Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 85-86/162 [i] 10:45 Žena v červených šatách [i] 12:35 Odložený prípad I. 12/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 21/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 17/24 [i] 15:15 Čistá láska 79-80/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 28 [i] 21:25 Diablov advokát [i] 00:10 Myšlienky vraha II. 19/23 [i] 01:05 Zákon mlčania [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 21/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír III. 21/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 18/18 [i] 08:50 Miesto činu: Zlyhanie srdca [i] 10:25 Modrá krajina 7/16 [i] 11:20 Modrá krajina 8/16 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 189/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 190/224 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 65/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 66/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Chodili sme spolu [i] 21:00 Veľká cena Eurovízie [i] 23:00 Ochranca 10/65 [i] 23:50 Prípad pre Samanthu 31 [i] 00:40 Správy STV o 16:00 [i] 01:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:25 Bianca - cesta za šťastím 189/224 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 190/224 [i] 02:55 Slovensko dnes [i] 03:05 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Duj lumi - Dva svety [i] 04:05 Veda zajtrajška 18/18 [i] 04:55 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov [i] 05:20 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:30 Mesačný svit IV. 14/14 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 O deťoch a zvieratkách [i] 08:25 Výmysly uja Elektróna 1/7 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Ladomírske morytáty a legendy [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Takto sme sa vydávali... [i] 13:50 Krokodílie kroniky II. 8/13 [i] 14:15 Luxusné hotely sveta 6/15 [i] 14:40 Mama to vie najlepšie [i] 15:10 Terítéken - Na tanieri [i] 16:20 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Míľniky vedy a techniky 22 [i] 18:20 Míľniky vedy a techniky 23 [i] 18:35 Separé [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Osudy šimpanzej rodiny 2/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Luxusné hotely sveta 6/15 [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy z regiónov [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Panelák 251 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 130 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 9 [i] 11:15 Klaun 22 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 4 [i] 13:15 Chameleón 53 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 7 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Na plný plyn [i] 21:20 Panelák 252 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Profesionáli II. 9 [i] 00:30 C. S. I. : Kriminálka Miami II. [i] 01:20 Zločin je extrémny šport [i] 02:45 Newyorskí policajti III. [i] 04:15 Zločin je extrémny šport [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 3,4 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 50 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank V. 16/16 [i] 11:40 Dr. Stefan Frank VI. 1/13 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 15:25 Opatrovateľka [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 129,130 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Hviezdne kino: Tajomstvo hradu v Karpatoch [i] 21:50 Lampa [i] 00:25 Derrick II. 50 [i] 01:25 Pobrežná hliadka V. [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 13/13 [i] 07:00 All Saints V. 35/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 8/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 13/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 90/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 8/22 [i] 16:00 Vodní krysy III. 1/26 [i] 17:00 All Saints V. 36/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 9/22 [i] 21:00 Alias V. 13/17 [i] 22:00 Boj o čas 7/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak V. 1/11 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 91/219 [i] 01:00 All Saints V. 36/43 [i] 02:00 Alias V. 13/17 [i] 02:50 Boj o čas 7/13 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak V. 1/11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 06:00 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 06:25 Miami Ink: Kat se rozjela [i] 07:20 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 08:15 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 08:45 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 09:10 Možné i nemožné 3 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 11:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 11:55 Jízda: Letní škola [i] 12:50 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 13:45 Hubitelé havěti: Švábi z Hollywoodu [i] 14:40 Hry s časem: Býčí bič [i] 15:05 Miami Ink: Hledání rovnováhy [i] 16:00 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 17:00 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 17:30 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 18:00 Americký chopper: Motorka Liberty - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 20:00 Hubitelé havěti: Půda jako z hororu [i] 21:00 Skutečné místo činu 1 [i] 22:00 Posledních 24 hodin: Janis Joplin [i] 23:00 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 00:00 Možné i nemožné 4 [i] 01:00 Miami Ink: Hledání rovnováhy [i] 01:55 Skutečné místo činu 1 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka Liberty - část 2 [i] 03:45 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 04:40 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Páni v cylindrech [i] 10:45 Písničky z Kabinetu [i] 11:00 Moravská zastavení [i] 11:25 Kavárnička dříve narozených [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Na pomoc životu - rakovina prsu II [i] 13:50 Dotek anděla III 20/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 16/22 [i] 15:20 Chcete je? [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood III 11/12 [i] 00:00 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:40 Dotek anděla III 20/30 [i] 01:25 Hotel Babylon III 3/8 [i] 02:20 Pětka v Pomeranči [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Události v regionech Brno 03:35 Události v regionech Ostrava [i] 04:00 Regiony ČT24 04:30 Otmar Oliva [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz [i] 10:40 Neobyčejné životy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:10 Kuchařská pohotovost [i] 12:40 Černé ovce [i] 12:55 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 13:20 Prsten a řetěz [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Nejlepší holub [i] 15:20 Toulavá kamera [i] 15:50 Království divočiny: Medvědi s hlavou