Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Cigánky 79-80/162 [i] 10:35 Zradné krásky [i] 12:25 Odložený prípad I. 9/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 18/22 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 14/24 [i] 15:10 Čistá láska 73-74/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 10/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 SUSEDIA [i] 20:45 Medvídek [i] 22:50 Paľba [i] 23:20 112 [i] 00:00 Timecop [i] 01:45 Okovy moci [i] 03:30 Jake a Tlsťoch V. 18/22 [i] 04:15 Wolffov revír III. 18/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 15/18 [i] 08:55 Agatha Christie : Poirot [i] 10:45 Z lásky k dieťaťu [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 183/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 184/224 [i] 15:25 FOKUS - práca [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 59/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 60/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Slovenka roka [i] 21:40 Zúfalé manželky IV. 12/17 [i] 22:25 Zúfalé manželky IV. 13/17 [i] 23:10 Ochranca 7/65 [i] 00:00 Prípad pre Samanthu 28 [i] 00:55 Svet v obrazoch [i] 01:20 Správy STV o 16:00 [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 183/224 [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 184/224 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:50 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Veda zajtrajška 15/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Luxusné hotely sveta 14/15 [i] 05:30 Profesionál [i] 05:40 Polícia [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Mesačný svit IV. 11/14 [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 O deťoch a zvieratkách [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Einsteinov učiteľ a priateľ [i] 11:35 Vojenský čin roka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Takto sme sa vydávali... [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Luxusné hotely sveta 3/15 [i] 13:50 Jozef Murgaš [i] 14:05 Reverend 1/2 [i] 15:20 Klik [i] 15:50 Cesty nádeje [i] 16:15 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Počasie [i] 18:05 Z lásky k zvieratám 15 [i] 18:40 VAT [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Záhadný Jules Verne [i] 20:55 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:50 Luxusné hotely sveta 3/15 [i] 00:20 Cesty nádeje [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Správy z regiónov [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 MacGyver [i] 06:00 Panelák 248 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Simpsonovci VII. 7, 8 [i] 08:20 Dobrodružstvo, s. r. o. 7, 8 [i] 10:15 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 7 [i] 13:15 Chameleón 50 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 4 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 249 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. II. 10 [i] 21:30 Profesionáli II. 10 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Stopár [i] 02:00 Autosalón [i] 02:25 Pán šeliem [i] 03:10 Stopár [i] 04:35 Newyorskí policajti III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 19,20 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 47 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank V. 10,11 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Doktorka Quinnová 19,20 [i] 15:30 Casanova 2/2 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 123,124 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Vraždy v Midsomeri VI. 1/5 [i] 21:35 Filmová klasika: Zločin v Modrej hviezde [i] 23:00 Derrick II. 47 [i] 00:00 Pobrežná hliadka IV. [i] 01:35 Newyorskí policajti II. [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 10/13 [i] 07:00 All Saints V. 32/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 5/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 10/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 87/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 5/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 11/13 [i] 17:00 All Saints V. 33/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 6/22 [i] 21:00 Lost - Ztraceni V. 6/15 [i] 22:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 23:00 Uklízeč 11/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 88/219 [i] 01:00 All Saints V. 33/43 [i] 02:00 Lost - Ztraceni V. 6/15 [i] 02:50 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 03:40 Uklízeč 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 06:00 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 06:25 Miami Ink: Rodina [i] 07:20 Jízda: ZZ Chop [i] 08:15 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 08:45 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 09:10 Možné i nemožné 6 [i] 10:05 Bořiči mýtů: Bořiči mýtů se vracejí [i] 11:00 Pátá rychlost 1 [i] 11:30 Pátá rychlost 2 [i] 11:55 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 12:50 Nutné k přežití: Yukon [i] 13:45 Špinavé práce 23 [i] 14:40 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 15:05 Miami Ink: To nejlepší [i] 16:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 17:00 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 17:30 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 18:00 Americký chopper: Motorka pro Jay Lena - část 1 [i] 19:00 Bořiči mýtů: Čínský nájezdní poplach [i] 20:00 Hubitelé havěti: Zamořený národ [i] 21:00 Černé zlato 1 [i] 22:00 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 23:00 Nutné k přežití: Island [i] 00:00 Možné i nemožné 1 [i] 01:00 Miami Ink: To nejlepší [i] 01:55 Černé zlato 1 [i] 02:50 Americký chopper: Motorka pro Jay Lena - část 1 [i] 03:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 04:40 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bitva o rozhlas [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Svět Elmo 21,22/56 [i] 09:00 Zlá krev 3/7 [i] 10:15 Moje rodina III 6/13 [i] 10:45 Objevování planety Oceán 11/13 [i] 11:35 Nejlepší advokát ve městě [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Deník našeho dítěte [i] 13:50 