Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES [i] 06:00 Scooby Doo II. 8/16 [i] 06:30 Duck Dodgers 9/13 [i] 06:55 Alf I. 3-4/25 [i] 07:55 Lassie [i] 09:40 Priatelia II. 22-23/24 [i] 10:35 Maska [i] 12:35 LET'S DANCE 3 [i] 14:35 Manžel na prenájom [i] 16:30 Stroskotaná láska [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Prísne tajná misia [i] 22:45 Nico - viac než zákon [i] 00:40 Hellraiser: Návrat mŕtvych [i] 02:15 Zamorené mesto [i] 03:45 Rebel [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:45 Extra [i] 06:15 Hopla! [i] 06:40 Pocoyo I. 19/52 [i] 06:45 Pocoyo I. 20/52 [i] 06:55 Mickey Mouseov klub II. 19/39 [i] 07:15 Zvedavý George 11/30 [i] 07:40 Vladárova nová škola 20/26 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Si v obraze? [i] 09:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:55 Tajomstvá Palm Springs 8/8 [i] 10:45 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 13/20 [i] 11:35 Klik [i] 11:55 Motormagazín [i] 12:15 Eurosong 2009 - magazín [i] 12:50 Záhady praveku 1/6 [i] 13:40 Robin Hood II 4/13 [i] 14:30 Sharpeova rota [i] 16:15 Legenda o Johnym Lingovi [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:40 Denník Anny Frankovej [i] 23:25 Druhý front [i] 00:55 Sharpeova rota [i] 02:40 Denník Anny Frankovej [i] 04:20 Správy STV [i] 04:45 Góly body sekundy [i] 04:50 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 13/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Mesačný svit IV. 9/14 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Šaty robia človeka [i] 08:20 Farby mora 2/3 [i] 09:15 Démon súhlasu podľa Tatarku [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor - Ateroskleróza [i] 10:40 Elixír [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Poltón [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Bolo nás šesť 5/6 [i] 14:05 Stať sa mužom 2 [i] 15:00 Misijná púť detí v Rajeckej Lesnej [i] 16:35 Kapura [i] 17:20 Farmárska revue [i] 17:35 Vojenský čin roka [i] 18:05 Osobnosti televíznej obrazovky - Štefan Kvietik jubiluje [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Stalingrad 1/3 [i] 20:50 Retro noviny [i] 21:05 Slovensko 5 rokov členom EÚ [i] 21:30 Boxer a smrť [i] 23:10 BJD 2008 [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania 03:45 Správy STV [i] 04:10 Udalosti ČT [i] 04:45 Test magazín [i] 04:55 Halali [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:35 Dobrodružstvá pána Magooa [i] 07:00 Barbie z Labutieho jazera [i] 08:40 Panelák 248 [i] 09:30 Asterix dobýva Ameriku [i] 11:15 Osceola: Pravá ruka spravodlivosti [i] 13:40 Atentát na pápeža [i] 16:00 Vražda v mojom dome [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Doba ľadová [i] 22:00 Sexi vtáci [i] 00:00 Črepiny [i] 00:40 Kutyil s. r. o. II. 9 [i] 00:55 Črepiny [i] 01:30 Vražda v mojom dome [i] 03:00 Osceola: Pravá ruka spravodlivosti [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 15,16 [i] 09:20 V uliciach San Francisca 54,55 [i] 11:00 Dr. Stefan Frank V. 9 [i] 11:45 Ako sa stavia sen I. [i] 12:15 Črepiny PLUS [i] 12:50 Sanitka 3 [i] 13:50 Chobotnica III. 6 [i] 14:45 Siska 30 [i] 15:45 Lúčna harfa [i] 17:30 "Eva tropí hlouposti" [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Julie Lescautová III. 10,11 [i] 23:00 V uliciach San Francisca 54,55 [i] 00:50 "Eva tropí hlouposti" [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race X. 7/13 [i] 07:00 The Amazing Race X. 8/13 [i] 08:00 Rodinné právo II. 20/24 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 7/20 [i] 12:00 Lovci netvorů II. 11/13 [i] 13:00 Poslední trosečník XII. - Panama 16/15 [i] 14:00 The Amazing Race XIII. 5/11 [i] 15:00 Vodní krysy 11/13 [i] 16:00 Lékařské záhady 14/20 [i] 17:00 Lovci netvorů II. 11/13 [i] 18:00 Jake 2.0 I. 13/16 [i] 19:00 Dr. House III. 23/24 [i] 20:00 Dr. House III. 24/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 7/20 [i] 22:00 Trosečníci [i] 23:45 Lost - Ztraceni V. 5/15 [i] 00:45 CSI: New York V. 7/20 [i] 01:40 Dr. House III. 23/24 [i] 02:30 Dr. House III. 24/24 [i] 03:20 Jake 2.0 I. 13/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Černé zlato 1 [i] 06:00 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 06:55 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 07:50 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 08:15 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 08:45 Masivní stroje: Elektrické vlaky [i] 09:10 