Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 99-100/162 [i] 10:55 Dieťa na predaj [i] 12:30 Odložený prípad I. 19/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 6/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 24/24 [i] 15:15 Čistá láska 93-94/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:40 Škola zvádzania [i] 22:30 Paľba [i] 23:00 112 [i] 23:40 Rambo II. [i] 01:30 Vojna pouličných gangov [i] 03:20 Angeline oči I. 11/13 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Invázia 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Ushuaia - expedície do prírody V. 2/8 [i] 08:55 To je vražda,napísala X 17/22 [i] 09:45 Modrá krajina 14/16 [i] 10:40 Sila lásky I. 72 [i] 11:30 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 203/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 204/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 5/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 21:50 Zúfalé manželky IV. 16/17 [i] 22:35 Zúfalé manželky IV. 17/17 [i] 23:20 Ochranca 15/65 [i] 00:10 Prípad pre Samanthu 38 [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:30 Moja misia [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 203/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 204/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky I. 7/13 [i] 04:50 Lovci hadov I. 7/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Profesionál [i] 06:10 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Eurovirtuál [i] 07:15 Sociálny zápisník [i] 07:30 Slovensko 5 rokov členom EÚ 2 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 MEDZI 4 - 5, 6 [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Takto sme sa vydávali... [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Žijúce kamene [i] 14:10 Luxusné hotely sveta 12/15 [i] 14:40 Klik [i] 14:55 Umenie 09 [i] 15:20 Cesty nádeje [i] 16:00 Odpískané [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Prapodstata čínskej kultúry 1/6 [i] 18:40 VAT [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Portrét fotografa Yanna Arthusa-Bertranda [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:55 Luxusné hotely sveta 12/15 [i] 00:25 Cesty nádeje [i] 00:50 Anjeli strážni [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Správy z regiónov [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:40 Správy a komentáre [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny PLUS [i] 06:00 Panelák - skryté titulky 258 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Simpsonovci VII. 11,12 [i] 08:20 Dobrodružstvo, s. r. o. 11, 12 [i] 10:15 Smrteľný vírus [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 9 [i] 13:15 Chameleón 60 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 14 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 14 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 259 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 12 [i] 21:30 Profesionáli II. 12 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Votrelec [i] 02:25 Autosalón [i] 02:50 Votrelec [i] 04:45 Newyorskí policajti III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 3,4 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 57 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VII. 3,4 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Doktorka Quinnová 23,24 [i] 15:30 Skutočný príbeh: Moja najväčšia životná výhra [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 6,7 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VI. 3 [i] 21:35 Filmová klasika: "Ošklivá slečna" [i] 22:50 Derrick II. 57 [i] 23:50 Pobrežná hliadka VI. [i] 01:20 Rosalinda [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 7/26 [i] 07:00 All Saints V. 42/43 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 5/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 17/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 15/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 7/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 97/219 [i] 13:00 Pohřešovaní III. 5/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 17/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 15/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 8/26 [i] 17:00 All Saints V. 43/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 6/22 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 16/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 8/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 8/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 98/219 [i] 01:00 All Saints V. 43/43 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 8/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak V. 8/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 06:00 Hry s časem 19 [i] 06:25 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 07:20 Jízda: Nemocná ryba Joe Rogana [i] 08:15 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 08:45 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 09:10 Možné i nemožné 10 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 11:00 Pátá rychlost 5 [i] 11:30 Pátá rychlost 6 [i] 11:55 Jízda: Odvrácená strana [i] 12:50 Nutné k přežití: Turecko [i] 13:45 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 14:40 Hry s časem 20 [i] 15:05 Miami Ink: Když tu Ami není… [i] 16:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 17:00 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 17:30 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 18:00 Americký chopper: Davisova zamilovaná motorka [i] 19:00 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 20:00 Hubitelé havěti 13 [i] 21:00 Černé zlato 3 [i] 22:00 Nutné k přežití: Belize [i] 23:00 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 00:00 Možné i nemožné 11 [i] 01:00 Miami Ink: Když tu Ami není… [i] 01:55 Černé zlato 3 [i] 02:50 Americký chopper: Davisova zamilovaná motorka [i] 03:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 04:40 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 25,26/56 [i] 09:00 Zlá krev 5/7 [i] 10:20 Moje rodina III 8/13 [i] 10:50 Objevování planety Oceán 13/13 [i] 11:40 Teologové učedníci lásky Boží [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:40 Soudkyně Amy VI 21/22 [i] 15:25 Simpsonovi XIX 16/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 6/9 [i] 21:00 Na cestě po Bali [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB [i] 22:30 Válka policajtů [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě IV 8/18 [i] 01:10 Události v regionech [i] 01:35 Události v regionech Brno 02:00 Události v regionech Ostrava [i] 02:25 Regiony ČT24 02:50 Z metropole [i] 03:20 Týden v regionech Brno 03:45 