v oblacích [i] 16:20 Prizma [i] 16:45 Tisíc let české myslivosti [i] 17:10 Velké dobrodružství [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Retro [i] 20:00 Panna Marie, Ivetka, atd. [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:50 Zašlapané projekty [i] 22:05 Rodinné stříbro [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Berlín, Alexandrovo náměstí 8/14 [i] 00:10 Eurovision Song Contest 2009 [i] 02:10 Je to soda 1/3 [i] 02:40 Mír s tuleni [i] 04:15 Film point [i] 04:40 Než přijede záchranka 11/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 60 [i] 09:30 Alchymie lásky [i] 11:15 Beze stopy II 21 [i] 12:10 Komisař Rex III 1 [i] 13:05 Lenssen & spol. [i] 13:35 Ženatý se závazky 53 [i] 14:05 Kobra 11 X 16 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 8 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Vražedná čísla 12 [i] 18:30 Ulice 1327, 1328 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 111 [i] 21:15 Druhá šance 12 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 18 [i] 23:05 Cyborg [i] 00:45 Kriminálka Miami II 7 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Tyjátr [i] 03:00 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 26 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 12 [i] 07:55 Přátelé VI 7 [i] 08:25 M*A*S*H 73 [i] 08:50 M*A*S*H 74 [i] 09:20 Odpadlík V 8 [i] 10:15 Případ pro Sam I 2 [i] 11:10 To je vražda, napsala VI 22 [i] 12:10 Drzá Jordan I 9 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 13 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 12 [i] 14:05 Čarodějky III 19 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 22 [i] 15:55 Křídla naděje [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 8 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 74 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové V 2 [i] 23:20 Instinkt zabijáka 2 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 10 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Ve jménu zákona V 5 [i] 03:45 Caruso show [i] 04:35 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Tátou proti své vůli [i] 07:00 Agent 117 [i] 09:00 Teleshop 12:00 Artušův meč [i] 13:30 Závodní horečka [i] 15:05 Loupežník Hotzenplotz [i] 16:40 Skandál [i] 18:35 Půlnoční střelec 1. [i] 20:10 Daleko od ní [i] 22:00 Lekce umírání [i] 23:30 Údolí stínů [i] 01:45 Odplata [i] 03:20 Odsouzeni k boji [i] 04:55 Závodní horečka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Snooker [i] 10:30 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:15 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Cyklistika [i] 02:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 5 [i] 06:00 Dotek anděla III 6 [i] 07:00 Dotek anděla III 7 [i] 08:00 Směr východ [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 21 [i] 11:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 13:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 7 [i] 16:00 Ochránce I 11 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 12 [i] 18:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují 15 [i] 21:00 Ochránce I 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 19 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru IX 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 19 [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 Dotek anděla III 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Fyziologie duše - Úzkost 01 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… - Tajné destinace 05 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Ostrovy 06 [i] 07:00 Zvířata lidem podobná - Instinkt 04 [i] 08:05 Co nevíte o teniskách [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Nový suterén 14 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i] 11:10 Co nám prospívá 36 [i] 12:05 Co nevíte o teniskách [i] 13:05 Země krásná neznámá - Hladová planeta 09 [i] 14:10 Chytrý průvodce po… - Tajné destinace 05 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Ostrovy 06 [i] 15:05 V arše Noemově - Legendy pouští 02 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Nový suterén 14 [i] 17:05 Co nám prospívá 36 [i] 18:05 Zvířata lidem podobná - Instinkt 04 [i] 19:10 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i] 20:10 Limity měst 08 [i] 20:25 Fyziologie duše - Deprese 02 [i] 21:20 Proč je to tak? - Než vlak vyjede 19 [i] 22:20 Lodě, které změnily svět - Z moře do vzduchu 03 [i] 23:15 Time Team - Dobové vykopávky - Římská Británie 04 [i] 00:15 Vyšetřovatelé nehod 02 [i] 01:15 Velikáni fotografie - Fotografie jako film 04 [i] 02:25 Lodě, které změnily svět - Z moře do vzduchu 03 [i] 03:20 Time Team - Dobové vykopávky - Římská Británie 04 [i] 04:25 Divoká zvěř Karpat - Jeřáb / Žáby 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Před kamerou 20 [i] 06:00 Propast [i] 08:20 Budiž světlo [i] 09:55 Koření života [i] 11:35 Nevítaná návštěva [i] 13:20 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 15:00 Úžasný den [i] 16:30 Okamžik zlomu [i] 18:20 Příběh zrození [i] 20:00 Na stojáka 51 [i] 20:30 Trůn pro mořskou pannu [i] 22:00 Výlet za sebevraždou [i] 23:25 Pod povrchem [i] 01:35 Krvavý diamant [i] 03:55 Trůn pro mořskou pannu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robinsonovi [i] 11:35 Před kamerou 20 [i] 12:05 Vánoční únos [i] 13:35 V křesle režiséra [i] 15:25 Nové sčítání hlasů [i] 17:20 Velký [i] 19:00 Už jsme doma? [i] 20:30 Stephanie Daley [i] 22:00 Hluboko zmražený [i] 23:30 Hlava nehlava [i] 01:30 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 03:05 Stephanie Daley [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 8 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 9 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Džungle v oblacích [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 27 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 28 [i] 09:00 Veterinární policie Houston: Na poslední chvíli [i] 10:00 Miamská veterinární policie: Tisíce volání o pomoc [i] 11:00 SOS živočišné říše 8 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 8 [i] 12:00 Přirozený svět: Ztracení krokodýli faraonů [i] 13:00 Zvířecí policie 9 [i] 14:00 Hmyz očima Ruuda: Hmyzí superhrdinové [i] 15:00 Boj o velryby: Jehla v kupce sena [i] 16:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Vítězství ducha [i] 16:30 Zoopark - africká dramata 9 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Na poslední chvíli [i] 18:00 SOS živočišné říše 9 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 9 [i] 19:00 Surikatí království: Umění vést [i] 19:30 Opičí život 9 [i] 20:00 Zoopark - africká dramata 6 [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Lední medvěd útočí [i] 22:00 Veterinární policie Houston: Na pomoc bezmocným [i] 23:00 Veterinární policie Houston 9 [i] 00:00