Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 38/40 [i] 06:30 Scooby Doo, kde si?! I. 3/17 [i] 06:55 Duck Dodgers II. 6/26 [i] 07:20 Xena II. 17/22 [i] 08:15 Veľkolepá príroda [i] 09:55 Priatelia III. 16-17/25 [i] 10:50 O.C. California IV. 14-15/16 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:30 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach [i] 16:10 Kongo [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 LET´S DANCE 3 [i] 22:25 Rádio 14 [i] 23:10 LET´S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:35 Tichý nepriateľ [i] 01:45 Dokonalé klamstvá [i] 03:15 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Klik [i] 05:35 Motormagazín [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:30 Hopla! [i] 06:55 Pocoyo I. 38/52 [i] 07:05 Pocoyo I. 39/52 [i] 07:10 Zvedavý George 22/30 [i] 07:35 Mickey Mouseov klub II. [i] 08:00 Elá hop! [i] 08:30 Góóól [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:40 Púšťou a pralesom 1/3 [i] 10:25 Ushuaia - expedície do prírody V. 5/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Pošta pre teba [i] 16:10 Straty a nálezy 4/5 [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kameňák 2 [i] 21:50 Šesť dní 2/3 [i] 23:25 Jazero [i] 00:55 Chodili sme spolu [i] 01:40 Správy STV [i] 02:05 Reportéri [i] 02:30 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Test magazín [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:00 Kapura [i] 08:40 Farmárska revue [i] 08:55 Československý filmový týždenník [i] 09:05 Reč neklame [i] 10:30 Božie Telo s procesiou [i] 12:30 Anjeli strážni [i] 13:00 Konôpka [i] 14:00 Retro noviny [i] 14:15 Náves 5/10 [i] 15:10 Grid [i] 15:40 Orlí pár - päť inštinktov [i] 16:05 Východná 2007 [i] 17:25 Žijúce kamene [i] 17:50 Slovo [i] 17:55 Orientácie [i] 18:25 Tajomstvo pohlaví 1/3 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Umenie 09 [i] 20:25 Pohár konfederácií FIFA [i] 22:20 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 00:10 Umenie 09 [i] 00:40 Slovo [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 Veľký televízny príbeh: Podnájom [i] 07:50 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:45 Tutenstein - malý faraón III. [i] 09:20 Simpsonovci VII. 17, 18 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše II 17, 18 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 14:00 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 16:00 Rodinný teror [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 14 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 12 [i] 22:00 Hellboy [i] 00:35 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 02:15 Na pokraji smrti [i] 02:40 Pepper Dennisová [i] 03:20 Podnájom [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 21,22/22 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 76,77 [i] 11:00 Zorro 45,46 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:20 Ako sa stavia sen I. [i] 14:00 Julie Lescautová IV. 7,8 [i] 17:20 Zasiahnuté srdce [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Doktorka Quinnová 29,30 [i] 21:30 Skutočný príbeh: Rodina špiónov 2/2 [i] 23:50 V uliciach San Francisca [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XII. 3/11 [i] 07:00 The Amazing Race XII. 4/11 [i] 08:00 Rodinné právo III. 7/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 18/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 19/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 20/20 [i] 12:00 Můj nejhorší týden 14/16 [i] 12:30 Můj nejhorší týden 15/16 [i] 13:00 Vodní krysy II. 3/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 5/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 10/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 4/22 [i] 17:00 Wildfire 8/13 [i] 18:00 Internát II. 4/8 [i] 19:45 Krotitelé duchů [i] 21:50 Zachraň mě IV. 5/13 [i] 22:50 Myšlenky zločince IV. 11/20 [i] 23:50 Pacovo mužstvo III. 10/26 [i] 01:20 Akce 5/13 [i] 01:45 Zachraň mě IV. 5/13 [i] 02:35 Internát II. 4/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper 25 [i] 06:00 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 06:55 Soutěž stavitelů motorek: Westbury proti Fullerovi [i] 07:50 Masivní rychlost: Výkonné čluny [i] 08:15 Očitá svědectví 3 [i] 08:45 Očitá svědectví 4 [i] 09:10 Proti všem živlům 6 [i] 10:05 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 10:35 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 11:00 Zbraně budoucnosti: Válečník budoucnosti [i] 11:55 