Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:10 Cigánky 115-116/162 [i] 11:00 Lovkyňa záhad: Fotografia vraždy [i] 12:35 Odložený prípad II. 4/23 [i] 13:25 Spravodlivosť 1/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 8/24 [i] 15:10 Čistá láska 109-110/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 34 [i] 21:25 Ťažký zločin [i] 23:45 Myšlienky vraha II. 22/23 [i] 00:40 Akčný Jackson [i] 02:25 Kapitán 3/6: Jamila [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 10/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 2/13 [i] 08:25 Lovci hadov II. 2/13 [i] 08:55 Wycliffe 14/22 [i] 09:45 Sila lásky I. 85 [i] 10:40 Sila lásky I. 86 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 219/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 220/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 13/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 20/25 [i] 22:05 Slečna Marpleová [i] 23:45 Ochranca 22/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 46 [i] 01:25 Správy STV o 16:00 [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 219/224 [i] 02:55 Bianca - cesta za šťastím 220/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky II. 2/13 [i] 04:55 Lovci hadov II. 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov [i] 05:40 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Euromaxx - kulinárstvo 4/14 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Výmysly uja Elektróna 4/7 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Európski knihári [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Staré oravské nôty [i] 13:30 Zdravíčko, pán doktor - Život s poraneným srdcom [i] 13:55 Krokodílie kroniky II. 11/13 [i] 14:20 Euromaxx - kulinárstvo 5/14 [i] 14:50 Žofia Bosniaková [i] 15:15 Sféry dôverné [i] 16:10 Profesionál [i] 16:20 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 28 [i] 18:20 Míľniky vedy a techniky 29 [i] 18:40 Kvarteto [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Sloní zápisník I. 1/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Halali [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy z regiónov [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák 266 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Profesionáli I. 3 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 3 [i] 11:15 Klaun 34 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 16 [i] 13:15 Chameleón 68 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 22 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 22/22 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III 2/2 [i] 21:30 Panelák 267 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli II. 12 [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III 2/2 [i] 01:15 AT 13 zasahuje: Šachmat [i] 02:50 Šialené kravy [i] 04:15 Newyorskí policajti IV. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VII. 1,2/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 65 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 4 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 13:55 Dve srdcia proti korune 1/2 [i] 15:25 Skutočný príbeh: Nečakaná láska [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 22,23 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Hviezdne kino: "Na samotě u lesa" [i] 21:40 Lampa [i] 00:10 Derrick II. 65 [i] 01:10 Pobrežná hliadka VII. [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 14/26 [i] 07:00 All Saints VI. 6/43 [i] 07:55 Zoom 36/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 12/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 22/22 [i] 10:55 Zoom 36/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 14/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 12/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 22/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 15/26 [i] 17:00 All Saints VI. 7/43 [i] 17:55 Zoom 36/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 13/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 20:00 Třetí hlídka VI. 1/22 [i] 21:00 Alias V. 16/17 [i] 22:00 Boj o čas 10/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VI. 4/10 [i] 23:55 Zoom 36/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 7/43 [i] 02:00 Alias V. 16/17 [i] 02:50 Boj o čas 10/13 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VI. 4/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 06:00 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 06:25 Miami Ink: Učeň [i] 07:20 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 08:15 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 08:45 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 09:10 Možné i nemožné 5 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 11:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 11:55 Opravna vraků: Bel Air party [i] 12:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 3 [i] 13:45 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 14:40 Hry s časem: Býčí bič [i] 15:05 Miami Ink: Rodina [i] 16:00 Opravna vraků: Omámený [i] 17:00 Jak se to dělá 27 [i] 17:30 Jak se to dělá 28 [i] 18:00 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 20:00 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 21:00 Skutečné místo činu 4 [i] 22:00 Můj šokující příběh: Opravdové vlčí děti [i] 23:00 Hry s časem: Býčí bič [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 4 [i] 00:00 Možné i nemožné 6 [i] 01:00 Miami Ink: Rodina [i] 01:55 Skutečné místo činu 4 [i] 02:50 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 2 [i] 03:45 Opravna vraků: Omámený [i] 04:40 Jak se to dělá 27 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Smím prosit [i] 10:50 Revue pro následníka trůnu [i] 11:40 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Dotek anděla III 25/30 [i] 14:35 Doktorka Quinnová 7/17 [i] 15:20 Zašlapané projekty [i] 15:40 Chcete je? [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:35 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Nárazové vlny 2/6 [i] 00:00 Zlínské festivalové minuty 00:05 Na moll... [i] 00:50 Dotek anděla III 25/30 [i] 01:35 Hotel Babylon III 6/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Kdo je... