Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 83-84/162 [i] 10:50 Tajný život [i] 12:30 Odložený prípad I. 11/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 20/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 16/24 [i] 15:15 Čistá láska 77-78/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 12/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:20 Zámena manželiek 6 [i] 22:45 Posadnutá [i] 00:35 Hlavolam [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 20/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír III. 20/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 17/18 [i] 08:50 Krvavý rozsudok [i] 10:20 Modrá krajina 5/16 [i] 11:15 Modrá krajina 6/16 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 187/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 188/224 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 63/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 64/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr. House II. 20/24 [i] 21:00 Dr.House II. 21/24 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Miesto činu: Zlyhanie srdca [i] 23:50 Ochranca 9/65 [i] 00:40 Prípad pre Samanthu 30 [i] 01:30 Správy STV o 16:00 [i] 01:55 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 187/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 188/224 [i] 03:45 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Veda zajtrajška 17/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Správy z regiónov [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:20 Mesačný svit IV. 13/14 [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Sloník medzi zvieratkami č.1 [i] 08:45 O deťoch a zvieratkách [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem II. 7 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Takto sme sa vydávali... [i] 13:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 10/26 [i] 13:50 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 14:20 Luxusné hotely sveta 5/15 [i] 14:45 5 minút po dvanástej [i] 15:45 Elixír [i] 16:25 Diagnóza 135 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Krokodílie kroniky II. 8/13 [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Test magazín [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Ladomírske morytáty a legendy [i] 21:00 Múzeum [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:10 Cukor [i] 00:30 Luxusné hotely sveta 5/15 [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Správy z regiónov [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:49 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 MacGyver [i] 05:45 PRVÉ NOVINY 06:15 Panelák 250 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 129 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 8 [i] 11:15 Klaun 21 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 3 [i] 13:15 Chameleón 52 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 6 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 251 [i] 20:45 Ako som prežil - skryté titulky [i] 21:45 Kosti III. 4 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Dexter - skryté titulky 11 [i] 00:45 Nebezpečná červená mafia [i] 02:55 Rozvod po francúzsky [i] 04:45 Newyorskí policajti III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka V. 1,2/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 49 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank V. 14,15 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Chlapci a chlapi 6 [i] 14:40 Mravnostné oddelenie II. 9 [i] 15:30 Posledný svedok 21,22 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 127,128 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Romantická streda: Maharadžova dcéra 1/3 [i] 21:25 Zmätok v srdci 13/13 [i] 22:55 Opatrovateľka [i] 00:30 Derrick II. 49 [i] 01:30 Pobrežná hliadka V. [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 12/13 [i] 07:00 All Saints V. 34/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 7/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 12/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 89/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 7/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 13/13 [i] 17:00 All Saints V. 35/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 8/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 11/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 7/20 [i] 23:00 Uklízeč 13/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 90/219 [i] 01:00 All Saints V. 35/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 11/20 [i] 02:50 All Saints V. 6/43 [i] 03:40 Uklízeč 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 06:00 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 06:25 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 07:20 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 08:15 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 08:45 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 09:10 Možné i nemožné 2 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Matt Hotch proti Rogeru Goldammerovi [i] 11:55 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 12:50 Nutné k přežití: Skotsko [i] 13:45 Hubitelé havěti: Návrat potkana [i] 14:40 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 15:05 Miami Ink: Kat se rozjela [i] 16:00 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 17:00 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 17:30 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 18:00 Americký chopper: Motorka Liberty - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 20:00 Hubitelé havěti: Švábi z Hollywoodu [i] 21:00 Proti všem živlům 2 [i] 22:00 Zničeno ve vteřině 15 [i] 22:30 Zničeno ve vteřině 16 [i] 23:00 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 00:00 Možné i nemožné 3 [i] 01:00 Miami Ink: Kat se rozjela [i] 01:55 Proti všem živlům 2 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka Liberty - část 1 [i] 03:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 04:40 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:20 Veliká stavba [i] 11:35 Chodníčky větrných