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 10:05 Výroba prototypů 12 [i] 11:00 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 11:55 Pátá rychlost 1 [i] 12:25 Pátá rychlost 2 [i] 12:50 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 13:45 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 14:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 14 [i] 15:35 Masivní stroje: Elektrické vlaky [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl 6 [i] 17:00 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 18:00 Výroba prototypů 12 [i] 19:00 Americká rychlá kola: Postavení Rat Rodu - část 1 [i] 20:00 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 22:00 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i] 23:00 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 00:00 Proti všem živlům 1 [i] 01:00 Zničeno ve vteřině 13 [i] 01:25 Zničeno ve vteřině 14 [i] 01:55 Z ubožáka boháčem, americký styl 6 [i] 02:50 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 03:45 Masivní stroje: Elektrické vlaky [i] 04:10 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Favorit soutěže [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Ozvěny chrámových kůrů [i] 05:25 Kevin 05:40 Byla jednou jedna planeta 18/26 [i] 06:05 Šikulové [i] 06:20 Trojčátka 19/26 [i] 06:45 Sezamová angličtina 19,20/52 [i] 07:15 Kromaňonec 19/21 07:35 Doma chutná nejlépe: Šejk ze Senegalu [i] 07:50 Ronja - dcera loupežníka [i] 09:50 Ovečka Shaun 8/40 [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Lassie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Karlštejn [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 19/26 [i] 14:30 Velkofilm - film o filmu [i] 14:50 Doktor Martin 18/23 [i] 15:40 Experiment [i] 16:10 Anna Franková 2/2 [i] 17:50 Záhady Slavičího domu 1/5 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Kniha mého srdce [i] 21:20 Iluzionista [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Spawn [i] 00:55 Můj syn 1/2 [i] 02:25 Pošta pro tebe [i] 03:20 Na moll 04:00 Folklorika [i] 04:25 Na cestě po Madeiře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Habermannův mlýn [i] 05:55 Nekuř 1/4 [i] 06:00 Benno a Irena [i] 06:30 Správy STV 06:55 To jsou věci! 9/10 [i] 07:20 Ta naše povaha česká [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Osudové okamžiky [i] 08:45 Za lidmi z ráje [i] 09:15 Folklorika [i] 09:40 Náš venkov [i] 10:00 Putování za písničkou [i] 10:30 Hledání ztraceného času [i] 10:50 Den E [i] 11:50 PORT [i] 12:20 Pětka v Pomeranči [i] 12:45 Game Page [i] 13:10 Sabotáž [i] 13:40 Ladí neladí [i] 14:35 Kamera na cestách: Pod pískem modré zlato [i] 15:35 Gambrinus liga [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Kde peníze pomáhají [i] 19:00 Mezi proudy [i] 19:45 A. Dvořák: Karneval [i] 20:00 Zlatá šedesátá 16/26 [i] 21:00 Den sedmý - osmá noc [i] 22:40 Šupiny z AniFestu [i] 22:45 Třistatřicettři [i] 23:40 Noc s Andělem [i] 01:10 Pointer Sisters: Live 2/2 [i] 01:50 Sešli se ... [i] 02:50 Klobouček [i] 03:30 ČT Live - bratři Ebenové [i] 04:25 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Bolek a Lolek 16, 17 [i] 06:35 Baby Looney Tunes 8 [i] 07:00 Pirátova rodinka 28 [i] 07:25 Admirál Bublina útočí 6 [i] 07:55 Čarodějky VIII 4 [i] 08:50 Eso [i] 10:05 Mlhy Avalonu 2/2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Dovolená s Andělem [i] 14:00 Valentino [i] 16:10 Smrt krásných srnců [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Fenomén Gott [i] 21:25 Mr. Johnson [i] 23:05 Pokoj 1408 [i] 01:00 Novashopping 01:20 Volejte Novu [i] 01:45 Babicovy dobroty [i] 02:15 Věštírna [i] 02:55 Áčko [i] 03:40 Ptákoviny [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Kočičí banda 24 [i] 07:00 X-Men: Začátek II 6 [i] 07:25 Oggy a škodíci [i] 07:35 Fresh Prince III 21 [i] 08:00 Přátelé VI 2 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:30 Knight Rider I 2 [i] 10:30 Wolffův revír IV [i] 11:30 Policejní vyjednavači 2 [i] 12:25 Columbo [i] 14:20 Zápas [i] 16:15 Letiště [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 3 [i] 20:00 Já, robot [i] 22:20 Muž s cejchem smrti [i] 00:10 Bouřlivý příliv [i] 01:50 Volejte Věštce 03:35 Helicops III 4 [i] 04:25 Helicops III 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 09:00 Teleshop 12:00 Přistání naslepo [i] 13:40 Holíci [i] 15:10 Horká čokoláda [i] 16:45 Arthur a Minimojové [i] 18:30 Synův pokoj [i] 20:10 