Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 33/40 [i] 06:30 Scooby Doo II. 13/16 [i] 06:55 Duck Dodgers II. 1/26 [i] 07:25 Xena II. 15/22 [i] 08:15 Matkin dar [i] 09:55 Priatelia III. 7-8/25 [i] 10:50 O.C. California IV. 8-9/16 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:25 Policajná akadémia 2 [i] 16:05 Krokodíl Dundee II. [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 LET'S DANCE 3 [i] 22:50 Rádio 11 [i] 23:30 LET'S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 00:00 Smrť na diaľnici [i] 01:30 Shackleton [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Motormagazín [i] 05:40 Postav dom, zasaď strom [i] 06:10 Hopla! [i] 06:40 Pocoyo I. 27/52 [i] 06:45 Pocoyo I. 28/52 [i] 06:55 Mickey Mouseov klub II. 24/39 [i] 07:15 Zvedavý George 16/30 [i] 07:40 Vladárova nová škola 25/26 [i] 08:05 Elá hop ! [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:45 Škrečok v nočnej košeli 4/6 [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody V. 2/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Straty a nálezy 1/5 [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Reportéri [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Májové nedele s Jackie Chanom [i] 22:05 Čas zabiť [i] 00:35 Spravodlivosť [i] 02:05 Chodili sme spolu [i] 02:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Test magazín [i] 06:10 Halali [i] 06:40 Lovci hadov II. 13/13 [i] 07:00 Československý filmový týždenník [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:40 Môj dom - môj hrad [i] 08:10 Kapura [i] 08:50 Farmárska revue [i] 09:05 Ztracená dovolená [i] 10:30 Televízne osobnosti/herec, režisér a dramaturg Daniel Michaelli [i] 11:40 Klamstvo dočasu-pravda naveky [i] 12:50 Taká normálna rodinka 6/8 [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Žijúce kamene 14 [i] 16:30 Slovo [i] 16:35 Orientácie [i] 17:05 Galaprogram Východná 2008 - Ako zvoní život [i] 19:05 Národné parky a ochrana prírody [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 20:40 Umenie 09 [i] 21:10 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 21:45 Noc v archíve [i] 23:15 Poltón [i] 23:40 Umenie 09 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:15 Veľký televízny príbeh: Horúca linka [i] 08:00 Barbie a dvanásť tancujúcich princezien [i] 09:20 Simpsonovci VII. 11,12 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše 11,12 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 14:10 Policajtka [i] 16:10 Kde si? [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 11 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 9 [i] 22:00 Zastavte Cartera [i] 00:10 Horúca linka [i] 01:45 Zastavte Cartera [i] 03:20 MacGyver [i] 04:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. [i] 04:55 Na pokraji smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka VI. 1,2/22 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 64,65 [i] 11:00 Zorro 39,40 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:15 Ako sa stavia sen I. [i] 13:55 Julie Lescautová IV. 1,2/13 [i] 17:00 Don Camillo [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Doktorka Quinnová 23,24 [i] 21:30 Skutočný príbeh: Moja najväčšia životná výhra [i] 23:00 V uliciach San Francisca [i] 00:45 Zorro [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XI. 4/13 [i] 07:00 The Amazing Race XI. 5/13 [i] 08:00 Rodinné právo III. 1/21 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 1/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 2/20 [i] 12:00 Můj nejhorší týden 5/16 [i] 12:30 Můj nejhorší týden 6/16 [i] 13:00 Vodní krysy 13/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 2/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 7/11 [i] 16:00 Lékařské záhady 19/20 [i] 17:00 Wildfire 3/13 [i] 18:00 Internát II. 2/8 [i] 19:45 Neviditelné zlo [i] 21:45 Zachraň mě IV. 3/13 [i] 22:45 Myšlenky zločince IV. 8/20 [i] 23:45 Pacovo mužstvo III. 7/26 [i] 01:20 Akce 2/13 [i] 01:50 Zachraň mě IV. 3/13 [i] 02:40 Internát II. 2/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper 22 [i] 06:00 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 06:55 Soutěž stavitelů motorek: Hart proti Hollingerovi [i] 07:50 Masivní rychlost: 4x4 [i] 08:15 Zničeno ve vteřině 17 [i] 08:45 Zničeno ve vteřině 18 [i] 09:10 Proti všem živlům 3 [i] 10:05 Černé zlato 2 [i] 11:00 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 11:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 12:50 Zničeno ve vteřině 17 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 18 [i] 13:45 Americký chopper 22 [i] 14:40 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 15:05 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 15:35 Masivní rychlost: 4x4 [i] 16:00 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 