Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Smotánka [i] 05:45 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Malý zajac Bugs a priatelia I. 31/40 [i] 06:35 Scooby Doo II. 9/16 [i] 07:00 Duck Dodgers 10/13 [i] 07:25 Xena II. 13/22 [i] 08:20 Súboj s démonom [i] 09:55 Priatelia II. 24/24 [i] 10:23 Priatelia III. 1/25 [i] 10:50 O.C. California IV. 4-5/16 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Čierny korzár [i] 16:35 Zamenené deti [i] 18:15 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 LET'S DANCE 3 [i] 22:00 Rádio 9 [i] 22:40 LET'S DANCE 3 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:10 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i] 00:45 Deviata brána [i] 03:00 Šťastie príde v nedeľu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Motormagazín [i] 06:05 Postav dom, zasaď strom [i] 06:35 Pocoyo I. 21/52 [i] 06:40 Pocoyo I. 22/52 [i] 06:50 Mickey Mouseov klub II. 20/39 [i] 07:15 Zvedavý George 12/30 [i] 07:35 Vladárova nová škola 21/26 [i] 08:00 Elá hop! [i] 08:25 Góóól [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:35 Škrečok v nočnej košeli 2/6 [i] 10:25 Hlboký oceán 2/2 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Eurosong 2009 - magazín [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot [i] 14:25 STV ku Dňu matiek [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Chodili sme spolu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Májové nedele s Jackie Chanom [i] 22:10 Desiaty muž [i] 00:00 Zabijakova jar [i] 01:30 Chodili sme spolu [i] 02:15 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Mesačný svit IV. 10/14 [i] 06:10 Lovci hadov II. 11/13 [i] 06:35 Farby mora 3/3 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Môj dom - môj hrad [i] 08:20 Kapura [i] 09:00 Farmárska revue [i] 09:20 Československý filmový týždenník [i] 09:25 Stalingrad 1/3 [i] 10:25 Taká normálna rodinka 4/8 [i] 11:20 Dúhenka [i] 12:35 Slovo [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Família [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 15:55 MS v hokeji [i] 18:45 Rozprávanie stromov - Hruška: plánka alebo eben? [i] 18:55 Jozef Murgaš [i] 19:10 Nedeľná chvíľka poézie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:15 Luxusné hotely sveta 14/15 [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Newyorskí policajti III. [i] 06:00 Veľký televízny príbeh: Tanec v temnotách [i] 07:30 Barbie ako Ruženka [i] 09:20 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 10:20 Na pokraji smrti [i] 10:50 Stratené duše 7,8 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Črepiny PLUS [i] 14:20 Doba ľadová [i] 16:10 Klub zneuctených [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:10 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 9 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VII. 7 [i] 22:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 00:10 Tanec v temnotách [i] 01:45 Na pokraji smrti [i] 02:10 Maklér [i] 03:45 Pán šeliem [i] 04:30 Newyorskí policajti III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 17,18 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 56,57 [i] 11:00 Zorro 36 [i] 11:20 Klub EURO výhercov [i] 12:20 Ako sa stavia sen I. [i] 13:00 Julie Lescautová III. 10,11 [i] 16:00 Otecko na nedeľu [i] 17:10 Sila lásky 1/2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Doktorka Quinnová 19,20 [i] 21:30 Casanova 2/2 [i] 23:00 V uliciach San Francisca 56,57 [i] 00:45 Zorro [i] 01:00 Pobrežná hliadka IV. [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race X. 9/13 [i] 07:00 The Amazing Race X. 10/13 [i] 08:00 Rodinné právo II. 21/24 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 12/13 [i] 13:00 Vodní krysy 11/13 [i] 14:00 Poslední trosečník XII. - Panama 16/15 [i] 15:00 The Amazing Race XIII. 5/11 [i] 16:00 Lékařské záhady 15/20 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 12/13 [i] 18:00 Internát 6/6 [i] 19:30 Křupan [i] 21:20 Zachraň mě IV. 1/13 [i] 22:20 Myšlenky zločince IV. 6/20 [i] 23:20 Pacovo mužstvo III. 5/26 [i] 00:55 The Shield - Policejní odznak VI. 10/10 [i] 01:45 Zachraň mě IV. 1/13 [i] 02:35 Internát 6/6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 06:00 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 06:55 Soutěž stavitelů motorek: Paul Yaffe proti Davu Perewitzovi [i] 07:50 Masivní rychlost: Rychlá kola [i] 08:15 Zničeno ve vteřině 13 [i] 08:45 Zničeno ve