Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 91-92/162 [i] 10:40 Prázdninový lekár na Tenerife [i] 12:30 Odložený prípad I. 15/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 2/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 20/24 [i] 15:15 Čistá láska 85-86/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 16/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 29 [i] 21:30 Nikomu to nepovedz [i] 00:05 Bermudský trojuholník [i] 02:15 Veľký muž: Poistenie na drogy [i] 03:50 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír III. 24/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 3/13 [i] 08:30 Lovci hadov I. 3/13 [i] 08:55 To je vražda,napísala X 16/22 [i] 09:45 Modrá krajina 10/16 [i] 10:50 Sila lásky I. 70 [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 195/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 196/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Policajti z prístavu I. 1/13 [i] 17:30 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Slečna Marpleová [i] 23:55 Ochranca 12/65 [i] 00:40 Prípad pre Samanthu 34 [i] 01:35 Správy STV o 16:00 [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 195/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 196/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Krokodílie kroniky I. 3/13 [i] 04:55 Lovci hadov I. 3/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Mama to vie najlepšie [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 O deťoch a zvieratkách [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 George Sandová-príbeh jej života [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Takto sme sa vydávali ... [i] 13:45 Z lásky k zvieratám 16 [i] 14:15 VAT [i] 14:40 Luxusné hotely sveta 9/15 [i] 15:10 Smiem prosiť...? [i] 16:00 Magazín ligy majstrov [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 11/26 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem II. 3 [i] 20:55 Diagnóza 136 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:20 Luxusné hotely sveta 9/15 [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Správy z regiónov [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 PROMI NOVINY [i] 06:20 Panelák - skryté titulky 254 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 132 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 12 [i] 11:15 Klaun 24 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 6 [i] 13:15 Chameleón 56 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 10 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Bludný kruh [i] 21:30 Panelák - skryté titulky 255 [i] 22:15 SEDEM [i] 23:00 De Facto [i] 00:00 Môj sused zabijak 2 [i] 01:50 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 6 [i] 02:35 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 03:15 Newyorskí policajti III. [i] 04:45 Môj sused zabijak 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 13,14 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 53 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VI. 7,8 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Vraždy v Midsomeri VI. 2 [i] 15:40 "Já, truchlivý Bůh" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 135,136 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Chlapci a chlapi 7 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 10 [i] 22:00 Posledný svedok 23,24 [i] 23:35 Derrick II. 53 [i] 00:30 Pobrežná hliadka V. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 3/26 [i] 07:00 All Saints V. 38/43 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI 1/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 11/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 3/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 93/219 [i] 13:00 Pohřešovaní III. 1/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 11/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 4/26 [i] 17:00 All Saints V. 39/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 2/22 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 12/22 [i] 21:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 22:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 4/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 94/219 [i] 01:00 All Saints V. 39/43 [i] 02:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 4/16 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak V. 4/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 06:00 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 06:25 Miami Ink: Zrychlit nebo vypadnout ze hry [i] 07:20 Jízda: Pekelně silný terénní vůz [i] 08:15 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 08:45 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 09:10 Možné i nemožné 6 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 11:55 Jízda: Eleanor [i] 12:50 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 13:45 Hubitelé havěti: Švábí motel [i] 14:40 Hry s časem: Povzbuzování sportovních utkání [i] 15:05 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Hart proti Hollingerovi [i] 17:00 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 17:30 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinney - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 20:00 Hubitelé havěti 10 [i] 21:00 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 22:00 Opravdu velké věci: Záchrana žraloka obrovského [i] 23:00 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 00:00 Možné i nemožné 7 [i] 01:00 Miami Ink: Co tě nezabije, to tě posílí [i] 01:55 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro Mika/Vinney - část 1 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Hart proti Hollingerovi [i] 04:40 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:25 Někdo zvoní [i] 11:30 Kouzelná bábrlinka aneb Je libo hašlerku... [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 23/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 18/22 [i] 15:20 Jak zvládnout drogy 3/3 [i] 15:45 Věda je zábava III 1/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Sama proti Japonsku [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:45 Den D 7/13 [i] 22:35 Místo činu [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Vltava