Nutné k přežití: Oregon [i] 12:50 Očitá svědectví 3 [i] 13:20 Očitá svědectví 4 [i] 13:45 NASA: Nejvýznamnější mise: Obyčejní Supermani [i] 14:40 Jak se to dělá 29 [i] 15:05 Jak se to dělá 30 [i] 15:35 Masivní rychlost: Výkonné čluny [i] 16:00 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 17:00 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 18:00 Auto budoucnosti: Mozek [i] 19:00 NASA: Nejvýznamnější mise: Přátelé a soupeři [i] 20:00 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 21:00 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 22:00 Zbraně budoucnosti: Speciál z Aljašky [i] 23:00 Můj šokující příběh: Muž chobotnice [i] 00:00 Skutečné místo činu 5 [i] 01:00 Nutné k přežití: Oregon [i] 01:55 Zbraně budoucnosti: Speciál z Aljašky [i] 02:50 Soutěž stavitelů motorek: Westbury proti Fullerovi [i] 03:45 Masivní rychlost: Výkonné čluny [i] 04:10 Očitá svědectví 3 [i] 04:40 Očitá svědectví 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Liška Bystrouška 5/7 [i] 06:15 Psí kusy 5/7 [i] 06:20 Ferda 7/26 [i] 06:50 Trojčátka 24/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Slavné historky zbojnické 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zrzavé Andule [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo kněze Jana Hanáka [i] 14:50 Čtrnáctý u stolu [i] 16:15 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 16:35 Moje rodina III 11/13 [i] 17:05 Evropský manuál 6/24 [i] 17:20 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:05 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 37/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Operace Silver A 1/2 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Soudce Ferrare 1/3 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Mrtví jako já 2/14 [i] 00:25 Svět umění: Hollywoodští rivalové 9/15 [i] 01:15 Uvolněte se, prosím [i] 02:00 Na cestě po Havaně [i] 02:25 Folklorní magazín [i] 02:45 U nás v Evropě [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou Skarlandtovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Lisabon, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 733/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Oheň [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 1/2 [i] 11:55 Lístek do památníku [i] 13:25 Notes [i] 14:05 Svět umění: Hollywoodští rivalové 9/15 [i] 15:00 Golden League Berlín [i] 17:00 Začalo to U černého koně [i] 17:40 Zasvěcení [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 19/20 [i] 19:15 A. Dvořák: Karneval [i] 19:50 G. Rossini: Lazebník sevillský - předehra k opeře [i] 20:00 46. MTF Zlatá Praha 2009 [i] 20:55 Herbert von Karajan, mistr obrazovky [i] 21:45 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2009 [i] 22:00 Na plovárně s Františkem Mertlem [i] 22:25 Drsňák [i] 00:00 Bet.E & Carlos Placeres [i] 01:00 Hodina pravdy [i] 02:00 Čétéčko [i] 02:15 Hlubiny oceánu 2/2 [i] 03:05 Kamera na cestách: Daleký sever [i] 04:00 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 04:15 Jazz club [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Království surikat 8 [i] 06:35 Kamarádi z lesa 13,14 [i] 07:05 Bolek a Lolek 38, 39 [i] 07:30 Baby Looney Tunes 19 [i] 07:55 Pirátova rodinka 39 [i] 08:25 Potkal jsem ho v zoo [i] 09:45 Karla Rubensová - Dítě jako rukojmí [i] 11:40 Jeden z nich je vrah [i] 13:30 Moto GP - Velká cena Katalánska [i] 15:05 Pop Corn TV [i] 15:35 Pánská jízda [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa V 4 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Záplava 2/2 [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Mr.GS [i] 23:05 Vysoká hra patriotů [i] 01:15 Kriminálka Miami II 20 [i] 02:00 Novashopping 02:20 Střepiny [i] 02:45 Volenka [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek II 17 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 5 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé VII 13 [i] 08:00 Svět ve válce 20 [i] 09:15 Svět 2009 [i] 09:50 Knoflíková válka [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 14:05 Pán prstenů: Dvě věže [i] 17:45 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 14 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 22:15 Polibek před smrtí [i] 00:15 Bostonský případ [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Dvojí nasazení 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Lavina [i] 07:15 Vítr do plachet [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Vítr do plachet [i] 13:40 