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo [i] 10:35 Neobyčejné životy [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Rozhlédni se, člověče 2/15 [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 38/72 [i] 13:25 Zázračné meče [i] 14:30 Bludiště [i] 15:00 Tygr [i] 15:20 Toulavá kamera [i] 15:45 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 15:55 Království divočiny: Zima hojnosti [i] 16:20 Prizma [i] 16:45 Tisíc let české myslivosti [i] 17:15 Annin dům 2/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Retro [i] 20:00 Příběhy z Afriky [i] 21:00 Zašlapané projekty [i] 21:15 Rodinné stříbro [i] 21:35 Proces H - den pátý 5/10 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 11/14 [i] 00:10 Je to soda II 1/3 [i] 00:40 Bye Bye Shanghai [i] 02:35 Operní svět Ladislava Štrose [i] 02:50 Film point [i] 03:50 Než přijede záchranka 13/13 [i] 04:05 Křesťanské umění na Moravě [i] 04:25 Recitál skupiny Nezmaři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 75 [i] 09:30 Komisař Rex IV [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Beze stopy III 12 [i] 12:25 Komisař Rex IV 5 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 68 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 3 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 3 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 14 [i] 18:30 Ulice 1357, 1358 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 117 [i] 21:20 Kriminálka New York III 17 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 21 [i] 23:10 Fotbal za mřížemi [i] 00:55 Kriminálka Miami II 16 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Tyjátr [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 2 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Deník zasloužilé matky II 5 [i] 08:00 Přátelé VII 3 [i] 08:25 M*A*S*H 92 [i] 09:00 Policie - New York VII 1 [i] 09:55 Případ pro Sam I 17 [i] 10:55 To je vražda, napsala VII 15 [i] 11:55 Drzá Jordan II 1 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky II 6 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice V 5 [i] 13:50 Čarodějky IV 12 [i] 14:50 Zoufalé manželky III 13 [i] 15:45 Big Ben IV 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 4 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 80 [i] 21:20 Láska nepomíjí [i] 23:20 Instinkt zabijáka 5 [i] 00:15 Kriminálka Kolín V 4 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona VI 4 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Vůle přežít [i] 09:00 Teleshop 12:00 Fixlování [i] 13:50 Poslední plavky [i] 15:25 Tajemství meče [i] 16:55 Říše hraček [i] 18:30 Oddball Hall [i] 20:00 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 21:35 Intermission [i] 23:20 Ohrožené druhy [i] 00:55 Chuť melounů [i] 02:50 Šňup [i] 04:30 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:00 Fotbal [i] 11:15 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:30 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Fotbal [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 5 [i] 06:00 Dotek anděla I 6 [i] 07:00 Dotek anděla I 7 [i] 08:00 Drsné městečko [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 4 [i] 11:00 Život v Liberty Street [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 16:00 Ochránce II 1 [i] 17:00 Drzá Jordan V 4 [i] 18:00 Život v Liberty Street 6 [i] 21:00 Ochránce I 22 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru XI 4 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 6 [i] 02:00 Médium II 7 [i] 03:00 Médium II 8 [i] 04:00 Dotek anděla I 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tělo v číslech 03 [i] 06:00 Venku v zimě 07 [i] 06:30 Venku v zimě 08 [i] 07:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 04 [i] 08:00 Skryté možnosti 01 [i] 08:30 Skryté možnosti 02 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 05 [i] 10:00 Buď já nebo pes 23 [i] 10:30 Buď já nebo pes 24 [i] 11:00 Mistři švindlu 17 [i] 11:35 Mistři švindlu 18 [i] 12:10 Skryté možnosti 01 [i] 12:40 Skryté možnosti 02 [i] 13:10 Britské muzeum 04 [i] 13:45 Města ve výškách 04 [i] 14:20 Venku v zimě 07 [i] 14:45 Venku v zimě 08 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 14 [i] 16:10 Renovace Debbie Travisové 05 [i] 17:10 Mistři švindlu 17 [i] 17:45 Mistři švindlu 18 [i] 18:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 04 [i] 19:20 Buď já nebo pes 23 [i] 19:50 Buď já nebo pes 24 [i] 20:20 Vybíraví jedlíci 04 [i] 21:20 Tělo v číslech 04 [i] 23:20 Antické odkazy 04 [i] 00:25 Drogy a mozek 04 01:25 Ráj na zemi 03:30 Antické odkazy 04 [i] 04:25 Věčný design 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jako Mike 2 [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy 22 [i] 07:55 Bernard a Doris [i] 09:35 Po hlavě [i] 11:35 Hudbu složil, slova napsal [i] 13:15 Návrat na vrchol [i] 15:25 Romeo a Julie se berou [i] 16:55 Dobrý den, smutku [i] 18:30 Bláznivej tábor [i] 20:00 Na stojáka 59 [i] 20:30 Chilská vesmírná odysea [i] 21:55 Africký sen [i] 22:50 Neznámý svůdce [i] 00:35 Dopisy z Iwo Jimy [i] 02:50 Vlajky našich otců [i] 04:55 DESmod [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Život umělce [i] 11:45 Neuvěřitelný příběh [i] 13:15 Pomoc, děti se vracejí! [i] 14:55 Báječný den [i] 16:45 Návrat lásky [i] 18:40 Nezkrotná Dee Dee [i] 20:00 Poslední skotský král [i] 22:00 Statečné srdce [i] 00:55 300: Bitva u Thermopyl [i] 02:50 Poslední skotský král