Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 127-128/162 [i] 10:45 Vražedná pravda [i] 12:35 Odložený prípad II. 10/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 7/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 14/24 [i] 15:15 Čistá láska 121-122/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 1/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Tuxedo [i] 23:20 Živý terč [i] 01:15 Úder slobody [i] 02:50 Picasso Trigger [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:45 Invázia 16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 8/13 [i] 08:30 Lovci hadov II. 8/13 [i] 08:55 Wycliffe 20/22 [i] 09:50 Sila lásky I. 97 [i] 10:40 Sila lásky I. 98 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Rany lásky 7/130 [i] 14:15 Rany lásky 8/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu II. 6/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:10 Takí sme boli [i] 22:15 Strieborná pláž [i] 00:00 Ochranca 27/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu III. 51 [i] 01:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:25 Sila lásky I. 97 [i] 03:15 Sila lásky I. 98 [i] 04:05 Slovensko dnes [i] 04:20 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy z regiónov [i] 05:35 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Euromaxx - kulinárstvo 10/14 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Sloní zápisník I. 2/3 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Pavel Socháň [i] 13:25 Separé [i] 13:50 Família [i] 14:15 Míľniky vedy a techniky 30 [i] 14:30 Míľniky vedy a techniky 31 [i] 14:45 Euromaxx - kulinárstvo 11/14 [i] 15:15 Večer na tému . . [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 17/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 5000 rokov čínskej civilizácie 3/12 [i] 21:10 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nedotknuteľní:Malé tajomstvo Indie [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:09 Záver vysielania 04:00 Správy STV [i] 04:25 Správy z regiónov [i] 04:40 Správy - Hírek [i] 04:45 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Newyorskí policajti IV. [i] 06:15 Panelák 272 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Profesionáli I. 8 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 9 [i] 11:15 Klaun 39 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 21 [i] 13:15 SHARK I. 10 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 10 [i] 15:15 Tru Calling 6 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 273 [i] 20:45 PREMIÉRA: Riddick: Kronika temna [i] 23:15 Žoldnieri [i] 01:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 10 [i] 01:55 Tru Calling [i] 02:35 Pepper Dennisová [i] 04:00 Žoldnieri [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 17,18 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 71 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 10 [i] 11:40 Lampa [i] 14:15 Črepiny PLUS [i] 15:00 Smrť čierneho kráľa [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 34,35 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 8 [i] 21:00 Siska 35 [i] 22:00 Chobotnica IV. 4 [i] 00:00 Derrick II. 71 [i] 01:00 Pobrežná hliadka VII. [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 20/26 [i] 07:00 All Saints VI. 12/43 [i] 07:55 Zoom 39/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 18/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 6/22 [i] 10:55 Zoom 39/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 20/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 18/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 6/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 21/26 [i] 17:00 All Saints VI. 13/43 [i] 17:55 Zoom 39/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 19/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 7/22 [i] 21:00 Opilí láskou [i] 22:55 The Shield - Policejní odznak VI. 10/10 [i] 23:50 Zoom 39/155 [i] 23:55 Noční show Davida Lettermana [i] 00:55 All Saints VI. 13/43 [i] 01:55 Opilí láskou [i] 03:35 The Shield - Policejní odznak VI. 10/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 06:00 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 06:25 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 07:20 Opravna vraků 9 [i] 08:15 Jak se to dělá 36 [i] 08:45 Jak se to dělá 37 [i] 09:10 Možné i nemožné 3 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 11:00 Auto budoucnosti: Karosérie [i] 11:55 Opravna vraků 10 [i] 12:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 9 [i] 13:45 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 14:40 Hry s časem 19 [i] 15:05 Miami Ink: Zrychlit nebo vypadnout ze hry [i] 16:00 Pátá rychlost 11 [i] 16:30 Pátá rychlost 12 [i] 17:00 Jak se to dělá: Patelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 17:30 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 18:00 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 20:00 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 21:00 Riziková laboratoř: Skok v autě ze skály [i] 22:00 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 23:00 Nutné k přežití: Oregon [i] 00:00 Možné i nemožné 4 [i] 01:00 Miami Ink: Zrychlit nebo vypadnout ze hry [i] 01:55 Riziková laboratoř: Skok v autě ze skály [i] 02:50 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 2 [i] 03:45 Pátá rychlost 11 [i] 04:10 Pátá rychlost 12 [i] 04:40 Jak se to dělá: Patelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 As-salám alajkum mezi súdánskými [i] 10:00 Odměna [i] 10:25 Halabalašou [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Návrat do ráje 1/6 [i] 14:35 Simpsonovi XVIII 3/22 [i] 15:00 Benjamin Kvítko 7/26 [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 13/13 [i] 15:50 Svět Elmo 54/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 15/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ostřice bažinná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 2/26 [i] 20:55 13. komnata Jany Synkové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 11/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Mrtvá zóna [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 Návrat do ráje 1/6 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech Brno 03:00 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Muzicírování [i] 04:20 U nás v Evropě [i] 04:30 Ajťáci II 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 9/10 [i] 05:20 Stop [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Ženy v boji [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Tahače 2009 - Assen a Misano [i] 12:55 Medúza [i] 13:20 Šikulové [i] 13:40 Byla jednou jedna planeta 23/26 [i] 14:05 Pomoc, umírá [i] 14:25 Sportovci světa: Legendární soupeři ve Wimbledonu [i] 15:20 Film o filmu Proměny [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Kus dřeva ze stromu [i] 16:25 Vítejte v Tate galerii 10/15 [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Bílá místa [i] 17:05 Rozhlédni se, člověče 4/15 [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk - Lisabon, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Klíč [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 3/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Galapágy 1/3 [i] 20:55 64. mezinárodní hudební festival Pražské jaro 2009 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2009 [i] 23:20 Golfmagazín [i] 23:40 Ajťáci II 5/6 [i] 00:05 TV BONSAI... s Marthou Issovou a Jiřím Zemanem [i] 00:25 Gorodok 14/20 [i] 00:50 Ženy Charty 77 [i] 01:05 Zabijáci, s.r.o. [i] 02:05 Příběhy z Afriky [i] 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:30 Hledám práci [i] 03:50 Po stopách [i] 04:05 Rodina a já [i] 04:30 Bílá místa [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Capri [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 81 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 12 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Beze stopy III 18 [i] 12:20 Komisař Rex IV 11 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 74 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 9 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 9 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 18 [i] 18:30 Ulice 1369, 1370 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vdáš se, a basta! [i] 22:00 Slzy slunce [i] 00:15 Profesionální lovec 2 [i] 02:00 Novashopping 02:20 Tabu [i] 03:10 Áčko [i] 04:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 11 [i] 07:50 Přátelé VII 11 [i] 08:20 M*A*S*H 98 [i] 08:50 Policie - New York VII 7 [i] 09:50 Případ pro Sam II 1 [i] 10:50 To je vražda, napsala VII 21 [i] 11:50 Drzá Jordan II 7 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 12 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 11 [i] 13:45 Čarodějky IV 18 [i] 14:45 Zoufalé manželky III 19 [i] 15:40 Loď snů: Singapur a Bali [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 12 [i] 20:00 Bláznivá olympiáda [i] 22:10 Torque: Ohnivá kola [i] 23:55 Američtí psanci [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Ve jménu zákona VI 10 [i] 04:20 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 07:30 Tetovaná Tereza [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Real je naše vášeň [i] 13:35 Proměna Placida Lakea [i] 15:05 Vítr do plachet [i] 16:45 Nebezpečná pravda [i] 18:15 Zachraňte Mozarta [i] 19:30 Zmizení [i] 21:20 Návnada [i] 22:55 Paranoia [i] 00:30 Pustina [i] 02:05 Konec cesty [i] 03:45 Proměna Placida Lakea [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 20:30 Fotbal [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Powerboating [i] 01:00 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 4 [i] 06:00 Dotek anděla II 5 [i] 07:00 Dotek anděla II 6 [i] 08:00 Směr východ [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 10 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 16:00 Ochránce II 6 [i] 17:00 Drzá Jordan V 10 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 Foylova válka I 1/4 [i] 22:00 Zásnubní prsten [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 Život s nepřítelem [i] 04:00 Dotek anděla II 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Pokusní králíci 06 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 09 06:35 Povolání: cestovatel 10 [i] 07:05 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 08:05 Skryté možnosti 13 [i] 08:35 Skryté možnosti 14 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové 11 [i] 10:00 Buď já nebo pes 31 [i] 10:30 Buď já nebo pes 32 [i] 11:00 Mistři švindlu 11 [i] 11:35 Mistři švindlu 12 [i] 12:10 Skryté možnosti 13 [i] 12:40 Skryté možnosti 14 [i] 13:10 Britské muzeum 10 [i] 13:45 Města ve výškách 10 [i] 14:15 Povolání: cestovatel 09 14:50 Povolání: cestovatel 10 [i] 15:25 Zvířecí rekordmani 20 [i] 16:20 Renovace Debbie Travisové 11 [i] 17:15 Mistři švindlu 11 [i] 17:50 Mistři švindlu 12 [i] 18:25 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 19:25 Buď já nebo pes 31 [i] 19:55 Buď já nebo pes 32 [i] 20:25 Vybíraví jedlíci 10 [i] 21:20 Pokusní králíci 07 [i] 21:50 Pokusní králíci 08 [i] 22:20 Milionářské hračky 02 [i] 23:20 Antické olympijské hry 05 [i] 23:50 Antické olympijské hry 06 [i] 00:25 Záhadná diagnóza 05 [i] 01:20 Concorde [i] 02:25 Milionářské hračky 02 [i] 03:20 Antické olympijské hry 05 [i] 03:50 Antické olympijské hry 06 [i] 04:20 Toulky Maďarskem 05 [i] 04:55 Pokusní králíci 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Obchod století [i] 07:20 Filmy a filmové hvězdy 23 [i] 07:45 Angel [i] 09:40 Křižovatka smrti 3 [i] 11:10 Last minute Maroko [i] 12:40 Haló, tady Shirlee [i] 14:10 Jmenovec [i] 16:10 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 17:20 Návrat na vrchol [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 20:00 O rodičích a dětech [i] 21:50 Neznámý svůdce [i] 23:35 Vlajky našich otců [i] 01:45 Dopisy z Iwo Jimy [i] 04:00 Králové roku [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Král telenovely [i] 11:35 Před kamerou 24 [i] 12:10 Jack [i] 14:00 Řetězová reakce [i] 15:45 Život umělce [i] 17:30 Příběh zrození [i] 19:10 V dostihovém sedle [i] 20:40 Deset položek a méně [i] 22:00 Krvavý diamant [i] 00:20 Vincentův svět IV. : Potíže se sněhem 10 [i] 00:50 Práce na farmě [i] 02:20 Děti Boží: Znovunalezení [i] 03:30 Srdce v oblacích [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 9 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Řeka prokletých [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 9 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 09:00 Veterinární policie Detroit: Akce zvláštní jednotky [i] 10:00 Miamská veterinární policie 5 [i] 11:00 SOS živočišné říše 9 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 9 [i] 12:00 Divoká příroda: Slon: Špión ve stádu [i] 13:00 Zvířecí policie: S andělem na rameni [i] 14:00 Zážitky Jeffa Corwina: Namibie