krajánků [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 19/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 15/22 [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 19/26 [i] 16:15 Nejlepší holub [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon III 3/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Cesta do Vídně a zpátky [i] 00:55 Dotek anděla III 19/30 [i] 01:40 Hledání ztraceného času [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:50 Sabotáž [i] 03:15 Tajné akce StB 18/40 [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Kultura v regionech 04:20 Evropský manuál 1/24 [i] 04:40 Prezidenti, králové a knížata [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Fokus ČT24 [i] 10:00 Muzea umění 1/7 [i] 10:55 Svět zázraků: Ushuaia 22/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 26/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Letecké katastrofy [i] 15:55 Kde peníze pomáhají [i] 16:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 2/13 [i] 16:25 Báječný svět k nepřežití 5/10 [i] 16:40 Zoom [i] 16:55 Než přijede záchranka 11/13 [i] 17:10 Silnější než rozum 3/6 [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique III 6/9 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Večírek [i] 22:10 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Mír s tuleni [i] 00:45 Podzimní příběh [i] 02:35 Divadlo žije! [i] 03:00 Q [i] 03:25 POP ART [i] 04:05 Zoom [i] 04:20 Sardinie aneb 13 božských šlápot 2/13 [i] 04:35 Ohněstrůjce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 59 [i] 09:30 Komisařka Diana Carrová [i] 11:20 Beze stopy II 20 [i] 12:15 Komisař Rex II 15 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 52 [i] 14:10 Kobra 11 X 15 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 7 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Vražedná čísla 11 [i] 18:30 Ulice 1325, 1326 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 18 [i] 21:35 Odložené případy VI 10 [i] 22:30 Strach nad Hongkongem [i] 00:50 Novashopping 01:10 Go-Go šou [i] 02:35 112 [i] 03:05 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 25 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 11 [i] 07:55 Přátelé VI 6 [i] 08:25 M*A*S*H 71 [i] 08:50 M*A*S*H 72 [i] 09:20 Odpadlík V 7 [i] 10:15 Případ pro Sam I 1 [i] 11:10 To je vražda, napsala VI 21 [i] 12:05 Drzá Jordan I 8 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 12 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 11 [i] 14:00 Čarodějky III 18 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 21 [i] 15:55 A najednou to byla láska [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 7 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 14 [i] 23:20 Oklamaný [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Ve jménu zákona V 4 [i] 03:55 TOP STAR magazín [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Oddball Hall [i] 07:10 Tajnosti [i] 09:00 Teleshop 12:00 Tátou proti své vůli [i] 13:30 Skejťák 2. [i] 15:00 Real je naše vášeň [i] 16:35 Agent 117 [i] 18:15 Sladká pomsta [i] 19:40 Skandál [i] 21:40 Blizko nebe [i] 23:20 Odplata [i] 00:55 Čekání znamená smrt 2. [i] 02:30 Nebezpečná pravda [i] 04:00 Skejťák 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:50 Olympiáda [i] 20:25 Jezdectví [i] 21:30 Wednesday Selection [i] 21:40 Golf [i] 23:15 Golf [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 3 [i] 06:00 Dotek anděla III 4 [i] 07:00 Dotek anděla III 5 [i] 08:00 Rodinná farma [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 20 [i] 11:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 13:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 16:00 Ochránce I 10 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 11 [i] 18:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa 14 [i] 21:00 Ochránce I 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 02:00 Jasperský lynč [i] 04:00 Dotek anděla III 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Válka spermií [i] 06:00 Chytrý průvodce po… - Eko dobrodružství 03 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Víkendy 04 [i] 07:00 Zvířata lidem podobná - Hra 03 [i] 08:05 Spolehlivá dieta [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Dětský pokoj 13 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Teo 25 [i] 10:40 Buď já nebo pes - Jimi a Duke ještě jednou 26 [i] 11:10 Co nám prospívá 35 [i] 12:05 Spolehlivá dieta [i] 13:05 Země krásná neznámá 08 [i] 14:10 Chytrý průvodce po… - Eko dobrodružství 03 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Víkendy 04 [i] 15:05 V arše Noemově - Legendy lučin 01 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Dětský pokoj 13 [i] 17:05 Co nám prospívá 35 [i] 18:05 Zvířata lidem podobná - Hra 03 [i] 19:10 Buď já nebo pes - Teo 25 [i] 19:40 Buď já nebo pes - Jimi a Duke ještě jednou 26 [i] 20:10 Limity měst 07 [i] 20:25 Fyziologie duše - Úzkost 01 [i] 21:20 Proč je to tak? - Na rohu ulice 18 [i] 22:20 Lodě, které změnily svět - Válečné lodě 02 [i] 23:15 Time Team - Dobové vykopávky - Římská invaze 03 [i] 00:15 Vyšetřovatelé nehod 01 [i] 01:15 Velikáni fotografie - Ve správný okamžik na správném místě 03 [i] 02:25 Lodě, které změnily svět - Válečné lodě 02 [i] 03:20 Time Team - Dobové vykopávky - Římská invaze 03 [i] 04:25 Divoká zvěř Karpat - Leknín / Vlaštovka 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Postrach Dennis o Vánocích [i] 07:30 Hafan hasičem [i] 09:20 Řetězová reakce [i] 11:05 Dr. Dolittle 3 [i] 12:35 Propast [i] 15:00 Budiž světlo [i] 16:35 Koření života [i] 18:15 Superpes [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 19 [i] 20:00 V údolí Elah [i] 22:00 Akta X [i] 00:00 Dva týdny [i] 01:35 V údolí Elah [i] 03:35 Lookout [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Divočáci [i] 11:35 Blízká setkání třetího druhu [i] 13:40 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 14:05 Přijít a zazářit [i] 15:45 Poslední den na obzoru [i] 17:15 Robinsonovi [i] 18:45 To je náš hit! [i] 20:30 Velká láska III. : Impérium 2 [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Ano nebo ne? 6