Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:05 Cigánky 93-94/162 [i] 10:50 Prasklina [i] 12:30 Odložený prípad I. 16/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 3/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 21/24 [i] 15:15 Čistá láska 87-88/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:20 Zámena manželiek 7 [i] 22:35 Drž si odstup [i] 00:30 Horľavina [i] 02:15 Veľký muž: Bumerang [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír III. 25/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 4/13 [i] 08:30 Lovci hadov I. 4/13 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 17/22 [i] 09:50 Modrá krajina 11/16 [i] 10:50 Sila lásky I. 71 [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 197/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 198/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 2/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House II. 22/24 [i] 21:00 Dr.House II. 23/24 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Miesto činu:Čierny advent [i] 23:50 Ochranca 13/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 35 [i] 01:25 Správy STV o 16:00 [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 197/224 [i] 02:55 Bianca - cesta za šťastím 198/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky I. 4/13 [i] 04:55 Lovci hadov I. 4/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Sloník medzi zvieratkami č.2 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem II. 3 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Takto sme sa vydávali ... [i] 13:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 11/26 [i] 13:55 Môj dom - môj hrad [i] 14:20 5 minút po dvanástej [i] 15:25 Elixír [i] 15:50 Test magazín [i] 16:10 Diagnóza 136 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Krokodílie kroniky II. 9/13 [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Aortálna hypertenzia [i] 19:00 Invencie [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Veľké himalájske dobrodružstvo [i] 21:00 Envirofilm 2009 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Noc v archíve [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy z regiónov [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák - skryté titulky 255 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 133 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 13 [i] 11:15 Klaun 25 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 7 [i] 13:15 Chameleón 57 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 11 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 11 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 256 [i] 20:45 Ako som prežil - skryté titulky [i] 21:45 Kosti III. 5 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Dexter - skryté titulky 12 [i] 00:45 Pomsta ženy [i] 02:25 Dexter - skryté titulky 12 [i] 03:20 Pomsta ženy [i] 04:45 Newyorskí policajti III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 15,16 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 54 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VI. 9,10 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Chlapci a chlapi 7 [i] 14:35 Mravnostné oddelenie II. 10 [i] 15:25 Posledný svedok 23,24 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 137/137 [i] 18:10 Rosalinda 1/80 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Maharadžova dcéra 2 [i] 21:25 Zúrivá spravodlivosť 1/2 [i] 23:00 Derrick II. 54 [i] 00:00 Pobrežná hliadka V. [i] 01:30 Esmeralda [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 4/26 [i] 07:00 All Saints V. 39/43 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 2/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 12/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 4/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 94/219 [i] 13:00 Pohřešovaní III. 2/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 12/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 5/26 [i] 17:00 All Saints V. 40/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 3/22 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 13/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 12/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 8/20 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 5/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 95/219 [i] 01:00 All Saints V. 40/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 12/20 [i] 02:50 All Saints V. 7/43 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak V. 5/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 06:00 Hry s časem: Povzbuzování sportovních utkání [i] 06:25 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 07:20 Jízda: Eleanor [i] 08:15 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 08:45 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 09:10 Možné i nemožné 7 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Hart proti Hollingerovi [i] 11:55 Jízda: Autoservis 702 Motoring [i] 12:50 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 13:45 Hubitelé havěti 10 [i] 14:40 Hry s časem: Ostré záběry každodenní krásy [i] 15:05 Miami Ink: Čas radovánek [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 17:00 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 17:30 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinneyho - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 20:00 Hubitelé havěti 11 [i] 21:00 Proti všem živlům 3 [i] 22:00 Zničeno ve vteřině 17 [i] 22:30 Zničeno ve vteřině 18 [i] 23:00 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 00:00 Možné i nemožné 8 [i] 01:00 Miami Ink: Čas radovánek [i] 01:55 Proti všem živlům 3 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinneyho - část 2 [i] 03:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 04:40 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Bergman a Bergman, detektivní [i] 10:05 Úsměvy Jaroslava Dietla [i] 10:40 Píseň Ofélie [i] 10:45 Petr a Jan [i] 11:50 Blizzard [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Spoty předvolební kampaně k volbám do Evropského parlamentu [i] 14:45 Soudkyně Amy VI 19/22 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 20/26 [i] 16:15 Špagetová paní [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon