Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:43 Reflex [i] 09:05 Cigánky 123-124/162 [i] 10:55 Vražedné mlčanie [i] 12:35 Odložený prípad II. 8/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 5/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 12/24 [i] 15:15 Čistá láska 117-118/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 14/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Vražda za milión [i] 23:20 Ostreľovač [i] 01:20 E-Ring: Pentagón - krídlo E 5/22 [i] 02:10 Kapitán 6/6: Stredná Afrika [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 14/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 6/13 [i] 08:25 Lovci hadov II. 6/13 [i] 08:55 Wycliffe 18/22 [i] 09:45 Sila lásky I. 93 [i] 10:40 Sila lásky I. 94 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Rany lásky 3/130 [i] 14:15 Rany lásky 4/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu II. 4/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House III. 2/24 [i] 21:00 Dr.House III. 3/24 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Maximálna rýchlosť [i] 23:55 Ochranca 25/65 [i] 00:40 Prípad pre Samanthu 49 [i] 01:30 Správy STV o 16:00 [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Sila lásky I. 93 [i] 03:00 Sila lásky I. 94 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky II. 6/13 [i] 04:55 Lovci hadov II. 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy z regiónov [i] 05:30 Správy - Hírek [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:40 Euromaxx - kulinárstvo 8/14 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 U Červeného raka 3/6 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem II. 11 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Muziky,muziky... [i] 13:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 14/26 [i] 14:05 Euromaxx - kulinárstvo 9/14 [i] 14:35 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Elixír [i] 16:05 Test magazín [i] 16:20 Diagnóza 139 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Krokodílie kroniky II. 12/13 [i] 18:35 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:10 Mesiac v nás [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:10 Opojenie z premeny [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Správy z regiónov [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Newyorskí policajti IV. [i] 06:15 Panelák 270 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Profesionáli I. 6 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 7 [i] 11:15 Klaun 37 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 19 [i] 13:15 SHARK I. 8 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 8 [i] 15:15 Tru Calling 4 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 271 [i] 20:45 Ako som prežil [i] 21:45 Kosti III. 8 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Dexter - skryté titulky 15 [i] 00:45 Nebezpečná pôda 1/2 [i] 02:30 Črepiny [i] 03:00 Dexter [i] 03:50 Newyorskí policajti IV. [i] 04:35 Nebezpečná pôda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 13,14 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 69 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 8 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Chlapci a chlapi 10 [i] 14:30 Mravnostné oddelenie II. 13 [i] 15:20 Posledný svedok 29,30 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 30,31 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Dve srdcia proti korune 2/2 [i] 21:40 Nebezpečné diamanty [i] 23:25 Derrick II. 69 [i] 00:30 SiCKO [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 18/26 [i] 07:00 All Saints VI. 10/43 [i] 07:55 Zoom 38/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 16/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 4/22 [i] 10:55 Zoom 38/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 18/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 16/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 4/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 19/26 [i] 17:00 All Saints VI. 11/43 [i] 17:55 Zoom 38/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 17/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 9/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 5/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 15/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 11/20 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VI. 8/10 [i] 23:55 Zoom 38/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 11/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 15/20 [i] 02:50 All Saints V. 10/43 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VI. 8/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 06:00 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 06:25 Miami Ink: Kat se rozjela [i] 07:20 Opravna vraků 7 [i] 08:15 Jak se to dělá 32 [i] 08:45 Jak se to dělá 33 [i] 09:10 Možné i nemožné 1 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Westbury proti Fullerovi [i] 11:55 Opravna vraků 8 [i] 12:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 6 [i] 13:45 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 14:40 Hry s časem: Ostré záběry každodenní krásy [i] 15:05 Miami Ink: Hledání rovnováhy [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 17:00 Jak se to dělá 34 [i] 17:30 Jak se to dělá 35 [i] 18:00 Americký chopper: Žiletková motorka - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 20:00 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 21:00 Proti všem živlům 6 [i] 22:00 Očitá svědectví 3 [i] 22:30 Očitá svědectví 4 [i] 23:00 Hry s časem: Ostré záběry každodenní krásy [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 8 [i] 00:00 Možné i nemožné 2 [i] 01:00 Miami Ink: Hledání rovnováhy [i] 01:55 Proti všem živlům 6 [i] 02:50 Americký chopper: Žiletková motorka - část 2 [i] 03:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 04:40 Jak se to dělá 34 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:30 Bydlela v hotelu u