Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:25 Scooby Doo II. 11/16 [i] 06:50 Duck Dodgers 12/13 [i] 07:20 Xena II. 14/22 [i] 08:10 Abe a Bruno [i] 10:00 Priatelia III. 3-4/25 [i] 10:55 O.C. California IV. 6-7/16 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Policajná akadémia [i] 16:05 Krokodíl Dundee [i] 17:50 Dobrú noc, Mr. Bean! [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 LET'S DANCE 3 [i] 22:10 Rádio 10 [i] 22:55 LET'S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:20 Goyove prízraky [i] 01:25 Skaza lode Estonia [i] 03:25 Demokrati [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Motormagazín [i] 05:40 Postav dom, zasaď strom [i] 06:10 Hopla! [i] 06:40 Pocoyo I. 24/52 [i] 06:45 Mickey Mouseov klub II. 22/39 [i] 07:10 Zvedavý George 14/30 [i] 07:30 Vladárova nová škola 23/26 [i] 07:55 Elá hop! [i] 08:25 Góóól [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:40 Škrečok v nočnej košeli 3/6 [i] 10:25 Ushuaia - expedície do prírody V. 1/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Stratený domov [i] 16:35 Pošta pre teba [i] 17:15 Zmenáreň [i] 17:45 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Májové nedele s Jackie Chanom [i] 21:45 Rizikový únik [i] 23:30 Tiene smrti [i] 01:00 Chodili sme spolu [i] 01:45 Reportéri [i] 02:15 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Test magazín [i] 06:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:40 Lovci hadov II. 12/13 [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Československý filmový týždenník [i] 09:40 Zjednotenie Nemecka 1989-1990 [i] 11:10 Anjeli strážni [i] 11:40 Zlaté jabĺčko pre Johanku [i] 12:40 Barón [i] 14:00 Taká normálna rodinka 5/8 [i] 14:55 Folklórne slávnosti pod Poľanou Detva 1990\Ktorí krajšie pôjdeme [i] 15:40 Luxusné hotely sveta 15/15 [i] 16:10 Fatimské posolstvo [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Futbalová Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:25 Umenie 09 [i] 21:50 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 22:50 Poltón [i] 23:20 Umenie 09 [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:10 Veľký televízny príbeh: Smrť za klamstvo [i] 07:50 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 08:50 Tutenstein - malý faraón III. [i] 09:20 Simpsonovci VII. 9, 10 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše 9, 10 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 14:15 Stratený poklad [i] 16:15 Veľký televízny príbeh: Smrť za klamstvo [i] 17:55 PRVÉ NOVINY 18:00 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 10 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 8 [i] 22:00 Veľmi nebezpečné známosti [i] 00:00 Lovec žralokov [i] 01:45 Na pokraji smrti [i] 02:10 Srdce je zradná kurva [i] 03:45 Newyorskí policajti III. [i] 04:30 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 9,10 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 60,61 [i] 11:00 Zorro 37,38 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:25 Ako sa stavia sen I. [i] 14:00 Julie Lescautová III. 12,13/13 [i] 17:10 Sila lásky 2/2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Doktorka Quinnová 21,22 [i] 21:30 Skutočný príbeh: Dvojitý život [i] 23:00 V uliciach San Francisca 60,61 [i] 00:45 Zorro [i] 01:30 Pobrežná hliadka V. [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race X. 13/13 [i] 07:00 The Amazing Race XI. 1/13 [i] 08:00 Rodinné právo II. 23/24 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 16/20 [i] 12:00 Můj nejhorší týden 1/16 [i] 12:30 Můj nejhorší týden 2/16 [i] 13:00 Vodní krysy 12/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 1/16 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 6/11 [i] 16:00 Lékařské záhady 17/20 [i] 17:00 Wildfire 1/13 [i] 18:00 Internát II. 1/8 [i] 19:35 Druhá šance [i] 21:20 Zachraň mě IV. 2/13 [i] 22:20 Myšlenky zločince IV. 7/20 [i] 23:20 Pacovo mužstvo III. 6/26 [i] 01:00 Akce 1/13 [i] 01:30 Zachraň mě IV. 2/13 [i] 02:20 Internát II. 1/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 06:00 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 06:55 Soutěž stavitelů motorek: Matt Hotch proti Rogeru Goldammerovi [i] 07:50 Masivní rychlost: Nejrychlejší vlaky [i] 08:15 Zničeno ve vteřině 15 [i] 08:45 Zničeno ve vteřině 16 [i] 09:10 Proti všem živlům 2 [i] 10:05 Černé zlato 1 [i] 11:00 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 11:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 12:50 Zničeno ve