Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 DNES [i] 06:10 Scooby Doo II. 10/16 [i] 06:35 Duck Dodgers 11/13 [i] 07:00 Alf I. 5-6/25 [i] 08:00 Zázračné psíky [i] 09:45 Priatelia III. 2/25 [i] 10:15 Blbý a blbší [i] 12:20 LET'S DANCE 3 [i] 14:30 Tajné životy druhých žien [i] 16:20 Ženíchov svedok [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Smotánka [i] 20:20 Hitch: Liek pre moderného muža [i] 22:45 Cudzinec [i] 00:35 Pach krvi [i] 02:05 Vikinské ságy [i] 03:30 Aj múdry schybí [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:55 Divokí chalani 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Lovci hadov I. 1/13 [i] 05:35 Zmenáreň [i] 06:00 Extra [i] 06:30 Hopla! [i] 06:55 Pocoyo I. 23/52 [i] 07:00 Mickey Mouseov klub II. 21/39 [i] 07:25 Zvedavý George 13/30 [i] 07:50 Vladárova nová škola 22/26 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Superchyty [i] 09:05 Si v obraze? [i] 09:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:00 Návštevníci 1/7 [i] 11:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 14/20 [i] 12:20 Klik [i] 12:35 Motormagazín [i] 12:55 Záhady praveku 2/6 [i] 13:45 Robin Hood II 5/13 [i] 14:30 Sharpeov nepriateľ [i] 16:15 Apač [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:00 Veľká cena Eurovízie [i] 00:20 Sharpeov nepriateľ [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Záhady praveku 2/6 [i] 04:30 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 14/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Euromaxx - Architektúra 13/18 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Família [i] 09:00 Stalingrad 2/3 [i] 09:55 Medicína [i] 10:55 TKN [i] 11:25 GEN.sk [i] 11:35 Pestrá rodinka 20/36 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Bolo nás šesť 6/6 [i] 14:00 Grid [i] 14:30 Stať sa mužom 3 [i] 15:20 Poltón [i] 15:55 Kapura [i] 16:40 Farmárska revue [i] 16:55 Elixír [i] 17:25 Zábava z archívu [i] 18:05 Osobnosti televíznej obrazovky - Štefan Kvietik jubiluje [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zjednotenie Nemecka 1989-1990 [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 22:00 Retro noviny [i] 22:20 Kino na Dvojke [i] 23:45 GEN.sk [i] 23:55 Anjeli strážni [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Súdna sieň - skryté titulky [i] 06:10 Barbie ako princezná a krajčírka [i] 07:45 Panelák 253 [i] 08:30 Vdovy 1, 2/2 [i] 11:55 Vyzvedač [i] 13:55 Smer smrť [i] 15:55 Sopka [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Stratený poklad [i] 22:00 Krvavá voda [i] 00:15 Črepiny [i] 00:55 Kutyil s. r. o. II. 10 [i] 01:35 Smer smrť [i] 03:00 Krvavá voda [i] 04:40 Newyorskí policajti III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 7,8 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 58,59 [i] 11:00 Sanitka 4 [i] 12:00 Dr. Stefan Frank VI. 4 [i] 12:50 Ako sa stavia sen I. [i] 13:30 Črepiny PLUS [i] 14:00 Chobotnica III. 7/7 [i] 14:50 Siska 31 [i] 15:50 Muži v ofsajde [i] 17:25 Z bratskej lásky [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová III. 12,13/13 [i] 23:00 V uliciach San Francisca 58,59 [i] 00:50 Z bratskej lásky [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race X. 11/13 [i] 07:00 The Amazing Race X. 12/13 [i] 08:00 Rodinné právo II. 22/24 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 13/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XIII. - Cookovy Ostrovy 1/16 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 6/11 [i] 15:00 Vodní krysy 12/13 [i] 16:00 Lékařské záhady 16/20 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 13/13 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 14/16 [i] 19:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 20:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 21:00 CSI: New York V. 8/20 [i] 22:00 Cadillac Man [i] 23:50 Lost - Ztraceni V. 6/15 [i] 00:50 CSI: New York V. 8/20 [i] 01:50 Dr. House IV. 1/16 [i] 02:40 Dr. House IV. 2/16 [i] 03:30 Jake 2.0 I. 14/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 06:00 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 06:55 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 07:50 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 08:15 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 08:45 Masivní stroje: Tanky [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 10:05 Výroba prototypů 13 [i] 11:00 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 3 [i] 12:25 Pátá rychlost 4 [i] 12:50 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 13:45 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 14:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 16 [i] 15:35 Masivní stroje: Tanky [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 18:00 Výroba prototypů 13 [i] 19:00 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 2 [i] 20:00 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 21:00 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i] 23:00 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 00:00 Proti všem živlům 2 [i] 01:00 Zničeno ve vteřině 15 [i] 01:25 Zničeno ve vteřině 16 [i] 01:55 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 02:50 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 03:45 Masivní stroje: Tanky [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Hra svalů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 06:05 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 20/26 [i] 06:45 Sezamová angličtina 21,22/52 [i] 07:15 Kromaňonec 20/21 07:35 Záhada hradu Černá růže 9/13 [i] 07:55 Doma chutná nejlépe: Leonie ze Švýcarska [i] 08:10 Králové [i] 08:20 Pošli více cukroví [i] 09:35 Ovečka Shaun 9/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Bílý tesák [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 David Vršecký: 10 let k titulu [i] 13:20 Království divočiny: Medvědi s hlavou v oblacích [i] 13:50 Chcete je? [i] 13:55 Dobrá rada nad zlato [i] 14:25 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 14:50 Doktor Martin 19/23 [i] 15:40 Little Oberon [i] 17:20 Experiment [i] 17:50 Záhady Slavičího domu 2/5 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2009 [i] 00:15 Zprávy 00:20 Branky, body, vteřiny 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Můj syn 2/2 [i] 02:00 13. komnata Marty Kubišové [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:20 Blues ze Staré Pekárny 04:00 Folklorní magazín [i] 04:20 Bílá místa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 6/15 [i] 05:20 Soukromá muzea [i] 05:30 Tisíc let české myslivosti [i] 06:00 Sicílie není jen mafie [i] 06:30 Správy STV 06:55 Silnější než rozum 3/6 [i] 07:15 To jsou věci! 10/10 [i] 07:40 Počesku [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Arachnománie [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Panna Marie, Ivetka, atd. [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 Nina Simone v Montrealu 1992 [i] 14:50 Kamera na cestách: Tajemství [i] 15:45 Měsíc [i] 16:45 Medúza - smrtící krása [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Kde peníze pomáhají [i] 19:00 Evropské hudební kořeny [i] 20:00 Zlatá šedesátá 17/26 [i] 21:00 Sousto [i] 21:10 Démanty noci [i] 22:20 Artmix [i] 23:10 Echo Pražského jara 2009 [i] 23:20 Noc s Andělem [i] 00:50 Blind Boys of Alabama [i] 01:50 Sešli se ... [i] 02:50 Klobouček [i] 03:25 ČT Live - Support Lesbiens [i] 04:25 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Bolek a Lolek 20, 21 [i] 06:45 Baby Looney Tunes 10 [i] 07:10 Pirátova rodinka 30 [i] 07:35 Admirál Bublina útočí 7 [i] 08:05 Čarodějky VIII 5 [i] 09:00 Eso [i] 10:15 Spy Kids: Špióni v akci [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hrdina jedné noci [i] 14:15 Dva k sežrání [i] 16:10 Pátek není svátek [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Účastníci zájezdu [i] 22:35 Nukleární cíl [i] 00:20 Zjevení [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:35 Babicovy dobroty [i] 03:05 Áčko [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 26 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 8 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 08:00 Fresh Prince III 22 [i] 08:30 Přátelé VI 9 [i] 09:00 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 77 [i] 10:20 Knight Rider I 3 [i] 11:20 Wolffův revír IV [i] 12:20 Policejní vyjednavači 3 [i] 13:20 Columbo [i] 14:55 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 16:45 Letiště 1975 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 10 [i] 20:00 King Kong [i] 23:40 Temná hra [i] 01:25 Návrat do netopýří jeskyně: Adam a Burt po třiceti letech [i] 02:55 Volejte Věštce 04:40 Helicops III 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Real je naše vášeň [i] 06:35 Daleko od ní [i] 09:00 Teleshop 12:00 Loupežník Hotzenplotz [i] 13:30 Hotýlek [i] 15:05 Půlnoční střelec 1. [i] 16:40 Ve jménu Angela [i] 18:15 Zítra nehrajeme! [i] 20:00 Super náhradník [i] 21:45 Kořist [i] 23:15 Psanec [i] 01:00 Pouštní bouře [i] 02:25 Lekce umírání [i] 03:55 Hotýlek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:45 Tenis [i] 21:00 Snooker [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 9 [i] 06:00 McLeodovy dcery VII 18 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 08:00 Merlin 1/2 [i] 10:00 Náš děda [i] 12:00 Merlin 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 15:00 Soudkyně Amy IV 6 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící bylina [i] 18:00 Svatební přání [i] 20:00 Přítel z mládí [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Zvoníci [i] 00:00 Přítel z mládí [i] 02:00 Náš děda [i] 04:00 Život v deltě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Fyziologie duše - Stres 03 [i] 06:00 Time Team - Dobové vykopávky - Doba bronzová 01 [i] 07:05 Příběh o Indii - Svoboda 06 [i] 08:10 Králové a královny - Viktorie 11 [i] 08:35 Králové a královny - Alžběta II. 12 [i] 09:05 Mars na obzoru - Raketový pohon 02 [i] 10:00 Hubbleovy obrazy 03 [i] 10:35 Hubbleovy obrazy 04 [i] 11:05 Tvář Země - Matka Země 01 [i] 12:05 Mysleti zeleně 11 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou - Nenapravitelní 05 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 11 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 12 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 09 [i] 15:30 Znovuobjevitelé - Panjandrum 09 [i] 16:00 Znovuobjevitelé - Islámský větrný mlýn 10 [i] 16:30 Mistři švindlu 01 [i] 17:05 Limity měst 05 [i] 17:20 Maminka stávkuje 36 [i] 17:55 Maminka stávkuje 37 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Harvey 29 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Jed 30 [i] 19:30 Svět hi-tech 01 [i] 20:00 Svět hi-tech 02 [i] 20:30 Co opravdu jíme - Snídaně 03 [i] 21:00 Co opravdu jíme - Párky a slanina 04 [i] 21:30 Královská dynastie Windsorů 01 [i] 22:35 Válka - Životní karamboly 10 [i] 23:35 Tělo v číslech 01 [i] 00:35 Venku v zimě - Veterinářem v divočině 05 [i] 01:05 Venku v zimě - Ledovcoví kovbojové 06 [i] 01:35 Země krásná neznámá - Galapágy, Guinea-Bissau a souostroví Bijagós 05 [i] 02:40 Země krásná neznámá 06 [i] 03:45 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i] 04:50 Buď já nebo pes - Harvey 29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:10 Před kamerou 20 [i] 06:00 Pan tělocvikář [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy 19 [i] 07:55 Umučení 1/2 [i] 09:20 Hafan hasičem [i] 11:10 Harry Potter a Fénixův řád [i] 13:25 Velký dům [i] 15:00 Hairspray [i] 16:55 Uranya [i] 18:35 Pan tělocvikář [i] 20:00 Rolling Stones [i] 22:00 Gone Baby Gone [i] 23:50 Gorila [i] 01:35 Dokonalý trik [i] 03:45 Voják [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Škvára [i] 09:45 Před kamerou 19 [i] 10:15 Maturita po sedmdesátce [i] 11:55 Ghost Rider [i] 13:45 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 14:15 Za zimního slunovratu [i] 15:55 Romero a Julie [i] 17:30 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 19:00 Volání o pomoc [i] 21:00 Velká láska III. : Impérium 2 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Hořící dům lásky 7 [i] 22:50 True Blood - Pravá krev : Čtvrtý muž v ohni 8 [i] 23:50 Absurdistán [i] 01:15 Neznámý svůdce [i] 03:00 Zloději a vyděrači [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 10 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 59 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 60 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 21 [i] 08:00 Opičí život 5 [i] 08:30 Opičí život 6 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 6 [i] 10:00 Opičí branže 3 [i] 10:30 Opičí branže 4 [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Otázka života či smrti [i] 12:00 Zachránci primátů: Bitevní fronta [i] 12:30 Zachránci primátů: Na ostří nože [i] 13:00 Zachránci primátů: Přítel nebo soupeř? [i] 13:30 Zachránci primátů: Nový začátek [i] 14:00 Zachránci primátů: Naděje [i] 14:30 Zachránci primátů: Pomoc [i] 15:00 Zachránci primátů: Odkud není návratu [i] 15:30 Zachránci primátů: Poslední šance [i] 16:00 Zachránci primátů: Překonat strach [i] 16:30 Zachránci primátů: Šimpanzi jako potrava [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata [i] 18:00 Ostrov orangutanů: Záchrana orangutanů [i] 18:30 Ostrov orangutanů: Sežrán zaživa [i] 19:00 Surikatí království: Musíme si pomáhat [i] 19:30 Boj o velryby: Na všem se něco najde [i] 20:30 Deník velkých koček 3 [i] 21:00 Nebezpečí zblízka: Rypouši sloní, gepardi a žraloci mako [i] 21:30 Nebezpečí zblízka: Velcí bílí žraloci, mořští krokodýli a velryba keporkak [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Útok slona [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata [i] 00:00 Veterinární policie Houston 22 [i] 01:00 Surikatí království: Musíme si pomáhat [i] 01:30 Boj o velryby: Na všem se něco najde [i] 02:25 Deník velkých koček 3 [i] 02:50 Nebezpečí zblízka: Rypouši sloní, gepardi a žraloci mako [i] 03:20 Nebezpečí zblízka: Velcí bílí žraloci, mořští krokodýli a velryba keporkak [i] 03:45 Nezkrotná příroda: Útok slona [i] 04:40 Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:15 Buh je velký, já ne