17:00 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 18:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 19:00 Americký chopper 22 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 21:00 Zničeno ve vteřině 17 [i] 21:30 Zničeno ve vteřině 18 [i] 22:00 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 23:00 Můj šokující příběh: Muž strom a jeho lék [i] 00:00 Skutečné místo činu 2 [i] 01:00 Nutné k přežití: Turecko [i] 01:55 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 02:50 Soutěž stavitelů motorek: Hart proti Hollingerovi [i] 03:45 Masivní rychlost: 4x4 [i] 04:10 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:15 Vítr v černých brýlích [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Liška Bystrouška 2/7 [i] 06:15 Psí kusy 2/7 [i] 06:20 Ferda 4/26 [i] 06:45 Trojčátka 21/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Když se slunci nedaří 6/6 [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zvonící meče [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo kazatele ČCE Bohumila Bašteckého [i] 14:55 Zlá krev 5/7 [i] 16:15 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 16:35 Moje rodina III 8/13 [i] 17:05 Evropský manuál 3/24 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 34/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Skrývačky [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Zprávy 22:10 Branky, body, vteřiny 22:15 Losování Sportky a Šance 22:25 Franck Keller 3/5 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Huff II 11/13 [i] 00:55 Svět umění: Hollywoodští rivalové 6/15 [i] 01:45 Uvolněte se, prosím [i] 02:30 Na cestě po Mendoze [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Barcelona, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 730/2379 [i] 08:45 Královský restaurátor [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: Malé velké finále [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Spartakus [i] 12:00 Viktor Veliký 1/2 [i] 13:15 S Jiřím Bártou v Kutné Hoře [i] 13:30 Krajiny duše Vladimíra Preclíka [i] 14:00 POP ART [i] 14:40 Svět umění: Hollywoodští rivalové 6/15 [i] 15:35 Zasvěcení [i] 16:05 McLintock! [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 16/20 [i] 19:20 Poslední arch - Viola [i] 20:00 Dálnice v mých žilách [i] 20:45 Koleje v srdci Arábie [i] 21:10 Uzbekistán: Na hedvábné cestě [i] 21:40 Postřehy Karla Kyncla [i] 21:45 Koněspřežka [i] 22:00 Na plovárně s Jindřichem Štreitem [i] 22:25 Zajatci mlhy [i] 00:15 Dee Dee Bridgewater: Hommage To [i] 01:15 Manéž Bolka Polívky [i] 02:25 Čétéčko [i] 02:40 Baronka Sidonie Nádherná aneb [i] 03:40 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 03:55 Krásný ztráty [i] 04:20 Prouza a Priessnitz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Království surikat 5 [i] 06:30 Kamarádi z lesa 7, 8 [i] 07:00 Bolek a Lolek 26, 27 [i] 07:20 Baby Looney Tunes 13 [i] 07:45 Pirátova rodinka 33 [i] 08:15 Od zítřka nečaruji [i] 09:50 Jane Doe: Těžký pád [i] 11:35 Vrah skrývá tvář [i] 13:30 VC Monaka [i] 16:25 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa V 1 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Bez předsudků [i] 21:55 Střepiny [i] 22:25 Mr.GS [i] 23:00 Kalifornie [i] 01:10 Kriminálka Miami II 11 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 Volenka [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 29 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 11 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé VI 17 [i] 08:25 Svět ve válce 17 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 09:55 Útěk Eddieho Macona [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 14:10 Špatné chování [i] 16:05 Columbo [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 18 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 22:05 Dokonalá vražda [i] 00:20 Cizinec [i] 01:50 Volejte Věštce 03:35 Partie [i] 04:40 Sinan Toprak II 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Mladý dračí ninja [i] 07:25 Převtělená [i] 09:00 Teleshop 12:00 Mladý dračí ninja 2. [i] 13:30 Zachraňte Mozarta [i] 14:45 Vítr do plachet [i] 16:25 Jízdenka do vesmíru [i] 18:00 Malcolm X [i] 21:15 Obraz Doriana Graye [i] 22:45 Vyprovokovaná [i] 00:40 Muž proti muži [i] 02:30 Nitro [i] 04:15 Zachraňte Mozarta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:05 Cyklistika [i] 09:45 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Snooker [i] 22:15 Motorismus [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Motorismus [i] 01:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery VII 25 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 26 [i] 08:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 10:00 Dynastie: Rub a líc [i] 12:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 