III 4/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Bolero [i] 01:10 Hledání ztraceného času [i] 01:30 Události v regionech [i] 01:55 Události v regionech Brno 02:20 Události v regionech Ostrava [i] 02:45 Sabotáž [i] 03:10 Tajné akce StB 19/40 [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Kultura v regionech 04:15 Evropský manuál 2/24 [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Fokus ČT24 [i] 10:00 Muzea umění 2/7 [i] 10:55 Svět zázraků: Ushuaia 23/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 1/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Na vlásku [i] 16:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 3/13 [i] 16:20 Báječný svět k nepřežití 6/10 [i] 16:40 Zoom [i] 16:50 Než přijede záchranka 12/13 [i] 17:05 Silnější než rozum 4/6 [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique III 7/9 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Nevěsta kvetoucí aneb Bašó na Valašsku [i] 20:30 Někdo to rád horké [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Echo Pražského jara 2009 [i] 23:20 Dokumentární klub: Ájurvéda - umění bytí [i] 01:05 Zimní příběh [i] 02:55 Notes [i] 03:40 Zoom [i] 03:55 Sardinie aneb 13 božských šlápot 3/13 [i] 04:10 Přidej se [i] 04:25 Nedej se [i] 04:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 36/72 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 64 [i] 09:25 Komisařka Diana Carrová [i] 11:20 Beze stopy III 1 [i] 12:15 Komisař Rex III 5 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 57 [i] 14:10 Kobra 11 XI 4 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 12 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 3 [i] 18:25 Ulice 1335, 1336 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 19 [i] 21:35 Odložené případy VI 11 [i] 22:35 Malý svědek [i] 00:10 4400 II 6 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Go-Go šou [i] 02:40 112 [i] 03:10 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 30 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 16 [i] 08:10 Přátelé VI 13 [i] 08:40 M*A*S*H 81 [i] 09:15 Odpadlík V 12 [i] 10:10 Případ pro Sam I 6 [i] 11:05 To je vražda, napsala VII 4 [i] 12:05 Drzá Jordan I 13 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 17 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 16 [i] 14:00 Čarodějky IV 1 [i] 14:55 Zoufalé manželky III 2 [i] 15:50 Plamen lásky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 14 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 15 [i] 23:20 In America [i] 01:30 Volejte Věštce 03:10 Ve jménu zákona V 9 [i] 04:00 TOP STAR magazín [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Půlnoční střelec [i] 09:00 Teleshop 12:00 Hollywoodské safari [i] 13:30 Ve jménu Angela [i] 15:05 Hvězdné dítě [i] 16:45 Soupeři [i] 18:35 Impyho zázračný ostrov [i] 20:05 Baltimorský zázrak [i] 21:50 Čtvrtý anděl [i] 23:25 Konkurs [i] 01:20 Hlas smrti 2: Světlo [i] 03:00 Bestie Karla [i] 04:45 Ve jménu Angela [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Eurosport narozeniny [i] 21:10 Jezdectví [i] 22:15 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:45 Jachting [i] 00:00 Maratón [i] 00:30 Bojové sporty [i] 01:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 13 [i] 06:00 Dotek anděla III 14 [i] 07:00 Dotek anděla III 15 [i] 08:00 Přítel z mládí [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 25 [i] 11:00 McBride: Rekviem [i] 13:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 2 [i] 16:00 Ochránce I 14 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 15 [i] 18:00 McBride: Rekviem 18 [i] 21:00 Ochránce I 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 22 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru X 2 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 22 [i] 02:00 Zápas o mou dceru [i] 04:00 Dotek anděla III 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V jednom domě s agorafobií 02 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… - Všechno něco stojí 13 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Po nevyšlapaných stezkách 14 [i] 07:00 Úžasná zvířata - Švábi 03 [i] 08:05 Skryté možnosti 05 [i] 08:35 Skryté možnosti 06 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Království pro Sigal 18 [i] 10:05 Buď já nebo pes 01 [i] 10:35 Buď já nebo pes 02 [i] 11:05 Černá káva - Neodolatelné zrnko 01 [i] 12:15 Skryté možnosti 05 [i] 12:40 Skryté možnosti 06 [i] 13:05 Země krásná neznámá - Věčný život veletokům 13 [i] 14:10 Chytrý průvodce po… - Všechno něco stojí 13 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Po nevyšlapaných stezkách 14 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 03 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Království pro Sigal 18 [i] 17:05 Černá káva - Neodolatelné zrnko 01 [i] 18:15 Úžasná zvířata - Švábi 03 [i] 19:15 Buď já nebo pes 01 [i] 19:45 Buď já nebo pes 02 [i] 20:15 Za hranice lidských možností - Čas 01 [i] 21:20 Proč je to tak? - Bezpečnostní zkušebny 23 [i] 22:15 Válka v  barvě -  kanadský příběh 01 [i] 23:20 Time Team - Dobové vykopávky - Moderní doba 08 [i] 00:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 05 [i] 00:55 Jednotka pro vyšetřování nehod 06 [i] 01:25 Ulice světa 03 [i] 01:55 Ulice světa 04 [i] 02:25 Válka v  barvě -  kanadský příběh 01 [i] 03:20 Time Team - Dobové vykopávky - Moderní doba 08 [i] 04:15 Sebevražda - Krajní stavy psychiky [i] 04:55 Za hranice lidských možností - Čas 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 19 [i] 06:00 Superman: Soudný den [i] 07:15 Přistižen při činu [i] 08:50 Filmy a filmové hvězdy 19 [i] 09:15 Bělásek [i] 11:05 Mimzy [i] 12:40 Kněz je poděs [i] 14:10 Hvězdy padají na Henriettu [i] 16:00 Rolling Stones [i] 18:00 Velký dům [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 20 [i] 20:00 Beowulf [i] 21:50 Takoví normální puberťáci [i] 23:20 Krvavá sklizeň [i] 01:00 Beowulf [i] 02:50 Takoví normální puberťáci [i] 04:20 Krvavá sklizeň [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robinsonovi [i] 11:35 Po hlavě [i] 13:40 Nezkrotná Dee Dee [i] 15:00 Příměří [i] 16:50 Ghost Rider [i] 18:40 V křesle režiséra [i] 20:30 Velká láska III. : Královna plesu 3 [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Nezávazný sex 7