Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 117-118/162 [i] 10:55 Navzdory všetkému: Príbeh Marilyn Gambrellovej [i] 12:35 Odložený prípad II. 5/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 2/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 9/24 [i] 15:15 Čistá láska 111-112/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Sahara [i] 23:55 Domov [i] 02:10 Tvrdé zúčtovanie [i] 04:00 Angeline oči I. 12/13 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 3/13 [i] 08:25 Lovci hadov II. 3/13 [i] 08:55 Wycliffe 15/22 [i] 09:45 Sila lásky I. 87 [i] 10:40 Sila lásky I. 88 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 221/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 222/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu II. 1/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:05 Takí sme boli [i] 22:10 Cudzinec vedľa mňa [i] 23:45 Prípad pre Samanthu 47 [i] 00:40 Správy STV o 16:00 [i] 01:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:20 Bianca - cesta za šťastím 221/224 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 222/224 [i] 02:50 Slovensko dnes [i] 03:00 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Chránené vtáčie územia [i] 04:05 Krokodílie kroniky II. 3/13 [i] 04:30 Lovci hadov II. 3/13 [i] 04:50 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov [i] 05:40 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:50 Euromaxx - kulinárstvo 5/14 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Sloní zápisník I. 1/3 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Každý si rád zaspieva [i] 13:20 Família [i] 13:50 Míľniky vedy a techniky 28 [i] 14:05 Míľniky vedy a techniky 29 [i] 14:20 Euromaxx - kulinárstvo 6/14 [i] 14:50 Večer na tému . . [i] 16:30 Sympózium 2008 - Umenie na háčiku [i] 16:55 Sociálny zápisník [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 16/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 2/12 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:30 Právo zomrieť [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:30 Správy z regiónov [i] 02:45 Správy - Hírek [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:19 Záver vysielania 04:00 Správy STV [i] 04:25 Správy z regiónov [i] 04:40 Správy - Hírek [i] 04:45 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 PRVÉ NOVINY 06:20 Panelák 267 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Profesionáli I. 4 [i] 10:15 Policajt z L. A. I. 1/22 [i] 11:15 Klaun 35 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 17 [i] 13:15 Chameleón 69 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 23/23 [i] 15:15 Tru Calling 1/26 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 268 [i] 20:45 24 hodín [i] 23:00 Anjel smrti [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 5 [i] 01:50 Tru Calling 1/26 [i] 02:30 Pepper Dennisová [i] 03:50 Anjel smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 3,4 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 66 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 5 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 12:50 Lampa [i] 15:20 "Na samotě u lesa" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 24,25 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 7 [i] 21:00 Siska 34 [i] 22:00 Chobotnica IV. 3 [i] 23:55 Derrick II. 66 [i] 00:55 Pobrežná hliadka VII. [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 15/26 [i] 07:00 All Saints VI. 7/43 [i] 07:55 Zoom 37/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 13/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 10:00 Třetí hlídka VI. 1/22 [i] 10:55 Zoom 37/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 15/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 13/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 1/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 16/26 [i] 17:00 All Saints VI. 8/43 [i] 17:55 Zoom 37/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 14/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 2/22 [i] 21:00 Bouřlivé srdce [i] 23:06 Zoom 37/155 [i] 23:15 The Shield - Policejní odznak VI. 5/10 [i] 00:15 Noční show Davida Lettermana [i] 01:15 All Saints VI. 8/43 [i] 02:05 Bouřlivé srdce [i] 04:05 The Shield - Policejní odznak VI. 5/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 06:00 Hry s časem: Býčí bič [i] 06:25 Miami Ink: Rodina [i] 07:20 