vteřině 14 [i] 09:10 Proti všem živlům 1 [i] 10:05 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 10:35 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 11:00 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 11:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 12:50 Zničeno ve vteřině 13 [i] 13:20 Zničeno ve vteřině 14 [i] 13:45 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 14:40 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 15:05 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 15:35 Peklem a vodou 5 [i] 16:00 Špinavé práce 23 [i] 17:00 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 18:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 19:00 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 20:00 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 21:00 Videokazety z války 2 [i] 22:00 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 23:00 Posledních 24 hodin: Nicole Brownová Simpsonová [i] 00:00 Vězněm v cizině 4 [i] 01:00 Nutné k přežití: Yukon [i] 01:55 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 02:50 Soutěž stavitelů motorek: Paul Yaffe proti Davu Perewitzovi [i] 03:45 Masivní rychlost: Rychlá kola [i] 04:10 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Unesli nám Leonarda 4/4 [i] 06:25 Ferda 2/26 [i] 06:50 Trojčátka 19/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Když se slunci nedaří 4/6 [i] 11:50 Kde peníze pomáhají [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Prsten a řetěz [i] 14:25 Cesty víry [i] 14:45 Křesťanský magazín [i] 15:00 Sváteční slovo šéfredaktora Katolického týdeníku Antonína Randy [i] 15:05 Zlá krev 3/7 [i] 16:15 Paláce 1. republiky na nábřeží Vltavy [i] 16:35 Moje rodina III 6/13 [i] 17:05 Evropský manuál 1/24 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:40 Retro [i] 18:10 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 32/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Velkofilm 1/2 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:45 Zprávy 21:50 Branky, body, vteřiny 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Franck Keller 1/5 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Huff II 9/13 [i] 00:35 Svět umění: Hollywoodští rivalové 4/15 [i] 01:25 Uvolněte se, prosím [i] 02:05 Třistatřicettři [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Cesta za duhou 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 728/2379 [i] 08:40 Postřehy odjinud [i] 08:50 Chcete je? [i] 08:55 Pražský mezinárodní maraton [i] 11:35 Knižní svět [i] 12:00 Exit 316 - Mise: Někdo mě slyší [i] 12:20 Antonín Dvořák: Rusalka [i] 14:20 POP ART [i] 14:55 Svět umění: Hollywoodští rivalové 4/15 [i] 15:50 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:45 Poklady světa [i] 19:00 Simpsonovi XIX 14/20 [i] 19:25 Hudební vizitka [i] 19:55 Tajemství Strážce duší [i] 20:15 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 23:20 Šupiny z AniFestu [i] 23:25 Okno naproti [i] 01:05 Chick Corea & Origin [i] 02:10 Kniha mého srdce [i] 03:20 Čétéčko [i] 03:40 Kamera na cestách: Cíl cesty - divočina: Pod pískem modré zlato [i] 04:30 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 04:40 Paláce 1. republiky na nábřeží Vltavy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Království surikat [i] 06:45 Kamarádi z lesa 3, 4 [i] 07:15 Bolek a Lolek 18, 19 [i] 07:35 Baby Looney Tunes 9 [i] 08:05 Pirátova rodinka 29 [i] 08:35 Výbuch bude v pět [i] 10:00 Jane Doe: Jiná tvář [i] 11:45 Případ mrtvých spolužáků [i] 13:30 VC Španělska [i] 16:25 Mr. Bean [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dva a půl chlapa IV 23 [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Mr.GS [i] 23:05 Ráže .45 [i] 00:50 Kriminálka Miami II 5 [i] 01:35 Novashopping 02:00 Střepiny [i] 02:25 Volenka [i] 03:15 Věštírna [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 25 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 7 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 08:00 Přátelé VI 3 [i] 08:25 Svět ve válce 15 [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:05 Žena v moři [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:40 M*A*S*H 66 [i] 14:15 Zátah [i] 16:20 Columbo [i] 18:00 Jak se staví dům [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 4 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 22:00 Hranice smrti [i] 00:10 Rudá planeta [i] 02:00 Volejte Věštce 03:40 Partie [i] 04:25 