Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Cigánky 107-108/162 [i] 10:15 Výkrik do tmy [i] 12:35 Odložený prípad I. 23/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 10/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 4/24 [i] 15:15 Čistá láska 101-102/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Pomsta Jackieho Chana [i] 23:50 Krvavý únos [i] 01:40 Lovná zver [i] 03:30 Rukojemníčka Komančov [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 11/13 [i] 08:30 Lovci hadov I. 11/13 [i] 09:00 Wycliffe 10/22 [i] 09:55 Sila lásky I. 77 [i] 10:50 Sila lásky I. 78 [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 211/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 212/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 9/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:10 Takí sme boli [i] 22:25 Dievčatá z Cadillacu [i] 00:00 Prípad pre Samanthu II. 42 [i] 00:55 Moja misia [i] 01:25 Správy STV o 16:00 [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 211/224 [i] 02:55 Bianca - cesta za šťastím 212/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Svet v obrazoch [i] 04:55 Krokodílie kroniky I. 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:35 Správy z regiónov [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Európska únia a Slovensko [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 O deťoch a zvieratkách [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Osudy šimpanzej rodiny 4/4 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Takto sme sa vydávali... [i] 13:40 Família [i] 14:05 Euromaxx - kulinárstvo 1/14 [i] 14:35 Večer na tému . . [i] 16:15 Ivan Rumanovský a jeho filmový svet [i] 16:40 Slovensko 5 rokov členom EÚ 3 [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 15/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 1/12 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:10 Nočný filmový klub [i] 00:35 Najmenší ľudia na svete [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Správy z regiónov [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:19 Záver vysielania 04:00 Správy STV [i] 04:30 Správy z regiónov [i] 04:45 Správy - Hírek [i] 04:50 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Pán šeliem [i] 06:15 Panelák - skryté titulky 262 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 139/139 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 20 [i] 11:15 Klaun 31 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 13 [i] 13:15 Chameleón 64 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 18 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 18 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 21/21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 263 [i] 20:45 Siedmy hriech [i] 22:45 Kolíska [i] 01:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. [i] 02:45 C. S. I. : Kriminálka Miami II. [i] 03:25 Kolíska [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 11,12 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 61 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VII. 11,12 [i] 12:25 Lampa [i] 14:55 Črepiny PLUS 15:40 "Kam čert nemůže" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 14,15 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 6 [i] 21:00 Siska 33 [i] 22:00 Chobotnica IV. 2 [i] 23:40 Derrick II. 61 [i] 00:45 Pobrežná hliadka VI. [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 11/26 [i] 07:00 All Saints VI. 3/43 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 9/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 1/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 19/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 11/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 101/219 [i] 13:00 Pohřešovaní III. 9/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 1/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 19/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 12/26 [i] 17:00 All Saints VI. 4/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 10/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 20/22 [i] 21:00 Jeď nebo zemři [i] 22:45 The Shield - Policejní odznak VI. 1/10 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana 102/219 [i] 00:45 All Saints VI. 4/43 [i] 01:40 Jeď nebo zemři [i] 03:10 The Shield - Policejní odznak VI. 1/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 06:00 Hry s časem: Polykání ohně [i] 06:25 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 07:20 Jízda: Zuřící býk [i] 08:15 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 08:45 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 09:10 Možné i nemožné 1 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 11:00 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 11:55 Jízda: Hollywoodská rychlá kola [i] 12:50 Nutné k přežití: Namibie [i] 13:45 Hubitelé havěti: Návrat potkana [i] 14:40 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 15:05 Miami Ink: Nikdy nezapomeň [i] 16:00 Pátá rychlost 7 [i] 16:30 Pátá rychlost 8 [i] 17:00 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 17:30 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 18:00 Americký chopper: Policejní motorka část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 20:00 Špinavé práce 26 [i] 21:00 Riziková laboratoř: Oxid uhličitý pro policejní auto [i] 22:00 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Belize [i] 00:00 Možné i nemožné 2 [i] 01:00 Miami Ink: Nikdy nezapomeň [i] 01:55 Riziková laboratoř: Oxid uhličitý pro policejní auto [i] 02:50 Americký chopper: Policejní motorka část 2 [i] 03:45 Pátá rychlost 7 [i] 04:10 Pátá rychlost 8 [i] 04:40 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Za svědky minulosti [i] 09:20 Pergamen, zlato, kůže [i] 09:45 Něžný buldozer [i] 10:20 Příště u Vás ze Skutče [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:40 Simpsonovi XVIII 1/22 [i] 15:00 Benjamin Kvítko 5/26 [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 11/13 [i] 15:50 Svět Elmo 52/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 13/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 21/21 [i] 20:55 13. komnata Bořivoje