Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 89-90/162 [i] 10:40 Smrteľný hriech [i] 12:35 Odložený prípad I. 14/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 1/13 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19/24 [i] 15:15 Čistá láska 83-84/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 15/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Finty Dicka a Jane [i] 22:25 Paľba [i] 22:55 112 [i] 23:40 Rambo I. [i] 01:30 Polnočná jazda [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 22/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír III. 23/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Ushuaia - expedície do prírody V. 1/8 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 15/22 [i] 09:50 Modrá krajina 9/16 [i] 10:50 Sila lásky I. 69 [i] 11:45 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Varení pečení [i] 13:30 Bianca - cesta za šťastím 193/224 [i] 14:15 Bianca - cesta za šťastím 194/224 [i] 15:00 Kto šetrí, má za 3 [i] 15:25 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 16:40 Dempsey a Makepeacová [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Danielle Steelová: Spomienky [i] 21:45 Zúfalé manželky IV. 14/17 [i] 22:35 Zúfalé manželky IV. 15/17 [i] 23:20 Ochranca 11/65 [i] 00:10 Prípad pre Samanthu 33 [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:30 Správy STV o 16:00 [i] 01:50 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 193/224 [i] 02:55 Bianca - cesta za šťastím 194/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Krokodílie kroniky I. 2/13 [i] 04:50 Lovci hadov I. 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:25 Luxusné hotely sveta 15/15 [i] 05:50 Profesionál [i] 06:00 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Tempo [i] 07:00 Slovensko 5 rokov členom EÚ [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Slováci v Chorvátsku [i] 12:15 Regionálny denník [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:25 Takto sme sa vydávali... [i] 13:45 Orientácie [i] 14:15 Klik [i] 14:30 Luxusné hotely sveta 8/15 [i] 15:00 Umenie 09 [i] 15:25 TKN [i] 16:00 Odpískané [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Správy z regiónov [i] 17:45 Volebná kampaň do Európskeho parlamentu [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Z lásky k zvieratám 16 [i] 18:40 VAT [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 George Sandová-príbeh jej života [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 00:05 Luxusné hotely sveta 8/15 [i] 00:30 TKN [i] 01:00 Anjeli strážni [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Správy z regiónov [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 PRVÉ NOVINY 05:45 Panelák - skryté titulky 253 [i] 06:15 Simpsonovci VII. 9,10 [i] 07:10 Dobrodružstvo, s. r. o. 9,10 [i] 09:00 Vdovy 1,2/2 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 8 [i] 13:15 Chameleón 55 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 9 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 9 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 12 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák - skryté titulky 254 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 11 [i] 21:30 Profesionáli II. 11 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 AT13 zasahuje: Útok v Kapskom meste [i] 02:10 Autosalón [i] 02:30 Newyorskí policajti III. [i] 04:00 Črepiny [i] 04:35 AT13 zasahuje: Útok v Kapskom meste [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 11,12 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 52 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VI. 5,6 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Doktorka Quinnová 21,22 [i] 15:25 Skutočný príbeh: Dvojitý život [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 133,134 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VI. 2 [i] 21:35 Filmová klasika: "Já, truchlivý Bůh" [i] 23:00 Derrick II. 52 [i] 00:00 Pobrežná hliadka V. [i] 01:35 Esmeralda [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 2/26 [i] 07:00 All Saints V. 37/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 10/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 2/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 92/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 10/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 3/26 [i] 17:00 All Saints V. 38/43 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI 1/22 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 11/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 7/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 3/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 93/219 [i] 01:00 All Saints V. 38/43 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 7/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak V. 3/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 06:00 Hry s časem: Tanec break dance [i] 06:25 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 07:20 Jízda: Drifting [i] 08:15 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 08:45 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 09:10 Možné i nemožné 5 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 11:00 Pátá rychlost 3 [i] 11:30 Pátá rychlost 4 [i] 11:55 Jízda: Pekelně silný terénní vůz [i] 12:50 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 13:45 Špinavé práce 24 [i] 14:40 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 15:05 Miami Ink: Zrychlit nebo vypadnout ze hry [i] 16:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 17:00 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 17:30 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 18:00 Americký chopper: Chopper Dixie - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 20:00 Hubitelé havěti: Švábí motel [i] 21:00 Černé zlato 2 [i] 22:00 Nutné k přežití: Turecko [i] 23:00 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 00:00 Možné i nemožné 6 [i] 01:00 Miami Ink: Zrychlit nebo vypadnout ze hry [i] 01:55 Černé zlato 2 [i] 02:50 Americký chopper: Chopper Dixie - část 2 [i] 03:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 04:40 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 23,24/56 [i] 09:00 Zlá krev 4/7 [i] 10:15 Moje rodina III 7/13 [i] 10:45 Objevování planety Oceán 12/13 [i] 11:35 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 11:40 Osudové okamžiky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Dotek anděla