Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Invázia 11/22 [i] 05:40 DNES [i] 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia I. 35/40 [i] 06:40 Scooby Doo II. 16/16 [i] 07:05 Duck Dodgers II. 3/26 [i] 07:30 Alf I. 11-12/25 [i] 08:30 Sherlock: Psí detektív [i] 10:00 Priatelia III. 12/25 [i] 10:30 Galaxy Quest [i] 12:30 LET'S DANCE 3 [i] 14:50 Hra na rodinu [i] 16:30 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Denník šialenej manželky [i] 22:50 Až do smrti [i] 00:50 Americký samuraj [i] 02:30 Meno ruže [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:50 Svet v obrazoch [i] 06:15 Hopla! [i] 06:40 Pocoyo I. 33/52 [i] 06:50 Pocoyo I. 34/52 [i] 06:55 Zvedavý George 19/30 [i] 07:20 Mickey Mouseov klub II. [i] 07:45 Fidlibumove rozprávky [i] 08:10 Superchyty [i] 08:40 Si v obraze? [i] 09:05 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 Návštevníci 4/7 [i] 10:30 Zlaté hity [i] 11:15 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 17/20 [i] 12:05 Klik [i] 12:25 Motormagazín [i] 12:45 Záhady praveku 5/6 [i] 13:35 Robin Hood II 8/13 [i] 14:20 Sedem statočných [i] 16:30 Mimoriadne správy [i] 16:40 Postav dom, zasaď strom [i] 17:15 Kvalifikácia na MS vo futbale 2010 [i] 18:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Videli ste môjho syna? [i] 23:10 Sabata [i] 00:55 Expres foto [i] 02:30 Takí sme boli [i] 03:30 Videli ste môjho syna? [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:45 Euromaxx - kulinárstvo 6/14 [i] 06:10 Právo zomrieť [i] 07:05 Euromaxx - Architektúra 16/18 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Família [i] 09:00 Medicína [i] 10:00 Cesty nádeje [i] 10:30 Vysviacka trnavského arcibiskupa [i] 13:40 Mesto na ceste [i] 14:05 Aurel Stodola [i] 14:30 Náves 3/10 [i] 15:25 GEN.sk [i] 15:40 Poltón [i] 16:10 Kapura [i] 17:00 Farmárska revue [i] 17:15 Elixír [i] 17:40 Ako v rozprávke: Kalaši - Stretnutie s potomkami Alexandra Veľkého [i] 18:25 Red Bull Air Race World Championship 2009 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Powaqqatsi [i] 21:35 Anjeli strážni [i] 22:05 Retro noviny [i] 22:25 Kino na Dvojke [i] 23:55 Motormagazín [i] 00:15 BJD 2007 [i] 01:10 Ako v rozprávke: Kalaši - Stretnutie s potomkami Alexandra Veľkého [i] 01:50 GEN.sk [i] 02:05 Anjeli strážni [i] 02:30 Udalosti ČT [i] 03:05 Správy STV [i] 03:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 SEDEM [i] 06:25 Súdna sieň [i] 07:25 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:55 Barbie a Diamantový zámok [i] 09:30 Panelák 268 [i] 10:15 Severino [i] 12:00 Láska plná omylov [i] 13:50 Vražda na Rio Grande [i] 15:50 24 hodín [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Profesionál [i] 22:15 Švéd [i] 00:30 Črepiny [i] 01:00 Kutyil s. r. o. II. 13 [i] 01:50 Vražda na Rio Grande [i] 03:20 Pepper Dennisová [i] 04:00 Švéd [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 5,6 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 70,71 [i] 11:00 Sanitka 7 [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Ako sa stavia sen I. [i] 14:15 Chobotnica IV. 3 [i] 15:55 Siska 34 [i] 17:00 "Pytlákova schovanka. . . aneb Šlechetný milionář" [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová IV. 5,6 [i] 23:10 V uliciach San Francisca 70,71 [i] 00:50 Pobrežná hliadka VII. [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XI. 10/13 [i] 07:00 The Amazing Race XI. 11/13 [i] 08:00 Rodinné právo III. 4/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 9/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 10/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 11/20 [i] 12:00 Můj nejhorší týden 9/16 [i] 12:30 Můj nejhorší týden 10/16 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 4/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 9/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 2/13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI 1/22 [i] 17:00 Wildfire 5/13 [i] 18:00 All Saints [i] 19:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 20:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 21:00 CSI: New York V. 11/20 [i] 22:00 CSI: New York V. 12/20 [i] 23:00 CSI: New York V. 13/20 [i] 00:00 Lost - Ztraceni V. 9/15 [i] 01:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 02:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 02:50 All Saints [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 06:00 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 06:55 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 07:50 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 08:15 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 