Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:10 Cigánky 121-122/162 [i] 10:55 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 12:35 Odložený prípad II. 7/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 4/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 11/24 [i] 15:15 Čistá láska 115-116/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 13/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 35 [i] 21:25 Stroskotanec [i] 00:05 Vražedné putá [i] 02:00 Kapitán 5/6: Africká zásielka [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 13/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 5/13 [i] 08:30 Lovci hadov II. 5/13 [i] 08:55 Wycliffe 17/22 [i] 09:50 Sila lásky I. 91 [i] 10:40 Sila lásky I. 92 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Rany lásky 1/130 [i] 14:15 Rany lásky 2/130 [i] 15:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu II. 3/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:35 Chodili sme spolu [i] 22:25 Zúfalé manželky II. 3/24 [i] 23:05 Zúfalé manželky II. 4/24 [i] 23:50 Ochranca 24/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 48 [i] 01:25 Správy STV o 16:00 [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Sila lásky I. 91 [i] 02:55 Sila lásky I. 92 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky II. 5/13 [i] 04:50 Lovci hadov II. 5/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov [i] 05:40 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:45 Euromaxx - kulinárstvo 7/14 [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Život s poraneným srdcom [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 O deťoch a zvieratkách [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Richard Wagner a ženy [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Človek [i] 13:25 Dychovka od Adama [i] 14:00 VAT [i] 14:25 Prapodstata čínskej kultúry 3/6 [i] 14:55 Euromaxx - kulinárstvo 8/14 [i] 15:25 Zábava z televízneho archívu [i] 16:15 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 14/26 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem II. 11 [i] 20:55 Diagnóza 139 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:50 Správy z regiónov [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:49 Záver vysielania 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Newyorskí policajti IV. [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 269 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Profesionáli I. 5 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 6 [i] 11:15 Klaun 36 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 18 [i] 13:15 SHARK I. 7 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 7 [i] 15:15 Tru Calling 3 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 PREMIÉRA: Bláznivá olympiáda [i] 21:30 Panelák 270 [i] 22:15 SEDEM [i] 23:00 De Facto [i] 00:00 Neporaziteľný [i] 01:45 C. S. I. : Kriminálka Miami II. [i] 02:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. [i] 03:15 Kráľovská nemocnica [i] 03:55 Neporaziteľný [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 11,12 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 68 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 7 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Vraždy v Midsomeri VI. 5/5 [i] 15:30 "Slavnosti sněženek" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 28,29 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Chlapci a chlapi 10 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 13 [i] 22:00 Posledný svedok 29,30 [i] 23:30 Derrick II. 68 [i] 00:30 Pobrežná hliadka VII. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 17/26 [i] 07:00 All Saints VI. 9/43 [i] 07:55 Zoom 38/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 15/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 3/22 [i] 10:55 Zoom 38/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 17/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 15/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 3/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 18/26 [i] 17:00 All Saints VI. 10/43 [i] 17:55 Zoom 38/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 16/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 4/22 [i] 21:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 22:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VI. 7/10 [i] 23:55 Zoom 38/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 10/43 [i] 02:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 10/16 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VI. 7/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 06:00 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 06:25 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 07:20 Opravna vraků 6 [i] 08:15 Jak se to dělá 29 [i] 08:45 Jak se to dělá 30 [i] 09:10 Možné i nemožné 8 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 11:55 Opravna vraků 7 [i] 12:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 5 [i] 13:45 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 14:40 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 15:05 Miami Ink: Kat se rozjela [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Westbury proti Fullerovi [i] 17:00 Jak se to dělá 32 [i] 17:30 Jak se to dělá 33 [i] 18:00 Americký chopper: Žiletková motorka - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 20:00 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 21:00 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 22:00 Opravdu velké věci: Stavitelé zaoceánských výletních lodí [i] 23:00 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 6 [i] 00:00 Možné i nemožné 1 [i] 01:00 Miami Ink: Kat se rozjela [i] 01:55 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 02:50 Americký chopper: Žiletková motorka - část 1 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Westbury proti Fullerovi [i] 04:40 Jak se to dělá 32 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kavárnička dříve narozených [i] 09:55 Traktér u královny Pedauky [i] 11:20 Melodie, které se