Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Smotánka [i] 05:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 34/40 [i] 06:30 Scooby Doo II. 15/16 [i] 06:55 Cesta do praveku [i] 08:25 Surfisti a ninjovia [i] 10:00 Priatelia III. 10-11/25 [i] 10:50 O.C. California IV. 10-11/16 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:20 Policajná akadémia 3 [i] 15:55 Ostrov hrdlorezov [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 LET'S DANCE 3 [i] 22:20 Rádio 12 [i] 23:00 LET'S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:30 Monštrum [i] 01:30 Dom duchov [i] 04:05 NASCAR: Preteky na hranici možností [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Motormagazín [i] 05:40 Postav dom, zasaď strom [i] 06:15 Hopla! [i] 06:40 Pocoyo I. 31/52 [i] 06:50 Pocoyo I. 32/52 [i] 06:55 Zvedavý George 18/30 [i] 07:20 Mickey Mouseov klub II. 26/39 [i] 07:40 Mickey Mouseov klub II. 27/39 [i] 08:05 Elá hop! [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:45 Škrečok v nočnej košeli 5/6 [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody V. 3/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Straty a nálezy 2/5 [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Reportéri - extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Atómový vlak [i] 22:20 Hodiny zúfalstva [i] 00:05 Ani sa nenazdáš [i] 01:40 Chodili sme spolu [i] 02:25 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy STV [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Test magazín [i] 06:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:50 Poklady sveta IV. [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Retro noviny [i] 08:25 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 08:50 Kapura [i] 09:35 Farmárska revue [i] 09:55 Štefan Moyses [i] 10:20 Národné kultúrne pamiatky [i] 10:30 Zoslanie Ducha svätého [i] 12:30 Československý filmový týždenník [i] 12:40 Mojich sedem divov [i] 13:15 Zlatná krajina [i] 14:30 Televízne osobnosti - 65-narodeniny slovenského režiséra Ľubomíra Vajdičku [i] 15:55 Taká normálna rodinka 7/8 [i] 16:40 Žijúce kamene [i] 17:05 Slovo [i] 17:10 Orientácie [i] 17:35 Soireé z Mlynskej doliny [i] 18:20 Nedokončená partia [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:25 Umenie 09 [i] 21:55 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:10 Ladislav Guderna [i] 23:35 Umenie 09 [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 05:45 Veľký televízny príbeh: Navždy moja [i] 07:55 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:50 Tutenstein - malý faraón III. [i] 09:20 Simpsonovci VII. 13, 14 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše II 13, 14 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 14:00 50x a stále po prvý raz [i] 16:00 Svedok vraždy [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 12 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 10 [i] 22:00 Zabijak [i] 00:00 Votrelec 3 [i] 02:10 Na pokraji smrti [i] 02:30 Zabijak [i] 04:00 Črepiny PLUS [i] 04:35 Pán šeliem [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 15,16 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 68,69 [i] 11:00 Zorro 41,42 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Ako sa stavia sen I. [i] 14:25 Julie Lescautová IV. 3,4 [i] 17:25 Spomienky na minulosť [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Doktorka Quinnová 25,26 [i] 21:35 Skutočný príbeh: Zvodca [i] 23:10 V uliciach San Francisca 68,69 [i] 00:50 Zorro [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XI. 8/13 [i] 07:00 The Amazing Race XI. 9/13 [i] 08:00 Rodinné právo III. 3/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 6/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 7/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 8/20 [i] 12:00 Dr. House III. 1/24 [i] 13:00 Dr. House III. 2/24 [i] 14:00 Dr. House III. 3/24 [i] 15:00 Dr. House III. 4/24 [i] 16:00 Dr. House III. 5/24 [i] 17:00 Dr. House III. 6/24 [i] 18:00 Dr. House III. 7/24 [i] 19:00 Dr. House III. 8/24 [i] 20:00 Dr. House III. 9/24 [i] 21:00 Dr. House III. 10/24 [i] 22:00 Dr. House III. 11/24 [i] 23:00 Dr. House III. 12/24 [i] 00:00 Myšlenky zločince IV. 9/20 [i] 01:00 Pacovo mužstvo III. 8/26 [i] 02:40 Akce 3/13 [i] 03:05 Zachraň mě IV. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper 23 [i] 06:00 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 06:55 Soutěž stavitelů motorek: Chica proti Barraganovi [i] 07:50 Masivní rychlost: Útočné vrtulníky [i] 08:15 Zničeno ve vteřině 19 [i] 08:45 Zničeno ve vteřině 20 [i] 09:10 Proti všem živlům 4 [i] 10:05 Černé zlato 3 [i] 11:00 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 11:55 Nutné k přežití: Belize [i] 12:50 Zničeno ve vteřině 19 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 20 [i] 13:45 Americký chopper 23 [i] 14:40 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 15:05 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 15:35 Masivní rychlost: Útočné vrtulníky [i] 16:00 Špinavé práce 26 [i] 17:00 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 18:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 19:00 Americký chopper 23 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 21:00 Zničeno ve vteřině 19 [i] 21:30 Zničeno ve vteřině 20 [i] 22:00 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 23:00 Můj šokující příběh: Transplantace lidského obličeje [i] 00:00 Skutečné místo činu 3 [i] 01:00 Nutné k přežití: Belize [i] 01:55 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 02:50 Soutěž stavitelů motorek: Chica proti Barraganovi [i] 03:45 Masivní rychlost: Útočné vrtulníky [i] 04:10 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Liška Bystrouška 3/7 [i] 06:15 Psí kusy 3/7 [i] 06:20 Ferda 5/26 [i] 06:45 Trojčátka 22/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Slavné historky zbojnické 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zázračné meče [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo katolického faráře Antonína Kocurka [i] 14:55 Zlá krev 6/7 [i] 16:10 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 16:30 Moje rodina III 9/13 [i] 17:00 Evropský manuál 4/24 [i] 17:20 Čétéčko [i] 17:35 Retro [i] 18:05 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 35/39 [i] 18:30 Zlínské festivalové minuty [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Všechno nejlepší! [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Zprávy 22:15 Branky, body, vteřiny 22:20 Losování Sportky a Šance 22:30 Franck Keller 4/5 [i] 00:05 Zlínské festivalové minuty [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Huff II 12,13/13 [i] 02:05 Svět umění: Hollywoodští rivalové 7/15 [i] 02:55 Stop [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Grotesky [i] 05:55 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Helsinky, 2006 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 731/2379 [i] 08:40 Filmopolis [i] 09:30 Knižní svět [i] 10:00 Pravoslavná bohoslužba [i] 11:10 Chcete je? [i] 11:15 Film 2009 [i] 11:45 Po hladině: Barva [i] 12:05 Viktor Veliký 2/2 [i] 13:10 Z díla českých mistrů hudby [i] 13:30 Mýty a fakta historie: Sfinga zbavená tajemství [i] 14:25 Terra musica [i] 15:10 Svět umění: Hollywoodští rivalové 7/15 [i] 16:05 Zasvěcení [i] 16:35 Tři muži ve člunu [i] 18:05 Postřehy odjinud [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 17/20 [i] 19:15 Lovecká symfonie [i] 19:45 J. Haydn: Sonáta C dur č. 60 - výběr [i] 20:00 Exegi monumentum? [i] 20:55 Titova cesta [i] 22:00 Proces H - den první 1/10 [i] 22:55 Neviditelné děti [i] 01:00 Enrico Rava Quintet [i] 02:00 Zázraky přírody [i] 03:10 Čétéčko [i] 03:30 Uvolněte se, prosím [i] 04:10 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Království surikat 6 [i] 06:10 Kamarádi z lesa 9, 10 [i] 06:45 Bolek a Lolek 30, 31 [i] 07:10 Baby Looney Tunes 15 [i] 07:35 Pirátova rodinka 35 [i] 08:05 Pan Tau [i] 09:55 Jane Doe: Ano, vzpomínám si [i] 11:35 Po stopách krve [i] 13:30 Moto GP - Velká cena Itálie [i] 15:05 Pop Corn TV [i] 15:30 Láska z pasáže [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa V 2 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Román pro ženy [i] 22:05 Střepiny [i] 22:35 Mr.GS [i] 23:05 Rudá voda [i] 00:50 Kriminálka Miami II 14 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Střepiny [i] 02:20 Volenka [i] 03:10 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 X-Men: Začátek II 13 [i] 07:00 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka I 1 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé VI 24 [i] 08:25 Svět ve válce 18 [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:05 Arabská spojka [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 14:10 Nebeský pár [i] 16:00 Columbo [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 25 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 22:05 Krajina střelců [i] 00:45 Opičí maska [i] 02:20 Volejte Věštce 03:55 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Přistání naslepo [i] 09:00 Teleshop 12:00 Někdo musí z kola ven [i] 13:35 Tajnosti [i] 15:10 Cíl: Země [i] 16:45 Poslední plavky [i] 18:20 Vůle přežít [i] 20:00 Maurice [i] 22:20 Vlak do pekla [i] 23:35 Zavraždění Johna Lennona [i] 01:00 Země svobodných [i] 02:35 Vrána - prokletá modlitba [i] 04:15 Tajnosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Tenis [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Motorismus [i] 21:15 Motorismus [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Tenis [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery VII 30 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 08:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 10:00 Princ a chuďas [i] 12:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 15 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 16 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 18:00 Život v divočině 1 [i] 19:00 Život v divočině 2 [i] 20:00 Dobrá čarodějka [i] 22:00 Médium II 1 [i] 23:00 Médium II 2 [i] 00:00 Médium II 3 [i] 01:00 Médium II 4 [i] 02:00 Princ a chuďas [i] 04:00 Zápas o mou dceru [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Buď já nebo pes - Lottie 34 [i] 06:00 Odkud přicházíme - První krůčky 01 [i] 07:00 Tvář Země - Sen 03 [i] 08:05 Chytrý průvodce po… 21 [i] 08:35 Chytrý průvodce po… 22 [i] 09:10 Jamie v Austrálii 05 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo - Speedy Gonzalez 09 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo - Rychle, rychle, pomalu 10 [i] 11:20 Předchůdci Kolumbovi 02 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Island - Oheň a led [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou - Leah versus Jackie 08 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 17 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 18 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani - Miláčci 12 [i] 15:25 Znovuobjevitelé 15 [i] 15:55 Znovuobjevitelé 16 [i] 16:25 Mistři švindlu 04 [i] 17:00 Lidé a místa na Zemi: Island - Oheň a led [i] 17:15 Maminka stávkuje 42 [i] 17:55 Maminka stávkuje 43 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Peanut 35 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Toby 36 [i] 19:30 Svět hi-tech 07 [i] 20:00 Svět hi-tech 08 [i] 20:30 Co opravdu jíme - Káva 09 [i] 21:00 Co opravdu jíme - Dovážené potraviny 10 [i] 21:30 Jak přežít v Alcatrazu [i] 22:35 Válka - Dlouhá strastiplná cesta 13 [i] 23:35 Tělo v číslech 04 [i] 00:30 Mars na obzoru - Lidský faktor 04 [i] 01:25 Za nebeskou klenbou [i] 02:25 Chytrý průvodce po… 21 [i] 02:55 Chytrý průvodce po… 22 [i] 03:25 Proslulé maďarské vinice [i] 04:30 Cestování světem porcelánu 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příběh zrození [i] 07:40 Před kamerou 22 [i] 08:10 Flicka [i] 09:45 Jmenovec [i] 11:50 Řeč nepřítele [i] 13:40 Romeo a Julie se berou [i] 15:10 Edith Piaf [i] 17:30 Dannyho parťáci 3 [i] 19:30 Před kamerou 23 [i] 20:00 Až na krev [i] 22:35 Berlínské spiknutí [i] 00:20 Hostel 2 [i] 01:55 Voják [i] 03:25 Rolling Stones [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Seznam [i] 09:30 Nezkrotná Dee Dee [i] 10:50 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 11:15 Za zimního slunovratu [i] 12:50 Divočáci [i] 14:25 Nezvaný host [i] 16:00 Vítejte v KLDR! [i] 17:15 Romero a Julie [i] 18:45 Škvára [i] 20:30 Hluboko zmražený [i] 22:00 Tudorovci II. 9 [i] 22:55 Tudorovci II. 10 [i] 23:45 Číslo 23 [i] 01:25 Pijavice [i] 02:55 Krédo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 69 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 70 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 26 [i] 08:00 Opičí život 15 [i] 08:30 Opičí život 16 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 15 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 16 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: V riskantní situaci [i] 10:30 SOS živočišné říše 13 [i] 11:00 Zvířecí policie: Jménem zákona [i] 12:00 Zvířecí policie: Léčitelé a naděje - část I [i] 13:00 Veterinární policie Phoenix: Hrdinské záchrany [i] 14:00 Veterinární policie Phoenix: Modelování z hlíny [i] 15:00 Opičí branže 7