Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 119-120/162 [i] 10:40 Malabar Princess [i] 12:35 Odložený prípad II. 6/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 3/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 10/24 [i] 15:15 Čistá láska 113-114/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 12/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:55 Strašná haluz [i] 22:20 Paľba [i] 22:50 112 [i] 23:35 Ľudský štít [i] 01:15 E-Ring: Pentagón - krídlo E 4/22 [i] 02:05 Kapitán 4/6: Biely kôň [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 12/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Lovci hadov II. 4/13 [i] 05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Ushuaia - expedície do prírody V. 4/8 [i] 08:50 Wycliffe 16/22 [i] 09:40 Sila lásky I. 89 [i] 10:35 Sila lásky I. 90 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:25 Bianca - cesta za šťastím 223/224 [i] 14:05 Bianca - cesta za šťastím 224/224 [i] 15:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - práca - mimoriadne z KE [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu II. 2/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Na lásku nie je nikdy neskoro [i] 21:45 Dvojitý život Billa Goodmana [i] 23:15 Ochranca 23/65 [i] 00:05 Prípad pre Samanthu 47 [i] 00:55 Svet v obrazoch [i] 01:20 Správy STV o 16:00 [i] 01:40 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:00 Bianca - cesta za šťastím 223/224 [i] 02:45 Bianca - cesta za šťastím 224/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Krokodílie kroniky II. 4/13 [i] 04:50 Lovci hadov II. 4/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy STV [i] 05:35 Profesionál [i] 05:50 Polícia [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Sympózium 2008 - Umenie na háčiku [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Modrý autobus [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Dychovka od Adama [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Žijúce kamene [i] 14:25 Euromaxx - kulinárstvo 7/14 [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:40 Cesty nádeje [i] 16:05 Phandlo andre - Klietka [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Prapodstata čínskej kultúry 3/6 [i] 18:40 VAT [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Richard Wagner a ženy [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:45 Cesty nádeje [i] 00:10 Anjeli strážni [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy z regiónov [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny PLUS [i] 06:00 Panelák 268 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň [i] 08:20 Dobrodružstvo, s. r. o. 15, 16 [i] 10:15 Vražda v Hopeville [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 11 [i] 13:15 SHARK I. 6 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 6 [i] 15:15 Tru Calling 2 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 269 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 14 [i] 21:30 Profesionáli II. 14 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Faust - zmluva s diablom [i] 02:00 Autosalón [i] 02:25 Kráľovská nemocnica [i] 03:10 Niekto tam hore ma má rád [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 9,10 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 67 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 6 [i] 11:40 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Doktorka Quinnová 27,28 [i] 15:15 Skutočný príbeh: Rodina špiónov 1/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 26,27 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VI. 5/5 [i] 21:40 Filmová klasika: "Slavnosti sněženek" [i] 23:00 Derrick II. 67 [i] 00:10 Pobrežná hliadka VII. [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 16/26 [i] 07:00 All Saints VI. 8/43 [i] 07:55 Zoom 37/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 14/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 2/22 [i] 10:55 Zoom 37/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 16/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 14/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 2/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 17/26 [i] 17:00 All Saints VI. 9/43 [i] 17:55 Zoom 37/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 15/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 3/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 10/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VI. 6/10 [i] 23:55 Zoom 37/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 9/43 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 10/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VI. 6/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 06:00 Hry s časem: Tanec break dance [i] 06:25 Miami Ink: To nejlepší [i] 07:20 Opravna vraků 5 [i] 08:15 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 08:45 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 09:10 Možné i nemožné 7 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 11:00 Pátá rychlost 9 [i] 11:30 Pátá rychlost 10 [i] 11:55 Opravna vraků 6 [i] 12:50 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 13:45 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 14:40 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 15:05 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 16:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 17:00 Jak se to dělá 29 [i] 17:30 Jak se to dělá 30 [i] 18:00 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 20:00 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 21:00 Černé zlato 5 [i] 22:00 Nutné k přežití: Oregon [i] 23:00 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 5 [i] 00:00 Možné i nemožné 8 [i] 01:00 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 01:55 Černé zlato 5 [i] 02:50 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 2 [i] 03:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 04:40 Jak se to dělá 