Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Invázia 6/22 [i] 05:50 DNES [i] 06:15 Scooby Doo II. 14/16 [i] 06:45 Duck Dodgers II. 2/26 [i] 07:10 Alf I. 9-10/25 [i] 08:10 Karate Dog [i] 09:45 Priatelia III. 9/25 [i] 10:15 Perfektné skóre [i] 12:05 LET'S DANCE 3 [i] 14:55 FBI v sukniach [i] 16:30 Stormbreaker [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Smotánka [i] 20:20 xXx: Nová dimenzia [i] 22:20 Odtrhnutý z reťaze [i] 00:20 Strach v priamom prenose [i] 02:10 Krvavá odveta 1/2 [i] 03:35 Krvavá odveta 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lovci hadov I. 11/13 [i] 05:45 Zmenáreň [i] 06:15 Hopla! [i] 06:40 Pocoyo I. 29/52 [i] 06:50 Pocoyo I. 30/52 [i] 06:55 Mickey Mouseov klub II. 25/39 [i] 07:20 Zvedavý George 17/30 [i] 07:45 Vladárova nová škola 26/26 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Superchyty [i] 09:00 Si v obraze? [i] 09:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:55 Návštevníci 3/7 [i] 11:00 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 16/20 [i] 11:50 Klik [i] 12:10 Motormagazín [i] 12:30 Záhady praveku 4/6 [i] 13:20 Robin Hood II 7/13 [i] 14:10 Sharpeov boj [i] 15:55 Osamelý pastier 2/2 [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Celkom cudzí ľudia [i] 23:15 Na ťahu 2/2 [i] 00:55 Osamelý pastier 2/2 [i] 02:40 Takí sme boli [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 16/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy a komentáre [i] 05:50 Euromaxx - kulinárstvo 1/14 [i] 06:15 Najmenší ľudia na svete [i] 07:05 Euromaxx - Architektúra 15/18 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:30 Família [i] 08:55 5000 rokov čínskej civilizácie 1/12 [i] 09:55 Medicína [i] 10:55 TKN [i] 11:25 GEN.sk [i] 11:35 Pestrá rodinka 22/36 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Náves 2/10 [i] 14:00 Grid [i] 14:25 Ako v rozprávke: Mosty Epiru [i] 15:05 Poltón [i] 15:35 Kapura [i] 16:25 Farmárska revue [i] 16:40 Elixír [i] 17:05 Retro noviny [i] 17:20 Futbalová Corgoň liga [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Večer s Ladislavom Chudíkom: Chvíľka poézie [i] 20:05 Ladislav Chudík [i] 21:20 Pocta majstrovi [i] 22:55 Anjeli strážni Ladislava Chudíka [i] 23:35 Ave Eva [i] 00:10 Motormagazín [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 SEDEM [i] 05:50 Súdna sieň - skryté titulky [i] 06:45 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:10 Barbie ako Princezná z ostrova [i] 08:55 Panelák - skryté titulky 263 [i] 09:40 Smrteľný omyl [i] 11:45 Medvedie vodopády [i] 13:40 Reportérka [i] 15:40 Siedmy hriech [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 50x a stále po prvý raz [i] 22:00 Svedok vraždy [i] 00:15 Črepiny [i] 00:55 Kutyil s. r. o. II. [i] 01:35 Reportérka [i] 03:00 Medvedie vodopády [i] 04:35 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 13,14 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 66,67 [i] 11:00 Sanitka 6 [i] 12:00 Dr. Stefan Frank VII. 13/13 [i] 12:45 Črepiny PLUS [i] 13:15 Chobotnica IV. 2 [i] 15:00 Siska 33 [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 17:30 "Tetička" [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová IV. 3,4 [i] 23:00 V uliciach San Francisca [i] 00:45 Tvárou v tvár [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XI. 6/13 [i] 07:00 The Amazing Race XI. 7/13 [i] 08:00 Rodinné právo III. 2/21 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 3/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 4/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 5/20 [i] 12:00 Můj nejhorší týden 7/16 [i] 12:30 Můj nejhorší týden 8/16 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 3/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 8/11 [i] 15:00 Vodní krysy II. 1/13 [i] 16:00 Lékařské záhady 20/20 [i] 17:00 Wildfire 4/13 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 16/16 [i] 19:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 20:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 21:00 CSI: New York V. 10/20 [i] 22:00 Ďábel v modrém [i] 00:00 Lost - Ztraceni V. 8/15 [i] 01:00 CSI: New York V. 10/20 [i] 01:50 Dr. House IV. 5/16 [i] 02:45 