Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES [i] 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 30/40 [i] 06:20 Scooby-Doo a škola príšeriek [i] 07:55 Páni kluci [i] 09:35 Kráľ Drozdia brada [i] 11:20 Sám doma a bohatý [i] 13:15 Duch [i] 15:40 Pearl Harbor [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Hrbáč Lagardére [i] 00:10 Štvanica [i] 02:15 Spojka pre Dallas [i] 03:45 Angeline oči I. 10/13 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Wolffov revír III. 17/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 5 proti 5 [i] 05:45 Capri 17/25 [i] 07:30 Robin Hood [i] 08:55 Pocahontas [i] 10:25 Selkie [i] 11:55 Sophie Schollová-Napriek všetkému násiliu [i] 12:55 Eurosong 2009 - magazín [i] 13:25 Rozbaľ to [i] 15:25 Madam z Izieu 1/2 [i] 16:50 Madam z Izieu 2/2 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Eurosong 2009 - videoklipy [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hrdinovia vojny 1/2 [i] 21:50 Hrdinovia vojny 2/2 [i] 23:20 Ochranca 6/65 [i] 00:10 Prípad pre Samanthu 27 [i] 01:05 Miesto činu: Ničenie obrazov [i] 02:35 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:10 Eurosong 2009 - videoklipy [i] 03:30 Ochranca 6/65 [i] 04:20 Sophie Schollová-Napriek všetkému násiliu [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Mesačný svit IV. 8/14 [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Farby mora 1/3 [i] 09:10 Hovoria im Angličania [i] 09:35 Encyklopédia slovenských obcí [i] 10:00 Svätá omša pri príležitosti 800.-tého výročia 1.písomnej zmienky Spišskej Kapituly [i] 11:30 Kľúče od mesta [i] 12:40 Tanečné miniatúry súborov SĽUK a LÚČNICA [i] 13:20 Šesťdesiat rokov po.... [i] 13:50 Konečne bude mier [i] 15:10 Rodný môj kraj [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:00 Táraninky [i] 19:10 Československý filmový týždenník [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Nočný filmový klub [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Cesta do Číny [i] 08:10 Kód 11-14 [i] 10:00 Odvážne srdce [i] 12:00 V mene dieťaťa 1,2/2 [i] 15:50 Nožnicovoruký Edward [i] 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 248 [i] 20:45 PREMIÉRA: Atentát na pápeža [i] 23:10 Mestečko Black River [i] 01:00 Odvážne srdce [i] 02:35 Cesta do Číny [i] 04:15 KRIMI NOVINY 04:50 Nožnicovoruký Edward [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 13,14 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 46 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank V. 7,8 [i] 12:25 SiCKO [i] 14:25 "Hry lásky šálivé" [i] 16:10 Vlak do stanice Nebo [i] 17:30 Esmeralda 121,122 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Sanitka 3 [i] 21:00 Siska 30 [i] 22:00 Chobotnica III. 6 [i] 23:00 Derrick II. 46 [i] 00:00 Pobrežná hliadka IV. [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 9/13 [i] 07:00 All Saints V. 31/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 4/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 9/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 86/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 4/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 10/13 [i] 17:00 All Saints V. 32/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 5/22 [i] 21:00 28 dní [i] 23:00 Uklízeč 10/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 87/219 [i] 01:00 All Saints V. 32/43 [i] 02:00 28 dní [i] 03:45 Uklízeč 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Průmyslový fanatik 1 [i] 05:35 Průmyslový fanatik 2 [i] 06:00 Hry s časem: Polykání ohně [i] 06:25 Miami Ink: Učeň [i] 07:20 Jízda: Podle přání [i] 08:15 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 08:45 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 09:10 Možné i nemožné 5 [i] 10:05 Průmyslový fanatik 1 [i] 10:35 Průmyslový fanatik 2 [i] 11:00 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 11:55 Jízda: ZZ Chop [i] 12:50 Nutné k přežití: Mexiko [i] 13:45 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 14:40 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 15:05 Miami Ink: Rodina [i] 16:00 Pátá rychlost 1 [i] 16:30 Pátá rychlost 2 [i] 17:00 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 17:30 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 18:00 Americký chopper: Miller Electric - část 2 [i] 19:00 Černé zlato 1 [i] 20:00 Špinavé práce 23 [i] 21:00 Výroba prototypů 12 [i] 22:00 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 