Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 DNES [i] 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 32/40 [i] 06:30 Scooby Doo II. 12/16 [i] 07:00 Duck Dodgers 13/13 [i] 07:25 Alf I. 7-8/25 [i] 08:20 Zázračné psíky 2 [i] 09:55 Priatelia III. 5-6/25 [i] 10:45 Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda [i] 12:25 LET'S DANCE 3 [i] 14:40 Pestúnka [i] 16:15 Protivné baby [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Agent v sukni 2 [i] 22:20 Beštia [i] 00:15 Mrazivá tma [i] 02:05 Romeo musí zomrieť [i] 04:00 Beštia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zmenáreň [i] 05:45 Extra [i] 06:10 Hopla! [i] 06:40 Pocoyo I. 25/52 [i] 06:45 Pocoyo I. 26/52 [i] 06:55 Mickey Mouseov klub II. 23/39 [i] 07:15 Zvedavý George 15/30 [i] 07:40 Vladárova nová škola 24/26 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Superchyty [i] 08:55 Si v obraze? [i] 09:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:55 Návštevníci 2/7 [i] 10:55 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 15/20 [i] 11:50 Klik [i] 12:10 Motormagazín [i] 12:30 Záhady praveku 3/6 [i] 13:20 Robin Hood II 6/13 [i] 14:05 Sharpeovo zlato [i] 15:55 Osamelý pastier 1/2 [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Skutočný príbeh: Osudné spomienky [i] 23:15 Na ťahu 1/2 [i] 01:00 Osamelý pastier 1/2 [i] 02:45 Takí sme boli [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 15/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Euromaxx - Architektúra 14/18 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Família [i] 09:00 Stalingrad 3/3 [i] 09:55 Medicína [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:25 GEN.sk [i] 11:35 Pestrá rodinka 21/36 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Náves 1/10 [i] 14:00 Grid špeciál [i] 14:25 Zháňanie byvolov [i] 15:20 Poltón [i] 15:50 Kapura [i] 16:40 Farmárska revue [i] 16:55 Elixír [i] 17:25 Zábava z archívu [i] 18:05 Osobnosti televíznej obrazovky - Štefan Kvietik jubiluje [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ztracená dovolená [i] 21:25 Retro noviny [i] 21:40 Anjeli strážni [i] 22:10 Kino na Dvojke [i] 00:30 BJD 2008 [i] 01:20 GEN.sk [i] 01:35 Anjeli strážni [i] 02:00 Udalosti ČT [i] 02:35 Správy STV [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 SEDEM [i] 06:50 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:20 Barbie a Pegasovo kúzlo [i] 09:00 Panelák - skryté titulky 258 [i] 09:45 Tecumseh [i] 12:00 Mafiánova dcéra [i] 14:00 Hudson Hawk [i] 16:15 Kuriér 2 [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Policajtka [i] 22:25 Výťah smrti [i] 00:40 Črepiny [i] 01:10 Kutyil s. r. o. II. 11 [i] 02:00 Mafiánova dcéra [i] 03:35 Tecumseh [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 21,22/22 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 62,63 [i] 11:00 Sanitka 5 [i] 12:00 Dr. Stefan Frank VII. 2 [i] 12:45 Bondov kokteil: Pretrepať, nemiešať [i] 13:10 Chobotnica IV. 1/6 [i] 14:55 Siska 32 [i] 16:00 Fotroviny [i] 17:25 "Morálka paní Dulské" [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová IV. 1,2/13 [i] 23:00 V uliciach San Francisca [i] 00:50 Fotroviny [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XI. 2/13 [i] 07:00 The Amazing Race XI. 3/13 [i] 08:00 Rodinné právo II. 24/24 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 17/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 18/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 19/20 [i] 12:00 Můj nejhorší týden 3/16 [i] 12:30 Můj nejhorší týden 4/16 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 2/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 7/11 [i] 15:00 Vodní krysy 13/13 [i] 16:00 Lékařské záhady 18/20 [i] 17:00 Wildfire 2/13 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 15/16 [i] 19:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 20:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 21:00 CSI: New York V. 9/20 [i] 22:00 Všichni moji muži [i] 00:05 Lost - Ztraceni V. 7/15 [i] 01:05 CSI: New York V. 9/20 [i] 02:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 4/16 [i] 03:40 Jake 2.0 I. 15/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 06:00 Opravdu velké věci: Záchrana žraloka obrovského [i] 06:55 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 07:50 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 08:15 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 08:45 Masivní stroje: Lodě [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 10:05 Riziková laboratoř: Záchranný člun na dálkové ovládání [i] 11:00 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 5 [i] 