Dr. House IV. 6/16 [i] 03:35 Jake 2.0 I. 16/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 06:00 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 06:55 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 07:50 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 08:15 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 08:45 Masivní stroje: Bombardovací letladla [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 10:05 Riziková laboratoř: Oxid uhličitý pro policejní auto [i] 11:00 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 7 [i] 12:25 Pátá rychlost 8 [i] 12:50 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 13:45 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 14:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 20 [i] 15:35 Masivní stroje: Bombardovací letladla [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 18:00 Riziková laboratoř: Oxid uhličitý pro policejní auto [i] 19:00 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 4 [i] 20:00 Opravna vraků: Omámený [i] 21:00 Americký chopper 23 [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i] 23:00 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 00:00 Proti všem živlům 4 [i] 01:00 Zničeno ve vteřině 19 [i] 01:25 Zničeno ve vteřině 20 [i] 01:55 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 02:50 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 03:45 Masivní stroje: Bombardovací letladla [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Otevřená kola [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 22/26 [i] 06:40 Sezamová angličtina 25,26/52 [i] 07:10 Garfield a přátelé 1/26 [i] 07:35 Záhada hradu Černá růže 11/13 [i] 07:55 Doma chutná nejlépe: Chris z Louisiany [i] 08:10 Tajemná zahrada [i] 09:45 Ovečka Shaun 11/40 [i] 09:55 Den otevřených dveří ČT 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Krasavec Beauty [i] 11:55 Den otevřených dveří ČT 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 13:50 Den otevřených dveří ČT 13:55 Království divočiny: Vydry mořské [i] 14:20 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 22/26 [i] 14:45 Den otevřených dveří ČT 14:50 Doktor Martin 21/23 [i] 15:40 Dohazovači [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Záhady Slavičího domu 4/5 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Vzpomínka na Titány [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Divoký Bill [i] 01:00 Konečný sestřih [i] 02:30 13. komnata Bořivoje Navrátila [i] 03:00 Pošta pro tebe [i] 03:50 Sólo pro... Silvii Josifosku a Gabriela Jonáše 04:30 Folklorní magazín [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:20 Vítejte v Tate galerii 8/15 [i] 05:25 Soukromá muzea [i] 05:35 Tisíc let české myslivosti [i] 06:00 Budiž Buty [i] 06:25 Divnopis - Prace [i] 06:30 Správy STV 07:00 Na pomoc životu - rakovina prsu II [i] 07:15 Hudba prvočísel 2/3 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 2/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Příběhy z Afriky [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 Green Day: Live [i] 14:50 Gambrinus liga [i] 17:05 Komety [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 19:05 Mezi proudy [i] 20:00 Zlatá šedesátá 19/26 [i] 21:00 Archa bláznů 1970/1990 [i] 22:45 Filmopolis [i] 23:40 Echo Pražského jara 2009 [i] 23:50 Noc s Andělem [i] 01:20 Lounge Lizards [i] 02:15 Sešli se ... [i] 03:15 Klobouček [i] 03:55 ČT Live -Traband [i] 04:50 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Bolek a Lolek 28, 29 [i] 06:50 Baby Looney Tunes 14 [i] 07:15 Pirátova rodinka 34 [i] 07:45 Admirál Bublina útočí 9 [i] 08:15 Čarodějky VIII 7 [i] 09:10 Eso [i] 10:25 Spy Kids 3D: Konec hry [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Děti na zakázku [i] 14:00 Vrány útočí [i] 15:55 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taxi 3 [i] 21:45 Hartova válka [i] 00:05 Bojový oddíl [i] 01:45 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:30 Babicovy dobroty [i] 03:00 Věštírna [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 30 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 12 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince III 24 [i] 08:25 Přátelé VI 23 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:50 Knight Rider I 5 [i] 10:50 Wolffův revír IV [i] 11:50 Policejní vyjednavači 5 [i] 12:45 Columbo [i] 14:35 Nevěsta v černém [i] 16:40 Concorde - Letiště 1979 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 24 [i] 20:00 Bridget Jonesová: S rozumem v koncích [i] 22:20 Střelený [i] 00:05 Všechny moje lásky [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Inspektor Balko 1 [i] 04:35 Inspektor Balko 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Synův pokoj [i] 09:00 Teleshop 12:00 Přistání naslepo [i] 13:40 [i] 15:05 Zabít Elizabeth [i] 16:40 Iluzionista [i] 18:35 Fixlování [i] 20:25 Poslední plavky [i] 22:00 Básník války [i] 23:40 Předmět lásky [i] 01:10 Elitní komando [i] 02:40 Krvavá volba [i] 04:45 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Bojové sporty [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 29 [i] 06:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 08:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 10:00 Fielderova volba [i] 12:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 14 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 18:00 Síla odpuštění [i] 20:00 Odvážná holka [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 00:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 02:00 Fielderova volba [i] 04:00 Život v deltě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Venku v zimě 09 [i] 05:25 Venku v zimě 10 [i] 06:00 Time Team - Dobové vykopávky - Římská invaze 03 [i] 07:05 Velká čínská zeď 02 [i] 08:10 Lodě, které změnily svět - Titanic a závod o Atlantik 01 [i] 09:05 Mars na obzoru - Lidský faktor 04 [i] 10:00 Za nebeskou klenbou [i] 11:05 Tvář Země - Sen 03 [i] 12:05 Mysleti zeleně 13 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou - Přikládáme na oheň 07 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 15 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 16 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani - Demonstrace síly 11 [i] 15:30 Znovuobjevitelé 13 [i] 16:00 Znovuobjevitelé 14 [i] 16:30 Mistři švindlu 03 [i] 17:05 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Písek a řev motorů [i] 17:20 Maminka stávkuje 40 [i] 17:55 Maminka stávkuje 41 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Zulu 33 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Lottie 34 [i] 19:30 Svět hi-tech 05 [i] 20:00 Svět hi-tech 06 [i] 20:30 Co opravdu jíme - Obaly 07 [i] 21:00 Co opravdu jíme - Chléb a máslo 08 [i] 21:30 Královská dynastie Windsorů 03 [i] 22:35 Válka - Krutá rozhodnutí 12 [i] 23:35 Tělo v číslech 03 [i] 00:35 Venku v zimě 09 [i] 01:05 Venku v zimě 10 [i] 01:35 Země krásná neznámá - Hladová planeta 09 [i] 02:40 Země krásná neznámá - Hladová planeta 10 [i] 03:35 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 04:15 Žabí království [i] 04:50 Buď já nebo pes - Zulu 33 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Moulin Rouge [i] 08:05 Stěhování pana McAllistera [i] 09:35 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 11:15 Návrat lásky [i] 13:10 Moje superbejvalka [i] 14:45 Beowulf [i] 16:35 Živoj jde dál [i] 18:25 Přistižen při činu [i] 20:00 Fontána [i] 21:35 Zmije [i] 23:35 Rezident Evil: Zánik [i] 01:10 Poslední skotský král [i] 03:10 Dva týdny [i] 04:50 Města plná sexu 1 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Muž s dvěma mozky [i] 09:30 Před kamerou 22 [i] 10:05 Lady XXL [i] 11:40 V křesle režiséra [i] 13:25 Někdo jiný [i] 14:40 Něco na té Mary je [i] 16:35 Marie a její muži [i] 17:55 Hudbu složil, slova napsal [i] 19:35 Znovu od začátku [i] 21:00 Velká láska III. : U soudu 4 [i] 22:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 23:55 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 01:50 Satan přichází [i] 03:35 Přízraky Abu Ghraib [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 6 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 67 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 68 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 25 [i] 08:00 Opičí život 13 [i] 08:30 Opičí život 14