Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Cigánky 95-96/162 [i] 10:35 Desivé sny [i] 12:30 Odložený prípad I. 17/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 4/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 22/24 [i] 15:15 Čistá láska 89-90/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 30 [i] 21:25 Posledná pevnosť [i] 00:00 Myšlienky vraha II. 20/23 [i] 00:55 Honba na vlkolaka [i] 02:45 Veľký muž: 395 dolárov za uncu [i] 04:15 Wolffov revír III. 26/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 5/13 [i] 08:30 Lovci hadov I. 5/13 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 18/22 [i] 09:50 Modrá krajina 12/16 [i] 10:50 Sila lásky I. 72 [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 199/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 200/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 3/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 18/25 [i] 22:00 Blesková šanca [i] 23:35 Ochranca 14/65 [i] 00:25 Prípad pre Samanthu 36 [i] 01:15 Správy STV o 16:00 [i] 01:40 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:00 Bianca - cesta za šťastím 199/224 [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 200/224 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Krokodílie kroniky I. 5/13 [i] 04:50 Lovci hadov I. 5/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Výmysly uja Elektróna 2/7 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Veľké himalájske dobrodružstvo [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Takto sme sa vydávali ... [i] 13:35 Zdravíčko, pán doktor - Aortálna hypertenzia [i] 14:05 Krokodílie kroniky II. 9/13 [i] 14:30 Luxusné hotely sveta 10/15 [i] 14:55 Sféry dôverné [i] 16:05 Profesionál [i] 16:20 Polícia [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 24 [i] 18:20 Míľniky vedy a techniky 25 [i] 18:40 Sociálny zápisník [i] 18:55 Eurovirtuál [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Osudy šimpanzej rodiny 3/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Luxusné hotely sveta 10/15 [i] 00:05 Halali [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy z regiónov [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák - skryté titulky 256 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 134 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 14 [i] 11:15 Klaun 26 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 8 [i] 13:15 Chameleón 58 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 12 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 12 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Chlapci to chcú tiež. . . a stále [i] 21:30 Panelák - skryté titulky 257 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli II. 10 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 8 [i] 01:10 Rockeri [i] 02:40 Newyorskí policajti III. [i] 04:10 Rockeri [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 17,18 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 55 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VI. 11,12 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Maharadžova dcéra 2 [i] 15:30 Zúrivá spravodlivosť 1/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Rosalinda 2,3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Hviezdne kino: “Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ [i] 21:55 Lampa [i] 00:30 Derrick II. 55 [i] 01:30 Pobrežná hliadka V. [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 5/26 [i] 07:00 All Saints V. 40/43 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 3/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 13/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 5/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 95/219 [i] 13:00 Pohřešovaní III. 3/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 13/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 6/26 [i] 17:00 All Saints V. 41/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 4/22 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 16/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 14/22 [i] 21:00 Alias V. 14/17 [i] 22:00 Boj o čas 8/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 6/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 96/219 [i] 01:00 All Saints V. 41/43 [i] 02:00 Alias V. 14/17 [i] 02:50 Boj o čas 8/13 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak V. 6/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 06:00 Hry s časem: Ostré záběry každodenní krásy [i] 06:25 Miami Ink: Čas radovánek [i] 07:20 Jízda: Autoservis 702 Motoring [i] 08:15 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 08:45 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 09:10 Možné i nemožné 8 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 11:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 11:55 Jízda: Rat Rods [i] 12:50 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 13:45 Hubitelé havěti 11 [i] 14:40 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 15:05 Miami Ink: Kat se vrací/Ami v plném proudu [i] 16:00 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 17:00 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 17:30 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 18:00 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 20:00 Hubitelé havěti 12 [i] 21:00 Skutečné místo činu 2 [i] 22:00 Můj šokující příběh: Muž strom a jeho lék [i] 23:00 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 00:00 Možné i nemožné 9 [i] 01:00 Miami Ink: Kat se vrací/Ami v plném proudu [i] 01:55 Skutečné místo činu 2 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka k filmu „Já, robot“ - část 1 [i] 03:45 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 04:40 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Námořníci jdou [i] 10:55 Jiří Mahen [i] 11:20 Recitál Marie Rottrové - Lásky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:45 Soudkyně Amy VI 20/22 [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood III 12/12 [i] 00:00 Na moll... [i] 00:45 Hotel Babylon III 4/8 [i] 01:40 Pětka v Pomeranči [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:50 Sochař [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Letadlová