08:45 Masivní stroje: Ponorky [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 10:05 Riziková laboratoř: Katapultované sedadlo na lodi [i] 11:00 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 9 [i] 12:25 Pátá rychlost 10 [i] 12:50 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 13:45 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 14:40 Očitá svědectví 1 [i] 15:05 Očitá svědectví 2 [i] 15:35 Masivní stroje: Ponorky [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 18:00 Riziková laboratoř: Katapultované sedadlo na lodi [i] 19:00 Americká rychlá kola: Woodie z r. 1942 - část 1 [i] 20:00 Auto budoucnosti: Karosérie [i] 21:00 Americký chopper 24 [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 23:00 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 00:00 Proti všem živlům 5 [i] 01:00 Očitá svědectví 1 [i] 01:25 Očitá svědectví 2 [i] 01:55 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 02:50 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 03:45 Masivní stroje: Ponorky [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Trojčátka 23/26 [i] 06:35 Sezamová angličtina 27, 28/52 [i] 07:05 Garfield a přátelé 2/26 [i] 07:30 Záhada hradu Černá růže 12/13 [i] 07:50 Hurá, škola! 1/26 [i] 08:05 Unna a Nuuk [i] 09:25 Ovečka Shaun 12/40 [i] 09:35 Kuchařská pohotovost [i] 10:00 Vitus [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Tajemství skrytá v ulitách [i] 13:30 Království divočiny: Zima hojnosti [i] 14:00 Chcete je? [i] 14:05 Mezi námi zvířaty [i] 14:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 23/26 [i] 15:00 Doktor Martin 22/23 [i] 15:50 Rychle do života! [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Záhady Slavičího domu 5/5 [i] 18:35 Zlínské festivalové minuty [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Kamera! Klap! A jedem! [i] 21:40 Předtucha [i] 23:15 Zprávy 23:20 Branky, body, vteřiny 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Astronautova žena [i] 01:15 Zlínské festivalové minuty 01:20 Bratranci z Ameriky [i] 02:50 13. komnata Michala Viewegha [i] 03:15 Pošta pro tebe [i] 04:10 Folklorika [i] 04:30 Jak roste malíř [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 9/15 [i] 05:20 Soukromá muzea [i] 05:30 Tisíc let české myslivosti [i] 06:00 Kdo je... Rudolf Těsnohlídek [i] 06:30 Správy STV 07:00 Silnější než rozum 5/6 [i] 07:15 Hudba prvočísel 3/3 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 3/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času 4 [i] 11:00 Příběhy z Afriky [i] 12:00 PORT [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Ladí neladí [i] 14:45 Kamera na cestách: Pacifik - tam kde sní moai [i] 15:35 Co nás čeká v budoucnu 1/3 [i] 16:40 Hlubiny oceánu 1/2 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:45 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 20:00 Zlatá šedesátá 20/26 [i] 21:00 Malíř Kamil Lhoták [i] 21:05 Moravská Hellas [i] 21:40 Proces H - den sedmý 7/10 [i] 22:35 Třistatřicettři [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Ornette Coleman & Prime Time [i] 02:00 Sešli se... [i] 03:00 Klobouček [i] 03:35 Grotesky [i] 03:40 Ladí neladí [i] 04:35 Kamera na cestách: Pacifik - tam kde sní moai [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Bolek a Lolek 32, 33 [i] 06:45 Baby Looney Tunes 16 [i] 07:10 Pirátova rodinka 36 [i] 07:35 Admirál Bublina útočí 10 [i] 08:05 Čarodějky VIII 8 [i] 09:00 Eso [i] 10:10 Nežádej svůj poslední tanec 2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Provdám svou ženu [i] 14:00 Země v ohrožení [i] 15:55 Holky z porcelánu [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Lovci pokladů [i] 22:35 Noční let [i] 00:05 Bratrstvo černé pracky [i] 01:30 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:20 Babicovy dobroty [i] 02:50 Věštírna [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 X-Men: Začátek II 14 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 2 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince IV 1 [i] 08:00 Přátelé VII 5 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:30 Knight Rider I 6 [i] 10:30 Wolffův revír IV [i] 11:30 Policejní vyjednavači 6 [i] 12:25 Columbo [i] 13:55 Vesmírní kovbojové [i] 16:25 Zemětřesení [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 6 [i] 20:00 TOP STAR speciál: Sedmdesátka Karla Gotta [i] 21:40 Demolition Man [i] 00:05 Návrat neznámého [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Inspektor Balko 3 [i] 04:20 Inspektor Balko 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:50 Tam, kde končí hvězdy [i] 09:00 