Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 81-82/162 [i] 10:40 Prázdninový lekár v Provensálsku [i] 12:30 Odložený prípad I. 10/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 19/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 15/24 [i] 15:15 Čistá láska 75-76/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 27 [i] 21:25 Zmiznutie 1/2 [i] 23:15 Zmiznutie 2/2 [i] 01:05 Utečenec [i] 03:10 Jake a Tlsťoch V. 19/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:15 Wolffov revír III. 19/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 16/18 [i] 08:55 Wycliffe 7/22 [i] 09:50 Wycliffe 8/22 [i] 10:45 Láska zriedka prichádza sama [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 185/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 186/224 [i] 15:25 FOKUS- zdravie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 61/313 [i] 17:30 Sila lásky I. 62/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurosong 2009 - Naša cesta do Moskvy [i] 21:00 Veľká cena Eurovízie [i] 23:00 Ochranca 8/65 [i] 23:50 Prípad pre Samanthu 29 [i] 00:40 Správy STV o 16:00 [i] 01:05 Kto šetrí, má za 3 [i] 01:25 Bianca - cesta za šťastím 185/224 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 186/224 [i] 02:55 Slovensko dnes [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:45 Príbeh jedného platana [i] 04:05 Veda zajtrajška 16/18 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy z regiónov [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Mesačný svit IV. 12/14 [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Ateroskleróza [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 O deťoch a zvieratkách [i] 08:25 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Záhadný Jules Verne [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Takto sme sa vydávali... [i] 13:05 Stopy v piesku [i] 13:20 Z lásky k zvieratám 15 [i] 13:50 VAT [i] 14:15 Luxusné hotely sveta 4/15 [i] 14:45 Reverend 2 [i] 16:15 Magazín ligy majstrov [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 10/26 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Národnostné správy - mix [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Planéta Zem II. 7 [i] 20:55 Diagnóza 135 [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:10 Luxusné hotely sveta 4/15 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy z regiónov [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 MacGyver [i] 06:15 Panelák 249 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 128 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 7 [i] 11:15 Klaun 20 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 2 [i] 13:15 Chameleón 51 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 5 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 5 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Kung prásk: Smrtonosná smrť [i] 21:20 Panelák 250 [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 De Facto [i] 00:00 Skrytá agenda [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. [i] 02:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. [i] 03:30 Pán šeliem [i] 04:10 Newyorskí policajti III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 21,22/22 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 48 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank V. 12,13 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Vraždy v Midsomeri VI. 1/5 [i] 15:30 Zločin v Modrej hviezde [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 125,126 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Chlapci a chlapi 6 [i] 21:00 Mravnostné oddelenie II. 9 [i] 22:00 Posledný svedok 21,22 [i] 23:35 Derrick II. 48 [i] 00:35 Pobrežná hliadka IV. [i] 02:00 Newyorskí policajti II. [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 11/13 [i] 07:00 All Saints V. 33/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 6/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 11/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 88/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 6/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 12/13 [i] 17:00 All Saints V. 34/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 7/22 [i] 21:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 22:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 23:00 Uklízeč 12/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 89/219 [i] 01:00 All Saints V. 34/43 [i] 02:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 02:50 Dr. House IV. 2/16 [i] 03:40 Uklízeč 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Čínský nájezdní poplach [i] 06:00 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 06:25 Miami Ink: To nejlepší [i] 07:20 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 08:15 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 08:45 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 09:10 Možné i nemožné 1 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Čínský nájezdní poplach [i] 11:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 11:55 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 12:50 Nutné k přežití: Island [i] 13:45 Hubitelé havěti: Zamořený národ [i] 14:40 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 15:05 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 16:00 Soutěž stavitelů motorek: Matt Hotch proti Rogeru Goldammerovi [i] 17:00 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 17:30 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro Jay Lena - část 2 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 20:00 Hubitelé havěti: Návrat potkana [i] 21:00 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 22:00 Opravdu velké věci: Vodotrysky Bellagio funtains [i] 23:00 Nutné k přežití: Skotsko [i] 00:00 Možné i nemožné 2 [i] 01:00 Miami Ink: Nepříjemná přestávka [i] 01:55 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro Jay Lena - část 2 [i] 03:45 Soutěž stavitelů motorek: Matt Hotch proti Rogeru Goldammerovi [i] 04:40 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Legendy taneční hudby [i] 10:10 Příliš mladí na lásku [i] 11:50 Big beat ve fraku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 18/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 14/22 [i] 15:20 Jak zvládnout drogy 2/3 [i] 15:45 Věda je zábava 26/26 [i] 