Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Smotánka [i] 05:50 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 36/40 [i] 06:40 Scooby Doo, kde si?! I. 1/17 [i] 07:05 Duck Dodgers II. 4/26 [i] 07:30 Xena II. 16/22 [i] 08:25 Jej Veličenstvo [i] 10:20 Priatelia III. 13/25 [i] 10:50 O.C. California IV. 12-13/16 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Policajná akadémia 4 [i] 15:55 Bane kráľa Šalamúna [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 LET'S DANCE 3 [i] 22:10 Rádio 13 [i] 22:55 LET'S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:20 Posledný tanec [i] 01:15 Syndikát smrti [i] 03:00 Záchrana v hlbinách [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy STV [i] 05:20 Góly body sekundy [i] 05:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 17/20 [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Postav dom, zasaď strom [i] 07:10 Pocoyo I. 35/52 [i] 07:20 Zvedavý George 20/30 [i] 07:40 Mickey Mouseov klub II. [i] 08:05 Elá hop! [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:50 Škrečok v nočnej košeli 6/6 [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody V. 4/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Straty a nálezy 3/5 [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kameňák [i] 21:56 Volebné štúdio [i] 23:00 Šesť dní 1/3 [i] 00:40 Smrtiaca invázia [i] 02:05 Chodili sme spolu [i] 02:50 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Test magazín [i] 06:10 Halali [i] 06:35 Poklady sveta IV. [i] 06:50 Poklady sveta IV. [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Môj dom - môj hrad [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Československý filmový týždenník [i] 09:45 Retro noviny [i] 10:00 Svätá liturgia na sviatok Zostúpenia sv. Ducha [i] 12:10 Deravé vrecko [i] 13:00 Taká normálna rodinka 8/8 [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Ja nie som Šuko [i] 16:20 Svidník 1993 [i] 17:25 Žijúce kamene [i] 17:50 Slovo [i] 17:55 Orientácie [i] 18:25 Televízne osobnosti - K nedožitým 75-tym narodeninám televízneho architekta L.Hupku [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:30 Umenie 09 [i] 22:00 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:25 Poltón [i] 23:55 Umenie 09 [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:15 Veľký televízny príbeh: Nežiaduci ctiteľ [i] 08:00 Barbie: Kráľovstvo víl [i] 09:20 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše II 15,16 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 14:00 Profesionál [i] 16:00 Nežiaduci ctiteľ [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 13 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 11 [i] 22:00 D-Tox [i] 00:00 Otvorené more [i] 01:40 Na pokraji smrti [i] 02:00 D-Tox [i] 03:40 Pepper Dennisová [i] 04:20 Newyorskí policajti IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 7,8 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 72,73 [i] 11:00 Zorro 43,44 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Ako sa stavia sen I. [i] 14:25 Julie Lescautová IV. 5,6 [i] 17:30 "Báječní muži s klikou" [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Doktorka Quinnová 27,28 [i] 21:35 Skutočný príbeh: Rodina špiónov 1/2 [i] 23:15 V uliciach San Francisca 72,73 [i] 01:00 Fenomén Y2K [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XI. 12/13 [i] 07:00 The Amazing Race XI. 13/13 [i] 08:00 Rodinné právo III. 5/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 12/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 13/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 14/20 [i] 12:00 Můj nejhorší týden 11/16 [i] 12:30 Můj nejhorší týden 12/16 [i] 13:00 Vodní krysy II. 2/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 4/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 9/11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 2/22 [i] 17:00 Wildfire 6/13 [i] 18:00 Internát II. 3/8 [i] 19:40 Dokonalý pár [i] 21:25 Zachraň mě IV. 4/13 [i] 22:25 Myšlenky zločince IV. 10/20 [i] 23:25 Pacovo mužstvo III. 9/26 [i] 01:05 Akce 4/13 [i] 01:30 Zachraň mě IV. 4/13 [i] 02:20 Internát II. 3/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper 24 [i] 06:00 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 06:55 Soutěž stavitelů motorek: Trevelen proti Paulu Coxovi a Keinovi [i] 07:50 Masivní rychlost: Na dvou kolech [i] 08:15 Očitá svědectví 1 [i] 08:45 Očitá svědectví 2 [i] 09:10 Proti všem živlům 5 [i] 10:05 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 10:35 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 11:00 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 11:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 12:50 Očitá svědectví 1 [i] 13:20 Očitá svědectví 2 [i] 13:45 Americký chopper 24 [i] 14:40 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 15:05 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 15:35 Masivní rychlost: Na dvou kolech [i] 16:00 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 17:00 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 18:00 Auto budoucnosti: Karosérie [i] 19:00 NASA: Nejvýznamnější mise: Obyčejní Supermani [i] 20:00 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 21:00 Zničeno ve vteřině 3 [i] 21:30 Zničeno ve vteřině 5 [i] 22:00 Zbraně budoucnosti: Válečník budoucnosti [i] 23:00 Můj šokující příběh: Opravdové vlčí děti [i] 00:00 Skutečné místo činu 4 [i] 01:00 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 01:55 Zbraně budoucnosti: Válečník budoucnosti [i] 02:50 Soutěž stavitelů motorek: Trevelen proti Paulu Coxovi a Keinovi [i] 03:45 Masivní rychlost: Na dvou kolech [i] 04:10 Očitá svědectví 1 [i] 04:40 Očitá svědectví 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Liška Bystrouška 4/7 [i] 06:15 Psí kusy 4/7 [i] 06:25 Ferda 6/26 [i] 06:50 Trojčátka 23/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Slavné historky zbojnické 2/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se Kuba stal mlynářem [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo publicisty a kostelníka Ondřeje Vaculíka [i] 14:55 Zlá krev 7/7 [i] 16:15 Paláce 1. republiky na nábřeží Vltavy [i] 16:30 Moje rodina III 10/13 [i] 17:00 Evropský manuál 5/24 [i] 17:20 Čétéčko [i] 17:35 Retro [i] 18:05 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 36/39 [i] 18:35 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Borůvkový vrch [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Zprávy 22:00 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Franck Keller 5/5 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Mrtví jako já 1/14 [i] 00:55 Zlínské festivalové minuty 01:00 Svět umění: Hollywoodští rivalové 8/45 [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 Na cestě po maďarské pusztě [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Janem Valou [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk - Záhřeb, 2006 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 732/2379 [i] 08:40 Třistatřicettři [i] 09:35 Knižní svět [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Po hladině: Světlo [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Král Herodes [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 12:00 Život a dílo skladatele Foltýna [i] 13:25 Světová válka v nás [i] 14:05 Svět umění: Hollywoodští rivalové 8/15 [i] 15:00 Jan Kalvín - 500. výročí narození [i] 16:00 Zasvěcení [i] 16:30 Perný den [i] 18:00 Poklady světa [i] 18:15 Film o filmu Nedodržený slib [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 18/20 [i] 19:20 Dechové kvinteto Academia [i] 19:50 F. Mendelssohn - Bartholdy: Duetto [i] 20:00 Jak se žije v bunkrech podle Věry Chytilové [i] 20:15 Na konci světakraje [i] 20:25 Po stopách [i] 20:40 V krajinách rozhleden - Orlické hory a Jeseníky [i] 21:05 Proces H - den osmý 8/10 [i] 22:00 Eurovolby 2009 [i] 02:00 Kamera! Klap! A jedem! [i] 03:30 Čétéčko [i] 03:45 Hlubiny oceánu 1/2 [i] 04:40 Paláce 1. republiky na nábřeží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Království surikat 7 [i] 06:30 Kamarádi z lesa 11, 12 [i] 07:05 Bolek a Lolek 34, 35 [i] 07:30 Baby Looney Tunes 17 [i] 07:55 Pirátova rodinka 37 [i] 08:25 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 09:50 Karla Rubensová - Vůně zločinu [i] 11:40 Na kolejích čeká vrah [i] 13:30 VC Turecka [i] 16:25 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa V 3 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Záplava 1/2 [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Mr.GS [i] 23:05 Devátá brána [i] 01:35 Kriminálka Miami II 17 [i] 02:15 Novashopping 02:40 Střepiny [i] 03:00 Volenka [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek II 15 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 3 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Přátelé VII 6 [i] 08:00 Svět ve válce 19 [i] 09:10 Svět 2009 [i] 09:45 Turner a Hooch [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 Vysloužilí lvi [i] 16:00 Columbo [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 7 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 22:10 Cela [i] 00:30 Smrt na dálnici [i] 01:55 Volejte Věštce 03:35 Partie [i] 04:15 Dvojí nasazení 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshop 12:00 Doživotní šance [i] 13:35 Holíci [i] 15:05 Sladká pomsta [i] 16:35 František je děvkař [i] 18:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 19:50 Proměna Placida Lakea [i] 21:20 Dvojí nepřítel [i] 23:05 Malá ryba [i] 01:00 Návrat elitního agenta [i] 02:30 Katova kletba [i] 04:15 Holíci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Fotbal [i] 11:45 Motorismus [i] 12:30 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:45 Motorismus [i] 19:00 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:45 Box [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Fotbal [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery VIII 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 4 [i] 08:00 10,5 stupně: Apokalypsa 2/2 [i] 10:00 Sestra i matka [i] 12:00 10,5 stupně: Apokalypsa 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 18:00 Život v divočině 3 [i] 19:00 Život v divočině 4 [i] 20:00 Rozhřešení [i] 22:00 Médium II 5 [i] 23:00 Médium II 6 [i] 00:00 Médium II 7 [i] 01:00 Médium II 8 [i] 02:00 Sestra i matka [i] 04:00 Společná řeč [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Buď já nebo pes 36 [i] 06:00 Odkud přicházíme 02 [i] 07:00 Budoucnost vody 01 [i] 08:05 Chytrý průvodce po… 23 [i] 08:35 Chytrý průvodce po… 24 [i] 09:10 Jamie v Austrálii 06 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo 11 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo 12 [i] 11:20 Úsvit lidstva 01 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 09 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 19 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 20 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 13 [i] 15:25 Znovuobjevitelé 17 [i] 15:55 Znovuobjevitelé 18 [i] 16:25 Mistři švindlu 05 [i] 17:00 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 17:15 Maminka stávkuje 44 [i] 17:55 Maminka stávkuje 45 [i] 18:30 Buď já nebo pes 37 [i] 19:00 Buď já nebo pes 38 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 21:30 Úsvit lidstva 01 [i] 22:35 Válka 14 [i] 00:35 Mars na obzoru 05 [i] 01:30 Challenger [i] 02:30 Chytrý průvodce po… 23 [i] 03:00 Chytrý průvodce po… 24 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 01 [i] 04:40 Interiéry 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Noční můra od vedle [i] 07:30 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 07:55 S mafií v patách [i] 09:30 Marie Antoinetta [i] 11:30 Haló, tady Shirlee [i] 13:00 Bude naše [i] 14:30 Křižovatka smrti 3 [i] 16:00 Hrdinové a zbabělci [i] 17:30 P.S. Miluji tě [i] 19:30 Před kamerou 24 [i] 20:00 Moje žena a jiné katastrofy [i] 21:30 Šprti [i] 23:20 Na stojáka 57 [i] 23:50 Na stojáka 58 [i] 00:20 Vycházející slunce [i] 02:25 Osobní stážce: nový začátek [i] 03:55 Do pětadvaceti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Svatba jako překvapení [i] 09:35 Mladí Titáni v Tokiu [i] 10:50 Jste zralí na lásku? [i] 12:20 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 12:45 Citové pouto [i] 14:25 Happy Feet [i] 16:10 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:25 Flicka [i] 20:00 John Adams : Přidej se nebo zemři 1 [i] 21:10 John Adams : Nezávislost, část 1. 2 [i] 22:00 Skrytá identita [i] 00:30 Z úst do úst [i] 02:10 Honička na playboye [i] 03:55 Deset položek a méně [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 73 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 74 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 28 [i] 08:00 Opičí život 19 [i] 08:30 Opičí život 20 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 19 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 20 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Neznámé prostředí [i] 10:30 SOS živočišné říše 1 [i] 11:00 Zvířecí policie: Léčitelé a naděje - část II [i] 12:00 Zvířecí policie: Pomocné ruce [i] 13:00 Veterinární policie Houston: Touha po spravedlnosti [i] 14:00 Veterinární policie Houston: Divoká smečka [i] 15:00 Opičí branže 9 [i] 15:30 Opičí branže 10 [i] 16:00 Zápisník lovce krokodýlů: Nejnovější přírůstek [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Pes ze skládky [i] 18:00 Ztřeštěná zvířata 3 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 4 [i] 19:00 Surikatí království: Mise [i] 19:30 Dravcova kořist: Rychlost [i] 20:00 Dravcova kořist: Supersmysly [i] 20:30 Neporazitelní zabijáci: Rychlost [i] 21:00 Pandí čtvrť: Příběh Lu Lu [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Gepardí útok [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Pes ze skládky [i] 00:00 Veterinární policie Houston 29 [i] 01:00 Surikatí království: Mise [i] 01:30 Dravcova kořist: Rychlost [i] 02:00 Dravcova kořist: Supersmysly