Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Cigánky 111-112/162 [i] 10:25 Chcem naspäť svoje deti [i] 12:35 Odložený prípad II. 2/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 12/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 6/24 [i] 15:15 Čistá láska 105-106/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 33 [i] 21:20 Erin Brockovichová [i] 23:50 Láska a iné trapasy [i] 01:40 E-Ring: Pentagón - krídlo E 2/22 [i] 02:30 Kapitán 1/6: Misia [i] 04:25 Invázia 8/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 13/13 [i] 08:25 Lovci hadov I. 13/13 [i] 08:55 Wycliffe 12/22 [i] 09:50 Sila lásky I. 81 [i] 10:40 Sila lásky I. 82 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 215/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 216/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:30 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 11/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:35 Chodili sme spolu [i] 22:25 Zúfalé manželky II. 1/24 [i] 23:05 Zúfalé manželky II. 2/24 [i] 23:50 Ochranca 20/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 44 [i] 01:30 Správy STV o 16:00 [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 215/224 [i] 02:55 Bianca - cesta za šťastím 216/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky I. 13/13 [i] 04:55 Lovci hadov I. 13/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Správy z regiónov [i] 05:40 Správy - Hírek [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:50 Euromaxx - kulinárstvo 2/14 [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 O deťoch a zvieratkách [i] 08:30 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Ticho anjela-Paul Klee [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Z maľovanej truhlice [i] 13:20 VAT [i] 13:45 Prapodstata čínskej kultúry 2/6 [i] 14:15 Euromaxx - kulinárstvo 3/14 [i] 14:45 Umenie 09 [i] 15:10 Zábava z televízneho archívu [i] 16:00 Magazín ligy majstrov [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 17:46 Rozprávanie stromov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 13/26 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem II. 5 [i] 20:55 Diagnóza 138 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:35 Správy z regiónov [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 Panelák 264 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň [i] 09:15 Profesionáli I. 1/13 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 1/23 [i] 11:15 Klaun 32 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 14 [i] 13:15 Chameleón 66 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 20 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 20 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III 1/2 [i] 21:30 Panelák 265 [i] 22:15 SEDEM [i] 23:00 De Facto [i] 23:50 Arachnid [i] 01:35 C. S. I. : Kriminálka Miami III 1/2 [i] 02:40 Pepper Dennisová [i] 03:20 Newyorskí policajti IV. [i] 04:00 Arachnid [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 19,20 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 63 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 2 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 13:45 Vraždy v Midsomeri VI. 4 [i] 15:30 "Causa Králík" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 18,19 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Chlapci a chlapi 9 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 12 [i] 22:00 Posledný svedok 27,28 [i] 23:30 Derrick II. 63 [i] 00:35 Pobrežná hliadka VI. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 12/26 [i] 07:00 All Saints VI. 4/43 [i] 07:55 Zoom 35/155 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 10/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 20/22 [i] 10:55 Zoom 35/155 [i] 11:00 Vodní krysy III. 12/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana [i] 13:00 Pohřešovaní III. 10/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 20/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 13/26 [i] 17:00 All Saints VI. 5/43 [i] 17:55 Zoom 35/155 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 11/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 21/22 [i] 21:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 22:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VI. 2/10 [i] 23:55 Zoom 35/155 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana [i] 01:00 All Saints VI. 5/43 [i] 02:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 8/16 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VI. 2/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 06:00 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 06:25 Miami Ink: Na památku [i] 07:20 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 08:15 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 08:45 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 09:10 Možné i nemožné 3 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 11:55 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 12:50 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 1 [i] 13:45 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 14:40 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 15:05 Miami Ink: Dospívání [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Trevelen proti Paulu Coxovi a Keinovi [i] 17:00 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 17:30 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 20:00 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 21:00 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 22:00 Opravdu velké věci: Ostrovy stvořené lidmi [i] 23:00 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 2 [i] 00:00 Možné i nemožné 4 [i] 01:00 Miami Ink: Dospívání [i] 01:55 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 2 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Trevelen proti Paulu Coxovi a Keinovi [i] 04:40 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kavárnička dříve narozených [i] 09:45 Raněný lučištník [i] 10:50 Ze Soboty na Šimka aneb Návštěvní den v divadle Semafor [i] 11:50 Den ČT na MFF Zlín 2009 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:40 Doktorka Quinnová 5/17 [i] 15:25 Zábavná škola 2/5 [i] 15:40 Den ČT na MFF Zlín 2009 15:45 Věda je zábava III 3/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:25 Den ČT na MFF Zlín 2009 