Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:34 Reflex [i] 09:00 Cigánky 87-88/162 [i] 10:45 Prázdna kolíska [i] 12:35 Odložený prípad I. 13/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 22/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 18/24 [i] 15:15 Čistá láska 81-82/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 14/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:15 Jackie Chan a čínsky poklad [i] 23:15 Príkaz na popravu [i] 00:55 Zrodené pre zabíjanie [i] 02:35 Dvojitá pasca [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:55 Wolffov revír III. 22/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Krokodílie kroniky I. 1/13 [i] 08:30 Lovci hadov I. 1/13 [i] 09:00 To je vražda,napísala X 13/22 [i] 09:50 To je vražda,napísala X 14/22 [i] 10:40 Skutočný príbeh princa Charlesa: Nech už láska znamená čokoľvek [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 191/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 192/224 [i] 15:25 FOKUS - právo [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 67/313 [i] 17:30 Sila lásky I. 68/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzus [i] 21:10 Takí sme boli [i] 22:15 Na plný plyn [i] 23:50 Prípad pre Samanthu 32 [i] 00:40 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:00 Bianca - cesta za šťastím 191/224 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 192/224 [i] 02:25 Na plný plyn [i] 03:55 Slovensko dnes [i] 04:10 Správy STV [i] 04:35 Góly body sekundy [i] 04:40 Krokodílie kroniky I. 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 O deťoch a zvieratkách [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Osudy šimpanzej rodiny 2/4 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Takto sme sa vydávali... [i] 13:20 Separé [i] 13:50 Míľniky vedy a techniky 22 [i] 14:05 Míľniky vedy a techniky 23 [i] 14:20 Família [i] 14:50 Luxusné hotely sveta 7/15 [i] 15:15 Večer na tému . . [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Euromaxx - Architektúra 13/18 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Stalingrad 2/3 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:45 Luxusné hotely sveta 7/15 [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy z regiónov [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Pán šeliem [i] 06:15 Panelák 252 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 131 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 10 [i] 11:15 Klaun 23 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 5 [i] 13:15 Chameleón 54 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 8 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 253 [i] 20:45 Sopka [i] 23:00 PREMIÉRA: Všetci zomriete! [i] 00:55 C. S. I. : Kriminálka New York IV. [i] 01:40 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. [i] 02:20 Chameleón [i] 03:00 Všetci zomriete! [i] 04:30 SEDEM [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 5,6 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 51 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank VI. 2,3 [i] 12:25 Lampa [i] 15:00 Črepiny PLUS [i] 15:30 Tajomstvo hradu v Karpatoch [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 131,132 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 4 [i] 21:00 Siska 31 [i] 22:00 Chobotnica III. 7/7 [i] 22:55 Derrick II. 51 [i] 23:55 Pobrežná hliadka V. [i] 01:25 Newyorskí policajti II. [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy III. 1/26 [i] 07:00 All Saints V. 36/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 9/22 [i] 11:00 Vodní krysy III. 1/26 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 91/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 9/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 2/26 [i] 17:00 All Saints V. 37/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 10/22 [i] 21:00 Gattaca [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 2/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 92/219 [i] 01:00 All Saints V. 37/43 [i] 02:00 Gattaca [i] 03:45 The Shield - Policejní odznak V. 2/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 06:00 Hry s časem: Býčí bič [i] 06:25 Miami Ink: Hledání rovnováhy [i] 07:20 Jízda: Letní škola [i] 08:15 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 08:45 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 09:10 Možné i nemožné 4 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 11:00 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 11:55 Jízda: Drifting [i] 12:50 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 13:45 Hubitelé havěti: Půda jako z hororu [i] 14:40 Hry s časem: Tanec break dance [i] 15:05 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 16:00 Pátá rychlost 3 [i] 16:30 Pátá rychlost 4 [i] 17:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 17:30 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 18:00 Americký chopper: Chopper Dixie - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 20:00 Špinavé práce 24 [i] 21:00 Výroba prototypů 13 [i] 22:00 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 00:00 Možné i nemožné 5 [i] 01:00 Miami Ink: Větší peníze, větší problémy [i] 01:55 Výroba prototypů 13 [i] 02:50 Americký chopper: Chopper Dixie - část 1 [i] 03:45 Pátá rychlost 3 [i] 04:10 Pátá rychlost 4 [i] 04:40 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Tibet v Nepálu: Sklizeň 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Píseň z jižních Čech [i] 09:15 Jiří Korn [i] 09:35 A něco navíc [i] 10:20 Příště u Vás z Kloubouků u Brna [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Dotek anděla III 21/30 [i] 14:25 Kde peníze pomáhají [i] 14:35 Haf! 61/62 [i] 15:00 Benjamin Kvítko 4/26 [i] 15:25 Záhada hradu Černá růže 9/13 [i] 15:50 Svět Elmo 50/56 [i] 16:05 Daleká cesta za domovem 11/39 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 19/21 [i] 20:55 13. komnata Marty Kubišové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě IV 