Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 113-114/162 [i] 10:45 Strach prehovoriť [i] 12:35 Odložený prípad II. 3/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 13/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 7/24 [i] 15:15 Čistá láska 107-108/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:35 Odsúdená za vraždu [i] 23:30 Lov na človeka [i] 01:20 E-Ring: Pentagón - krídlo E 3/22 [i] 02:10 Kapitán 2/6: Bez podozrenia [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 9/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky II. 1/13 [i] 08:25 Lovci hadov II. 1/13 [i] 08:55 Wycliffe 13/22 [i] 09:45 Sila lásky I. 83 [i] 10:40 Sila lásky I. 84 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 217/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 218/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:30 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 12/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 24/24 [i] 21:05 Dr.House III. 1/24 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:25 Hlasy [i] 00:00 Ochranca 21/65 [i] 00:50 Prípad pre Samanthu 45 [i] 01:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 217/224 [i] 03:05 Bianca - cesta za šťastím 218/224 [i] 03:50 Slovensko dnes [i] 04:05 Správy STV [i] 04:30 Krokodílie kroniky II. 1/13 [i] 04:55 Lovci hadov II. 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:40 Euromaxx - kulinárstvo 3/14 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 U Červeného raka 2/6 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem II. 5 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Miniatúry zo Slovenska [i] 13:25 Môj dom - môj hrad [i] 13:55 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 13/26 [i] 14:20 Euromaxx - kulinárstvo 4/14 [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 16:00 Test magazín [i] 16:10 Diagnóza 138 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 17:46 Rozprávanie stromov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Krokodílie kroniky II. 11/13 [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Život s poraneným srdcom [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Žofia Bosniaková [i] 20:30 Sféry dôverné [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Nech hodí kameňom [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:35 Správy z regiónov [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI NOVINY 06:20 Panelák 265 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Profesionáli I. 2 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 2 [i] 11:15 Klaun 33 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 15 [i] 13:15 Chameleón 67 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 21 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 21 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 266 [i] 20:45 Ako som prežil [i] 21:45 Kosti III. 7 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Dexter 14 [i] 00:45 Tom Horn - Hrdina Divokého západu [i] 02:35 Črepiny [i] 03:00 Dexter 14 [i] 04:00 Newyorskí policajti IV. [i] 04:45 Tom Horn - Hrdina Divokého západu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 21,22/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 64 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 3 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 13:40 Chlapci a chlapi 9 [i] 14:40 Mravnostné oddelenie II. 12 [i] 15:30 Posledný svedok 27,28 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 20,21 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Dve srdcia proti korune 1/2 [i] 21:35 Skutočný príbeh: Nečakaná láska [i] 23:00 Derrick II. 64 [i] 00:10 Pobrežná hliadka VI. [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 13/26 [i] 07:00 All Saints VI. 5/43 [i] 07:55 Zoom 36/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 11/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 21/22 [i] 10:55 Zoom 36/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 13/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 11/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 21/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 14/26 [i] 17:00 All Saints VI. 6/43 [i] 17:55 Zoom 36/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 12/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 22/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 14/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 10/20 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VI. 3/10 [i] 23:55 Zoom 36/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 6/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 14/20 [i] 02:50 All Saints V. 9/43 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VI. 3/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 06:00 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 06:25 Miami Ink: Dospívání [i] 07:20 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 08:15 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 08:45 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 09:10 Možné i nemožné 4 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Trevelen proti Paulu Coxovi a Keinovi [i] 11:55 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 12:50 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 2 [i] 13:45 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 14:40 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 15:05 Miami Ink: Učeň [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 17:00 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 17:30 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 18:00 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 20:00 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 21:00 Proti všem živlům 5 [i] 22:00 Očitá svědectví 1 [i] 22:30 Očitá svědectví 2 [i] 23:00 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 3 [i] 00:00 Možné i nemožné 5 [i] 01:00 Miami Ink: Učeň [i] 01:55 Proti všem živlům 5 [i] 02:50 Americký chopper: Lincolnova motorka - část 1 [i] 03:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 04:40 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:10 Až bude padat hvězda [i] 11:25 Zuzana Navarová [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 