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:35 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 9/13 [i] 22:30 Místo činu [i] 00:00 Zlínské festivalové minuty 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Vltava v obrazech 18/86 [i] 00:30 Chcete mě? [i] 00:45 Poklady světa [i] 01:00 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 01:20 Události v regionech [i] 01:45 Události v regionech Brno 02:10 Události v regionech Ostrava [i] 02:35 Regiony ČT24 03:00 Zajímavosti z regionů [i] 03:25 Zajímavosti z regionů Brno 03:50 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:15 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Sfinga zbavená tajemství [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Zpívánky [i] 14:55 Po hladině: Barva [i] 15:15 Vltava v obrazech 18/86 [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 15:40 Svět zázraků: Ushuaia 25/26 [i] 16:10 Muzea umění 4/7 [i] 17:00 Soukromá muzea [i] 17:10 Světový unikát v Ruprechtově [i] 17:20 Hudba prvočísel 3/3 [i] 17:50 Divnopis - Karpentná [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 8/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:35 Proces H - den třetí 3/10 [i] 21:30 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 23:05 Ženy Charty 77 [i] 23:20 Hudební studio M [i] 23:50 Exegi monumentum? [i] 00:45 Titova cesta [i] 01:45 Lenin navždy [i] 02:40 Náš venkov [i] 03:00 Zasvěcení [i] 03:25 Sváteční slovo katolického faráře [i] 03:30 Cesty víry [i] 03:50 Křesťanský magazín [i] 04:05 Po hladině: Barva [i] 04:25 Tibet v Nepálu: Chrám a oběť 04:30 Q [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 73 [i] 09:30 Nezapomenutelná láska [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Beze stopy III 10 [i] 12:20 Komisař Rex IV 3 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 66 [i] 14:15 Walker, Texas Ranger 1 [i] 15:10 Hvězdná brána IX 1 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 12 [i] 18:30 Ulice 1353, 1354 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 116 [i] 21:25 Kriminálka New York III 16 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Blesk [i] 01:00 Kriminálka Miami II 15 [i] 01:40 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Občanské judo [i] 03:15 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 39 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Deník zasloužilé matky II 3 [i] 08:00 Přátelé VII 1 [i] 08:25 M*A*S*H 90 [i] 09:00 Odpadlík V 21 [i] 09:55 Případ pro Sam I 15 [i] 10:55 To je vražda, napsala VII 13 [i] 11:55 Drzá Jordan I 22 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky II 4 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice V 3 [i] 13:50 Čarodějky IV 10 [i] 14:50 Zoufalé manželky III 11 [i] 15:45 Big Ben IV 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 2 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 79 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:20 Sběratelé kostí II 8 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu II 5 [i] 00:10 Kriminálka Kolín V 3 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona VI 2 [i] 03:40 Svět 2009 [i] 04:10 Autosalon [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Zabít Elizabeth [i] 09:00 Teleshop 12:00 Cíl: Země [i] 13:35 Bobule [i] 15:10 Fixlování [i] 17:00 Kouzelný puding [i] 18:20 Tajemství meče [i] 19:50 Baltimorský zázrak [i] 21:35 Šňup [i] 23:15 Requiem [i] 01:00 Smrt modelky [i] 02:30 Vlak do pekla [i] 03:45 Bobule [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Plážový fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:30 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 1 [i] 06:00 Dotek anděla I 2 [i] 07:00 Dotek anděla I 3 [i] 08:00 Nesvatý Mikuláš [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 2 [i] 11:00 Zamilovaní sousedé [i] 13:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 1 [i] 16:00 Ochránce I 21 [i] 17:00 Drzá Jordan V 1 [i] 18:00 Zamilovaní sousedé 4 [i] 21:00 Ochránce I 20 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru XI 2 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 4 [i] 02:00 Médium II 3 [i] 03:00 Médium II 4 [i] 04:00 Dotek anděla I 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tělo v číslech 01 [i] 06:00 Venku v zimě 03 [i] 06:30 Venku v zimě 04 [i] 07:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 02 [i] 08:00 Skryté možnosti 23 [i] 08:30 Skryté možnosti 24 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 03 [i] 10:00 Buď já nebo pes 19 [i] 10:30 Buď já nebo pes 20 [i] 11:00 Mistři švindlu 13 [i] 11:35 Mistři švindlu 14 [i] 12:10 Skryté možnosti 23 [i] 12:40 Skryté možnosti 24 [i] 13:10 Britské muzeum 02 [i] 13:45 Města ve výškách 02 [i] 14:20 Venku v zimě 03 [i] 14:45 Venku v zimě 04 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 12 [i] 16:10 Renovace Debbie Travisové 03 [i] 17:10 Mistři švindlu 13 [i] 17:45 Mistři švindlu 14 [i] 18:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 02 [i] 19:20 Buď já nebo pes 19 [i] 19:50 Buď já nebo pes 20 [i] 20:20 Vybíraví jedlíci 02 [i] 21:20 Tělo v číslech 02 [i] 22:15 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 02 23:20 Antické odkazy 02 [i] 00:20 Drogy a mozek 02 01:25 Komunismus 02:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 02 03:30 Antické odkazy 02 [i] 04:25 Neviditelné mimikry 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Let 93 [i] 07:30 Před kamerou 23 [i] 08:00 Hrdinové a zbabělci [i] 09:30 Angel [i] 11:25 O rodičích a dětech [i] 13:15 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 14:25 Paříži, miluji Tě [i] 16:25 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 18:15 Nepolíbená [i] 20:00 Králové roku [i] 21:30 Na stojáka 52 [i] 22:00 John Adams : Přidej se nebo zemři 1 [i] 23:10 John Adams : Nezávislost, část 1. 2 [i] 00:00 Osobní stážce: nový začátek [i] 01:30 Superbad [i] 03:20 J.A.R. koncert [i] 04:25 Shred 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Létající Skot [i] 11:45 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 12:10 Číslo 2 [i] 13:45 V dostihovém sedle [i] 15:15 Rihanna [i] 16:35 Štěstí ve hře [i] 18:35 Zpáteční cesta [i] 20:15 Úžasný svět hudby [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Deník zabijáka [i] 01:05 Voják [i] 02:35 Úžasný svět hudby [i] 04:20 Před kamerou 23 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1