29 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 29,30/56 [i] 09:00 Zlá krev 7/7 [i] 10:20 Moje rodina III 10/13 [i] 10:50 Neklid v Antarktidě [i] 11:45 Počesku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla III 27/30 [i] 14:40 Doktorka Quinnová 8/17 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 18/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Modrásek ligrusový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 8/9 [i] 21:00 Na cestě po Havaně [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 22/40 [i] 22:30 Policejní inspektorka [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě IV 10/18 [i] 01:10 Dotek anděla III 27/30 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Dětská záchranka v akci 2/5 [i] 12:55 Le petit gnome 3/6 [i] 13:10 Malý televizní kabaret [i] 13:55 Unna a Nuuk [i] 15:15 Co nás čeká v budoucnu 1/3 [i] 16:15 Baronka Sidonie Nádherná aneb [i] 17:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:45 Bojovnice 1/4 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 České titulky - Dana Hábová [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 1967: Šest dní v červnu 1/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Proces H - den devátý 9/10 [i] 22:15 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Dítě [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:40 Rodinné stříbro [i] 03:00 Po stopách [i] 03:15 Máte slovo 04:00 Den D 9/13 [i] 04:40 Československý filmový týdeník 732/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 77 [i] 09:30 Dům na prodej [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:20 Beze stopy III 14 [i] 12:15 Komisař Rex IV 7 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 70 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 5 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 5 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 2 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Dr. House III 22 [i] 22:40 Na poslední chvíli [i] 00:30 4400 II 11 [i] 01:10 Novashopping 01:35 DO-RE-MI [i] 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Deník zasloužilé matky II 7 [i] 07:50 Přátelé VII 7 [i] 08:20 M*A*S*H 94 [i] 08:50 Policie - New York VII 3 [i] 09:50 Případ pro Sam I 19 [i] 10:50 To je vražda, napsala VII 17 [i] 11:50 Drzá Jordan II 3 [i] 12:45 Deník zasloužilé matky II 8 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice V 7 [i] 13:45 Čarodějky IV 14 [i] 14:45 Zoufalé manželky III 15 [i] 15:45 Koruna pro Isabellu [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 8 [i] 20:00 Souboj v těžké váze [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer II 13 [i] 23:25 Božská mrcha II 10 [i] 00:25 Kriminálka Kolín V 5 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Ve jménu zákona VI 6 [i] 03:55 Autosalon [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Doživotní šance [i] 07:20 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:00 Oddball Hall [i] 13:30 Tygří srdce [i] 15:00 Holky to chtěj taky [i] 16:30 Proměna Placida Lakea [i] 18:00 Real je naše vášeň [i] 19:35 Někdo musí z kola ven [i] 21:10 Zóna smrti [i] 22:50 Mírotvorce [i] 00:25 Malá ryba [i] 02:20 Pouštní bouře [i] 03:50 Tygří srdce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Tenis [i] 09:15 Fotbal [i] 10:45 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:15 Tenis [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla I 10 [i] 07:00 Dotek anděla I 11 [i] 08:00 McBride: Padlý anděl [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 6 [i] 11:00 Rozvodoví advokáti [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 5 [i] 14:00 McBride: Padlý anděl [i] 16:00 Život v divočině 3 [i] 17:00 Život v divočině 4 [i] 18:00 Rozvodoví advokáti 7 [i] 21:00 Ochránce II 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru XI 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 7 [i] 02:00 Médium II 9 [i] 03:00 Médium II 10 [i] 04:00 Dotek anděla I 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 13 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 01 [i] 06:30 Povolání: cestovatel 02 [i] 07:05 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 08:05 Skryté možnosti 05 [i] 08:35 Skryté možnosti 06 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové 07 [i] 10:05 Buď já nebo pes [i] 11:00 Mistři švindlu 03 [i] 11:35 Mistři švindlu 04 [i] 12:10 Skryté možnosti 05 [i] 12:40 Skryté možnosti 06 [i] 13:10 Britské muzeum 06 [i] 13:45 Města ve výškách 06 [i] 14:20 Povolání: cestovatel 01 [i] 14:50 Povolání: cestovatel 02 [i] 15:25 Zvířecí rekordmani 16 [i] 16:20 Renovace Debbie Travisové 07 [i] 17:15 Mistři švindlu 03 [i] 17:50 Mistři švindlu 04 [i] 18:25 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 19:25 Buď já nebo pes [i] 20:25 Vybíraví jedlíci 06 [i] 21:20 Jsme zvědaví 02 [i] 22:25 Zvláštní zbraně II. světové války 01 [i] 23:20 Antické odkazy 06 [i] 00:20 Záhadná diagnóza 01 [i] 01:20 Ráj na zemi 02:25 Zvláštní zbraně II. světové války 01 [i] 03:20 Antické odkazy 06 [i] 04:15 Toulky Maďarskem 01 [i] 04:50 Jsme zvědaví 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 24 [i] 06:00 Bude naše [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy 22 [i] 08:00 Křižovatka smrti 3 [i] 09:30 Hrdinové a zbabělci [i] 11:05 P.S. Miluji tě [i] 13:10 Jmenovec [i] 15:10 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 16:20 Dobrý ročník [i] 18:15 Nikdo není sám [i] 20:00 V údolí Elah [i] 22:00 Michael Clayton [i] 23:55 Zmije [i] 01:55 V údolí Elah [i] 03:55 Michael Clayton [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flicka [i] 11:35 Šílená láska [i] 13:10 Divoký Stomp [i] 15:05 Pomoc, děti se vracejí! [i] 16:40 Volání o pomoc [i] 18:40 Báječný den [i] 20:30 Práce na farmě [i] 22:00 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 23:55 Vincentův svět IV. : Mladí a sjetí 9 [i] 00:25 Po stopách zabijáka [i] 02:00 Africký sen [i] 02:55 Práce na farmě