Sinan Toprak II 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Přistání naslepo [i] 09:00 Teleshop 12:00 Doživotní šance [i] 13:35 Buster [i] 15:15 Oddball Hall [i] 16:45 Angel-A [i] 18:15 Fantom opery [i] 20:35 [i] 22:00 Libertin [i] 23:55 Anatomie pekla [i] 01:15 Ohrožené druhy [i] 02:50 Pouštní bouře [i] 04:15 Buster [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:15 Motorismus [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:00 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 Tenis [i] 20:30 Snooker [i] 21:30 Snooker [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McLeodovy dcery VII 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 16 [i] 08:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 10:00 Život v Liberty Street [i] 12:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 15:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 18:00 Náš děda [i] 20:00 Svatební přání [i] 22:00 Dotek hrůzy [i] 00:00 Zápas o mou dceru [i] 02:00 Život v Liberty Street [i] 04:00 Vánoční pohlednice [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Buď já nebo pes - Chaos 28 [i] 06:00 Tutanchamonův meteorit [i] 07:00 Léto očima vědy [i] 08:05 Chytrý průvodce po… 15 [i] 08:35 Chytrý průvodce po… 16 [i] 09:10 Jamie v Austrálii [i] 10:10 Nigella vaří narychlo - Rychlost po italsku 03 [i] 10:45 Nigella vaří narychlo - Horečka všedního dne 04 [i] 11:20 Michael Schumacher - Rudý baron [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Grónsko - Ledovce a velryby [i] 12:30 Od podlahy s Debbie Travisovou - Nenapravitelní 05 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 11 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 12 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 09 [i] 15:25 Znovuobjevitelé - Panjandrum 09 [i] 15:55 Znovuobjevitelé - Islámský větrný mlýn 10 [i] 16:25 Mistři švindlu 01 [i] 17:00 Lidé a místa na Zemi: Grónsko - Ledovce a velryby [i] 17:15 Maminka stávkuje 36 [i] 17:55 Maminka stávkuje 37 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Harvey 29 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Jed 30 [i] 19:30 Svět hi-tech 01 [i] 20:00 Svět hi-tech 02 [i] 20:30 Co opravdu jíme - Snídaně 03 [i] 21:00 Co opravdu jíme - Párky a slanina 04 [i] 21:30 Královská dynastie Windsorů 01 [i] 22:35 Válka - Životní karamboly 10 [i] 23:35 Tělo v číslech 01 [i] 00:30 Mars na obzoru - Cesta k Rudé planetě 01 [i] 01:25 Hubbleovy obrazy 01 [i] 01:55 Hubbleovy obrazy 02 [i] 02:25 Chytrý průvodce po… 15 [i] 02:55 Chytrý průvodce po… 16 [i] 03:25 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i] 04:25 Zachraňme tatranského kamzíka [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 06:00 Úžasný den [i] 07:30 Návrat lásky [i] 09:25 Uranya [i] 11:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 12:00 Živoj jde dál [i] 13:50 Moulin Rouge [i] 15:55 Fontána [i] 17:30 Venkovský učitel [i] 19:30 Před kamerou 20 [i] 20:00 V údolí Elah [i] 22:00 Deník zabijáka [i] 23:30 Takoví normální puberťáci [i] 01:05 Pláž [i] 03:00 Stěhování pana McAllistera [i] 04:30 Annie Leibovitz: Život objektivem [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Velký [i] 09:40 Hra na svádění [i] 11:00 Znovu od začátku [i] 12:25 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 12:50 Otisk [i] 14:10 Hospodská láska [i] 15:40 Vánoční únos [i] 17:05 Kdekoli, jen ne tady [i] 18:55 Tsunami: Následky 1 [i] 20:30 Tsunami: Následky 2 [i] 22:00 Tudorovci II. 3 [i] 22:50 Tudorovci II. 4 [i] 23:45 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 01:20 Stephanie Daley [i] 02:50 Hory mají oči [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 9 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 57 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 58 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 20 [i] 08:00 Opičí život 3 [i] 08:30 Opičí život 4 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 3 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 4 [i] 10:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Postavit se strachu [i] 10:30 SOS živočišné říše 10 [i] 11:00 Zvířecí policie: Nová naděje pro Helenu [i] 12:00 Zvířecí policie: Navzdory všemu [i] 13:00 Veterinární policie Phoenix: Kožatky [i] 14:00 Veterinární policie Phoenix: Rockyho triumf [i] 15:00 Opičí branže 1 [i] 15:30 Opičí branže 2 [i] 16:00 Nebezpečí zblízka: Rypouši sloní, polární medvědi a velryby kulohlavci