Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 101-102/162 [i] 10:50 Keď manželia podvádzajú [i] 12:30 Odložený prípad I. 20/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 7/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 15:10 Čistá láska 95-96/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 3/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 31 [i] 21:25 Vrah môjho syna 1/2 [i] 23:20 Vrah môjho syna 2/2 [i] 01:15 Na život a na smrť [i] 02:45 Veľký muž: Pekelná poistka [i] 04:25 Invázia 3/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 8/13 [i] 08:30 Lovci hadov I. 8/13 [i] 08:55 To je vražda,napísala X 18/22 [i] 09:45 Modrá krajina 15/16 [i] 10:40 Sila lásky I. 73 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 205/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 206/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 6/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Slečna Marpleová. [i] 23:55 Ochranca 16/65 [i] 00:40 Prípad pre Samanthu 39 [i] 01:30 Moja misia [i] 02:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 205/224 [i] 03:05 Bianca - cesta za šťastím 206/224 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky I. 8/13 [i] 04:55 Lovci hadov I. 8/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Aortálna hypertenzia [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 O deťoch a zvieratkách [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Portrét fotografa Yanna Arthusa-Bertranda [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Človek uprostred [i] 13:20 Takto sme sa vydávali... [i] 13:45 Prapodstata čínskej kultúry 1/6 [i] 14:15 VAT [i] 14:45 Luxusné hotely sveta 13/15 [i] 15:10 Smiem prosiť...? [i] 16:00 Magazín ligy majstrov [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 12/26 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem II. 4 [i] 20:55 Diagnóza 137 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:40 Luxusné hotely sveta 13/15 [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Správy z regiónov [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák - skryté titulky 259 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 136 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 17 [i] 11:15 Klaun 28 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 10 [i] 13:15 Chameleón 61 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 15 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 15 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Krvavý zločin [i] 21:30 Panelák - skryté titulky 260 [i] 22:15 SEDEM [i] 23:00 De Facto [i] 00:00 Votrelci [i] 02:25 C. S. I. : Kriminálka Miami II. [i] 03:10 Votrelci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 5,6 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 58 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VII. 5,6 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Vraždy v Midsomeri VI. 3 [i] 15:45 "Ošklivá slečna" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 8,9 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Chlapci a chlapi 8 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 11 [i] 22:00 Posledný svedok 25,26 [i] 23:35 Derrick II. 58 [i] 00:35 Pobrežná hliadka VI. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 8/26 [i] 07:00 All Saints V. 43/43 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 6/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 16/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 8/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 98/219 [i] 13:00 Pohřešovaní III. 6/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 16/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 9/26 [i] 17:00 All Saints VI. 1/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 7/22 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 17/22 [i] 21:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 22:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 9/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 99/219 [i] 01:00 All Saints VI. 1/43 [i] 02:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 6/16 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak V. 9/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 06:00 Hry s časem 20 [i] 06:25 Miami Ink: Když tu Ami není… [i] 07:20 Jízda: Odvrácená strana [i] 08:15 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 08:45 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 09:10 Možné i nemožné 11 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 11:55 Jízda: Závod Power Tour [i] 12:50 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 13:45 Hubitelé havěti 13 [i] 14:40 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 15:05 Miami Ink: Sbohem svobodo [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Chica proti Barraganovi [i] 17:00 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 17:30 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 18:00 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 20:00 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 21:00 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 22:00 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 23:00 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 00:00 Možné i nemožné 12 [i] 01:00 Miami Ink: Sbohem svobodo [i] 01:55 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 02:50 Americký chopper: Motocykl pro Lance Armstronga část 1 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Chica proti Barraganovi [i] 04:40 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:25 Ticho v soudní síni [i] 11:35 Byla vojna byla [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:40 Soudkyně Amy VI 22/22 [i] 15:20 Zábavná škola: Dětská záchranka v akci 1/5 [i] 15:35 Počasí v různých částech světa [i] 15:50 Věda je zábava III 2/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Šedý přízrak [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 8/13 [i] 22:30 Místo činu [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Vltava v obrazech 17/86 [i] 00:25 Chcete mě? [i] 00:40 Poklady světa [i] 00:55 