Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 103-104/162 [i] 10:55 Pilotova žena [i] 12:35 Odložený prípad I. 21/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 8/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 2/24 [i] 15:15 Čistá láska 97-98/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:20 Zámena manželiek 8 [i] 22:35 Erotománia [i] 00:15 Nezmieriteľní hrdinovia [i] 02:05 Veľký muž: Filmová hviezda [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 4/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 9/13 [i] 08:25 Lovci hadov I. 9/13 [i] 08:55 To je vražda,napísala X 19/22 [i] 09:40 Modrá krajina 16/16 [i] 10:40 Sila lásky I. 74 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 207/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 208/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 7/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 22:55 Miesto činu: Čierne srdce [i] 00:30 Ochranca 17/65 [i] 01:15 Prípad pre Samanthu 40 [i] 02:05 Moja misia [i] 02:35 Bianca - cesta za šťastím 207/224 [i] 03:15 Bianca - cesta za šťastím 208/224 [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky I. 9/13 [i] 04:55 Lovci hadov I. 9/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Správy STV [i] 05:40 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 U Červeného raka 1/6 [i] 08:45 O deťoch a zvieratkách [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem II. 4 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Takto sme sa vydávali... [i] 13:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 12/26 [i] 13:55 Luxusné hotely sveta 14/15 [i] 14:20 Elixír [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 16:00 Test magazín [i] 16:05 Diagnóza 137 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Krokodílie kroniky II. 10/13 [i] 18:35 Mama to vie najlepšie [i] 19:05 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Klimatické zariadenie má poruchu [i] 20:45 Neandertálci-koniec jednej éry [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:10 Jaškov sen [i] 00:40 Luxusné hotely sveta 14/15 [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:10 Správy z regiónov [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:30 Správy a komentáre [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. [i] 06:15 Panelák - skryté titulky 260 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 137 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 18 [i] 11:15 Klaun 29 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 11 [i] 13:15 Chameleón 62 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 16 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 261 [i] 20:45 Ako som prežil [i] 21:45 Kosti III. 6 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Dexter - skryté titulky 13 [i] 00:45 Stíhačková rallye [i] 02:30 Črepiny [i] 03:00 Dexter - skryté titulky [i] 03:55 Stíhačková rallye [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 7,8 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 59 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VII. 7,8 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:40 Chlapci a chlapi 8 [i] 14:45 Mravnostné oddelenie II. 11 [i] 15:30 Posledný svedok 25,26 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 10,11 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Maharadžova dcéra 3/3 [i] 21:25 Zúrivá spravodlivosť 2/2 [i] 22:55 Derrick II. 59 [i] 23:55 Pobrežná hliadka VI. [i] 01:25 Rosalinda [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 9/26 [i] 07:00 All Saints VI. 1/43 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 7/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 17/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 9/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 99/219 [i] 13:00 Pohřešovaní III. 7/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 17/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 10/26 [i] 17:00 All Saints VI. 2/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 8/22 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 20/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 18/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 13/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 9/20 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 10/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 100/219 [i] 01:00 All Saints VI. 2/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 13/20 [i] 02:50 All Saints V. 8/43 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak V. 10/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 06:00 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 06:25 Miami Ink: Sbohem svobodo [i] 07:20 Jízda: Závod Power Tour [i] 08:15 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 08:45 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 09:10 Možné i nemožné 12 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Chica proti Barraganovi [i] 11:55 Jízda: Projekt černý Ford [i] 12:50 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 13:45 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 14:40 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 15:05 Miami Ink: Vyrobeno v Japonsku [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 17:00 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 17:30 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 18:00 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 20:00 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 21:00 Proti všem živlům 4 [i] 22:00 Zničeno ve vteřině 19 [i] 22:30 Zničeno ve vteřině 20 [i] 23:00 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 00:00 Možné i nemožné 13 [i] 01:00 Miami Ink: Vyrobeno v Japonsku [i] 01:55 Proti všem živlům 4 [i] 02:50 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 2 [i] 03:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 04:40 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:20 Medailónek [i] 11:25 Podivuhodný svět [i] 11:55 Píseň o myši a jedu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:40 Doktorka Quinnová 2/17 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 21/26 [i] 16:15 Banánový dort [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon III 5/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Jasnovidec [i] 00:55 Hledání ztraceného času 3 [i] 01:15 Události v regionech [i] 01:40 Události v regionech Brno 02:05 Události v regionech Ostrava [i] 02:30 Sabotáž [i] 03:00 Tajné akce StB 20/40 [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Kultura v regionech 04:05 Písně domova [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Fokus ČT24 [i] 10:00 Muzea umění 3/7 [i] 10:55 Svět zázraků: Ushuaia 24/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 2/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Útok na poštovní letadlo [i] 16:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 4/13 [i] 16:15 Báječný svět k nepřežití 7/10 [i] 16:35 Zoom [i] 16:50 Finále Poháru ČMFS [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Pique-nique III 8/9 [i] 20:00 Alexej Čepička - Z vojína generálem [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:05 Echo Pražského jara 2009 [i] 23:15 Dokumentární klub: Až dojde ropa - drsné varování [i] 00:40 Tlouštík [i] 02:20 Divadlo žije! [i] 02:50 POP ART [i] 03:25 Zoom [i] 03:40 Sardinie aneb 13 božských šlápot 4/13 [i] 04:00 Kreslen světem Dalibor Chatrný [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 69 [i] 09:30 Komisař Rex III [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Beze stopy III 6 [i] 12:40 Komisař Rex III 10 [i] 13:40 Ženatý se závazky 62 [i] 14:10 Kobra 11 XI 9 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 17 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 8 [i] 18:30 Ulice 1345, 1346 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 20 [i] 21:35 Odložené případy VI 12 [i] 22:30 Loupež po italsku [i] 00:35 4400 II 8 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Go-Go šou [i] 03:10 112 [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 35 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 21 [i] 08:10 Přátelé VI 20 [i] 08:40 M*A*S*H 86 [i] 09:15 Odpadlík V 17 [i] 10:10 Případ pro Sam I 11 [i] 11:05 To je vražda, napsala VII 9 [i] 12:05 Drzá Jordan I 18 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 22 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 21 [i] 14:00 Čarodějky IV 6 [i] 14:55 Zoufalé manželky III 7 [i] 15:50 Na druhé straně oceánu [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 21 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 16 [i] 23:20 Zpívám jen Sinatru [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Ve jménu zákona V 14 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i] 04:45 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Vítr do plachet [i] 09:00 Teleshop 12:00 Kariéristi [i] 13:35 Bigfoot [i] 15:05 Synův pokoj [i] 16:45 Tajnosti [i] 18:20 Někdo musí z kola ven [i] 19:55 Ve jménu Angela [i] 21:30 Šikana [i] 23:20 Uneseni [i] 00:50 Pod podlahou [i] 02:20 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 04:05 Bigfoot [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:55 Eurosport [i] 21:35 Jezdectví [i] 22:20 Golf [i] 23:15 Golf [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 23 [i] 06:00 Dotek anděla III 24 [i] 07:00 Dotek anděla III 25 [i] 08:00 Vražda v Hollywoodu [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 30 [i] 11:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 13:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 6 [i] 16:00 Ochránce I 18 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 19 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý 1 [i] 21:00 Ochránce I 17 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 1 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru X 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III 1 [i] 02:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 04:00 Dotek anděla III 24 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Venku v zimě - Ledový hotel 03 [i] 05:25 Venku v zimě - Se psím spřežením 04 [i] 06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 04 [i] 07:00 Místo v divočině 01 [i] 08:05 Skryté možnosti 15 [i] 08:35 Skryté možnosti 16 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Z koupelny do ložnice 23 [i] 10:05 Buď já nebo pes - Max 11 [i] 10:35 Buď já nebo pes - Rex 12 [i] 11:05 Mistři švindlu 05 [i] 11:40 Mistři švindlu 06 [i] 12:15 Skryté možnosti 15 [i] 12:40 Skryté možnosti 16 [i] 13:10 Ostrovy snů - Bora Bora 02 [i] 14:10 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 04 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 08 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Z koupelny do ložnice 23 [i] 17:05 Mistři švindlu 05 [i] 17:40 Mistři švindlu 06 [i] 18:15 Místo v divočině 01 [i] 19:20 Buď já nebo pes - Max 11 [i] 19:50 Buď já nebo pes - Rex 12 [i] 20:20 Venku v zimě - Veterinářem v divočině 05 [i] 20:50 Venku v zimě - Ledovcoví kovbojové 06 [i] 21:20 Proč je to tak? - Dřevorubectví 30 [i] 22:20 Kamikadze v barvě 01 [i] 23:15 Kamenné monumenty - Théby - Cesta na onen svět 18 [i] 23:50 Kamenné monumenty - Volubilis - Pořímštělé berberské město 19 [i] 00:25 Smrt na fotbalovém hřišti [i] 01:35 Ulice světa - Saint-Laurent, Montreal 13 [i] 02:05 Limity měst 05 [i] 02:25 Kamikadze v barvě 01 [i] 03:20 Kamenné monumenty - Théby - Cesta na onen svět 18 [i] 03:50 Kamenné monumenty - Volubilis - Pořímštělé berberské město 19 [i] 04:25 Kanál v Hangzhou 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rolling Stones [i] 08:00 Superpes [i] 09:20 Hairspray [i] 11:15 Před kamerou 22 [i] 11:45 Pan tělocvikář [i] 13:10 Hračky [i] 15:10 Velkej biják [i] 16:35 Romeo a Julie se berou [i] 18:05 Noční můra od vedle [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 21 [i] 20:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:00 Králové roku [i] 23:35 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 01:10 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 02:45 Králové roku [i] 04:15 Polibek smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Za zimního slunovratu [i] 11:40 Seznam [i] 13:10 Tsunami: Následky 1 [i] 14:45 Velký [i] 16:30 Cinema, Cinema, Cinema 22 [i] 17:00 Betsyina svatba [i] 18:35 Nové sčítání hlasů [i] 20:30 Velká láska III. : U soudu 4 [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Garyho stůl 8 [i] 22:00 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 23:35 Na ostří nože [i] 01:30 Leda ve snu