Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 125-126/162 [i] 10:40 Prisahal som pomstu [i] 12:30 Odložený prípad II. 9/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 6/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 13/24 [i] 15:15 Čistá láska 119-120/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 15/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 36 [i] 21:25 Únos [i] 23:15 Myšlienky vraha II. 23/23 [i] 00:15 Krištáľové oči [i] 02:15 Svadba upírov [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:30 Invázia 15/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 7/13 [i] 08:30 Lovci hadov II. 7/13 [i] 08:55 Wycliffe 19/22 [i] 09:50 Sila lásky I. 95 [i] 10:40 Sila lásky I. 96 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Rany lásky 5/130 [i] 14:15 Rany lásky 6/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu II. 5/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 21/25 [i] 22:05 Slečna Marpleová [i] 23:40 Ochranca 26/65 [i] 00:30 Prípad pre Samanthu 50 [i] 01:20 Správy STV o 16:00 [i] 01:40 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:00 Sila lásky I. 95 [i] 02:50 Sila lásky I. 96 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky II. 7/13 [i] 04:55 Lovci hadov II. 7/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov [i] 05:40 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Euromaxx - kulinárstvo 9/14 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Výmysly uja Elektróna 5/7 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Mesiac v nás [i] 12:25 Regionálny denník [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:25 Ľudové drevené piesty [i] 13:45 Krokodílie kroniky II. 12/13 [i] 14:10 Mama to vie najlepšie [i] 14:35 Euromaxx - kulinárstvo 10/14 [i] 15:05 Terítéken - Na tanieri [i] 16:15 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 30 [i] 18:20 Míľniky vedy a techniky 31 [i] 18:35 Separé [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Sloní zápisník I. 2/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy z regiónov [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania 04:55 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 271 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Profesionáli I. 7 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 8 [i] 11:15 Klaun 38 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 20 [i] 13:15 SHARK I. 9 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 9 [i] 15:15 Tru Calling 5 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Baby to chcú tiež 2 [i] 21:30 Panelák 272 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli II. 13 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. [i] 01:15 Rok nebezpečného života [i] 03:00 Mŕtvy v rieke [i] 04:40 Kráľovská nemocnica [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 15,16 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 70 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 9 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Dve srdcia proti korune 2/2 [i] 15:15 Nebezpečné diamanty [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 32,33 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Hviezdne kino: Smrť čierneho kráľa [i] 21:55 Lampa [i] 00:30 Derrick II. [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 19/26 [i] 07:00 All Saints VI. 11/43 [i] 07:55 Zoom 39/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 17/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 9/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 5/22 [i] 10:55 Zoom 39/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 19/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 17/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 9/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 5/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 20/26 [i] 17:00 All Saints VI. 12/43 [i] 17:55 Zoom 39/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 18/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 6/22 [i] 21:00 Alias V. 17/17 [i] 22:00 Boj o čas 11/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VI. 9/10 [i] 23:55 Zoom 39/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 12/43 [i] 02:00 Alias V. 17/17 [i] 02:50 Boj o čas 11/13 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VI. 9/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 06:00 Hry s časem: Ostré záběry každodenní krásy [i] 06:25 Miami Ink: Hledání rovnováhy [i] 07:20 Opravna vraků 8 [i] 08:15 Jak se to dělá 34 [i] 08:45 Jak se to dělá 35 [i] 09:10 Možné i nemožné 2 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 11:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 11:55 Opravna vraků 9 [i] 12:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 8 [i] 13:45 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 14:40 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 15:05 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 16:00 Auto budoucnosti: Karosérie [i] 17:00 Jak se to dělá 36 [i] 17:30 Jak se to dělá 37 [i] 18:00 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 20:00 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 21:00 Skutečné místo činu 5 [i] 22:00 Můj šokující příběh: Muž chobotnice [i] 23:00 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 9 [i] 00:00 Možné i nemožné 3 [i] 01:00 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 01:55 Skutečné místo činu 5 [i] 02:50 Americký chopper: Závodní motorka NAPA - část 1 [i] 03:45 Auto budoucnosti: Karosérie [i] 04:40 Jak se to dělá 36 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Vzdušné zámky [i] 10:30 Bratři Kipové [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:50 Dotek anděla III 30/30 [i] 14:35 Doktorka Quinnová 11/17 [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Chřástal kropenatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Nárazové vlny 3/6 [i] 00:05 