Opravna vraků: Bel Air party [i] 08:15 Jak se to dělá 27 [i] 08:45 Jak se to dělá 28 [i] 09:10 Možné i nemožné 6 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 11:00 Opravna vraků: Omámený [i] 11:55 Opravna vraků 5 [i] 12:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 4 [i] 13:45 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 14:40 Hry s časem: Tanec break dance [i] 15:05 Miami Ink: To nejlepší [i] 16:00 Pátá rychlost 9 [i] 16:30 Pátá rychlost 10 [i] 17:00 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 17:30 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 18:00 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 20:00 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 21:00 Riziková laboratoř: Katapultované sedadlo na lodi [i] 22:00 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 00:00 Možné i nemožné 7 [i] 01:00 Miami Ink: To nejlepší [i] 01:55 Riziková laboratoř: Katapultované sedadlo na lodi [i] 02:50 Americký chopper: Juniorova motorka snů - část 1 [i] 03:45 Pátá rychlost 9 [i] 04:10 Pátá rychlost 10 [i] 04:40 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Divnopis - Karpentná [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Říkání na půl úst [i] 09:40 Don Šajn [i] 10:15 Příště u Vás z Vlachovky [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla III 26/30 [i] 14:25 Chcete je? [i] 14:30 Simpsonovi XVIII 2/22 [i] 14:55 Benjamin Kvítko 6/26 [i] 15:20 Záhada hradu Černá růže 12/13 [i] 15:45 Svět Elmo 53/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 14/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:35 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobrodružství kriminalistiky 1/26 [i] 20:55 13. komnata Michala Viewegha [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 10/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Hořký měsíc [i] 01:10 Zlínské festivalové minuty 01:15 Dotek anděla III 26/30 [i] 01:55 Na moll... [i] 02:40 Události v regionech [i] 03:05 Události v regionech Brno 03:30 Události v regionech Ostrava [i] 03:55 Regiony ČT24 04:20 U nás v Evropě [i] 04:35 Ajťáci II 4/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 8/10 [i] 05:15 Světový unikát v Ruprechtově [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Dobrá rada nad zlato [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 13:30 Medúza [i] 13:55 Šikulové [i] 14:15 Byla jednou jedna planeta 22/26 [i] 14:40 Sportovci světa: Móda a wimbledonská historie [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Kus dřeva ze stromu [i] 16:20 Vítejte v Tate galerii 9/15 [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Bílá místa [i] 17:05 Rozhlédni se, člověče 3/15 [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 39/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk - Záhřeb, 2006 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Televizní klub neslyšících [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 2/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 3/3 [i] 20:55 Ny Alesund 2008 [i] 21:35 Proces H - den šestý 6/10 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci II 4/6 [i] 23:35 TV BONSAI... s Janem Kačerem [i] 23:50 Gorodok 13/20 [i] 00:15 Ženy Charty 77 [i] 00:30 Černí a černější [i] 01:25 Příběhy z Afriky [i] 02:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:50 Hledám práci [i] 03:15 Rodina a já [i] 03:35 Bílá místa [i] 03:50 Zápisník zmizelého [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 76 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 11 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Beze stopy III 13 [i] 12:25 Komisař Rex IV 6 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 69 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 4 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 4 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:10 ČR - Malta [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kvaska [i] 22:15 Kill Bill [i] 00:15 Hřích [i] 02:05 Novashopping 02:25 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Deník zasloužilé matky II 6 [i] 08:00 Přátelé VII 4 [i] 08:25 M*A*S*H 93 [i] 09:00 Policie - New York VII 2 [i] 09:55 Případ pro Sam I 18 [i] 10:55 To je vražda, napsala VII 16 [i] 11:55 Drzá Jordan II 2 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky II 7 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice V 6 [i] 13:50 Čarodějky IV 13 [i] 14:50 Zoufalé manželky III 14 [i] 15:45 Big Ben IV 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 5 [i] 20:00 Taxi [i] 22:10 Vítězové a poražení [i] 01:10 Osvícení [i] 03:15 Volejte Věštce 04:55 Ve jménu zákona VI 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Fixlování [i] 09:00 Teleshop 12:00 Tam, kde končí hvězdy [i] 13:35 Maurice [i] 15:55 Doživotní šance [i] 17:30 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 19:05 Sladká pomsta [i] 20:35 Mistr zázraků [i] 22:05 Katova kletba [i] 23:50 Na mrtvém bodě [i] 01:20 Ohrožené druhy [i] 02:55 Zabít nebo zemřít: Hráči - série sedmá [i] 04:30 Maurice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:30 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Fotbal [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 7 [i] 06:00 Dotek anděla I 8 [i] 07:00 Dotek anděla I 9 [i] 08:00 Vánoční pohlednice [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 5 [i] 11:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 4 [i] 16:00 Ochránce II 2 [i] 17:00 Drzá Jordan V 5 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Příběh dvou vesnic [i] 22:00 Příběh Charlieho andílků [i] 00:00 Obchod s bílým masem 1/2 [i] 02:00 Obchod s bílým masem 2/2 [i] 04:00 Dotek anděla I 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tělo v číslech 04 [i] 06:00 Venku v zimě 09 [i] 06:30 Venku v zimě 10 [i] 07:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 05 [i] 08:00 Skryté možnosti 03 [i] 08:30 Skryté možnosti 04 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 06 [i] 10:00 Buď já nebo pes 25 [i] 10:30 Buď já nebo pes 26 [i] 11:00 Mistři švindlu 01 [i] 11:35 Mistři švindlu 02 [i] 12:10 Skryté možnosti 03 [i] 12:40 Skryté možnosti 04 [i] 13:10 Britské muzeum 05 [i] 13:45 Města ve výškách 05 [i] 14:20 Venku v zimě 09 [i] 14:45 Venku v zimě 10 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 15 [i] 16:10 Renovace Debbie Travisové 06 [i] 17:10 Mistři švindlu 01 [i] 17:45 Mistři švindlu 02 [i] 18:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 05 [i] 19:20 Buď já nebo pes 25 [i] 19:50 Buď já nebo pes 26 [i] 20:20 Vybíraví jedlíci 05 [i] 21:20 Jsme zvědaví 01 [i] 23:25 Antické odkazy 05 [i] 00:25 Pochopení dyslexie [i] 01:20 Ráj na zemi 03:25 Antické odkazy 05 [i] 04:20 Žabí království [i] 04:55 Jsme zvědaví 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Návrat na vrchol [i] 08:05 Romeo a Julie se berou [i] 09:40 Dobrý den, smutku [i] 11:15 Bláznivej tábor [i] 12:40 Seznam [i] 14:10 DESmod [i] 15:10 Tři dolary [i] 17:05 Anna a král [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 20:00 Servírka [i] 21:45 Mé druhé já [i] 23:45 Ďáblův deník [i] 01:20 Zápisky o skandálu [i] 02:50 Vstupní brána [i] 04:35 Když se smůla lepí na paty [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Nezkrotná Dee Dee [i] 11:25 Před kamerou 23 [i] 12:00 Stěhování pana McAllistera [i] 13:30 Marion a Lucie [i] 15:05 Wall Street [i] 17:10 Strážce [i] 18:55 Moje superbejvalka [i] 20:30 Dohoda [i] 22:00 Africký sen [i] 22:55 Vincentův svět IV. : Mladí a sjetí 9 [i] 23:25 Hoši z Chuecatown [i] 01:00 Krvavá tvář velkoměsta [i] 02:40 Gorila [i] 04:25 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 4 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Příroda bojuje [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 29 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 30 [i] 09:00 Veterinární policie Phoenix: Poušť [i] 10:00 Miamská veterinární policie: Záhadná příšera [i] 11:00 SOS živočišné říše 4 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 4 [i] 12:00 Osudy šimpanzí rodinky 3 [i] 13:00 Zvířecí policie 10 [i] 14:00 Zážitky Jeffa Corwina: Voláni luisiánské divočiny [i] 15:00 Nová generace veterinářů se Stevem Irwinem: Tsunami [i] 16:00 Lemuří ulička: Gizmův osud [i] 16:30 Kdo s koho: Jižní Afrika [i] 17:00 Veterinární policie Phoenix: Poušť [i] 18:00 SOS živočišné říše 5 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 19:00 Surikatí království: Příběh Rena a Stumpyho [i] 19:30 Zoopark - africká dramata 5 [i] 20:00 Osudy šimpanzí rodinky 4 [i] 21:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 15 [i] 22:00 Veterinární policie Phoenix: Potíže růstu [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Vítězný hřebec [i] 00:00 SOS živočišné říše 5 [i] 00:30 Ztřeštěná zvířata 5