Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:10 Cigánky 109-110/162 [i] 10:55 Já už budu hodný, dědečku! [i] 12:35 Odložený prípad II. 1/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 11/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 15:15 Čistá láska 103-104/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Tvoje, moje a naše [i] 22:25 Paľba [i] 22:55 112 [i] 23:40 Rambo III. [i] 01:40 E-Ring: Pentagón - krídlo E 1/22 [i] 02:30 Pán Osud [i] 04:25 Invázia 7/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Ushuaia - expedície do prírody V. 3/8 [i] 08:50 Wycliffe 11/22 [i] 09:45 Sila lásky I. 79 [i] 10:40 Sila lásky I. 80 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 213/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 214/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:30 Šláger na šláger [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 10/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Chuť leta [i] 21:30 Danielle Steelová: Palomino [i] 23:10 Ochranca 19/65 [i] 00:00 Prípad pre Samanthu 43 [i] 00:55 Svet v obrazoch [i] 01:20 Správy STV o 16:00 [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 213/224 [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 214/224 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Krokodílie kroniky I. 12/13 [i] 04:50 Lovci hadov I. 12/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Profesionál [i] 06:40 Polícia [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Európska únia a Slovensko [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Deti vypovedajú [i] 11:40 Žijúce kamene [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 12:55 Rozmarín zelený [i] 13:25 Orientácie [i] 13:50 TKN [i] 14:15 Euromaxx - kulinárstvo 2/14 [i] 14:45 Handrigula [i] 16:00 Odpískané [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 17:46 Slovensko 5 rokov členom EÚ 3 [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Prapodstata čínskej kultúry 2/6 [i] 18:40 VAT [i] 19:05 Osobnosti [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Ticho anjela-Paul Klee [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 00:05 TKN [i] 00:30 Anjeli strážni Ladislava Chudíka [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy z regiónov [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Panelák 263 [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň [i] 08:30 Dobrodružstvo, s. r. o. 13,14 [i] 10:15 Nežný podfuk [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 10 [i] 13:15 Chameleón 65 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 19 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 19 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 1/23 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 264 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 13 [i] 21:30 Profesionáli II. 13 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Večný bojovník [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Pepper Dennisová [i] 03:20 Newyorskí policajti IV. [i] 04:00 Keď vyprší čas [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 17,18 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 62 [i] 10:50 Doktor z hôr V. 1/15 [i] 11:40 Skutočné príbehy [i] 13:40 Doktorka Quinnová 25,26 [i] 15:15 Skutočný príbeh: Zvodca [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 16,17 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VI. 4 [i] 21:40 Filmová klasika: "Causa Králík" [i] 23:10 Derrick II. 62 [i] 00:15 Pobrežná hliadka VI. [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:15 Noční show Davida Lettermana [i] 07:15 Muži v černém 2 [i] 08:50 Zoom 35/155 [i] 09:00 Dr. House III. 13/24 [i] 10:00 Dr. House III. 14/24 [i] 10:55 Zoom 35/155 [i] 11:00 Dr. House III. 15/24 [i] 12:00 Dr. House III. 16/24 [i] 13:00 Dr. House III. 17/24 [i] 14:00 Dr. House III. 18/24 [i] 15:00 Dr. House III. 19/24 [i] 16:00 Dr. House III. 20/24 [i] 17:00 Dr. House III. 21/24 [i] 17:55 Zoom 35/155 [i] 18:00 Dr. House III. 22/24 [i] 19:00 Dr. House III. 23/24 [i] 20:00 Dr. House III. 24/24 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 9/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 22:55 Zoom 35/155 [i] 23:00 Spider-Man [i] 01:20 Noční show Davida Lettermana [i] 02:20 Lost - Ztraceni V. 9/15 [i] 03:10 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 04:00 Noční show Davida Lettermana [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 06:00 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 06:25 Miami Ink: Nikdy nezapomeň [i] 07:20 Jízda: Hollywoodská rychlá kola [i] 08:15 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 08:45 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 09:10 Možné i nemožné 2 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 11:00 Pátá rychlost 7 [i] 11:30 Pátá rychlost 8 [i] 11:55 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 12:50 Nutné k přežití: Belize [i] 13:45 Špinavé práce 26 [i] 14:40 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 15:05 Miami Ink: Na památku [i] 16:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 17:00 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 17:30 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 20:00 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 21:00 Černé zlato 4 [i] 22:00 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 23:00 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 23:30 Zničeno ve vteřině 1 [i] 00:00 Možné i nemožné 3 [i] 01:00 Miami Ink: Na památku [i] 01:55 Černé zlato 4 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro Carrolla Shelbyho část 1 [i] 03:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 04:40 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 27, 28/56 [i] 09:00 Zlá krev 6/7 [i] 10:20 Moje rodina III 9/13 [i] 10:50 Vetřelci z oblohy [i] 11:40 Film o filmu Nedodržený slib [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:45 Doktorka Quinnová 4/17 [i] 15:30 Simpsonovi XIX 17/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:35 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 7/9 [i] 21:00 Na cestě po maďarské pusztě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 21/40 [i] 22:30 Normální život [i] 00:10 Zlínské festivalové minuty 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Politické spektrum [i] 00:50 Sex ve městě IV 9/18 [i] 01:20 Rodina a já [i] 01:40 Události v regionech [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Z metropole [i] 03:45 Týden v regionech Brno 04:10 Týden v regionech Ostrava [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz Brno [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Teď vedou, babička s dědou [i] 12:45 Zábavná škola: Dětská záchranka v akci 1/5 [i] 13:00 Počasí v různých částech světa [i] 13:15 Le petit gnome 2/6 [i] 13:35 Tajemná zahrada [i] 15:15 Komety [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Auto Moto Styl [i] 17:05 Poklady světa [i] 17:20 Můj učitel Ibrahim [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Musilok [i] 20:00 Hitlerův zástupce 2/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Proces H - den druhý 2/10 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Echo Pražského jara 2009 [i] 23:20 Q [i] 23:50 Film point [i] 00:50 Slib [i] 02:20 Knižní svět [i] 02:50 Rodinné stříbro [i] 03:05 Máte slovo 03:55 Den D 8/13 [i] 04:35 Československý filmový týdeník 731/2379 [i] 04:50 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 72 [i] 09:30 Není kde přistát [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Beze stopy III 9 [i] 12:25 Komisař Rex IV 2 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Ženatý se závazky 65 [i] 14:15 Kobra 11 XI 12 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 20 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 11 [i] 18:30 Ulice 1351, 1352 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O zvířatech a lidech 1 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 21 [i] 22:35 Nežádej svůj poslední tanec [i] 00:45 4400 II 9 [i] 01:30 Novashopping 01:50 DO-RE-MI [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Sinan Toprak II 8 [i] 06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 38 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:35 Deník zasloužilé matky II 2 [i] 08:00 Přátelé VI 25 [i] 08:25 M*A*S*H 89 [i] 09:00 Odpadlík V 20 [i] 09:55 Případ pro Sam I 14 [i] 10:55 To je vražda, napsala VII 12 [i] 11:55 Drzá Jordan I 21 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky II 3 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice V 2 [i] 13:50 Čarodějky IV 9 [i] 14:50 Zoufalé manželky III 10 [i] 15:45 Big Ben IV 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VII 1 [i] 20:00 Souboj v těžké váze [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer II 12 [i] 23:25 Božská mrcha II 9 [i] 00:15 Kriminálka Kolín V 2 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona VI 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Někdo musí z kola ven [i] 07:25 Poslední plavky [i] 09:00 Teleshop 12:00 Zabít Elizabeth [i] 13:35 Ve jménu Angela [i] 15:10 Vůle přežít [i] 16:50 Maurice [i] 19:10 Tam, kde končí hvězdy [i] 20:45 Kouzelný puding [i] 22:05 Nepřítel mého nepřítele [i] 23:40 Smrt modelky [i] 01:10 Márnice [i] 02:45 Básník války [i] 04:25 Ve jménu Angela [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:05 Pro Wrestling [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla III 30 [i] 07:00 Dotek anděla I 1 [i] 08:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 10:00 McLeodovy dcery VIII 1 [i] 11:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 13:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 14:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 16:00 Život v divočině 1 [i] 17:00 Život v divočině 2 [i] 18:00 Co bych neudělal pro lásku… 3 [i] 21:00 Ochránce I 19 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru XI 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 3 [i] 02:00 Médium II 1 [i] 03:00 Médium II 2 [i] 04:00 Dotek anděla III 30 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani - Miláčci 12 [i] 06:00 Venku v zimě 01 [i] 06:30 Venku v zimě 02 [i] 07:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 01 [i] 08:00 Skryté možnosti 21 [i] 08:30 Skryté možnosti 22 [i] 09:00 Renovace Debbie Travisové 02 [i] 10:00 Buď já nebo pes 17 [i] 10:30 Buď já nebo pes 18 [i] 11:00 Mistři švindlu 11 [i] 11:35 Mistři švindlu 12 [i] 12:10 Skryté možnosti 21 [i] 12:40 Skryté možnosti 22 [i] 13:10 Britské muzeum 01 [i] 13:45 Města ve výškách 01 [i] 14:20 Venku v zimě 01 [i] 14:45 Venku v zimě 02 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 11 [i] 16:10 Renovace Debbie Travisové 02 [i] 17:10 Mistři švindlu 11 [i] 17:45 Mistři švindlu 12 [i] 18:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 01 [i] 19:20 Buď já nebo pes 17 [i] 19:50 Buď já nebo pes 18 [i] 20:20 Vybíraví jedlíci 01 [i] 21:20 Tělo v číslech 01 [i] 22:15 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 01 23:20 Antické odkazy 01 [i] 00:20 Drogy a mozek 01 01:25 Komunismus 02:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 01 03:30 Antické odkazy 01 [i] 04:25 Neviditelné mimikry 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 23 [i] 06:00 Last minute Maroko [i] 07:35 Jako Mike 2 [i] 09:10 Starší syn [i] 10:40 DESmod [i] 11:40 Pravý Američan [i] 13:15 Let č. 93 [i] 14:45 Hrdinové a zbabělci [i] 16:15 Angel [i] 18:10 O rodičích a dětech [i] 20:00 Pan tělocvikář [i] 21:25 Jako malé děti [i] 23:35 Hlava nehlava [i] 01:35 Když se smůla lepí na paty [i] 03:00 Torrente 3 - Ochránce [i] 04:35 Pan tělocvikář [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Návrat na vrchol [i] 12:10 Ďábel nosí Pradu [i] 13:55 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 15:55 Dokonalý trik [i] 18:05 Létající Skot [i] 19:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:00 Jasný terč [i] 23:45 Vincentův svět IV. : Garyho stůl 8 [i] 00:10 Prasáci [i] 01:35 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 03:35 Honička na playboye [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 2 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 1 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Divoké africké řeky [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 21 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 22 [i] 09:00 Veterinární policie Phoenix: Špína - přičina velkých problémů [i] 10:00 Miamská veterinární policie: Razie na kohoutích zápasech [i] 11:00 SOS živočišné říše 6 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 10 [i] 12:00 Lví bojiště [i] 13:00 Zvířecí policie 6 [i] 14:00 Zážitky Jeffa Corwina: Lesní člověk z Bornea [i] 15:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 14 [i] 16:00 Lemuří ulička: Noc s nepřítelem [i]