vteřině 15 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 16 [i] 13:45 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 14:40 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 15:05 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 15:35 Peklem a vodou 6 [i] 16:00 Špinavé práce 24 [i] 17:00 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 18:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 19:00 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 20:00 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 21:00 Zničeno ve vteřině 15 [i] 21:30 Zničeno ve vteřině 16 [i] 22:00 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 23:00 Posledních 24 hodin: Janis Joplin [i] 00:00 Skutečné místo činu 1 [i] 01:00 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 01:55 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 02:50 Soutěž stavitelů motorek: Matt Hotch proti Rogeru Goldammerovi [i] 03:45 Masivní rychlost: Nejrychlejší vlaky [i] 04:10 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Liška Bystrouška 1/7 [i] 06:15 Psí kusy 1/7 [i] 06:25 Ferda 3/26 [i] 06:50 Trojčátka 20/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Když se slunci nedaří 5/6 [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zkřížené meče [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo ředitelky občanského sdružení Lékořice Karin Pospíšilové [i] 15:00 Zlá krev 4/7 [i] 16:15 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 16:35 Moje rodina III 7/13 [i] 17:05 Evropský manuál 2/24 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 33/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Velkofilm 2/2 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Zprávy 21:50 Branky, body, vteřiny 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Franck Keller 2/5 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Huff II 10/13 [i] 00:35 Svět umění: Hollywoodští rivalové 5/15 [i] 01:30 Uvolněte se, prosím [i] 02:10 Na cestě po východní Srí Lance [i] 02:40 Konec starých časů [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Split, 2007 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 729/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Exit 316 - Mise: Po skalách duše [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Tajemství hadí bohyně [i] 12:00 František Kožík: Poslední koncert [i] 13:15 Hudební setkání [i] 14:05 Notes [i] 14:50 Svět umění: Hollywoodští rivalové 5/15 [i] 15:45 Zasvěcení [i] 16:15 Přestřelka u O.K.Corralu [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Simpsonovi XIX 15/20 [i] 19:15 W. A. Mozart: Symfonie C dur. [i] 19:45 Chvilka hudby [i] 20:00 Slezský ráj to na pohled [i] 20:55 Sestry Boromejky [i] 21:15 Ta kobylka vychrtlá [i] 21:30 Po stopách [i] 21:45 Na slezské Loiře [i] 22:05 Na plovárně s Evou Jiřičnou [i] 22:30 Dům bláznů [i] 00:20 Johnny Griffin! [i] 01:20 Hodina pravdy [i] 02:10 Čétéčko [i] 02:30 Medúza - smrtící krása [i] 03:15 Kamera na cestách: Tajemství [i] 04:05 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Království surikat 4 [i] 06:45 Kamarádi z lesa 5, 6 [i] 07:15 Bolek a Lolek 22, 23 [i] 07:35 Baby Looney Tunes 11 [i] 08:00 Pirátova rodinka 31 [i] 08:30 Poplach v oblacích [i] 09:55 Jane Doe: Dokud nás smrt nerozdělí [i] 11:35 Případ mrtvého muže [i] 13:30 Moto GP - Velká cena Francie [i] 15:30 Vítr v kapse [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 24 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Natěrač [i] 21:35 Střepiny [i] 22:05 Mr.GS [i] 22:40 Téměř dokonalý zločin [i] 00:50 Kriminálka Miami II 8 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Střepiny [i] 02:20 Volenka [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 27 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 9 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 08:00 Přátelé VI 10 [i] 08:25 Svět ve válce 16 [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:05 Jed [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 14:00 M*A*S*H 78 [i] 14:30 Jackova ukolébavka [i] 16:30 Columbo [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 11 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 22:05 Zloděj životů [i] 00:15 Válka policajtů [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Partie [i] 04:40 Sinan Toprak II 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Loupežník Hotzenplotz [i] 07:00 Ve jménu Angela [i] 09:00 Teleshop 12:00 Sladká pomsta [i] 13:30 Malý lord