Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 97-98/162 [i] 10:40 V tieni podozrenia [i] 12:35 Odložený prípad I. 18/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 5/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 23/24 [i] 15:15 Čistá láska 91-92/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 1/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Romeo musí zomrieť [i] 23:30 Diamantoví psi [i] 01:25 Oheň [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:55 Invázia 1/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 6/13 [i] 08:30 Lovci hadov I. 6/13 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 19/22 [i] 09:50 Modrá krajina 13/16 [i] 10:50 Sila lásky I. 73 [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 201/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 202/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 4/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:10 Takí sme boli [i] 22:15 Stopy v snehu [i] 00:20 Prípad pre Samanthu 37 [i] 01:10 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:30 Bianca - cesta za šťastím 201/224 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 202/224 [i] 03:00 Slovensko dnes [i] 03:15 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Reportéri [i] 04:20 Krokodílie kroniky I. 6/13 [i] 04:50 Lovci hadov I. 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Osudy šimpanzej rodiny 3/4 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Takto sme sa vydávali ... [i] 13:35 Família [i] 14:05 Sociálny zápisník [i] 14:20 Eurovirtuál [i] 14:35 Luxusné hotely sveta 11/15 [i] 15:05 Večer na tému . . [i] 16:45 Slovensko 5 rokov členom EÚ 2 [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 14/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Stalingrad 3/3 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 01:00 Strašný sen [i] 01:50 Luxusné hotely sveta 11/15 [i] 02:20 Udalosti ČT [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Správy z regiónov [i] 03:35 Správy - Hírek [i] 03:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:20 Panelák - skryté titulky 257 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 135 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 15 [i] 11:15 Klaun 27 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 9 [i] 13:15 Chameleón 59 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 13 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák - skryté titulky 258 [i] 20:45 PREMIÉRA: Kuriér 2 [i] 22:45 Hudson Hawk [i] 00:50 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 16 [i] 01:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 02:15 3000 míľ na úteku [i] 04:10 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 9 [i] 04:55 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 19,20 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 56 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VI. 13/13 [i] 11:35 Dr. Stefan Frank VII. 1/13 [i] 12:20 Lampa [i] 14:50 Črepiny PLUS [i] 15:20 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 4,5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 5 [i] 21:00 Siska 32 [i] 22:00 Chobotnica IV. 1/6 [i] 23:45 Derrick II. 56 [i] 00:50 Pobrežná hliadka V. [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 6/26 [i] 07:00 All Saints V. 41/43 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 4/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 16/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 14/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 6/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 96/219 [i] 13:00 Pohřešovaní III. 4/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 16/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 14/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 7/26 [i] 17:00 All Saints V. 42/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 5/22 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 17/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 15/22 [i] 21:00 Ďáblův obhájce [i] 22:45 The Shield - Policejní odznak V. 7/11 [i] 23:45 Noční show Davida Lettermana 97/219 [i] 00:45 All Saints V. 42/43 [i] 01:45 Ďáblův obhájce [i] 03:20 The Shield - Policejní odznak V. 7/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 06:00 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 06:25 Miami Ink: Kat se vrací/Ami v plném proudu [i] 07:20 Jízda: Rat Rods [i] 08:15 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 08:45 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 09:10 Možné i nemožné 9 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 11:00 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 11:55 Jízda: Nemocná ryba Joe Rogana [i] 12:50 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 13:45 Hubitelé havěti 12 [i] 14:40 Hry s časem 19 [i] 15:05 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 16:00 Pátá rychlost 5 [i] 16:30 Pátá rychlost 6 [i] 17:00 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 17:30 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 18:00 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 20:00 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 21:00 Riziková laboratoř: Záchranný člun na dálkové ovládání [i] 22:00 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Turecko [i] 00:00 Možné i nemožné 10 [i] 01:00 Miami Ink: Upsat se tetování [i] 01:55 Riziková laboratoř: Záchranný člun na dálkové ovládání [i] 02:50 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ 2 [i] 03:45 Pátá rychlost 5 [i] 04:10 Pátá rychlost 6 [i] 04:40 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pokus o portrét koně aneb Srdce šampiona [i] 09:20 Světlo ve tmě [i] 09:55 Lichtenštejnové [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 10:25 Příště u vás s Moravěnkou z Velké [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:45 Králové [i] 14:55 Haf! 62/62 [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 10/13 [i] 15:45 Svět Elmo 51/56 [i] 16:00 Daleká cesta za domovem 12/39 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 20/21 [i] 20:55 13. komnata Václava Vydry [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě IV 8/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Polibkem