7/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Město duchů [i] 00:55 Dotek anděla III 21/30 [i] 01:40 Činčin [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Krásný ztráty [i] 04:30 Ajťáci II 1/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Báječný svět k nepřežití 5/10 [i] 05:15 Nekuř 2/4 [i] 05:20 Příběhy staré Indie 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Medúza [i] 13:10 Šikulové [i] 13:30 Byla jednou jedna planeta 19/26 [i] 14:00 Velká trojka [i] 14:25 Sportovci světa: LOH Barcelona 1992 [i] 15:25 Evropa dnes [i] 15:55 Kus dřeva ze stromu [i] 16:10 Vítejte v Tate galerii 6/15 [i] 16:15 Rodina a já [i] 16:35 Bílá místa [i] 16:55 Papá [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 36/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk - Split, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 61/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Arachnománie [i] 21:00 Svatojánské Navalis 2009 [i] 22:00 Elina Garanča, hvězda bez manýr [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Ajťáci II 1/6 [i] 23:55 TV BONSAI... s Janem Kačerem [i] 00:15 Gorodok 10/20 [i] 00:40 Ženy Charty 77 [i] 00:55 Pravda Fairaizlova [i] 01:50 Panna Marie, Ivetka, atd. [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Hledám práci [i] 03:40 Rodina a já [i] 04:00 Bílá místa [i] 04:20 Cimbál ve vážné hudbě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 61 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 8 [i] 11:20 Beze stopy II 22 [i] 12:15 Komisař Rex III 2 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 54 [i] 14:10 Kobra 11 XI 1 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 9 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Vražedná čísla 13 [i] 18:30 Ulice 1329, 1330 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Forrest Gump [i] 23:05 Lovci dinosaurů [i] 00:50 Sladká pomsta [i] 02:30 Novashopping 02:50 Tabu [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 27 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 13 [i] 07:55 Přátelé VI 8 [i] 08:25 M*A*S*H 75 [i] 08:50 M*A*S*H 76 [i] 09:20 Odpadlík V 9 [i] 10:15 Případ pro Sam I 3 [i] 11:10 To je vražda, napsala VII 1 [i] 12:05 Drzá Jordan I 10 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 14 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 13 [i] 14:00 Čarodějky III 20 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 23 [i] 15:55 Až na konec světa [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 9 [i] 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:20 Šakal [i] 23:50 28 dní poté [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Ve jménu zákona V 6 [i] 04:30 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Artušův meč [i] 09:00 Teleshop 12:00 Real je naše vášeň [i] 13:35 [i] 15:00 Sladká pomsta [i] 16:30 Daleko od ní [i] 18:20 Půlnoční střelec 2. [i] 19:55 Ve jménu Angela FILM+ PREMIÉRA! [i] 21:30 Tři [i] 23:05 Převtělení [i] 00:40 Drsná pomsta [i] 02:10 Nikomu nevěř [i] 03:35 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Tenis [i] 21:00 Tanec [i] 22:30 Poker [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:30 urosport narozeniny [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 7 [i] 06:00 Dotek anděla III 8 [i] 07:00 Dotek anděla III 9 [i] 08:00 Lupič z povolání [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 22 [i] 11:00 Jane Doeová: Oči [i] 13:00 Soudkyně Amy V 11 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 8 [i] 16:00 Ochránce I 12 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 13 [i] 18:00 Jane Doeová: Oči [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící bylina [i] 22:00 Céline [i] 00:00 Ticho [i] 02:00 Přítel z mládí [i] 04:00 Dotek anděla III 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Fyziologie duše - Deprese 02 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… - Přepych 07 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Dobrodružství 08 [i] 07:00 Zvířata lidem podobná 05 [i] 08:05 Božská čokoláda [i] 09:05 Renovace Debbie Travisové - Kuchyně pro Karen 15 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Učení poslušnosti [i] 11:10 Co nám prospívá 37 [i] 12:10 Božská čokoláda [i] 13:10 Země krásná neznámá - Hladová planeta 10 [i] 14:10 Chytrý průvodce po… - Přepych 07 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Dobrodružství 08 [i] 15:05 V arše Noemově - Další legendy pouští 03 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Kuchyně pro Karen 15 [i] 17:05 Co nám prospívá 37 [i] 18:05 Zvířata lidem podobná 05 [i] 19:10 Buď já nebo pes - Učení poslušnosti [i] 20:05 Limity měst 09 [i] 20:25 Fyziologie duše - Stres 03 [i] 21:20 Proč je to tak? - Staveniště 20 [i] 22:20 Smrtící plavba [i] 23:15 Time Team - Dobové vykopávky - Doba temna 05 [i] 00:15 Vyšetřovatelé nehod 03 [i] 01:15 Velikáni fotografie - Jsme rodina 05 [i] 02:25 Smrtící plavba [i] 03:20 Time Team - Dobové vykopávky - Doba temna 05 [i] 04:25 Divoká zvěř Karpat - Ptáci / Racek 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 19 [i] 06:00 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 07:35 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 08:00 Úžasný den [i] 09:30 Okamžik zlomu [i] 11:20 Příběh zrození [i] 13:00 Návrat lásky [i] 14:55 Stěhování pana McAllistera [i] 16:25 Wing Commander [i] 18:05 Malý zrádce [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 20:00 Zodiac [i] 22:35 Netopýři: Chuť krve [i] 00:00 Krvavá sklizeň [i] 01:40 Berlínské spiknutí [i] 03:30 Polibek smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Velký [i] 11:40 Před kamerou 20 [i] 12:10 Už jsme doma? [i] 13:40 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 15:10 Ratatouille [i] 17:00 Po hlavě [i] 19:00 Lady XXL [i] 20:35 Krédo [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Začíná to jiskřit 5 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : V chladné zemi 6 [i] 23:50 Vincentův svět IV. : Ano nebo ne? 6 [i] 00:15 Jako malé děti