12:25 Pátá rychlost 6 [i] 12:50 Opravdu velké věci: Záchrana žraloka obrovského [i] 13:45 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 14:40 Zničeno ve vteřině 17 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 18 [i] 15:35 Masivní stroje: Lodě [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 18:00 Riziková laboratoř: Záchranný člun na dálkové ovládání [i] 19:00 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 3 [i] 20:00 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 21:00 Americký chopper 22 [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i] 23:00 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 00:00 Proti všem živlům 3 [i] 01:00 Zničeno ve vteřině 17 [i] 01:25 Zničeno ve vteřině 18 [i] 01:55 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 02:50 Opravdu velké věci: Záchrana žraloka obrovského [i] 03:45 Masivní stroje: Lodě [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Dotýkat se Boha [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 21/26 [i] 06:40 Sezamová angličtina 23,24/52 [i] 07:10 Kromaňonec 21/21 07:35 Špagetová paní [i] 07:50 Záhada hradu Černá růže 10/13 [i] 08:10 Doma chutná nejlépe: Vačti z Trinidadu [i] 08:25 Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy [i] 09:35 Ovečka Shaun 10/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Bílý tesák: Mýtus bílého vlka [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 13:50 Království divočiny: Termitiště [i] 14:15 Chcete je? [i] 14:25 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 21/26 [i] 14:50 Doktor Martin 20/23 [i] 15:40 Doktorka Quinnová 1/17 [i] 17:10 Experiment [i] 17:40 Záhady Slavičího domu 3/5 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:20 Agent v sukni [i] 23:00 Zprávy 23:05 Branky, body, vteřiny 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Horká noc, hořké ráno [i] 01:00 Doktorka Quinnová 1/17 [i] 02:30 13. komnata Václava Vydry [i] 03:00 Pošta pro tebe [i] 03:50 Na moll... 04:35 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Můj dům - můj hrad [i] 05:20 Kus dřeva ze stromu [i] 05:40 Vítejte v Tate galerii 7/15 [i] 05:45 Soukromá muzea [i] 05:55 Tisíc let české myslivosti [i] 06:25 Divnopis - Kokory [i] 06:30 Správy STV 06:55 Silnější než rozum 4/6 [i] 07:15 Hudba prvočísel 1/3 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 1/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času 3 [i] 11:00 Země snů [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 David Bowie: A Reality - Live in Dublin [i] 14:50 Gambrinus liga [i] 17:10 Titan [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:50 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 20:00 Zlatá šedesátá 18/26 [i] 21:00 Drak sa vracia [i] 22:20 Královský restaurátor [i] 23:15 Echo Pražského jara 2009 [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 Wayne Shorter Quartet [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:50 Klobouček [i] 03:30 ČT Live - Vítkovo kvarteto [i] 04:25 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Bolek a Lolek 24, 25 [i] 06:25 Baby Looney Tunes 12 [i] 06:50 Pirátova rodinka 32 [i] 07:20 Admirál Bublina útočí 8 [i] 07:50 Čarodějky VIII 6 [i] 08:45 Eso [i] 10:00 Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Lelíček ve službách Sherlocka Holmese [i] 14:10 Temná bouře [i] 16:00 V podstatě jsme normální [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Casino Royale [i] 23:00 Aeon Flux [i] 00:45 Žhavá pomsta [i] 02:25 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:10 Babicovy dobroty [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 28 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 10 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince III 23 [i] 08:25 Přátelé VI 16 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:55 Knight Rider I 4 [i] 10:55 Wolffův revír IV [i] 11:55 Policejní vyjednavači 4 [i] 12:50 Columbo [i] 14:25 Velká finta [i] 16:40 Letiště 77 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 17 [i] 20:00 Deník Bridget Jonesové [i] 22:10 Vražda v Bílém domě [i] 00:25 Šílená pečovatelka [i] 02:05 Volejte Věštce 03:45 Helicops III 7 [i] 04:35 Helicops III 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Pod ochranou nebe [i] 07:20 Hvězdné dítě [i] 09:00 Teleshop 12:00 Mladý dračí ninja [i] 13:30 Tetovaná Tereza [i] 15:00 Lavina [i] 16:45 Převtělená [i] 18:20 Opilí slávou [i] 20:10 Jízdenka do vesmíru [i] 21:45 Na mrtvém bodě [i] 23:15 Muž proti muži [i] 01:05 Jednotka Uro [i] 02:50 V pasti lásky [i] 04:25 Tetovaná Tereza [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Eurosport for