Týden v regionech Ostrava [i] 04:10 Sedm slov Jana Skácela [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Věda v Evropě: Dědičná hluchota [i] 12:50 Jak zvládnout drogy 3/3 [i] 13:15 Le petit gnome 1/6 [i] 13:30 Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy [i] 14:45 Auto Moto Revue [i] 15:15 Titan [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Rozbouřené nebe [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Půvabné a svěží [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Hitlerův zástupce 1/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:50 Echo Pražského jara 2009 [i] 22:00 V odborné péči 33/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Syn [i] 02:20 Knižní svět [i] 02:45 Rodinné stříbro [i] 03:05 Máte slovo 03:50 Den D 7/13 [i] 04:35 U nás v Evropě [i] 04:45 Československý filmový týdeník 730/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 67 [i] 09:30 Pustina [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Beze stopy III 4 [i] 12:35 Komisař Rex III 8 [i] 13:35 Ženatý se závazky 60 [i] 14:10 Kobra 11 XI 7 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 15 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 6 [i] 18:30 Ulice 1341, 1342 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 12 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Dr. House III 20 [i] 22:40 Orange County [i] 00:05 4400 II 7 [i] 00:50 DO-RE-MI [i] 01:40 Novashopping 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 33 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 19 [i] 08:10 Přátelé VI 18 [i] 08:40 M*A*S*H 84 [i] 09:15 Odpadlík V 15 [i] 10:10 Případ pro Sam I 9 [i] 11:05 To je vražda, napsala VII 7 [i] 12:05 Drzá Jordan I 16 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 20 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 19 [i] 14:00 Čarodějky IV 4 [i] 14:55 Zoufalé manželky III 5 [i] 15:55 Srdce se nemýlí [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 19 [i] 20:00 Souboj v těžké váze [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer II 11 [i] 23:20 Božská mrcha II 8 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 14 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona V 12 [i] 03:40 Autosalon [i] 04:20 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Mladý dračí ninja 2. [i] 07:00 Jízdenka do vesmíru [i] 09:00 Teleshop 12:00 Lavina [i] 13:45 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:15 Kariéristi [i] 16:50 Horká čokoláda [i] 18:25 Synův pokoj [i] 20:05 Šťastná ruka [i] 21:40 Zavražděna, ale... její srdce žije dál [i] 23:25 Zabiják bez tváře [i] 01:00 Bez šance [i] 02:35 Na mrtvém bodě [i] 04:05 Loupežník Hotzenplotz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:05 Pro Wrestling [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Fotbal [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:39 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla III 20 [i] 07:00 Dotek anděla III 21 [i] 08:00 Vánoční pohlednice [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 11:00 McBride: Vždy věrný [i] 13:00 Soudkyně Amy V 17 [i] 14:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 15:30 Desatero přikázání 2/2 [i] 17:00 Dešťový stín 6 [i] 18:00 McBride: Vždy věrný 20 [i] 21:00 Ochránce I 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 24 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru X 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 24 [i] 02:00 Stín pochybnosti [i] 04:00 Dotek anděla III 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani - Demonstrace síly 11 [i] 06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 02 [i] 07:00 Staňte se predátorem - Póly 01 [i] 08:05 Skryté možnosti 11 [i] 08:35 Skryté možnosti 12 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Ložnice paní Biggsové 21 [i] 10:05 Buď já nebo pes - Pugsley 07 [i] 10:35 Buď já nebo pes - Toadie, Smartie 08 [i] 11:05 Mistři švindlu 01 [i] 11:40 Mistři švindlu 02 [i] 12:15 Skryté možnosti 11 [i] 12:40 Skryté možnosti 12 [i] 13:10 Země krásná neznámá - O lesích a lidech 16 [i] 14:15 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 02 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 06 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Ložnice paní Biggsové 21 [i] 17:05 Mistři švindlu 01 [i] 17:40 Mistři švindlu 02 [i] 18:15 Staňte se predátorem - Póly 01 [i] 19:20 Buď já nebo pes - Pugsley 07 [i] 19:50 Buď já nebo pes - Toadie, Smartie 08 [i] 20:20 Venku v zimě - Sněžný pilot 01 [i] 20:50 Venku v zimě - Zkušební řidič 02 [i] 21:20 Proč je to tak? - Pod hladinou 28 [i] 22:15 Válka v barvě - italský příběh - 1943 - 1945 01 [i] 23:15 Kamenné monumenty - Gerasa - Na březích Zlaté řeky 14 [i] 23:50 Kamenné monumenty - Mari - Zrození města na Eufratu 15 [i] 00:25 Ze života testovacích figurín [i] 01:25 Ulice světa - Broadway, New York 09 [i] 01:55 Ulice světa - Bourbon Street, New Orleans 10 [i] 02:25 Válka v barvě - italský příběh - 1943 - 1945 01 [i] 03:25 Kamenné monumenty - Gerasa - Na březích Zlaté řeky 14 [i] 03:55 Kamenné monumenty - Mari - Zrození města na Eufratu 15 [i] 04:25 Laos 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 U mě dobrý - Film o filmu [i] 06:00 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 07:15 Před kamerou 22 [i] 07:50 Láska na druhý pohled [i] 09:40 Eragon [i] 11:20 Okamžik zlomu [i] 13:15 Wing Commander [i] 14:55 Once [i] 16:20 Hafan hasičem [i] 18:10 Beowulf [i] 20:00 Gone Baby Gone [i] 21:50 Voják [i] 23:20 Berlínské spiknutí [i] 01:05 Hexina [i] 02:35 Gone Baby Gone [i] 04:25 Voják [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 To je náš hit! [i] 11:50 Cinema, Cinema, Cinema 22 [i] 12:20 Po hlavě [i] 14:25 Nezkrotná Dee Dee [i] 15:45 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 17:15 Nezvaný host [i] 18:50 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 20:20 Svatby jako řemen [i] 22:00 Absurdistán [i] 23:25 Vincentův svět IV. : Nezávazný sex 7 [i] 23:55 Krédo [i] 01:20 Hluboko zmražený [i] 02:55 Svatby jako řemen [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 1 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Plazi hlubin - mořští hadi [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 11 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 12 [i] 09:00 Veterinární policie Phoenix: Ostnaté vězení [i] 10:00 Miamská veterinární policie: Krodýlí kousnutí z lásky [i] 11:00 SOS živočišné říše 1 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 12:00 Přirozený svět: Kočky z mokřin [i] 13:00 Zvířecí policie: Záchrana ze střechy [i] 14:00 Hmyz očima Ruuda: Spolubydlící [i] 15:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 13