:50 Paříži, miluji Tě [i] 10:50 Dobrý ročník [i] 12:45 Nepolíbená [i] 14:30 Seznam [i] 16:05 P.S. Miluji tě [i] 18:10 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 20:00 Beowulf [i] 21:50 Na stojáka 59 [i] 22:20 Zápisky o skandálu [i] 23:50 Hostel 2 [i] 01:25 Rolling Stones [i] 03:25 Beowulf [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Číslo 2 [i] 11:30 Wall Street [i] 13:35 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 14:05 Příběh zrození [i] 15:45 Přijít a zazářit [i] 17:25 Moje superbejvalka [i] 19:00 Garfield 2 [i] 20:20 Z úst do úst [i] 22:00 Dohoda [i] 23:30 Vincentův svět IV. : Potíže se sněhem 10 [i] 23:55 Vím kdo mě zabil [i] 01:40 Můj nový revolver [i] 03:20 Z úst do úst [i]
  • TV program Animal Planet