24/30 [i] 14:35 Doktorka Quinnová 6/17 [i] 15:20 Game Page [i] 15:45 Byla jednou jedna planeta 22/26 [i] 16:10 Tygr [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:35 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon III 6/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Sametoví vrazi 1/2 [i] 00:40 Zlínské festivalové minuty 00:45 Dotek anděla III 24/30 [i] 01:30 Hledání ztraceného času [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Sabotáž [i] 03:35 Tajné akce StB 21/40 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura v regionech 04:40 Evropský manuál 4/24 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Fokus ČT24 [i] 10:00 Muzea umění 4/7 [i] 10:55 Svět zázraků: Ushuaia 25/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava III 3/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:45 Zvířátka - kočky [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Drama nad horou Fudži [i] 16:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 5/13 [i] 16:20 Báječný svět k nepřežití 8/10 [i] 16:40 Zoom [i] 16:50 Než přijede záchranka 13/13 [i] 17:05 Silnější než rozum 5/6 [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique III 9/9 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Brouk v hlavě [i] 21:35 Proces H - den čtvrtý 4/10 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Echo Pražského jara 2009 [i] 23:20 Bye Bye Shanghai [i] 01:15 Gillesova žena [i] 03:00 Film o filmu Nedodržený slib [i] 03:15 Divadlo žije! [i] 03:40 Terra musica 04:25 Zoom [i] 04:40 Sardinie aneb 13 božských šlápot 5/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 74 [i] 09:30 Komisař Rex IV [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Beze stopy III 11 [i] 12:20 Komisař Rex IV 4 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 67 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 2 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 2 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 13 [i] 18:30 Ulice 1355, 1356 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:35 Beze stopy VII 21 [i] 21:30 Odložené případy VI 13 [i] 22:20 Pod kontrolou [i] 00:15 4400 II 10 [i] 01:00 Novashopping 01:20 GO-GO šou [i] 02:55 112 [i] 03:25 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř III 1 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Deník zasloužilé matky II 4 [i] 08:00 Přátelé VII 2 [i] 08:25 M*A*S*H 91 [i] 09:00 Odpadlík V 22 [i] 09:55 Případ pro Sam I 16 [i] 10:55 To je vražda, napsala VII 14 [i] 11:55 Drzá Jordan I 23 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky II 5 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice V 4 [i] 13:50 Čarodějky IV 11 [i] 14:50 Zoufalé manželky III 12 [i] 15:45 Big Ben IV 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 3 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 17 [i] 23:25 Vykoupení [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona VI 3 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i] 04:40 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Cíl: Země [i] 06:55 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshop 12:00 Vůle přežít [i] 13:40 Zkouška dospělosti [i] 15:15 Tam, kde končí hvězdy [i] 16:50 Baltimorský zázrak [i] 18:35 Doživotní šance [i] 20:10 Říše hraček [i] 21:45 Zabít nebo zemřít: Hráči - série sedmá [i] 23:20 Chuť melounů [i] 01:15 Requiem [i] 03:00 Nepřítel mého nepřítele [i] 04:35 Zkouška dospělosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Olympiáda [i] 20:00 Watts [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:35 Jezdectví [i] 23:45 Jachting [i] 00:05 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 3 [i] 06:00 Dotek anděla I 4 [i] 07:00 Dotek anděla I 5 [i] 08:00 Jezdkyně [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 3 [i] 11:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 16:00 Ochránce I 22 [i] 17:00 Drzá Jordan V 3 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled 5 [i] 21:00 Ochránce I 21 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 5 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 5 [i] 02:00 Médium II 5 [i] 03:00 Médium II 6 [i] 04:00 Dotek anděla I 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tělo v číslech 02 [i] 06:00 Venku v zimě 05 [i] 06:30 Venku v zimě 06 [i] 07:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 03 [i] 08:00 Skryté možnosti 25 [i] 08:30 Skryté možnosti 26 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 04 [i] 10:00 Buď já nebo pes 21 [i] 10:30 Buď já nebo pes 22 [i] 11:00 Mistři švindlu 15 [i] 11:35 Mistři švindlu 16 [i] 12:10 Skryté možnosti 25 [i] 12:40 Skryté možnosti 26 [i] 13:10 Britské muzeum 03 [i] 13:45 Města ve výškách 03 [i] 14:20 Venku v zimě 05 [i] 14:45 Venku v zimě 06 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 13 [i] 16:10 Renovace Debbie Travisové 04 [i] 17:10 Mistři švindlu 15 [i] 17:45 Mistři švindlu 16 [i] 18:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 03 [i] 19:20 Buď já nebo pes 21 [i] 19:50 Buď já nebo pes 22 [i] 20:20 Vybíraví jedlíci 03 [i] 21:20 Tělo v číslech 03 [i] 22:15 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 03 23:20 Antické odkazy 03 [i] 00:20 Drogy a mozek 03 [i] 01:25 Komunismus 02:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 03 03:30 Antické odkazy 03 [i] 04:25 Věčný design 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Paříži, miluji Tě [i] 07:55 Bude naše [i] 09:25 Nepolíbená [i] 11:10 Před kamerou 23 [i] 11:40 Obchod století [i] 13:00 Jako Mike 2 [i] 14:35 Bernard a Doris [i] 16:15 S mafií v patách [i] 17:55 Hudbu složil, slova napsal [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 22 [i] 20:00 Až na krev [i] 22:35 Shred [i] 00:10 Do pětadvaceti [i] 01:40 Hostel 2 [i] 03:15 Až na krev [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zpáteční cesta [i] 11:45 Podezřelý [i] 13:10 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 13:35 Happy Feet [i] 15:20 Štěstí na dosah [i] 17:15 Svatba jako překvapení [i] 18:50 Život umělce [i] 20:30 Velká láska III. : V dobrém i zlém 5 [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Mladí a sjetí 9 [i] 22:00 U ledu [i] 23:35 Skrytá identita [i] 02:05 Krvavý diamant [i]