16:10 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2009 [i] 23:00 Místo činu [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Chcete mě? [i] 00:50 Vltava v obrazech 15/86 [i] 01:10 Dotek anděla III 18/30 [i] 01:55 Poklady světa [i] 02:10 Paláce 1. republiky na nábřeží [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Dolomitenmann 2008 [i] 09:35 Skimánie aneb Zpráva o Liberci 2009 [i] 10:35 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Exit 316 - Mise: Někdo mě slyší [i] 15:15 Braňme se! [i] 15:30 Vltava v obrazech 15/86 [i] 15:50 Svět zázraků: Ushuaia 22/26 [i] 16:20 Muzea umění 1/7 [i] 17:10 Soukromá muzea [i] 17:20 Nekuř 2/4 [i] 17:25 To jsou věci! [i] 17:50 Divnopis - Tři Sekery [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 5/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 64. mezinárodní hudební festival [i] 22:00 Památky věc národní [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ženy Charty 77 [i] 23:25 Musilok [i] 23:55 Otevři oči [i] 01:50 Göringův poslední boj 1/2 [i] 02:45 Náš venkov [i] 03:00 Mstislav Rostropovič [i] 03:55 Sváteční slovo šéfredaktora [i] 04:00 Cesty víry [i] 04:20 Křesťanský magazín [i] 04:35 Exit 316 - Mise: Někdo mě slyší [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 58 [i] 09:30 Hledejte Anthonyho [i] 11:15 Beze stopy II 19 [i] 12:15 Komisař Rex II 14 [i] 13:05 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 51 [i] 14:10 Kobra 11 X 14 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 6 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Vražedná čísla 10 [i] 18:30 Ulice 1323, 1324 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 110 [i] 21:20 Kriminálka New York III 11 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Země policajtů [i] 00:55 Kriminálka Miami II 6 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:15 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 24 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 10 [i] 07:55 Přátelé VI 5 [i] 08:25 M*A*S*H 69 [i] 08:50 M*A*S*H 70 [i] 09:20 Odpadlík V 6 [i] 10:15 Právo a pořádek V 23 [i] 11:10 To je vražda, napsala VI 20 [i] 12:05 Drzá Jordan I 7 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 11 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 10 [i] 14:00 Čarodějky III 17 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 20 [i] 15:55 Láska jejího života [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 6 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 73 [i] 21:20 Nahá jsi krásná [i] 22:15 Sběratelé kostí II 5 [i] 23:15 Kauzy z Bostonu II 2 [i] 00:10 Vraždy v Kitzbühelu IV 9 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Ve jménu zákona V 3 [i] 03:35 Svět 2009 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Sauna - Někdo to rád horké [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Horká čokoláda [i] 06:35 [i] 09:00 Teleshop 12:00 Oddball Hall [i] 13:30 Tygří srdce [i] 15:00 Fantom opery [i] 17:20 Tajnosti [i] 18:55 Kouzelný puding [i] 20:15 Agent 117 [i] 21:55 Odsouzeni k boji [i] 23:30 Syndikát smrti [i] 01:00 Čekání znamená smrt 1. [i] 02:35 Nulová tolerance [i] 04:10 Tygří srdce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:45 Watts [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:35 Fotbal [i] 20:20 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Cyklistika [i] 02:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 1 [i] 06:00 Dotek anděla III 2 [i] 07:00 Dotek anděla III 3 [i] 08:00 Zamilovaní sousedé [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 11:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 13:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX Andělský chór 5 [i] 16:00 Ochránce I 9 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 10 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu 13 [i] 21:00 Ochránce I 8 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 02:00 Společná řeč [i] 04:00 Dotek anděla III 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Pokusní králíci - Březí králíci 08 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… - Pláže 01 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… - Města 02 [i] 07:00 Zvířata lidem podobná - Emoce 02 [i] 08:05 Co nevíte o účesech [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Glenova kuchyně 12 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Pixie a Tyson 23 [i] 10:40 Buď já nebo pes - Bumble a Doogle 24 [i] 11:10 Co nám prospívá 34 [i] 12:05 Co nevíte o účesech [i] 13:05 Země krásná neznámá - Yellowstone, Peru, Montana, Peking, Kalifornie 07 [i] 14:10 Chytrý průvodce po… - Pláže 01 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… - Města 02 [i] 15:05 Muž divočiny - Poklad v ráji 17 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Glenova kuchyně 12 [i] 17:05 Co nám prospívá 34 [i] 18:05 Zvířata lidem podobná - Emoce 02 [i] 19:10 Buď já nebo pes - Pixie a Tyson 23 [i] 19:40 Buď já nebo pes - Bumble a Doogle 24 [i] 20:10 Limity měst 06 [i] 20:25 Válka spermií [i] 21:20 Proč je to tak? - Sportovní stadion 17 [i] 22:20 Lodě, které změnily svět - Titanic a závod o Atlantik 01 [i] 23:15 Time Team - Dobové vykopávky - Doba železná 02 [i] 00:15 První pomoc [i] 01:20 Velikáni fotografie - Dokument a umění 02 [i] 02:30 Lodě, které změnily svět - Titanic a závod o Atlantik 01 [i] 03:20 Time Team - Dobové vykopávky - Doba železná 02 [i] 04:25 Divoká zvěř Karpat - Labuť / Noční ptáci 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 20 [i] 06:00 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 07:10 Dokonalý trik [i] 09:20 Skafandr a motýl [i] 11:10 Kouzelná romance [i] 12:55 Hračky [i] 14:55 Hafan hasičem [i] 16:45 Kněz je poděs [i] 18:15 Vibrace [i] 19:55 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 21:30 Na stojáka 57 [i] 22:00 Tudorovci II. 5 [i] 22:55 Tudorovci II. 6 [i] 23:45 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 01:45 Zodiac [i] 04:20 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robin Hood [i] 11:40 Před kamerou 20 [i] 12:10 Marie a její muži [i] 13:30 Maturita po sedmdesátce [i] 15:10 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 15:35 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 17:05 Škvára [i] 18:50 Divočáci [i] 20:30 John Tucker musí zemřít [i] 22:00 Číslo 23 [i] 23:35 Satan přichází