Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 105-106/162 [i] 10:50 Nebezpečné priateľstvá [i] 12:30 Odložený prípad I. 22/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 9/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 15:15 Čistá láska 99-100/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 5/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 32 [i] 21:25 Výkupné [i] 23:50 Myšlienky vraha II. 21/23 [i] 00:45 Loď smrti [i] 02:35 Veľký muž: Usmievajúce sa dievčatko [i] 04:20 Invázia 5/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 10/13 [i] 08:25 Lovci hadov I. 10/13 [i] 08:55 Wycliffe 9/22 [i] 09:45 Sila lásky I. 75 [i] 10:40 Sila lásky I. 76 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 209/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 210/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 8/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 19/25 [i] 22:05 Vyhliadka strachu [i] 23:35 Ochranca 18/65 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu 41 [i] 01:15 Moja misia [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 209/224 [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 210/224 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Krokodílie kroniky I. 10/13 [i] 04:50 Lovci hadov I. 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Výmysly uja Elektróna 3/7 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Neandertálci-koniec jednej éry [i] 11:50 Parári [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Pohreb je vlastne premiéra [i] 13:30 Takto sme sa vydávali... [i] 14:00 Mama to vie najlepšie [i] 14:25 Luxusné hotely sveta 15/15 [i] 14:50 Terítéken - Na tanieri [i] 15:55 Profesionál [i] 16:05 Polícia [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 26 [i] 18:20 Míľniky vedy a techniky 27 [i] 18:45 Európska únia a Slovensko [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Osudy šimpanzej rodiny 4/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Luxusné hotely sveta 15/15 [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy z regiónov [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Pán šeliem [i] 06:15 Panelák - skryté titulky 261 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 138 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 19 [i] 11:15 Klaun 30 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 12 [i] 13:15 Chameleón 63 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 17 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 17 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 PREMIÉRA: Dvanásť do tucta 2 [i] 21:30 Panelák - skryté titulky 262 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli II. 11 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. [i] 01:10 Sestra z divnej planéty [i] 02:35 Dráma v pensylvánskej bani [i] 04:00 Newyorskí policajti III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 9,10 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 60 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VII. 9,10 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 15:30 Zúrivá spravodlivosť 2/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 12,13 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Hviezdne kino: "Kam čert nemůže" [i] 21:35 Lampa [i] 00:10 Derrick II. 60 [i] 01:10 Pobrežná hliadka VI. [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 10/26 [i] 07:00 All Saints VI. 2/43 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 8/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 20/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 18/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 10/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 100/219 [i] 13:00 Pohřešovaní III. 8/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 20/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 18/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 11/26 [i] 17:00 All Saints VI. 3/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 9/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 1/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 19/22 [i] 21:00 Alias V. 15/17 [i] 22:00 Boj o čas 9/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 11/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 101/219 [i] 01:00 All Saints VI. 3/43 [i] 02:00 Alias V. 15/17 [i] 02:50 Boj o čas 9/13 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak V. 11/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 06:00 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 06:25 Miami Ink: Vyrobeno v Japonsku [i] 07:20 Jízda: Projekt černý Ford [i] 08:15 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 08:45 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 09:10 Možné i nemožné 13 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 11:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 11:55 Jízda: Zuřící býk [i] 12:50 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 13:45 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 14:40 Hry s časem: Polykání ohně [i] 15:05 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 16:00 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 17:00 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 17:30 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 18:00 Americký chopper: Policejní motorka část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 20:00 Hubitelé havěti: Návrat potkana [i] 21:00 Skutečné místo činu 3 [i] 22:00 Můj šokující příběh: Transplantace lidského obličeje [i] 23:00 Nutné k přežití: Namibie [i] 00:00 Možné i nemožné 1 [i] 01:00 Miami Ink: Pět kamarádů [i] 01:55 Skutečné místo činu 3 [i] 02:50 Americký chopper: Policejní motorka část 1 [i] 03:45 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 04:40 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 08:55 Děti kreslí písničky [i] 09:05 Svět valčíků [i] 10:50 Za svědka půjde počítač [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:40 