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 01:15 Události v regionech [i] 01:40 Události v regionech Brno 02:05 Události v regionech Ostrava [i] 02:30 Regiony ČT24 02:55 Zajímavosti z regionů [i] 03:20 Zajímavosti z regionů Brno 03:45 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:10 Můj táta byl filmař [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Spartakus [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Králové [i] 15:05 Exit 316 - Mise: Malé velké finále [i] 15:25 Vltava v obrazech 17/86 [i] 15:45 Svět zázraků: Ushuaia 24/26 [i] 16:15 Muzea umění 3/7 [i] 17:05 Soukromá muzea [i] 17:15 Nekuř 4/4 [i] 17:20 Hudba prvočísel 2/3 [i] 17:50 Divnopis - Prace [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 7/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Značka: Na dožití [i] 21:30 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 23:05 Ženy Charty 77 [i] 23:25 Musilok [i] 23:50 Dálnice v mých žilách [i] 00:40 Koleje v srdci Arábie [i] 01:05 Uzbekistán: Na hedvábné cestě [i] 01:35 Postřehy Karla Kyncla [i] 01:40 Koněspřežka [i] 01:50 Císař Hirohito [i] 02:40 Náš venkov [i] 03:00 Zasvěcení [i] 03:25 Sváteční slovo kazatele ČCE [i] 03:30 Cesty víry [i] 03:50 Křesťanský magazín [i] 04:05 Exit 316 - Mise: Malé velké finále [i] 04:20 U nás v Evropě [i] 04:30 Q [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 68 [i] 09:30 Láska s podezřením [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Beze stopy III 5 [i] 12:15 Komisař Rex III 9 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 61 [i] 14:10 Kobra 11 XI 8 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 16 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 7 [i] 18:30 Ulice 1343, 1344 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 114 [i] 21:25 Kriminálka New York III 14 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Devět životů [i] 00:40 Kriminálka Miami II 12 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Občanské judo [i] 03:00 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 34 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 20 [i] 08:10 Přátelé VI 19 [i] 08:40 M*A*S*H 85 [i] 09:15 Odpadlík V 16 [i] 10:10 Případ pro Sam I 10 [i] 11:05 To je vražda, napsala VII 8 [i] 12:05 Drzá Jordan I 17 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 21 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 20 [i] 14:00 Čarodějky IV 5 [i] 14:55 Zoufalé manželky III 6 [i] 15:50 Cesty lásky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 20 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 77 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí II 7 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu II 4 [i] 00:10 Vraždy v Kitzbühelu IV 15 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Ve jménu zákona V 13 [i] 03:35 Svět 2009 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Lavina [i] 07:20 Horká čokoláda [i] 09:00 Teleshop 12:00 Vítr do plachet [i] 13:40 Zelený oblak [i] 15:20 Malcolm X [i] 18:35 Přistání naslepo [i] 20:15 Tajnosti [i] 21:50 Hezké sny [i] 23:25 Mrtvá hlídka [i] 01:00 Útočná Síla T [i] 02:40 Obraz Doriana Graye [i] 04:10 Zelený oblak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Box [i] 22:30 Tenis [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 21 [i] 06:00 Dotek anděla III 22 [i] 07:00 Dotek anděla III 23 [i] 08:00 Novou cestou [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 11:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 13:00 Soudkyně Amy V 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 5 [i] 16:00 Ochránce I 17 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 18 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? 21 [i] 21:00 Ochránce I 16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 25 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru X 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 25 [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 Dotek anděla III 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Venku v zimě - Sněžný pilot 01 [i] 05:25 Venku v zimě - Zkušební řidič 02 [i] 06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 07:00 Staňte se predátorem - Oceány 02 [i] 08:05 Skryté možnosti 13 [i] 08:35 Skryté možnosti 14 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Teplo nového domova 22 [i] 10:05 Buď já nebo pes - Rufus 09 [i] 10:35 Buď já nebo pes - Bailey 10 [i] 11:05 Mistři švindlu 03 [i] 11:40 Mistři švindlu 04 [i] 12:15 Skryté možnosti 13 [i] 12:40 Skryté možnosti 14 [i] 13:10 Ostrovy snů - Saint Pierre a Miquelon 01 [i] 14:10 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 07 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Teplo nového domova 22 [i] 17:05 Mistři švindlu 03 [i] 17:40 Mistři švindlu 04 [i] 18:15 Staňte se predátorem - Oceány 02 [i] 19:20 Buď já nebo pes - Rufus 09 [i] 19:50 Buď já nebo pes - Bailey 10 [i] 20:20 Venku v zimě - Ledový hotel 03 [i] 20:50 Venku v zimě - Se psím spřežením 04 [i] 21:20 Proč je to tak? - Elektřina 29 [i] 22:15 Válka v barvě - italský příběh 02 [i] 23:15 Kamenné monumenty - Mari - Královská metropole 16 [i] 23:50 Kamenné monumenty - Théby - Příslib věčného života 17 [i] 00:25 Márnice [i] 01:25 Ulice světa - Avenida de Mayo, Buenos Aires 11 [i] 01:55 Ulice světa - Calle Obispo, Havana 12 [i] 02:25 Válka v barvě - italský příběh 02 [i] 03:25 Kamenné monumenty - Mari - Královská metropole 16 [i] 03:55 Kamenné monumenty - Théby - Příslib věčného života 17 [i] 04:25 Laos 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Once [i] 07:25 Hafan hasičem [i] 09:15 Filmy a filmové hvězdy 20 [i] 09:40 Beowulf [i] 11:30 Jack [i] 13:20 Rolling Stones [i] 15:20 Superpes [i] 16:40 Pan tělocvikář [i] 18:05 Hvězdy padají na Henriettu [i] 19:50 Krvavá sklizeň [i] 21:30 Na stojáka 58 [i] 22:00 Tudorovci II. 9 [i] 22:50 Tudorovci II. 10 [i] 23:40 Hostel 2 [i] 01:10 Rezident Evil: Zánik [i] 02:45 Krvavá sklizeň [i] 04:20 Dva týdny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 11:30 Muž s dvěma mozky [i] 13:00 Hospodská láska [i] 14:30 Znovu od začátku [i] 15:55 V křesle režiséra