Angel-A [i] 21:40 Babel [i] 01:35 Mlčení [i] 03:15 Demoliční univerzita [i] 04:45 Holíci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:15 Motorismus [i] 21:45 Snooker [i] 01:00 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 21 [i] 06:00 McLeodovy dcery VII 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 08:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 10:00 Sestra i matka [i] 12:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 15:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 18:00 Rozvodoví advokáti [i] 20:00 Danielova dcera [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 00:00 Náš děda [i] 02:00 Sestra i matka [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Pokusní králíci - Liposukce 06 [i] 06:00 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada [i] 07:05 Příběh o Indii - Setkání dvou civilizací 05 [i] 08:10 Králové a královny - Karel II. 09 [i] 08:35 Králové a královny - Jiří III. 10 [i] 09:05 Mars na obzoru - Cesta k Rudé planetě 01 [i] 10:00 Hubbleovy obrazy 01 [i] 10:35 Hubbleovy obrazy 02 [i] 11:05 Budoucnost vody - Věk vody 03 [i] 12:05 Mysleti zeleně 10 [i] 12:35 Od podlahy s Debbie Travisovou - Bod zlomu 04 [i] 13:30 Vzpruha pro tělo 09 [i] 14:00 Vzpruha pro tělo 10 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 08 [i] 15:30 Znovuobjevitelé - Da Vinciho kulomet 07 [i] 16:00 Znovuobjevitelé - Jednokolka 08 [i] 16:25 Rolling Stones - Rocková stálice [i] 17:20 Maminka stávkuje 34 [i] 17:55 Maminka stávkuje 35 [i] 18:30 Buď já nebo pes - Widget a Gizmo 27 [i] 19:00 Buď já nebo pes - Chaos 28 [i] 19:30 Alternativní zdroje energie [i] 20:30 Co opravdu jíme - Kuře 01 [i] 21:00 Co opravdu jíme - Ryby 02 [i] 21:30 Pevnosti Británie [i] 22:35 Válka - FUBAR 09 [i] 23:35 Jednotka pro vyšetřování nehod - Jenny Francová 09 [i] 00:05 Jednotka pro vyšetřování nehod - Normanhurst 10 [i] 00:35 Venku v zimě - Ledový hotel 03 [i] 01:05 Venku v zimě - Se psím spřežením 04 [i] 01:35 Země krásná neznámá 03 [i] 02:30 Země krásná neznámá 04 [i] 03:20 Žabí království [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat - Jeřáb / Žáby 09 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat - Ptáci / Racek 10 [i] 04:50 Buď já nebo pes - Widget a Gizmo 27 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Noc v muzeu [i] 07:50 Šílená láska [i] 09:25 Před kamerou 19 [i] 10:00 Příběh zrození [i] 11:40 Postrach Dennis o Vánocích [i] 13:05 Ďábel nosí Pradu [i] 14:50 Flicka [i] 16:25 Americká kratochvíle [i] 18:10 Noc v muzeu [i] 20:00 Berlínské spiknutí [i] 21:45 Krvavý diamant [i] 00:05 Okamžik zlomu [i] 01:55 Odvrácená strana Jericha [i] 03:35 Akta X [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Rocky Balboa [i] 09:40 Nezvaný host [i] 11:15 Robinsonovi [i] 12:45 Nezkrotná Dee Dee [i] 14:05 Doba ledová 2 - Obleva [i] 15:30 To je náš hit! [i] 17:15 Všichni královi muži [i] 19:20 Perfektní záskok [i] 21:00 Velká láska III. : Sousedská párty 1 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Je moje 3 [i] 22:50 True Blood - Pravá krev : Útěk z dračího doupěte 4 [i] 23:45 Hluboko zmražený [i] 01:15 Hlava nehlava [i] 03:15 Démon pomsty [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 5 [i] 06:00 Záchrana mazlíčků 55 [i] 06:30 Záchrana mazlíčků 56 [i] 07:00 Veterinární policie Houston 19 [i] 08:00 Opičí život 1 [i] 08:30 Opičí život 2 [i] 09:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 1 [i] 09:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 2 [i] 10:00 Opičí branže 1 [i] 10:30 Opičí branže 2 [i] 11:00 Zápisník lovce krokodýlů: Krokodýlí škola pro Bindi [i] 12:00 Dospívání…: Zebra [i] 13:00 Dospívání…: Gorila [i] 14:00 Dospívání…: Puma [i] 15:00 Dospívání…: Nosorožec [i] 16:00 Dospívání…: Tučňák [i] 17:00 Veterinární policie Filadelfie: Bonnie a Clyde [i] 18:00 Ostrov orangutanů: Ztraceni [i] 18:30 Ostrov orangutanů: Úspěchy a prohry [i] 19:00 Surikatí království: Nadějné vyhlídky [i] 19:30 Boj o velryby: Jehla v kupce sena [i] 20:30 Deník velkých koček 2 [i] 21:00 Nebezpečí zblízka: Rypouši sloní, polární medvědi a velryby kulohlavci [i] 21:30 Nebezpečí zblízka: Orky, medvědi černí a žralok šedý útesový [i] 22:00 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 23:00 Veterinární policie Filadelfie: Bonnie a Clyde [i] 00:00 Veterinární policie Houston 20 [i] 01:00 Surikatí království: Nadějné vyhlídky [i] 01:30 Boj o velryby: Jehla v kupce sena