Andělů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 29/30 [i] 14:30 Doktorka Quinnová 10/17 [i] 15:20 Game Page [i] 15:45 Byla jednou jedna planeta 23/26 [i] 16:10 Pomoc, umírá [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Stožec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon III 7/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Sametoví vrazi 2/2 [i] 00:45 Dotek anděla III 29/30 [i] 01:30 Hledání ztraceného času 4 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Sabotáž [i] 03:30 Tajné akce StB 22/40 [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Kultura v regionech 04:40 Evropský manuál 5/24 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Fokus ČT24 [i] 10:00 Muzea umění 5/7 [i] 10:55 Svět zázraků: Ushuaia 26/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 4/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Rvačka v pilotní kabině [i] 16:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 6/13 [i] 16:25 Báječný svět k nepřežití 9/10 [i] 16:40 Zoom [i] 16:55 Znáte je dobře? [i] 17:10 Silnější než rozum 6/6 [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Redaktion D 1/13 [i] 19:20 The Lost Secret 1/11 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ženy v boji [i] 20:30 Stepfordské paničky [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Zdraví na prodej [i] 00:05 Když Otar odešel [i] 01:45 Divadlo žije! [i] 02:15 Q [i] 02:40 POP ART [i] 03:20 Zoom [i] 03:35 Sardinie aneb 13 božských šlápot 6/13 [i] 03:50 Rozhlédni se, člověče 3/15 [i] 04:10 Dvaasedmdesát jmen české historie 39/72 [i] 04:25 Zábranský bez zábran [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 79 [i] 09:30 Komisařka Diana Carrová [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Beze stopy III 16 [i] 12:20 Komisař Rex IV 9 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 72 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 7 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 7 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 16 [i] 18:30 Ulice 1365, 1366 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 22 [i] 21:30 Odložené případy VI 14 [i] 22:25 Generálova dcera [i] 00:40 4400 II 12 [i] 01:20 Novashopping 01:45 GO-GO šou [i] 03:10 112 [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 9 [i] 07:50 Přátelé VII 9 [i] 08:20 M*A*S*H 96 [i] 08:50 Policie - New York VII 5 [i] 09:50 Případ pro Sam I 21 [i] 10:50 To je vražda, napsala VII 19 [i] 11:50 Drzá Jordan II 5 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 10 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 9 [i] 13:45 Čarodějky IV 16 [i] 14:45 Zoufalé manželky III 17 [i] 15:45 Daleko od ráje 2/2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 10 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 18 [i] 23:25 Před úsvitem [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Ve jménu zákona VI 8 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i] 04:55 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Sladká pomsta [i] 07:15 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Holky to chtěj taky [i] 13:30 Mistr zázraků [i] 15:00 Real je naše vášeň [i] 16:35 Ve jménu Angela [i] 18:10 Vítr do plachet [i] 19:50 Správný muž v Africe [i] 21:25 Ohnivý had [i] 22:55 Requiem [i] 00:40 Čekání znamená smrt 1. [i] 02:15 Žít v nebezpečí [i] 03:50 Mistr zázraků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Triatlon [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 20:55 Jezdectví [i] 22:00 Golf [i] 22:35 Jachting [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 02:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 13 [i] 06:00 Dotek anděla II 1 [i] 07:00 Dotek anděla II 2 [i] 08:00 Nepotrestaná vražda [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 8 [i] 11:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 16:00 Ochránce II 4 [i] 17:00 Drzá Jordan V 8 [i] 18:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě 9 [i] 21:00 Ochránce II 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru XI 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 9 [i] 02:00 Médium II 13 [i] 03:00 Médium II 14 [i] 04:00 Dotek anděla II 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Pokusní králíci 02 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 05 [i] 06:35 Povolání: cestovatel 06 [i] 07:05 Antarktida v jednom kole [i] 08:05 Skryté možnosti 09 [i] 08:35 Skryté možnosti 10 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové 09 [i] 10:00 Buď já nebo pes 27 [i] 10:30 Buď já nebo pes 28 [i] 11:00 Mistři švindlu 07 [i] 11:35 Mistři švindlu 08 [i] 12:10 Skryté možnosti 09 [i] 12:40 Skryté možnosti 10 [i] 13:10 Britské muzeum 08 [i] 13:45 Města ve výškách 08 [i] 14:20 Povolání: cestovatel 05 [i] 14:55 Povolání: cestovatel 06 [i] 15:25 Zvířecí rekordmani 18 [i] 16:20 Renovace Debbie Travisové 09 [i] 17:15 Mistři švindlu 07 [i] 17:50 Mistři švindlu 08 [i] 18:25 Antarktida v jednom kole [i] 19:30 Buď já nebo pes 27 [i] 20:00 Buď já nebo pes 28 [i] 20:25 Vybíraví jedlíci 08 [i] 21:20 Pokusní králíci 03 [i] 21:50 Pokusní králíci 04 [i] 22:20 Whittle [i] 23:20 Antické olympijské hry 01 [i] 23:50 Antické olympijské hry 02 [i] 00:20 Záhadná diagnóza 03 [i] 01:15 Interpol 01 [i] 02:20 Whittle [i] 03:20 Antické olympijské hry 01 [i] 03:50 Antické olympijské hry 02 [i] 04:20 Toulky Maďarskem 03 [i] 04:55 Pokusní králíci 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 22 [i] 06:00 Tři dolary [i] 08:00 Revoluce paní Ratcliffové [i] 09:40 Chilská vesmírná odysea [i] 11:05 Dobrý den, smutku [i] 12:40 Princezna [i] 14:05 Marie Antoinetta [i] 16:05 Nepolíbená [i] 17:50 Servírka [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 23 [i] 20:00 Moje žena a jiné katastrofy [i] 21:30 Berlínské spiknutí [i] 23:15 Superbad [i] 01:05 Let 93 [i] 02:35 Moje žena a jiné katastrofy [i] 04:10 Berlínské spiknutí [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Malí rošťáci [i] 11:30 Dannyho parťáci 3 [i] 13:30 Štěstí ve hře