III 22/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 17/22 [i] 15:20 Věda v Evropě: Cukrovka [i] 15:25 Simpsonovi XIX 15/20 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 5/9 [i] 21:00 Na cestě po Mendoze [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 19/40 [i] 22:30 Manželé z roku II [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě IV 7/18 [i] 01:10 Dotek anděla III 22/30 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Věda v Evropě: AIDS [i] 12:50 Jak zvládnout drogy 2/3 [i] 13:20 ETV 2 6/6 [i] 13:30 That´s me 6/6 [i] 13:40 Pošli více cukroví [i] 15:00 Měsíc [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Gambrinus liga [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Musilok [i] 20:00 Göringův poslední boj 2/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:50 Echo Pražského jara 2009 [i] 22:00 V odborné péči 32/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Hlasy nevinnosti [i] 02:30 Knižní svět [i] 02:55 Divadlo žije! [i] 03:25 Rodinné stříbro [i] 03:40 Po stopách [i] 03:55 Máte slovo 04:40 Československý filmový týdeník 729/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Zorro: Meč a růže 62 [i] 09:25 Asteroid 2/2 [i] 11:15 Beze stopy II 23 [i] 12:10 Komisař Rex III 3 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 55 [i] 14:10 Kobra 11 XI 2 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 10 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla II 1 [i] 18:25 Ulice 1331, 1332 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 11 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Dr. House III 19 [i] 22:40 90 dní bez sexu [i] 00:30 4400 II 5 [i] 01:15 DO-RE-MI [i] 02:05 Novashopping 02:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 28 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Deník zasloužilé matky I 14 [i] 08:10 Přátelé VI 11 [i] 08:40 M*A*S*H 79 [i] 09:15 Odpadlík V 10 [i] 10:10 Případ pro Sam I 4 [i] 11:05 To je vražda, napsala VII 2 [i] 12:05 Drzá Jordan I 11 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 15 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 14 [i] 14:00 Čarodějky III 21 [i] 14:55 Zoufalé manželky II 24 [i] 15:55 Ráj snů [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 12 [i] 20:00 Souboj v těžké váze [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer II 10 [i] 23:20 Božská mrcha II 7 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 11 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona V 7 [i] 03:40 Autosalon [i] 04:20 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshop 12:00 Půlnoční střelec 1. [i] 13:35 Pojízdná show [i] 15:00 Hollywoodské safari [i] 16:30 Pod ochranou nebe [i] 18:45 Hvězdné dítě [i] 20:25 Tetovaná Tereza [i] 21:55 Bestie Karla [i] 23:40 Úkladná vražda [i] 01:10 Zrůda [i] 03:05 Vysoký cíl [i] 04:40 Pojízdná show [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:15 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Snooker [i] 21:05 Bojové sporty [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Fotbal [i] 02:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla III 10 [i] 07:00 Dotek anděla III 11 [i] 08:00 Princ a chuďas [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 11:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 13:00 Soudkyně Amy V 12 [i] 14:00 10,5 stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 15:30 10,5 stupně: Apokalypsa 2/2 [i] 17:00 Dešťový stín 5 [i] 18:00 Jane Doeová: Těžký pád 16 [i] 21:00 Ochránce I 11 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 20 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru IX 8 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 20 [i] 02:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 04:00 Dotek anděla III 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 10 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… - Aktivní dovolená 09 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Krátké výlety 10 [i] 07:00 Úžasná zvířata - Červi 01 [i] 08:05 Skryté možnosti 01 [i] 08:35 Skryté možnosti 02 [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Obývací pokoj 16 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i] 11:10 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem [i] 12:10 Skryté možnosti 01 [i] 12:40 Skryté možnosti 02 [i] 13:10 Země krásná neznámá - Existují ještě divoká zvířata? 11 [i] 14:10 Chytrý průvodce po… - Aktivní dovolená 09 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Krátké výlety 10 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 01 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Obývací pokoj 16 [i] 17:05 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem [i] 18:05 Úžasná zvířata - Červi 01 [i] 19:10 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i] 20:15 V jednom domě s agorafobií 01 [i] 21:20 Proč je to tak? - Pivovar 21 [i] 22:15 Churchillův válečný kabinet [i] 23:20 Time Team - Dobové vykopávky - Dobytí Anglie Normany 06 [i] 00:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 01 [i] 00:55 Jednotka pro vyšetřování nehod 02 [i] 01:25 Velikáni fotografie - Cena fotografie 06 [i] 02:35 Churchillův válečný kabinet [i] 03:30 Time Team - Dobové vykopávky - Dobytí Anglie Normany 06 [i] 04:25 Stále jsem ženou - Přechod z lékařského hlediska [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vítejte v KLDR! [i] 07:15 Velkej biják [i] 08:40 U mě dobrý [i] 10:20 Divoké vlny [i] 11:45 Once [i] 13:10 Vibrace [i] 14:50 Dannyho parťáci 3 [i] 16:50 Trůn pro mořskou pannu [i] 18:15 Řeč nepřítele [i] 20:00 Noc v muzeu [i] 21:45 Na stojáka 57 [i] 22:15 Poslední skotský král [i] 00:15 Pláž [i] 02:10 Noc v muzeu [i] 03:55 Poslední skotský král [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Rocky Balboa [i] 11:40 To je náš hit! [i] 13:25 Ratatouille [i] 15:15 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 15:45 Hospodská láska [i] 17:15 Divočáci [i] 18:55 Poslední den na obzoru [i] 20:30 Leda ve snu [i] 22:00 Démon pomsty [i] 23:35 Vincentův svět IV. : Ano nebo ne? 6 [i] 00:00 Srdce v oblacích [i] 01:30 Lady Jane [i] 03:10 Leda ve snu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 12 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 11 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Příroda bojuje [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 1 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 2 [i] 09:00 Veterinární policie Houston: Hadi v plné síle