Navrátila [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 9/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Miluji tě tak, že vraždím [i] 00:50 Všechnopárty [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 Krásný ztráty [i] 03:45 Škola klaunů [i] 04:30 Ajťáci II 3/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 7/10 [i] 05:20 Nekuř 4/4 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Alexej Čepička - Z vojína generálem [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Na plovárně s Jindřichem Štreitem [i] 13:35 Medúza [i] 14:00 Šikulové [i] 14:20 Byla jednou jedna planeta 21/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Proti vůli bohů - legendární příběhy Wimbledonu [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:10 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Vítejte v Tate galerii 8/15 [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Rozhlédni se, člověče 2/15 [i] 17:30 Dvaasedmdesát jmen české historie 38/72 [i] 17:45 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk - Helsinky, 2006 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 1/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 2/3 [i] 21:00 Plešatá zpěvačka [i] 22:10 Operní svět Ladislava Štrose [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Ajťáci II 3/6 [i] 23:55 TV BONSAI... s Janem Kačerem [i] 00:15 Gorodok 12/20 [i] 00:40 Ženy Charty 77 [i] 00:55 Spartakiádní vrah [i] 01:45 Příběhy z Afriky [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:10 Rodina a já [i] 03:30 Bílá místa [i] 03:50 Dave Douglas & Keystone [i] 04:40 Poklady světa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 71 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 10 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Beze stopy III 8 [i] 12:20 Komisař Rex IV 1 [i] 13:20 Ženatý se závazky 64 [i] 13:50 Kobra 11 XI 11 [i] 14:40 Lenssen & spol. [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 19 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Vražedná čísla II 10 [i] 18:30 Ulice 1349, 1350 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 V dobré společnosti [i] 22:15 Zabiják [i] 00:00 Lid versus Larry Flynt [i] 02:10 Novashopping 02:30 Tabu [i] 03:20 Věštírna [i] 04:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 37 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky II 1 [i] 08:10 Přátelé VI 22 [i] 08:40 M*A*S*H 88 [i] 09:10 Odpadlík V 19 [i] 10:05 Případ pro Sam I 13 [i] 11:00 To je vražda, napsala VII 11 [i] 11:55 Drzá Jordan I 20 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky II 2 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice V 1 [i] 13:50 Čarodějky IV 8 [i] 14:50 Zoufalé manželky III 9 [i] 15:45 Big Ben IV 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 23 [i] 20:00 Případ Pelikán [i] 22:50 Válka gangů [i] 01:00 Moucha II [i] 02:50 Volejte Věštce 04:35 Ve jménu zákona V 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    09:00 Teleshop 12:00 Synův pokoj [i] 13:40 Horká čokoláda [i] 15:15 Někdo musí z kola ven [i] 16:50 Bobule [i] 18:25 Cíl: Země [i] 20:00 Iluzionista [i] 21:55 Vrána - prokletá modlitba [i] 23:35 Mrtvý [i] 01:05 Freeman: Plačící drak [i] 02:45 Šikana [i] 04:35 Horká čokoláda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Pro Wrestling [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Armwrestling [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 27 [i] 06:00 Dotek anděla III 28 [i] 07:00 Dotek anděla III 29 [i] 08:00 Společný dům [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 32 [i] 11:00 Expert na vraždu [i] 13:00 Soudkyně Amy V 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 8 [i] 16:00 Ochránce I 20 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 21 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 22:00 Odvážná holka [i] 00:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 02:00 Stín pochybnosti [i] 04:00 Dotek anděla III 28 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Venku v zimě 07 [i] 05:25 Venku v zimě 08 [i] 06:00 Vražedná hra [i] 07:05 Bonobové - Ztraceni v boji [i] 08:05 Skryté možnosti 19 [i] 08:35 Skryté možnosti 20 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Andyho kuchyně 01 [i] 10:05 Buď já nebo pes  - Red, Jasper 15 [i] 10:35 Buď já nebo pes  - Teddy Pom Pom 16 [i] 11:05 Mistři švindlu 09 [i] 11:40 Mistři švindlu 10 [i] 12:15 Skryté možnosti 19 [i] 12:40 Skryté možnosti 20 [i] 13:10 Ostrovy snů - Shledání 04 [i] 14:10 Vražedná hra [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 10 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Andyho kuchyně 01 [i] 17:05 Mistři švindlu 09 [i] 17:40 Mistři švindlu 10 [i] 18:15 Bonobové - Ztraceni v boji [i] 19:20 Buď já nebo pes  - Red, Jasper 15 [i] 19:50 Buď já nebo pes  - Teddy Pom Pom 16 [i] 20:20 Venku v zimě 09 [i] 20:50 Venku v zimě 10 [i] 21:15 Věk vodíku [i] 22:20 Válka v barvě - Den kapitulace [i] 23:15 Kamenné monumenty - Délos - Plovoucí ostrov 22 [i] 23:50 Kamenné monumenty - Delfi 23 [i] 00:25 Challenger - vteřiny do katastrofy 02 [i] 01:25 Stalinova poslední čistka [i] 02:30 Válka v barvě - Den kapitulace [i] 03:25 Kamenné monumenty - Délos - Plovoucí ostrov 22 [i] 03:55 Kamenné monumenty - Delfi 23 [i] 04:25 Kanál v Hangzhou 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bělásek [i] 07:50 Cinema, Cinema, Cinema 22 [i] 08:15 Koření života [i] 09:55 Velký dům [i] 11:30 Budiž světlo [i] 13:05 Mimzy [i] 14:40 Vibrace [i] 16:20 Postrach Dennis o Vánocích [i] 17:45 U mě dobrý [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 20:00 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 22:00 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 23:30 V údolí Elah [i] 01:30 Odvrácená strana Jericha [i] 03:10 Takoví normální puberťáci [i] 04:40 Vítejte v KLDR! [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ratatouille [i] 11:50 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 13:20 Doba ledová 2 - Obleva [i] 14:50 Poslední den na obzoru [i] 16:25 Kdekoli, jen ne tady [i] 18:15 Marie Antoinetta [i] 20:15 Ghost Rider [i] 22:00 Hříšné svědectví [i] 23:40 Vincentův svět IV. : Garyho stůl 8