Teleshop 12:00 Tajemství meče [i] 13:30 Podivné experimenty [i] 15:25 Oddball Hall [i] 16:55 Mistr zázraků [i] 18:25 Holky to chtěj taky [i] 21:25 Blízko nebe [i] 23:05 Poslední tanec [i] 00:55 Na mrtvém bodě [i] 02:25 Intermission [i] 04:10 Podivné experimenty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Bojové sporty [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 9 [i] 06:00 McLeodovy dcery VIII 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 2 [i] 08:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 10:00 Obyčejné zázraky [i] 12:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 18:00 Dobrá čarodějka [i] 20:00 Příběh Charlieho andílků [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Draví ptáci [i] 00:00 Sladká láska [i] 02:00 Obyčejné zázraky [i] 04:00 Blízké nebezpečí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team 07:00 Tajemství Zakázaného města 01 [i] 07:55 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 08:15 Lodě, které změnily svět 02 [i] 09:05 Mars na obzoru 05 [i] 10:00 Challenger [i] 11:05 Planeta Země [i] 12:05 Mysleti zeleně 14 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou 08 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 17 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 18 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 12 [i] 15:30 Znovuobjevitelé 15 [i] 16:00 Znovuobjevitelé 16 [i] 16:30 Mistři švindlu 04 [i] 17:05 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 17:20 Maminka stávkuje 42 [i] 17:55 Maminka stávkuje 43 [i] 18:30 Buď já nebo pes 35 [i] 19:00 Buď já nebo pes 36 [i] 19:30 Svět hi [i] 20:00 Svět hi [i] 20:30 Co opravdu jíme 09 [i] 21:00 Co opravdu jíme 10 [i] 21:30 Kdo zabil Dianu? [i] 22:35 Válka 13 [i] 23:35 Tělo v číslech 04 [i] 01:35 Země krásná neznámá 11 [i] 02:40 Země krásná neznámá 12 [i] 03:35 Proslulé maďarské vinice [i] 04:50 Buď já nebo pes 35 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Paříži, miluji Tě [i] 07:55 Filmy a filmové hvězdy 22 [i] 08:20 Jaký otec, taková dcera [i] 09:45 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 11:35 Starší syn [i] 13:00 Pravý Američan [i] 14:35 Last minute Maroko [i] 16:05 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 18:05 Angel [i] 20:00 Revoluce paní Ratcliffové [i] 21:40 Hlava nehlava [i] 23:40 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 01:05 Torrente 3 - Ochránce [i] 02:40 Kdo je tady ředitel? [i] 04:20 Krvavá laguna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Moje superbejvalka [i] 09:30 Řetězová reakce [i] 11:15 Jak jíst smažené žížaly [i] 12:35 Král telenovely [i] 14:10 Garfield 2 [i] 15:25 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 17:25 Štěstí na dosah [i] 19:20 Ďábel nosí Pradu [i] 21:00 Velká láska III. : V dobrém i zlém 5 [i] 22:00 Motel smrti [i] 23:25 Vím kdo mě zabil [i] 01:10 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 02:45 Malá Miss Sunshine [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 5 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 71 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 72 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 27 [i] 08:00 Opičí život 17 [i] 08:30 Opičí život 18 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 17 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 18 [i] 10:00 Opičí branže 9 [i] 10:30 Opičí branže 10 [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Nejnovější přírůstek [i] 12:00 Veterinární policie Jižní Afrika 1 [i] 13:00 Veterinární policie Jižní Afrika 2 [i] 14:00 Veterinární policie Jižní Afrika 3 [i] 15:00 Veterinární policie Jižní Afrika 4 [i] 16:00 Veterinární policie Jižní Afrika 5 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Tygři a medvědi - to tu ještě chybělo! [i] 18:00 Ztřeštěná zvířata 1 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 2 [i] 19:00 Surikatí království: Na nebezpečném území [i] 19:30 Boj o velryby: Hromy, blesky [i] 20:30 Surikatí království - Jak to začalo [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Mečoun útočí [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Tygři a medvědi - to tu ještě chybělo! [i] 00:00 Veterinární policie Houston 28 [i] 01:00 Surikatí království: Na nebezpečném území [i] 01:30 Boj o velryby: Hromy, blesky [i] 02:25 Surikatí království - Jak to začalo [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Mečoun útočí [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Tygři a medvědi - to tu ještě chybělo! [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:15 Tři sestry a jeden pohřeb [i] 11:50 Good Bye Lenin!