11 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 12 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 18:00 Lásce neutečeš [i] 20:00 Síla odpuštění [i] 22:00 Tajemství mého muže [i] 00:00 Zápas o mou dceru [i] 02:00 Dynastie: Rub a líc [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Buď já nebo pes - Niles 32 [i] 06:00 Předchůdci Kolumbovi 02 [i] 07:00 Tvář Země - Plodnost 02 [i] 08:05 Chytrý průvodce po… 19 [i] 08:35 Chytrý průvodce po… 20 [i] 09:10 Jamie v Austrálii 04 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo - Okamžitá útěcha 07 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo - První pomoc ze spíže 08 [i] 11:20 Předchůdci Kolumbovi 01 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Osady v poušti [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou - Přikládáme na oheň 07 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 15 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 16 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani - Demonstrace síly 11 [i] 15:25 Znovuobjevitelé 13 [i] 15:55 Znovuobjevitelé 14 [i] 16:25 Mistři švindlu 03 [i] 17:00 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Osady v poušti [i] 17:15 Maminka stávkuje 40 [i] 17:55 Maminka stávkuje 41 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Zulu 33 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Lottie 34 [i] 19:30 Svět hi-tech 05 [i] 20:00 Svět hi-tech 06 [i] 20:30 Co opravdu jíme - Obaly 07 [i] 21:00 Co opravdu jíme - Chléb a máslo 08 [i] 21:30 Královská dynastie Windsorů 03 [i] 22:35 Válka - Krutá rozhodnutí 12 [i] 23:35 Tělo v číslech 03 [i] 00:30 Mars na obzoru - Zůstat naživu 03 [i] 01:25 Hubbleovy obrazy 05 [i] 01:55 Hubbleovy obrazy 06 [i] 02:25 Chytrý průvodce po… 19 [i] 02:55 Chytrý průvodce po… 20 [i] 03:25 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 03:55 Žabí království [i] 04:25 Cestování světem porcelánu 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Před kamerou 21 [i] 06:00 Vibrace [i] 07:40 Superman: Soudný den [i] 08:55 Dr. Dolittle 3 [i] 10:25 Eragon [i] 12:05 Kněz je poděs [i] 13:35 Skafandr a motýl [i] 15:25 Harry Potter a Fénixův řád [i] 17:40 Okamžik zlomu [i] 19:30 Před kamerou 22 [i] 20:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:00 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 23:35 Krvavý diamant [i] 01:55 Pod povrchem [i] 04:00 Odvrácená strana Jericha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Perfektní záskok [i] 09:40 Život v překladu [i] 11:20 Přijít a zazářit [i] 13:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 14:40 Robinsonovi [i] 16:15 To je náš hit! [i] 18:00 Po hlavě [i] 20:00 Hlava nehlava [i] 22:00 Tudorovci II. 7 [i] 22:55 Tudorovci II. 8 [i] 23:50 Démon pomsty [i] 01:25 Osudová sázka [i] 03:10 Mafiánské hity [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 13 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 65 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 66 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 24 [i] 08:00 Opičí život 11 [i] 08:30 Opičí život 12 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 11 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 12 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Být příkladem [i] 10:30 SOS živočišné říše 12 [i] 11:00 Zvířecí policie: Štvanice [i] 12:00 Zvířecí policie: Druhá šance pro Thundera [i] 13:00 Veterinární policie Phoenix: Skládka v poušti [i] 14:00 Veterinární policie Phoenix: Komančové [i] 15:00 Opičí branže 5 [i] 15:30 Opičí branže 6 [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Africký slon, polární medvědi a bizoni [i] 16:30 Nebezpečí zblízka: Tuleni levhartí, lvi a kalmar peruánský [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah [i] 18:00 Ostrov orangutanů: Hodně štěstí a zdraví [i] 18:30 Ostrov orangutanů: Nové začátky [i] 19:00 Surikatí království: Návrat Roverových [i] 19:30 Galapágy 3 [i] 20:30 Zvířata od A po Ž: Malpa kapucínská - opičí záhada [i] 21:00 Pandí čtvrť: Příběh Jou Jou [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Žralok útočí na klec [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah [i] 00:00 Veterinární policie Houston 25 [i] 01:00 Surikatí království: Návrat Roverových [i] 01:30 Galapágy 3 [i] 02:25 Zvířata od A po Ž: Malpa kapucínská - opičí záhada [i] 02:50 Pandí čtvrť: Příběh Jou Jou [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Žralok útočí na klec [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Půlnoční zátah [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:30 Piráti 21.století [i] 12:05 Cesta ke štestí [i] 14:00 Impostor: Živá zbran [i] 15:35 Petrolejové lampy [i] 17:20 Pret - A - Porter [i] 19:30 Shaolin fotbal [i] 21:00 Okrsek 13