Fauntleroy [i] 15:15 Půlnoční střelec 2. [i] 16:50 Super náhradník [i] 18:35 Mistr zázraků [i] 20:05 Pod ochranou nebe [i] 22:20 Deset minut života [i] 23:50 Zrůda [i] 01:45 Digitální muž [i] 03:20 Proti mužům zákona [i] 04:45 Malý lord Fauntleroy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Snooker [i] 11:30 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:15 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 Tenis [i] 21:00 Snooker [i] 01:00 Motorismus [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery VII 20 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 21 [i] 08:00 Merlin 2/2 [i] 10:00 Sladká láska [i] 12:00 Merlin 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 18:00 Céline [i] 20:00 Válečná nevěsta [i] 22:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 00:00 Na mou čest [i] 02:00 Sladká láska [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Buď já nebo pes - Jed 30 [i] 06:00 Předchůdci Kolumbovi 01 [i] 07:00 Tvář Země - Matka Země 01 [i] 08:05 Chytrý průvodce po… 17 [i] 08:35 Chytrý průvodce po… 18 [i] 09:10 Jamie v Austrálii 03 [i] 10:10 Nigella vaří narychlo - V poklusu 05 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo - Vstávat! 06 [i] 11:20 Volný čas [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Písek a řev motorů [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou - Úcta ke stáří 06 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 13 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 14 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 10 [i] 15:25 Znovuobjevitelé - Krematorium 11 [i] 15:55 Znovuobjevitelé - Čínský plamenomet 12 [i] 16:25 Mistři švindlu 02 [i] 17:00 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Písek a řev motorů [i] 17:15 Maminka stávkuje 38 [i] 17:55 Maminka stávkuje 39 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Roxy a Rio 31 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Niles 32 [i] 19:30 Svět hi-tech 03 [i] 20:00 Svět hi-tech 04 [i] 20:30 Co opravdu jíme - Ovoce a zelenina 05 [i] 21:00 Co opravdu jíme - Rychlé občerstvení 06 [i] 21:30 Královská dynastie Windsorů 02 [i] 22:35 Válka - Fronta duchů 11 [i] 23:35 Tělo v číslech 02 [i] 00:30 Mars na obzoru - Raketový pohon 02 [i] 01:25 Hubbleovy obrazy 03 [i] 01:55 Hubbleovy obrazy 04 [i] 02:25 Chytrý průvodce po… 17 [i] 02:55 Chytrý průvodce po… 18 [i] 03:25 Neviditelné mimikry - Zatracený písek 01 [i] 03:55 Neviditelné mimikry - Moře mořských potvůrek 02 [i] 04:30 Žabí království [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 06:00 Řetězová reakce [i] 07:45 Umučení 2/2 [i] 09:10 Kouzelná romance [i] 10:55 Superpes [i] 12:15 Vítejte v KLDR! [i] 13:30 U mě dobrý [i] 15:15 Velkej biják [i] 16:40 Divoké vlny [i] 18:05 Once [i] 19:30 Před kamerou 21 [i] 20:00 Beowulf [i] 21:50 Dva týdny [i] 23:25 Hory mají oči 2 [i] 00:50 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 02:25 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 04:25 Rezident Evil: Zánik [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Volání o pomoc [i] 10:00 Marie a její muži [i] 11:15 Před kamerou 20 [i] 11:45 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 14:30 Štěstí ve hře [i] 16:30 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 16:55 Rocky Balboa [i] 18:35 Muž s dvěma mozky [i] 20:00 Marie Antoinetta [i] 22:00 Tudorovci II. 5 [i] 22:55 Tudorovci II. 6 [i] 23:50 Svatby jako řemen [i] 01:30 Tři malá prasátka [i] 03:35 Šikmá plocha [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 11 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 61 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 62 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 22 [i] 08:00 Opičí život 7 [i] 08:30 Opičí život 8 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 7 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 8 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Skálopevné odhodlání [i] 10:30 SOS živočišné říše 11 [i] 11:00 Zvířecí policie: Apachův anděl strážný [i] 12:00 Zvířecí policie: Láska vítězí [i] 13:00 Veterinární policie Phoenix: Hravé štěně pitbulla [i] 14:00 Veterinární policie Phoenix: Vítězství Oskara [i] 15:00 Opičí branže 3 [i] 15:30 Opičí branže 4 [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Rypouši sloní, gepardi a žraloci mako [i] 16:30 Nebezpečí zblízka: Velcí bílí žraloci, mořští krokodýli a velryba keporkak [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie 12