to začíná [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Všechnopárty [i] 01:15 Události v regionech [i] 01:40 Události v regionech Brno 02:05 Události v regionech Ostrava [i] 02:30 Regiony ČT24 02:55 Krásný ztráty [i] 03:20 Vzpomínky, které neshořely [i] 04:20 U nás v Evropě [i] 04:30 Ajťáci II 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 6/10 [i] 05:20 Nekuř 3/4 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Nevěsta kvetoucí aneb Bašó na Valašsku [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:05 Na plovárně s Evou Jiřičnou [i] 13:30 Medúza [i] 13:55 Šikulové [i] 14:15 Byla jednou jedna planeta 20/26 [i] 14:45 Sportovci světa: LOH Barcelona 1992 [i] 15:45 Kvarteto [i] 16:10 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Vítejte v Tate galerii 7/15 [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Rozhlédni se, člověče 1/15 [i] 17:30 Dvaasedmdesát jmen české historie 37/72 [i] 17:45 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk - Barcelona, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 62/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 1/3 [i] 20:55 Nordost [i] 22:10 S Jiřím Bártou v Kutné Hoře [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci II 2/6 [i] 23:35 TV BONSAI... s Janem Kačerem [i] 23:55 Gorodok 11/20 [i] 00:20 Obrazy, slova a svědomí [i] 01:15 Země snů [i] 02:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:40 Hledám práci [i] 03:05 Po stopách [i] 03:15 Exit 316 - Mise: Po skalách duše [i] 03:35 Rodina a já [i] 03:55 Bílá místa [i] 04:10 J. Nohavica: Divné století [i] 04:40 Svět na kolejích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 66 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 9 [i] 11:20 Beze stopy III 3 [i] 12:15 Komisař Rex III 7 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 59 [i] 14:10 Kobra 11 XI 6 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 14 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 5 [i] 18:25 Ulice 1339, 1340 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Přes noc třicítkou [i] 22:00 Dnes neumírej [i] 00:30 Dvojí výkupné [i] 02:05 Novashopping 02:25 Tabu [i] 03:20 Věštírna [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 32 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 18 [i] 08:10 Přátelé VI 15 [i] 08:40 M*A*S*H 83 [i] 09:15 Odpadlík V 14 [i] 10:10 Případ pro Sam I 8 [i] 11:05 To je vražda, napsala VII 6 [i] 12:05 Drzá Jordan I 15 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 19 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 18 [i] 14:00 Čarodějky IV 3 [i] 14:55 Zoufalé manželky III 4 [i] 15:55 Šťastná náhoda [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 16 [i] 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Spiknutí [i] 00:00 Moucha [i] 01:50 Volejte Věštce 03:35 Ve jménu zákona V 11 [i] 04:25 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Sni svůj krátký sen 2. [i] 09:00 Teleshop 12:00 Hvězdné dítě [i] 13:40 Pod ochranou nebe [i] 15:55 Mladý dračí ninja 2. [i] 17:25 Obávaný bojovník [i] 19:10 Vítr do plachet [i] 20:50 Převtělená [i] 22:25 Nitro [i] 00:10 Jednotka Uro [i] 01:55 Nikomu nevěř [i] 03:20 Miluji tě k sežrání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Maratón [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Eurosport for Planet [i] 19:30 Fotbal [i] 21:30 Armwrestling [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i] 02:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 17 [i] 06:00 Dotek anděla III 18 [i] 07:00 Dotek anděla III 19 [i] 08:00 Čítárna [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 27 [i] 11:00 McBride: Jako buldok [i] 13:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 4 [i] 16:00 Ochránce I 16 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 17 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 22:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 00:00 Dotek hrůzy [i] 02:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 04:00 Dotek anděla III 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 01 [i] 07:00 Tučňák popleta [i] 08:05 Skryté možnosti 09 [i] 08:35 Skryté možnosti 10 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Boží zásah v kuchyni 20 [i] 10:05 Buď já nebo pes 05 [i] 10:35 Buď já nebo pes 06 [i] 11:05 Černá káva - Dokonalý šálek 03 [i] 12:15 Skryté možnosti 09 [i] 12:40 Skryté možnosti 10 [i] 13:10 Země krásná neznámá - O lesích a lidech 15 [i] 14:10 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 01 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 05 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Boží zásah v kuchyni 20 [i] 17:05 Černá káva - Dokonalý šálek 03 [i] 18:15 Tučňák popleta [i] 19:15 Buď já nebo pes 05 [i] 19:45 Buď já nebo pes 06 [i] 20:15 Za hranice lidských možností - Hypoxie 03 [i] 21:20 Proč je to tak? - Nábřeží 25 [i] 22:15 Válka v  barvě -  kanadský příběh 03 [i] 23:15 Pevnosti Británie [i] 00:25 Jednotka pro vyšetřování nehod - Jenny Francová 09 [i] 00:55 Jednotka pro vyšetřování nehod - Normanhurst 10 [i] 01:25 Ulice světa 07 [i] 01:55 Ulice světa 08 [i] 02:25 Válka v  barvě -  kanadský příběh 03 [i] 03:20 Pevnosti Británie [i] 04:20 Neviditelné mimikry - Moře mořských potvůrek 02 [i] 04:55 Za hranice lidských možností - Hypoxie 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Umučení 1/2 [i] 07:25 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 07:50 Americká kratochvíle [i] 09:35 Moulin Rouge [i] 11:40 Fontána [i] 13:15 Superpes [i] 14:35 Umučení 2/2 [i] 16:05 Příběh zrození [i] 17:45 Noc v muzeu [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 22 [i] 20:00 Dokonalý trik [i] 22:10 Hostel 2 [i] 23:45 Klikař Charlie [i] 01:25 Lookout [i] 03:00 Propast [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Maturita po sedmdesátce [i] 11:40 Seznam [i] 13:10 Před kamerou 21 [i] 13:40 Dr. Dolittle [i] 15:00 Kylie X 2008 [i] 15:55 Princezna [i] 17:20 Velký [i] 19:00 Vánoční únos [i] 20:25 Číslo 23 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Požitek z lásky 9 [i] 22:50 True Blood - Pravá krev : Nechci to slyšet 10 [i] 23:40 Vincentův svět IV. : Nezávazný sex 7 [i] 00:10 Závan smrti [i] 01:40 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i]