Doktorka Quinnová 3/17 [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Nárazové vlny 1/6 [i] 23:55 Sólo pro... Silvii Josifosku a Gabriela Jonáše [i] 00:35 Hotel Babylon III 5/8 [i] 01:30 Pětka v Pomeranči [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Evropský manuál 3/24 [i] 03:55 Jappy [i] 04:10 Na vlnách orchestru Gustava Broma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Letadlová loď Enterprise: Šedý přízrak [i] 10:05 Neobyčejné životy [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 21/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Rozhlédni se, člověče 1/15 [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 37/72 [i] 13:20 Zvonící meče [i] 14:20 Králové [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Banánový dort [i] 15:20 Toulavá kamera [i] 15:50 Království divočiny: Vydry mořské [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Tisíc let české myslivosti [i] 17:15 Annin dům 1/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Retro [i] 20:00 Příběhy z Afriky [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Rodinné stříbro [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 10/14 [i] 00:10 Je to soda 3/3 [i] 00:40 Až dojde ropa - drsné varování [i] 02:00 Film point [i] 03:00 Concentus Moraviae 2005 [i] 04:05 Historie skoro detektivní [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 70 [i] 09:30 Láskou praštěná [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:45 Beze stopy III 7 [i] 12:45 Komisař Rex III 11 [i] 13:45 Ženatý se závazky 63 [i] 14:15 Kobra 11 XI 10 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 18 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 9 [i] 18:30 Ulice 1347, 1348 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 115 [i] 21:25 Kriminálka New York III 15 [i] 22:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 20 [i] 23:15 Boj o plošinu [i] 00:55 Kriminálka Miami II 13 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Tyjátr [i] 03:10 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 36 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 22 [i] 07:55 Přátelé VI 21 [i] 08:25 M*A*S*H 87 [i] 08:55 Odpadlík V 18 [i] 09:50 Případ pro Sam I 12 [i] 10:50 To je vražda, napsala VII 10 [i] 11:50 Drzá Jordan I 19 [i] 12:50 Deník zasloužilé matky II 1 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice IV 22 [i] 13:50 Čarodějky IV 7 [i] 14:50 Zoufalé manželky III 8 [i] 15:45 Big Ben IV 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 22 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 78 [i] 21:20 Diana: Svědci z tunelu [i] 22:25 Chirurgové V 4 [i] 23:25 Instinkt zabijáka 4 [i] 00:20 Kriminálka Kolín V 1 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona V 15 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Kariéristi [i] 07:10 Tajnosti [i] 09:00 Teleshop 12:00 Malcolm X [i] 15:15 Přistání naslepo [i] 16:55 Ve jménu Angela [i] 18:30 Zabít Elizabeth [i] 20:05 Bobule [i] 21:40 Krvavá volba [i] 23:45 Umění lovu [i] 01:20 Neviditelná smrt [i] 02:45 Hezké sny [i] 04:20 Malcolm X [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Fotbal [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 25 [i] 06:00 Dotek anděla III 26 [i] 07:00 Dotek anděla III 27 [i] 08:00 Sama na lásku [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 11:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 13:00 Soudkyně Amy V 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 7 [i] 16:00 Ochránce I 19 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 20 [i] 18:00 McBride: Nalaďte si vraždu 2 [i] 21:00 Ochránce I 18 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru X 8 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 2 [i] 02:00 Nelehký život [i] 04:00 Dotek anděla III 26 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Venku v zimě - Veterinářem v divočině 05 [i] 05:25 Venku v zimě - Ledovcoví kovbojové 06 [i] 06:00 Tajemství Jadranu [i] 07:05 Místo v divočině 02 [i] 08:05 Skryté možnosti 17 [i] 08:35 Skryté možnosti 18 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Prázdninový speciál 24 [i] 10:05 Buď já nebo pes - Tallulah 13 [i] 10:35 Buď já nebo pes - Ben 14 [i] 11:05 Mistři švindlu 07 [i] 11:40 Mistři švindlu 08 [i] 12:15 Skryté možnosti 17 [i] 12:40 Skryté možnosti 18 [i] 13:10 Ostrovy snů - Nová Kaledonie 03 [i] 14:10 Tajemství Jadranu [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 09 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Prázdninový speciál 24 [i] 17:05 Mistři švindlu 07 [i] 17:40 Mistři švindlu 08 [i] 18:15 Místo v divočině 02 [i] 19:20 Buď já nebo pes - Tallulah 13 [i] 19:50 Buď já nebo pes - Ben 14 [i] 20:20 Venku v zimě 07 [i] 20:50 Venku v zimě 08 [i] 21:20 Forenzní laboratoř [i] 22:20 Kamikadze v barvě 02 [i] 23:15 Kamenné monumenty - Zajordánsko - Po stopách Mojžíše a prvních křesťanů 20 [i] 23:50 Kamenné monumenty - Křižácké hrady v Zajordánsku 21 [i] 00:25 Challenger - vteřiny do katastrofy 01 [i] 01:30 Volný čas [i] 02:25 Kamikadze v barvě 02 [i] 03:20 Kamenné monumenty - Zajordánsko - Po stopách Mojžíše a prvních křesťanů 20 [i] 03:50 Kamenné monumenty - Křižácké hrady v Zajordánsku 21 [i] 04:25 Kanál v Hangzhou 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Velkej biják [i] 07:20 Romeo a Julie se berou [i] 08:50 Noční můra od vedle [i] 10:20 Úžasný den [i] 11:50 Koření života [i] 13:30 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 15:30 Velký dům [i] 17:05 Divoké vlny [i] 18:30 Budiž světlo [i] 20:00 Na stojáka 52 [i] 20:30 Jmenovec [i] 22:30 Města plná sexu 1 [i] 23:25 Venkovský učitel [i] 01:25 Klikař Charlie [i] 03:00 Deník zabijáka [i] 04:30 Hory mají oči 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Betsyina svatba [i] 11:30 Nové sčítání hlasů [i] 13:25 Tsunami: Následky 2 [i] 14:55 Blízká setkání třetího druhu [i] 17:00 Nelly Furtado - Loose [i] 18:25 Ratatouille [i] 20:15 Osudová sázka [i] 22:00 Jako malé děti