Planet [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 10:30 Eurosport narozeniny [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:45 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:30 Motorismus [i] 02:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 19 [i] 06:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 24 [i] 08:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 10:00 Vražda v Hollywoodu [i] 12:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 18:00 Válečná nevěsta [i] 20:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 00:00 Lásce neutečeš [i] 02:00 Vražda v Hollywoodu [i] 04:00 Vánoční pohlednice [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team - Dobové vykopávky - Doba železná 02 [i] 07:05 Velká čínská zeď 01 [i] 08:05 Pevnosti Británie [i] 09:05 Mars na obzoru - Zůstat naživu 03 [i] 10:00 Hubbleovy obrazy 05 [i] 10:35 Hubbleovy obrazy 06 [i] 11:05 Tvář Země - Plodnost 02 [i] 12:05 Mysleti zeleně 12 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou - Úcta ke stáří 06 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 13 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 14 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 10 [i] 15:30 Znovuobjevitelé - Krematorium 11 [i] 16:00 Znovuobjevitelé - Čínský plamenomet 12 [i] 16:30 Mistři švindlu 02 [i] 17:05 Lidé a místa na Zemi: Grónsko - Ledovce a velryby [i] 17:20 Maminka stávkuje 38 [i] 17:55 Maminka stávkuje 39 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Roxy a Rio 31 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Niles 32 [i] 19:30 Svět hi-tech 03 [i] 20:00 Svět hi-tech 04 [i] 20:30 Co opravdu jíme - Ovoce a zelenina 05 [i] 21:00 Co opravdu jíme - Rychlé občerstvení 06 [i] 21:30 Královská dynastie Windsorů 02 [i] 22:35 Válka - Fronta duchů 11 [i] 23:35 Tělo v číslech 02 [i] 00:35 Venku v zimě 07 [i] 01:05 Venku v zimě 08 [i] 01:35 Země krásná neznámá - Yellowstone, Peru, Montana, Peking, Kalifornie 07 [i] 02:40 Země krásná neznámá 08 [i] 03:40 Neviditelné mimikry - Zatracený písek 01 [i] 04:15 Neviditelné mimikry - Moře mořských potvůrek 02 [i] 04:50 Buď já nebo pes - Roxy a Rio 31 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Cinema, Cinema, Cinema 22 [i] 06:00 Koření života [i] 07:45 Filmy a filmové hvězdy 20 [i] 08:10 Nevítaná návštěva [i] 10:00 Plán hry [i] 11:50 Venkovský učitel [i] 13:50 Noční můra od vedle [i] 15:20 Trůn pro mořskou pannu [i] 16:50 Budiž světlo [i] 18:20 Koření života [i] 20:00 Králové roku [i] 21:35 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 23:10 Skrytá identita [i] 01:40 Deník zabijáka [i] 03:15 Pláž [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tsunami: Následky 1 [i] 09:35 Tsunami: Následky 2 [i] 11:00 Už jsme doma? [i] 12:30 Blízká setkání třetího druhu [i] 14:35 Nelly Furtado - Loose [i] 15:55 Nové sčítání hlasů [i] 17:45 Příměří [i] 19:35 Hospodská láska [i] 21:00 Velká láska III. : Královna plesu 3 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Milovat znamená pohřbít 11 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : Staneš se mou smrtí 12 [i] 23:50 Stephanie Daley [i] 01:20 Nezničitelná láska [i] 03:00 Evropské filmové ceny 2008 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 1 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 63 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 64 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 23 [i] 08:00 Opičí život 9 [i] 08:30 Opičí život 10 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 9 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 10 [i] 10:00 Opičí branže 5 [i] 10:30 Opičí branže 6 [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Steveovo safari v Singapuru [i] 12:00 RSPCA: V přední linii 1 [i] 12:30 RSPCA: V přední linii 2 [i] 13:00 RSPCA: V přední linii 3 [i] 13:30 RSPCA: V přední linii 4 [i] 14:00 RSPCA: V přední linii 5 [i] 14:30 RSPCA: V přední linii 6 [i] 15:00 RSPCA: V přední linii 7 [i] 15:30 RSPCA: V přední linii 8 [i] 16:00 RSPCA: V přední linii 9 [i] 16:30 RSPCA: V přední linii 10 [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie 13 [i] 18:00 Ostrov orangutanů: Nepokoje v džungli [i] 18:30 Ostrov orangutanů: Kdo je tu pánem? [i] 19:00 Surikatí království: Ptáci [i] 19:30 Boj o velryby: Magnet na mezinárodní incidenty [i] 20:30 Deník velkých koček 4 [i] 21:00 Nebezpečí zblízka: Africký slon, polární medvědi a bizoni [i] 21:30 Nebezpečí zblízka: Tuleni levhartí, lvi a kalmar peruánský [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Dvojí útok žraloků bílých [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie 13