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:50 Dotek anděla III 30/30 [i] 01:35 Hotel Babylon III 7/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Na lúkách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku [i] 10:05 Neobyčejné životy [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 23/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Jak se Kuba stal mlynářem [i] 13:55 Bludiště [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Dravec z korun stromů [i] 16:25 Říše slunce [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Retro [i] 20:00 Příběhy z Afriky [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:05 Rodinné stříbro [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 12/14 [i] 00:10 Je to soda II 2/3 [i] 00:40 Zdraví na prodej [i] 01:35 Film point [i] 02:35 Znáte je dobře? [i] 02:50 Příběhy moravských Židů [i] 03:45 Recitál Pepy Nose [i] 04:25 Teď jsem to konečně já [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 80 [i] 09:30 Benny a Joon [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Beze stopy III 17 [i] 12:20 Komisař Rex IV 10 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 73 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 8 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 8 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 17 [i] 18:30 Ulice 1367, 1368 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 119 [i] 21:25 Kriminálka New York III 19 [i] 22:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 22 [i] 23:10 Hlavní cíl [i] 00:55 Kriminálka Miami II 19 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Tyjátr [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 10 [i] 07:50 Přátelé VII 10 [i] 08:20 M*A*S*H 97 [i] 08:50 Policie - New York VII 6 [i] 09:50 Případ pro Sam I 22 [i] 10:50 To je vražda, napsala VII 20 [i] 11:50 Drzá Jordan II 6 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 11 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 10 [i] 13:45 Čarodějky IV 17 [i] 14:45 Zoufalé manželky III 18 [i] 15:45 Loď snů: Myanmar [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 11 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 82 [i] 21:20 Mraky nad mořem [i] 23:20 Instinkt zabijáka 6 [i] 00:20 Kriminálka Kolín V 7 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona VI 9 [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Holky to chtěj taky [i] 06:50 Real je naše vášeň [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 13:45 Zelený oblak [i] 15:25 Lavina [i] 17:10 Správný muž v Africe [i] 18:45 Tetovaná Tereza [i] 20:15 Nebezpečná pravda [i] 21:45 Pod hladinou [i] 23:25 Pustina [i] 01:00 Requiem [i] 02:35 Předtucha [i] 04:05 Zelený oblak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 20:45 Bojové sporty [i] 22:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Pro Wrestling [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 2 [i] 06:00 Dotek anděla II 3 [i] 07:00 Dotek anděla II 4 [i] 08:00 Expert na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 9 [i] 11:00 Anděl v rodině [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 7 [i] 16:00 Ochránce II 5 [i] 17:00 Drzá Jordan V 9 [i] 18:00 Anděl v rodině 10 [i] 21:00 Ochránce II 4 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 10 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 10 [i] 02:00 Médium II 15 [i] 03:00 Médium II 16 [i] 04:00 Dotek anděla II 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Pokusní králíci 04 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 07 [i] 06:30 Povolání: cestovatel 08 [i] 07:05 Tučňák popleta [i] 08:05 Skryté možnosti 11 [i] 08:35 Skryté možnosti 12 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové 10 [i] 10:05 Buď já nebo pes 29 [i] 10:30 Buď já nebo pes 30 [i] 11:00 Mistři švindlu 09 [i] 11:35 Mistři švindlu 10 [i] 12:10 Skryté možnosti 11 [i] 12:40 Skryté možnosti 12 [i] 13:10 Britské muzeum 09 [i] 13:45 Města ve výškách 09 [i] 14:20 Povolání: cestovatel 07 [i] 14:50 Povolání: cestovatel 08 [i] 15:25 Zvířecí rekordmani 19 [i] 16:20 Renovace Debbie Travisové 10 [i] 17:15 Mistři švindlu 09 [i] 17:50 Mistři švindlu 10 [i] 18:25 Tučňák popleta [i] 19:30 Buď já nebo pes 29 [i] 20:00 Buď já nebo pes 30 [i] 20:25 Vybíraví jedlíci 09 [i] 21:20 Pokusní králíci 05 [i] 21:50 Pokusní králíci 06 [i] 22:20 Milionářské hračky 01 [i] 23:20 Antické olympijské hry 03 [i] 23:50 Antické olympijské hry 04 [i] 00:20 Záhadná diagnóza 04 [i] 01:15 Interpol 02 [i] 02:20 Milionářské hračky 01 [i] 03:20 Antické olympijské hry 03 [i] 03:50 Antické olympijské hry 04 [i] 04:20 Toulky Maďarskem 04 04:55 Pokusní králíci 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Seznam [i] 07:30 Před kamerou 24 [i] 08:00 Marie Antoinetta [i] 10:00 Nepolíbená [i] 11:45 Servírka [i] 13:35 Angel [i] 15:30 Křižovatka smrti 3 [i] 17:00 Last minute Maroko [i] 18:30 Haló, tady Shirlee [i] 20:00 Na stojáka 53 [i] 20:30 Všichni opouštějí Brisbane [i] 21:50 Děti Boží: Znovunalezení [i] 23:00 Až na krev [i] 01:35 Ďáblův deník [i] 03:10 Starší syn [i] 04:35 Všichni opouštějí Brisbane [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Přijít a zazářit [i] 11:40 Před kamerou 24 [i] 12:10 Jste zralí na lásku? [i] 13:40 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 15:40 Moje superbejvalka [i] 17:15 Podezřelý [i] 18:40 Král telenovely [i] 20:15 Gorila [i] 22:00 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 00:00 Krvavá sklizeň [i] 01:35 Polibek smrti [i] 03:15 Gorila [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 8 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 9 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Caspar - bílý krokodýl [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 8 [i] 09:00 Veterinární policie Detroit: Zatoulané kulky [i] 10:00 Miamská veterinární policie 4 [i] 11:00 SOS živočišné říše 8 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 8 [i] 12:00 Africká super sedma