Dotek anděla III 17/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 13/22 [i] 15:20 Simpsonovi XIX 14/20 [i] 15:45 Příběhy staré Indie [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Strážce duší 4/9 [i] 21:00 Na cestě po východní Srí Lance [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 18/40 [i] 22:25 Eso es [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě IV 6/18 [i] 01:10 Dotek anděla III 17/30 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:45 Ta naše povaha česká [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Jak zvládnout drogy 1/3 [i] 13:05 ETV 2 5/6 [i] 13:15 That´s me 5/6 [i] 13:25 Svobodné anglické listy [i] 13:55 Ronja - dcera loupežníka [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Gambrinus liga [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Göringův poslední boj 1/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Šupiny z AniFestu [i] 22:00 V odborné péči 31/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Moloch [i] 02:25 Knižní svět [i] 02:55 Máte slovo 03:40 Den D 6/13 [i] 04:25 Československý filmový týdeník 728/2379 [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 57 [i] 09:30 Asteroid 1/2 [i] 11:15 Beze stopy II 18 [i] 12:10 Komisař Rex II 13 [i] 13:05 Lenssen & spol. [i] 13:40 Ženatý se závazky 50 [i] 14:10 Kobra 11 X 13 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 5 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Vražedná čísla 9 [i] 18:30 Ulice 1321, 1322 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIII 10 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 18 [i] 22:40 Road Trip [i] 00:25 4400 II 4 [i] 01:10 DO-RE-MI [i] 02:00 Novashopping 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 23 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Oggy a škodíci [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 9 [i] 07:55 Přátelé VI 4 [i] 08:25 M*A*S*H 67 [i] 08:50 M*A*S*H 68 [i] 09:20 Odpadlík V 5 [i] 10:15 Právo a pořádek V 22 [i] 11:10 To je vražda, napsala VI 19 [i] 12:05 Drzá Jordan I 6 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky I 10 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice IV 9 [i] 14:00 Čarodějky III 16 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 19 [i] 15:55 Kde začala láska [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 5 [i] 20:00 Souboj v těžké váze [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer II 9 [i] 23:20 Božská mrcha II 6 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 8 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona V 2 [i] 03:40 Autosalon [i] 04:20 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Doživotní šance [i] 07:30 Oddball Hall [i] 09:00 Teleshop 12:00 Horká čokoláda [i] 13:35 Sni svůj krátký sen 2. [i] 15:10 Tátou proti své vůli [i] 16:40 [i] 18:05 Real je naše vášeň [i] 19:40 Tajnosti [i] 21:15 Nebezpečná pravda [i] 22:45 Poslední výsadek [i] 00:30 Anatomie pekla [i] 01:50 Zajatci vesmíru [i] 03:25 Sni svůj krátký sen 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Armwrestling [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i] 02:59 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dotek anděla II 22 [i] 07:00 Dotek anděla III 1 [i] 08:00 Čítárna [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 18 [i] 11:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 13:00 Soudkyně Amy V 7 [i] 14:00 Zeměmoří 1/2 [i] 15:30 Zeměmoří 2/2 [i] 17:00 Dešťový stín 4 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled 12 [i] 21:00 Ochránce I 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 16 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 16 [i] 02:00 Římské jaro paní Stoneové [i] 04:00 Dotek anděla II 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 09 [i] 06:00 Nejkrásnější místa pod hladinou - Sindibádova oáza - Omán 09 [i] 06:30 Nejkrásnější místa pod hladinou - Bonifacio - Korsika 10 [i] 07:05 Zvířata lidem podobná - Vzdělávání 01 [i] 08:10 Na úvěr - Ron a Jennifer 25 [i] 08:40 Na úvěr - Mike a Julia 26 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Nová ložnice pro rodiče 11 [i] 10:10 Buď já nebo pes - Bramble a Benji 21 [i] 10:40 Buď já nebo pes - Lucy 22 [i] 11:10 Co nám prospívá 33 [i] 12:05 Na úvěr - Ron a Jennifer 25 [i] 12:35 Na úvěr - Mike a Julia 26 [i] 13:05 Země krásná neznámá 06 [i] 14:05 Nejkrásnější místa pod hladinou - Sindibádova oáza - Omán 09 [i] 14:35 Nejkrásnější místa pod hladinou - Bonifacio - Korsika 10 [i] 15:05 Muž divočiny -Tvorové hlubin 16 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Nová ložnice pro rodiče 11 [i] 17:05 Co nám prospívá 33 [i] 18:05 Zvířata lidem podobná - Vzdělávání 01 [i] 19:10 Buď já nebo pes - Bramble a Benji 21 [i] 19:40 Buď já nebo pes - Lucy 22 [i] 20:15 Pokusní králíci - Držky a dršťky 07 [i] 20:45 Pokusní králíci - Březí králíci 08 [i] 21:20 Proč je to tak? - Rockový koncert 16 [i] 22:20 Střety na moři - Ponorky 06 [i] 23:20 Time Team - Dobové vykopávky - Doba bronzová 01 [i] 00:25 Boj o život 06 [i] 01:20 Velikáni fotografie - Světlo a stín 01 [i] 02:30 Střety na moři - Ponorky 06 [i] 03:25 Time Team - Dobové vykopávky - Doba bronzová 01 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat - Rezervace lesní zvěře Gemenc 06 [i] 04:55 Pokusní králíci - Držky a dršťky 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý zrádce [i] 07:25 Moulin Rouge [i] 09:30 Fontána [i] 11:05 Venkovský učitel [i] 13:05 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 14:20 Dokonalý trik [i] 16:25 Skafandr a motýl [i] 18:15 Kouzelná romance [i] 20:00 Edith Piaf [i] 22:15 Klikař Charlie [i] 23:55 Netopýři: Chuť krve [i] 01:20 Edith Piaf [i] 03:40 Gorila [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Vánoční únos [i] 11:30 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 11:55 Kdekoli, jen ne tady [i] 13:50 Někdo jiný [i] 15:05 Seznam [i] 16:35 Robin Hood [i] 18:20 Štěstí ve hře [i] 20:20 Nezničitelná láska [i] 22:00 Svatby jako řemen [i] 23:40 Vincentův svět IV. : Tým snů 5 [i] 00:05 Hříšné svědectví [i] 01:45 Vítejte v KLDR!