vracejí s Václavem Neckářem [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 28/30 [i] 14:35 Doktorka Quinnová 9/17 [i] 15:20 Dětská záchranka v akci 3/5 [i] 15:35 Přírodní rizika [i] 15:50 Věda je zábava III 4/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hvězdovka vlasohlavá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 10/13 [i] 22:30 Místo činu [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Vltava v obrazech 19/86 [i] 00:25 Dotek anděla III 28/30 [i] 01:10 Chcete mě? [i] 01:25 Poklady světa [i] 01:40 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Král Herodes [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Králové [i] 15:00 Po hladině: Světlo [i] 15:20 Vltava v obrazech 19/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Ushuaia 26/26 [i] 16:10 Chcete je? [i] 16:15 Malíř Kamil Lhoták [i] 16:20 Muzea umění 5/7 [i] 17:10 Soukromá muzea [i] 17:20 Stop [i] 17:30 Opravdová věda 1/6 [i] 17:55 Divnopis - Hamiltony [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 9/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Sbohem, černý ptáku! [i] 21:35 Proces H - den desátý 10/10 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženy Charty 77 [i] 23:25 Musilok [i] 00:00 Jak se žije v bunkrech podle Věry [i] 00:15 Na konci světakraje [i] 00:25 Po stopách [i] 00:40 V krajinách rozhleden - Orlické hory a Jeseníky [i] 01:00 1967: Šest dní v červnu 1/2 [i] 01:50 Náš venkov [i] 02:10 Zasvěcení [i] 02:35 Sváteční slovo publicisty a kostelníka Ondřeje Vaculíka [i] 02:40 Cesty víry [i] 03:00 Křesťanský magazín [i] 03:15 Po hladině: Světlo [i] 03:35 Ny Alesund 2008 [i] 04:10 Franta - všude, jinde [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 78 [i] 09:30 Důvod ke svatbě [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Beze stopy III 15 [i] 12:20 Komisař Rex IV 8 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 71 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 6 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 6 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 15 [i] 18:30 Ulice 1363, 1364 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 118 [i] 21:20 Kriminálka New York III 18 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Policajt v Beverly Hills [i] 00:45 Kriminálka Miami II 18 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:05 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 8 [i] 07:50 Přátelé VII 8 [i] 08:20 M*A*S*H 95 [i] 08:50 Policie - New York VII 4 [i] 09:50 Případ pro Sam I 20 [i] 10:50 To je vražda, napsala VII 18 [i] 11:50 Drzá Jordan II 4 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 9 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 8 [i] 13:45 Čarodějky IV 15 [i] 14:45 Zoufalé manželky III 16 [i] 15:45 Daleko od ráje 1/2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 9 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 81 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:20 Sběratelé kostí II 9 [i] 23:20 Kauzy z Bostonu II 6 [i] 00:15 Kriminálka Kolín V 6 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona VI 7 [i] 03:40 Svět 2009 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Oddball Hall [i] 06:50 Bigfoot [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Sladká pomsta [i] 13:30 Skejťák 2. [i] 15:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 16:45 Někdo musí z kola ven [i] 18:20 Lavina [i] 20:05 Ve jménu Angela [i] 21:40 Nevyřčené tajemství [i] 23:30 Čekání znamená smrt 1. [i] 01:05 Mírotvorce [i] 02:40 Soudný den [i] 04:15 Skejťák 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 20:45 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Powerboating [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 11 [i] 06:00 Dotek anděla I 12 [i] 07:00 Dotek anděla I 13 [i] 08:00 Přítel pod stromečkem [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 7 [i] 11:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 5 [i] 16:00 Ochránce II 3 [i] 17:00 Drzá Jordan V 7 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu 8 [i] 21:00 Ochránce II 2 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 8 [i] 02:00 Médium II 11 [i] 03:00 Médium II 12 [i] 04:00 Dotek anděla I 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel 03 [i] 06:35 Povolání: cestovatel 04 [i] 07:05 Nigel Marven a tučňáci [i] 08:05 Skryté možnosti 07 [i] 08:35 Skryté možnosti 08 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové 08 [i] 10:00 Buď já nebo pes [i] 11:00 Mistři švindlu 05 [i] 11:35 Mistři švindlu 06 [i] 12:10 Skryté možnosti 07 [i] 12:40 Skryté možnosti 08 [i] 13:10 Britské muzeum 07 [i] 13:45 Města ve výškách 07 [i] 14:20 Povolání: cestovatel 03 [i] 14:55 Povolání: cestovatel 04 [i] 15:25 Zvířecí rekordmani 17 [i] 16:20 Renovace Debbie Travisové 08 [i] 17:15 Mistři švindlu 05 [i] 17:50 Mistři švindlu 06 [i] 18:25 Nigel Marven a tučňáci [i] 19:25 Buď já nebo pes [i] 20:25 Vybíraví jedlíci 07 [i] 21:20 Pokusní králíci 01 [i] 21:50 Pokusní králíci 02 [i] 22:20 Zvláštní zbraně II. světové války 02 [i] 23:20 Tutanchamón [i] 00:25 Záhadná diagnóza 02 [i] 01:20 Stalinova poslední čistka [i] 02:25 Zvláštní zbraně II. světové války 02 [i] 03:20 Tutanchamón [i] 04:20 Toulky Maďarskem 02 [i] 04:55 Pokusní králíci 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jmenovec [i] 08:00 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 08:25 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 09:35 Dobrý ročník [i] 11:30 Nikdo není sám [i] 13:15 Tři dolary [i] 15:10 Revoluce paní Ratcliffové [i] 16:50 Chilská vesmírná odysea [i] 18:15 Dobrý den, smutku [i] 19:50 Dva na jednoho [i] 21:30 Na stojáka 59 [i] 22:00 John Adams : Nezávislost, část 2. 3 [i] 22:50 John Adams : Nepošlapej mě 4 [i] 00:00 Beowulf [i] 01:50 Mé druhé já [i] 03:50 Dva na jednoho [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Báječný den [i] 11:45 Příběh zrození [i] 13:25 Hvězdy padají na Henriettu [i] 15:10 Lady XXL [i] 16:45 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 17:10 Jen trošku štěstí [i] 18:50 Malí rošťáci