Hollywoodské safari [i] 15:10 Zachraňte Mozarta [i] 16:30 Můj strýček mimozemšťan [i] 18:00 Sni svůj krátký sen 2. [i] 19:35 Střelba na psy [i] 21:30 První po Bohu [i] 23:15 Exes [i] 00:40 1942 [i] 02:10 Zběsilec [i] 03:40 Hollywoodské safari [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    11:00 Cyklistika [i] 12:15 Motorismus [i] 13:15 Motorismus [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery VIII 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 9 [i] 08:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 10:00 McBride: Jako buldok [i] 12:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 16:00 Foylova válka I 2/4 [i] 18:00 Život v divočině 5 [i] 19:00 Život v divočině 6 [i] 20:00 Detektiv Monroe [i] 22:00 Médium II 9 [i] 23:00 Médium II 10 [i] 00:00 Médium II 11 [i] 01:00 Médium II 12 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Na mou čest [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Buď já nebo pes 38 [i] 06:00 Odkud přicházíme 03 [i] 07:00 Budoucnost vody 02 [i] 08:05 Chytrý průvodce po… 25 [i] 08:35 Chytrý průvodce po… 26 [i] 09:10 Jamie v Austrálii 07 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo 13 [i] 10:45 S Nigellou ve vánoční kuchyni 01 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 10 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 21 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 22 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 27 [i] 15:25 Znovuobjevitelé 19 [i] 15:55 Znovuobjevitelé 20 [i] 16:25 Mistři švindlu 06 [i] 17:00 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 17:15 Maminka stávkuje 46 [i] 17:55 Maminka stávkuje 47 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 20:30 Tělo v číslech 01 [i] 00:35 Mars na obzoru 06 [i] 01:30 Challenger [i] 02:30 Chytrý průvodce po… 25 [i] 03:00 Chytrý průvodce po… 26 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 02 [i] 04:40 Interiéry 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 24 [i] 06:00 Pravý Američan [i] 07:35 Všichni opouštějí Brisbane [i] 08:55 Anna a král [i] 11:20 Chilská vesmírná odysea [i] 12:45 Když se smůla lepí na paty [i] 14:10 Jaký otec, taková dcera [i] 15:35 Paříži, miluji Tě [i] 17:35 Dobrý ročník [i] 19:30 Před kamerou 25 [i] 20:00 Cesta bojovníka [i] 21:40 Zmije [i] 23:40 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 01:40 Shred 2 [i] 03:15 Klikař Charlie [i] 04:50 J.A.R. koncert [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Návrat lásky [i] 09:55 Rihanna [i] 11:10 Báječný den [i] 12:55 Malí rošťáci [i] 14:25 Dokonalý trik [i] 16:30 Létající Skot [i] 18:10 Živoj jde dál [i] 20:00 John Adams : Nezávislost, část 2. 3 [i] 20:50 John Adams : Nepošlapej mě 4 [i] 22:00 Malá Miss Sunshine [i] 23:40 Jen na sex [i] 01:20 Jasný terč [i] 03:05 Dva týdny [i] 04:40 Před kamerou 24 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 3 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 77 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 78 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 1 [i] 08:00 Opičí život 3 [i] 08:30 Opičí život 4 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 23 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 24 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Obtížná diagnóza [i] 10:30 SOS živočišné říše 2 [i] 11:00 Zvířecí policie: Přehlídka Henryho klipů [i] 12:00 Zvířecí policie: Druhá šance [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Špinavá práce [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Farma na hřbitově [i] 15:00 Opičí branže 11 [i] 15:30 Opičí branže 12 [i] 16:00 Zápisník lovce krokodýlů: Akční stanice [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Kotě v motoru [i] 18:00 Ztřeštěná zvířata 7 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 8 [i] 19:00 Surikatí království: Konec romantiky [i] 19:30 Dravcova kořist: Supervelikost [i] 20:00 Dravcova kořist: Armády [i] 20:30 Neporazitelní zabijáci: Síla [i] 21:00 Pandí čtvrť: Konec příběhu [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Kotě v motoru [i] 00:00 Veterinární policie Houston 2 [i] 01:00 Surikatí království: Konec romantiky [i] 01:30 Dravcova kořist: Supervelikost [i] 02:00 Dravcova kořist: Armády [i] 02:25 Neporazitelní zabijáci: Síla [i] 02:50 Pandí čtvrť: Konec příběhu [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Kotě v motoru [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:25 Good Bye Lenin! [i] 12:25 Erasmus