v obrazech 16/86 [i] 00:25 Dotek anděla III 23/30 [i] 01:10 Chcete mě? [i] 01:25 Poklady světa [i] 01:40 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Tajemství hadí bohyně [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Osudové okamžiky [i] 12:55 Hřiště 7 [i] 15:05 Exit 316 - Mise: Po skalách duše [i] 15:25 Vltava v obrazech 16/86 [i] 15:45 Svět zázraků: Ushuaia 23/26 [i] 16:15 Muzea umění 2/7 [i] 17:05 Soukromá muzea [i] 17:15 Nekuř 3/4 [i] 17:20 Hudba prvočísel 1/3 [i] 17:55 Divnopis – Kokory [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 6/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Králíci nemají jména [i] 21:25 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:55 Ženy Charty 77 [i] 23:15 Hudební studio M: JOČR [i] 23:45 Slezský ráj to na pohled [i] 00:45 Sestry Boromejky [i] 01:05 Ta kobylka vychrtlá [i] 01:20 Po stopách [i] 01:35 Na slezské Loiře [i] 01:55 Göringův poslední boj 2/2 [i] 02:45 Q [i] 03:15 Náš venkov [i] 03:30 Zasvěcení [i] 03:55 Sváteční slovo ředitelky [i] 04:00 Cesty víry [i] 04:25 Křesťanský magazín [i] 04:40 Ženy Charty 77 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 63 [i] 09:25 Zlaté děvče [i] 11:20 Beze stopy II 24 [i] 12:15 Komisař Rex III 4 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 56 [i] 14:10 Kobra 11 XI 3 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 11 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 2 [i] 18:25 Ulice 1333, 1334 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 112 [i] 21:25 Kriminálka New York III 12 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Vzali roha [i] 00:40 Kriminálka Miami II 9 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Občanské judo [i] 03:00 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 29 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 15 [i] 08:10 Přátelé VI 12 [i] 08:40 M*A*S*H 80 [i] 09:15 Odpadlík V 11 [i] 10:10 Případ pro Sam I 5 [i] 11:05 To je vražda, napsala VII 3 [i] 12:05 Drzá Jordan I 12 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 16 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 15 [i] 14:00 Čarodějky III 22 [i] 14:55 Zoufalé manželky III 1 [i] 15:55 Padající hvězda [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 13 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 75 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí II 6 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu II 3 [i] 00:10 Vraždy v Kitzbühelu IV 12 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Ve jménu zákona V 8 [i] 03:35 Svět 2009 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Půlnoční střelec 1. [i] 09:00 Teleshop 12:00 Půlnoční střelec [i] 13:35 Podivné experimenty [i] 15:30 Sni svůj krátký sen 2. [i] 17:05 Tetovaná Tereza [i] 18:35 Holky to chtěj taky [i] 20:05 Soupeři [i] 21:55 Miluji tě k sežrání [i] 23:40 Hlas smrti 2: Světlo [i] 01:20 Úkladná vražda [i] 02:50 Inferno [i] 04:25 Podivné experimenty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Extrémní sporty [i] 10:00 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:45 Fotbal [i] 01:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 11 [i] 06:00 Dotek anděla III 12 [i] 07:00 Dotek anděla III 13 [i] 08:00 Život v deltě [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 24 [i] 11:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 13:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru X 1 [i] 16:00 Ochránce I 13 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 14 [i] 18:00 Jane Doeová: Jiná tvář 17 [i] 21:00 Ochránce I 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru X 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 02:00 Dotek hrůzy [i] 04:00 Dotek anděla III 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V jednom domě s agorafobií 01 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… - Cesty 11 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Hory 12 [i] 07:00 Úžasná zvířata - Medůzy 02 [i] 08:05 Skryté možnosti 03 [i] 08:35 Skryté možnosti 04 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové : DJ-ova zahrada 17 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Učení poslušnosti [i] 11:10 Válka spermií [i] 12:10 Skryté možnosti 03 [i] 12:40 Skryté možnosti 04 [i] 13:10 Země krásná neznámá - Existují ještě divoká zvířata? 12 [i] 14:10 Chytrý průvodce po… - Cesty 11 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Hory 12 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 02 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové : DJ-ova zahrada 17 [i] 17:05 Válka spermií [i] 18:05 Úžasná zvířata - Medůzy 02 [i] 19:10 Buď já nebo pes - Učení poslušnosti [i] 20:15 V jednom domě s agorafobií 02 [i] 21:20 Proč je to tak? - Špionážní a bezpečnostní operace 22 [i] 22:15 Válka v barvě - Adolf Hitler [i] 23:20 Time Team - Dobové vykopávky - Středověká Anglie 07 [i] 00:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 03 [i] 00:55 Jednotka pro vyšetřování nehod 04 [i] 01:25 Ulice světa 01 [i] 01:55 Ulice světa 02 [i] 02:25 Válka v barvě - Adolf Hitler [i] 03:25 Time Team - Dobové vykopávky - Středověká Anglie 07 [i] 04:20 O lidech a myších - Tajemství DNA [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dannyho parťáci 3 [i] 08:00 Trůn pro mořskou pannu [i] 09:30 Láska na druhý pohled [i] 11:15 Řeč nepřítele [i] 13:00 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 13:25 Přistižen při činu [i] 15:00 Mimzy [i] 16:35 Hairspray [i] 18:25 Šílená láska [i] 20:00 Noční můra od vedle [i] 21:30 Na stojáka 51 [i] 22:00 Tudorovci II. 7 [i] 22:55 Tudorovci II. 8 [i] 23:50 V údolí Elah [i] 01:50 Polibek smrti [i] 03:30 Gone Baby Gone [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Divočáci [i] 11:35 Poslední den na obzoru [i] 13:05 Nezvaný host [i] 14:40 Nelly Furtado - Loose [i] 16:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 17:25 Na rybách [i] 19:00 Robinsonovi [i] 20:30 Mafiánské hity [i] 22:00 Vlajky našich otců [i] 00:10 Dopisy z Iwo Jimy [i] 02:25 Den, kdy jsem přežil [i] 03:25 Mafiánské hity [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 11 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 12