loď Enterprise: Sama proti Japonsku [i] 10:05 Neobyčejné životy [i] 11:00 Nanebevstoupení Páně [i] 12:10 Kuchařská pohotovost [i] 12:35 Černé ovce [i] 12:50 Papá [i] 13:25 Zkřížené meče [i] 14:30 Bludiště [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Svět na kolejích [i] 15:50 Království divočiny: Termitiště [i] 16:15 Prizma [i] 16:40 Tisíc let české myslivosti [i] 17:10 Srdcem jinde [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Retro [i] 20:00 Země snů [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:10 Rodinné stříbro [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 9/14 [i] 00:10 Je to soda 2/3 [i] 00:40 Ájurvéda - umění bytí [i] 02:25 Film point [i] 03:25 62. mezinárodní hudební festival [i] 04:40 Než přijede záchranka 12/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 65 [i] 09:25 Správná dvojka [i] 11:20 Beze stopy III 2 [i] 12:15 Komisař Rex III 6 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 58 [i] 14:10 Kobra 11 XI 5 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 13 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 4 [i] 18:25 Ulice 1337, 1338 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 113 [i] 21:20 Kriminálka New York III 13 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 19 [i] 23:10 Švéd [i] 01:05 Kriminálka Miami II 10 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Tyjátr [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 31 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 17 [i] 08:10 Přátelé VI 14 [i] 08:40 M*A*S*H 82 [i] 09:15 Odpadlík V 13 [i] 10:10 Případ pro Sam I 7 [i] 11:05 To je vražda, napsala VII 5 [i] 12:05 Drzá Jordan I 14 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 18 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 17 [i] 14:00 Čarodějky IV 2 [i] 14:55 Zoufalé manželky III 3 [i] 15:50 Očima lásky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 15 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 76 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové V 3 [i] 23:25 Instinkt zabijáka 3 [i] 00:20 Vraždy v Kitzbühelu IV 13 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona V 10 [i] 03:45 Caruso show [i] 04:35 Znáte se? [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Hollywoodské safari [i] 09:00 Teleshop 12:00 Sni svůj krátký sen 2. [i] 13:35 Pik a Amadeus [i] 15:05 Mladý dračí ninja [i] 16:35 Baltimorský zázrak [i] 18:20 Lavina [i] 20:05 Obávaný bojovník [i] 21:50 V pasti lásky [i] 23:25 Nikomu nevěř [i] 00:50 Poslední správnej chlap [i] 02:25 Konkurs [i] 04:20 Pik a Amadeus [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Motorismus [i] 20:15 Bojové sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i] 02:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 15 [i] 06:00 Dotek anděla III 16 [i] 07:00 Dotek anděla III 17 [i] 08:00 Okruh přátel [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 26 [i] 11:00 McBride: Padlý anděl [i] 13:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 3 [i] 16:00 Ochránce I 15 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 16 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl 19 [i] 21:00 Ochránce I 14 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 23 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru X 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 23 [i] 02:00 Tajemství mého muže [i] 04:00 Dotek anděla III 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po… Speciál [i] 07:00 Úžasná zvířata - Krysy a potkani 04 [i] 08:05 Skryté možnosti 07 [i] 08:35 Skryté možnosti 08 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Nový byteček 19 [i] 10:05 Buď já nebo pes 03 [i] 10:35 Buď já nebo pes 04 [i] 11:05 Černá káva - Kávová horečka 02 [i] 12:15 Skryté možnosti 07 [i] 12:40 Skryté možnosti 08 [i] 13:10 Země krásná neznámá - Věčný život veletokům 14 [i] 14:10 Chytrý průvodce po… Speciál [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 04 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Nový byteček 19 [i] 17:05 Černá káva - Kávová horečka 02 [i] 18:15 Úžasná zvířata - Krysy a potkani 04 [i] 19:15 Buď já nebo pes 03 [i] 19:45 Buď já nebo pes 04 [i] 20:15 Za hranice lidských možností - Chlad 02 [i] 21:20 Proč je to tak? - Spolknout to i s navijákem 24 [i] 22:15 Válka v  barvě -  kanadský příběh 02 [i] 23:20 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada [i] 00:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 07 [i] 00:55 Jednotka pro vyšetřování nehod 08 [i] 01:25 Ulice světa 05 [i] 01:55 Ulice světa 06 [i] 02:25 Válka v  barvě -  kanadský příběh 02 [i] 03:25 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada [i] 04:20 Neviditelné mimikry - Zatracený písek 01 [i] 04:55 Za hranice lidských možností - Chlad 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jack [i] 07:50 Před kamerou 21 [i] 08:20 Rolling Stones [i] 10:20 Velký dům [i] 11:55 Postrach Dennis o Vánocích [i] 13:20 Malý zrádce [i] 14:50 Umučení 1/2 [i] 16:20 Moulin Rouge [i] 18:25 Fontána [i] 20:00 Na stojáka 58 [i] 20:30 Romeo a Julie se berou [i] 22:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 23:20 Akta X [i] 01:20 Gorila [i] 03:00 Romeo a Julie se berou [i] 04:30 Netopýři: Chuť krve [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 V křesle režiséra [i] 11:45 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 12:10 Škvára [i] 13:55 Romero a Julie [i] 15:30 Znovu od začátku [i] 16:55 Před kamerou 21 [i] 17:25 Maturita po sedmdesátce [i] 19:05 Seznam [i] 20:35 Absurdistán [i] 22:00 Šikmá plocha [i] 23:20 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 02:00 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 03:55 Absurdistán [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 13 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 14 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Galapážské legendy [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 8 [i] 09:00 Veterinární policie Phoenix: Uvězněný v podzemí [i] 10:00 Miamská veterinární policie: Krokodýlí šaman [i] 11:00 SOS živočišné říše 13 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 3 [i] 12:00 Vlčí bojiště