Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 DNES [i] 05:50 Malý zajac Bugs a priatelia I. 37/40 [i] 06:10 Scooby Doo, kde si?! I. 2/17 [i] 06:35 Duck Dodgers II. 5/26 [i] 07:05 Alf I. 13-14/25 [i] 08:05 Rozkošný maznáčik [i] 09:40 Priatelia III. 14-15/25 [i] 10:35 Tuxedo [i] 12:30 LET´S DANCE 3 [i] 14:35 Nevinnosť na predaj [i] 16:25 Let 534 v ohrození [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Posledná misia [i] 22:00 Rambo IV. [i] 23:55 Kruh [i] 02:05 Rambo IV. [i] 03:40 Revolúcia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Krokodílie kroniky II. 8/13 [i] 05:25 Lovci hadov II. 8/13 [i] 05:50 Zmenáreň [i] 06:20 Extra [i] 06:50 Hopla! [i] 07:15 Pocoyo I. 36/52 [i] 07:20 Pocoyo I. 37/52 [i] 07:30 Zvedavý George 21/30 [i] 07:55 Mickey Mouseov klub II. [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Superchyty [i] 09:10 Si v obraze? [i] 09:40 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:10 Návštevníci 5/7 [i] 11:10 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 18/20 [i] 12:05 Klik [i] 12:25 Motormagazín [i] 12:45 Záhady praveku 6/6 [i] 13:35 Robin Hood II 9/13 [i] 14:25 Sharpeov meč [i] 16:10 Návrat siedmich statočných [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Skutočný príbeh: Chcem žiť [i] 23:15 Zbohom, Sabata [i] 01:00 Sharpeov meč [i] 02:45 Takí sme boli [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 18/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:40 Euromaxx - Architektúra 17/18 [i] 06:10 Nedotknuteľní:Malé tajomstvo Indie [i] 07:10 Euromaxx - kulinárstvo 11/14 [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:45 Família [i] 09:10 5000 rokov čínskej civilizácie 3/12 [i] 10:10 Medicína [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Pestrá rodinka 23/36 [i] 12:00 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Náves 4/10 [i] 14:00 Poltón [i] 14:25 Pravda o atentáte na Olympiáde v Mníchove [i] 15:10 GEN.sk [i] 15:30 Kapura [i] 16:20 Farmárska revue [i] 16:35 Elixír [i] 17:05 Zábava z archívu [i] 17:45 Mário, zapískaj ...! [i] 19:05 Československý filmový týždenník [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Reč neklame [i] 21:20 Retro noviny [i] 21:35 Anjeli strážni [i] 22:10 Kino na Dvojke [i] 23:50 BJD 2008 [i] 00:50 Motormagazín [i] 01:10 GEN.sk [i] 01:25 Anjeli strážni [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 SEDEM [i] 06:00 Súdna sieň [i] 07:00 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:30 Barbie morská víla [i] 08:55 Panelák 273 [i] 09:40 Lišiak a pes [i] 11:25 Párna a nepárna [i] 13:40 V poslednej chvíli: Príbeh Cathy Mahoneovej [i] 15:40 Riddick: Kronika temna [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Aha - Krásky od kráv [i] 22:00 PREMIÉRA: Zubatá vagína [i] 00:15 Črepiny [i] 00:55 Kutyil s. r. o. II. [i] 01:35 Superzáchrancovia [i] 03:00 Pepper Dennisová [i] 03:45 Zubatá vagína [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 19,20 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 74,75 [i] 11:00 Sanitka 8 [i] 12:10 Ako sa stavia sen I. [i] 12:50 Poklad Bielych sokolov [i] 14:30 Siska 35 [i] 15:35 Chobotnica IV. 4 [i] 17:30 "Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky" [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová IV. 7,8 [i] 23:20 V uliciach San Francisca 74,75 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XII. 1/11 [i] 07:00 The Amazing Race XII. 2/11 [i] 08:00 Rodinné právo III. 6/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 15/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 16/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 17/20 [i] 12:00 Můj nejhorší týden 13/16 [i] 12:30 Můj nejhorší týden 14/16 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 5/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 10/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 3/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 3/22 [i] 17:00 Wildfire 7/13 [i] 18:00 All Saints V. 1/43 [i] 19:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 20:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 21:00 CSI: New York V. 14/20 [i] 22:00 CSI: New York V. 15/20 [i] 23:00 Na pokraji smrti [i] 00:55 Lost - Ztraceni V. 10/15 [i] 01:55 Dr. House IV. 9/16 [i] 02:45 Dr. House IV. 10/16 [i] 03:35 All Saints V. 1/43 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 06:00 Opravdu velké věci: Stavitelé zaoceánských výletních lodí [i] 06:55 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 07:50 Jak se to dělá: Patelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 08:15 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 08:45 Výzva pro pravé motorkáře: Itálie [i] 09:10 NASA: Nejvýznamnější mise: Obyčejní Supermani [i] 10:05 Riziková laboratoř: Skok v autě ze skály [i] 11:00 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 11 [i] 12:25 Pátá rychlost 12 [i] 12:50 Opravdu velké věci: Stavitelé zaoceánských výletních lodí [i] 13:45 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 14:40 Očitá svědectví 3 [i] 15:05 Očitá svědectví 4 [i] 15:35 Výzva pro pravé motorkáře: Itálie [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Válečník budoucnosti [i] 18:00 Riziková laboratoř: Skok v autě ze skály [i] 19:00 Americká rychlá kola: Woodie z r. 1942 - část 2 [i] 20:00 Auto budoucnosti: Mozek [i] 21:00 Americký chopper 25 [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 23:00 Zbraně budoucnosti: Válečník budoucnosti [i] 00:00 Proti všem živlům 6 [i] 01:00 Očitá svědectví 3 [i] 01:25 Očitá svědectví 4 [i] 01:55 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 02:50 Opravdu velké věci: Stavitelé zaoceánských výletních lodí [i] 03:45 Výzva pro pravé motorkáře: Itálie [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Trojčátka 24/26 [i] 06:40 Sezamová angličtina 29,30/52 [i] 07:10 Garfield a přátelé 3/26 [i] 07:35 Záhada hradu Černá růže 13/13 [i] 07:55 Hurá, škola! 2/26 [i] 08:10 Rudi [i] 09:45 Ovečka Shaun 13/40 [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Lovec dinosaurů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Dravec z korun stromů [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Dobrá rada nad zlato [i] 14:10 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 24/26 [i] 14:35 Doktor Martin 23/23 [i] 15:25 Po Tomášovi [i] 16:55 Film o filmu Nedodržený slib [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Tanečník roku - my CITY, my STAGE [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:05 Hvězdná brána [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Ničitel Conan [i] 01:00 Svěrací kazajka [i] 02:40 13. komnata Jany Synkové [i] 03:05 Pošta pro tebe [i] 04:00 Blues ze Staré Pekárny 04:40 Poklady světa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:20 Vítejte v Tate galerii 10/15 [i] 05:25 Soukromá muzea [i] 05:35 Přidej se [i] 05:50 Nedej se [i] 06:10 Cesty [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis - Hamiltony [i] 07:00 Silnější než rozum 6/6 [i] 07:20 Opravdová věda 1/6 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Galapágy 1/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času 3 [i] 11:00 Příběhy z Afriky [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 The Fratellis [i] 14:40 Kamera na cestách: Daleký sever [i] 15:35 Co nás čeká v budoucnu 2/3 [i] 16:35 Hlubiny oceánu 2/2 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Hélene Grimaud: S hudbou a s vlky [i] 20:00 Zlatá šedesátá 21/26 [i] 21:00 Muž, ktorý luže [i] 22:35 Artmix [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Willie Nelson: Live in Amsterdam [i] 02:00 Sešli se... [i] 03:00 Klobouček [i] 03:35 ČT Live - Greenhorns [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:30 Bolek a Lolek 36 [i] 06:55 Baby Looney Tunes 18 [i] 07:20 Pirátova rodinka 38 [i] 07:45 Admirál Bublina útočí 11 [i] 08:15 Čarodějky VIII 9 [i] 09:10 Eso [i] 10:25 Překročit všechna pravidla [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Tři vejce do skla [i] 14:00 Bláznivá runway [i] 16:25 Cena medu [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Finty Dicka a Jane [i] 21:55 Jeskyně [i] 23:45 Americká kletba [i] 01:10 Novashopping 01:30 Volejte Novu [i] 01:55 Babicovy dobroty [i] 02:25 Věštírna [i] 03:05 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek II 16 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 4 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince IV 2 [i] 08:00 Přátelé VII 12 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Knight Rider I 7 [i] 10:35 Wolffův revír IV [i] 11:35 Policejní vyjednavači 7 [i] 12:35 Columbo [i] 14:10 Maverick [i] 16:40 Fantastická cesta [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 13 [i] 20:00 Zemřít mladý [i] 22:30 Hra se smrtí [i] 01:05 Kult hákového kříže [i] 03:10 Volejte Věštce 04:55 Inspektor Balko 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Real je naše vášeň [i] 06:50 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Lavina [i] 13:45 Někdo musí z kola ven [i] 15:20 Tetovaná Tereza [i] 16:50 Zmizení [i] 18:40 Pik a Amadeus [i] 20:10 Poslední plavky [i] 21:45 Zběsilec [i] 23:15 1942 [i] 00:45 Paranoia [i] 02:20 Krutý trest [i] 03:55 Někdo musí z kola ven [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:45 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Motorismus [i] 14:30 Motorismus [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 19:00 Motorismus [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 6 [i] 06:00 McLeodovy dcery VIII 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 7 [i] 08:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 10:00 Náš děda [i] 12:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 16:00 Foylova válka I 1/4 [i] 18:00 Rozhřešení [i] 20:00 Zásnubní prsten [i] 22:00 Foylova válka I 2/4 [i] 00:00 Okruh přátel [i] 02:00 Náš děda [i] 04:00 Jasperský lynč [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Pokusní králíci 08 [i] 06:00 Time Team 07:00 Tajemství Zakázaného města 02 [i] 07:55 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 08:10 Lodě, které změnily svět 03 [i] 09:05 Mars na obzoru 06 [i] 10:05 Challenger [i] 11:05 Když se Země zatřese 01 [i] 12:05 Doktorologie 01 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 09 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 19 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 20 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 13 [i] 15:30 Znovuobjevitelé 17 [i] 16:00 Znovuobjevitelé 18 [i] 16:30 Mistři švindlu 05 [i] 17:05 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 17:20 Maminka stávkuje 44 [i] 17:55 Maminka stávkuje 45 [i] 18:30 Buď já nebo pes 37 [i] 19:00 Buď já nebo pes 38 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 21:30 Úsvit lidstva 01 [i] 22:35 Válka 14 [i] 01:35 Země krásná neznámá 13 [i] 02:45 Země krásná neznámá 14 [i] 03:40 Místa ve Středomoří 01 [i] 04:50 Buď já nebo pes 37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 06:00 Princezna [i] 07:30 Romeo a Julie se berou [i] 09:00 DESmod [i] 10:00 Hudbu složil, slova napsal [i] 11:40 Tři dolary [i] 13:35 Nikdo není sám [i] 15:20 Dobrý den, smutku [i] 16:55 Bláznivej tábor [i] 18:20 Bernard a Doris [i] 20:00 Noc s králem [i] 22:00 Jako malé děti [i] 00:15 Hory mají oči 2 [i] 01:45 Shred [i] 03:25 Michael Clayton [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Zpáteční cesta [i] 09:45 Pomoc, děti se vracejí! [i] 11:25 Před kamerou 24 [i] 12:00 Strážce [i] 13:45 Jen trošku štěstí [i] 15:25 Hračky [i] 17:25 Hvězdný záskok [i] 19:10 Divoký Stomp [i] 21:00 Velká láska III. : Pouť 6 [i] 22:00 Voják [i] 23:30 Po stopách zabijáka [i] 01:00 Statečné srdce [i] 03:55 Smrt s lidskou tváří [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 10 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 75 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 76 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 29 [i] 08:00 Opičí život 1 [i] 08:30 Opičí život 2 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 21 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 22 [i] 10:00 Opičí branže 11 [i] 10:30 Opičí branže 12 [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Akční stanice [i] 12:00 Shamwari - život v divoké přírodě 1 [i] 12:30 Shamwari - život v divoké přírodě 2 [i] 13:00 Shamwari - život v divoké přírodě 3 [i] 13:30 Shamwari - život v divoké přírodě 4 [i] 14:00 Shamwari - život v divoké přírodě 5 [i] 14:30 Shamwari - život v divoké přírodě 6 [i] 15:00 Shamwari - život v divoké přírodě 7 [i] 15:30 Shamwari - život v divoké přírodě 8 [i] 16:00 Shamwari - život v divoké přírodě 9 [i] 16:30 Shamwari - život v divoké přírodě 10 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Kanec Boris [i] 18:00 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 6 [i] 19:00 Surikatí království: Sestra v akci [i] 19:30 Boj o velryby: Dámy mají přednost [i] 20:30 Deník velkých koček 1 [i] 21:00 Neuvěřitelné cestování se Stevem Leonardem: Po boku divokých psů [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Kanec Boris [i] 00:00 Veterinární policie Houston 1 [i] 01:00 Surikatí království: Sestra v akci [i] 01:30 Boj o velryby: Dámy mají přednost [i] 02:25 Deník velkých koček 1 [i] 02:50 Neuvěřitelné cestování se Stevem Leonardem: Po boku divokých psů [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Kanec Boris [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:15 Zachránci moře [i] 12:35 Smrt Jacka Doddse [i] 14:25 Shaolin fotbal [i] 15:55 Zápisník hvězdné oblohy [i] 17:30 Nebe [i] 19:10 Zločin v dívčí škole [i] 21:00 Križovatka smrti