23:00 Nutné k přežití: Yukon [i] 00:00 Možné i nemožné 6 [i] 01:00 Miami Ink: Rodina [i] 01:55 Výroba prototypů 12 [i] 02:50 Americký chopper: Miller Electric - část 2 [i] 03:45 Pátá rychlost 1 [i] 04:10 Pátá rychlost 2 [i] 04:40 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kde se valí kameny [i] 06:55 Písnička pro mámu [i] 07:30 Kouzelná školka [i] 07:55 Šikulové [i] 08:15 O vodě, lásce a štěstí [i] 09:05 O malíři Adamovi [i] 10:05 Vojtík a duchové [i] 10:50 Dějiny kontra Spejbl [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Život ve vypůjčeném čase [i] 12:25 Kalamity Jane [i] 13:00 O třech ospalých princeznách [i] 14:05 Bludiště [i] 14:35 Návrat domů [i] 15:55 J. Nohavica: Divné století [i] 16:25 Anna Franková 1/2 [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 O Rozárce a zakletém králi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 18/21 [i] 20:55 Musíme si pomáhat [i] 23:00 Uvolněte se, prosím [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Sex ve městě IV 6/18 [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Ohnisko požáru [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:30 Pokušení doktora Burdy [i] 02:50 Vyprávění v pokoji [i] 03:20 Benefice orchestru Karla Vlacha [i] 04:30 I BBC se utne [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 05:30 Správy STV 05:55 Na stopě [i] 06:15 Experiment [i] 06:45 Elfilm [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:30 Bydlení je hra [i] 07:50 Ta naše povaha česká [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kde peníze pomáhají [i] 09:15 Norbert Frýd: Kat nepočká [i] 11:00 Habermannův mlýn [i] 12:00 Romeo, Julie a tma [i] 13:15 Bitva o rozhlas [i] 14:15 Příběh tanku č. 23 [i] 14:30 Evropa dnes [i] 14:50 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 15:00 Skimánie aneb Zpráva o Liberci 2009 [i] 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:40 Cesta za duhou [i] 19:10 Film o filmu Musíme si pomáhat [i] 19:30 Magazín Ligy mistrů [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:45 Komediograf [i] 23:15 I BBC se utne [i] 23:35 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 23:55 Gorodok 9/20 [i] 00:20 Na moll [i] 01:05 Ploština - krvavá paseka [i] 02:05 Kurt Elling [i] 02:50 Brno Open 2009 [i] 03:35 Návrat domů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Skřítek v Central Parku [i] 07:40 ...a zase ta Lucie! [i] 09:15 Pták Ohnivák [i] 11:10 Pekařův císař [i] 12:20 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček? [i] 14:25 Návrat mušketýrů [i] 16:25 Z pekla štěstí 2 [i] 18:30 Ulice 1319, 1320 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taková normální holka [i] 22:00 Nevyřízené účty [i] 23:45 Enigma [i] 01:50 Novashopping 02:10 Tabu [i] 03:40 Včela jménem June [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Teleshopping 06:55 Dexterova laboratoř II 22 [i] 07:20 Alvin a Chipmunkové - Setkání s vlkodlakem [i] 08:40 Pidilidi [i] 10:10 Sůl nad zlato [i] 11:55 Ať žije nebožtík [i] 13:25 Policajt ze školky [i] 15:40 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 17:15 Eva tropí hlouposti [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 2 [i] 20:00 Nepodceňuj blondýnky [i] 21:15 Zelená míle [i] 00:55 Smrt in-line [i] 02:40 Volejte Věštce 04:20 Ve jménu zákona V 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Podivné experimenty [i] 09:00 Teleshop 12:00 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 13:45 Hollywoodské safari [i] 15:15 Doživotní šance [i] 16:50 Tygr a sníh [i] 18:45 Oddball Hall [i] 20:15 Arthur a Minimojové [i] 22:00 Tajemné výstřely [i] 23:40 Pád do tmy [i] 01:20 Pod podlahou [i] 02:50 Poeta [i] 04:30 Hollywoodské safari [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 20:30 Cyklistika [i] 20:45 Snooker [i] 23:15 Extrémní sporty [i] 23:30 Poker [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 19 [i] 06:00 Dotek anděla II 20 [i] 07:00 Dotek anděla II 21 [i] 08:00 Cesta lásky a naděje [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 17 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 16:00 Ochránce I 8 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 9 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 22:00 Danielova dcera [i] 00:00 Stín pochybnosti [i] 02:00 Tajemství mého muže [i] 04:00 Dotek anděla II 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci - Ragby 04 [i] 06:00 Nejkrásnější místa pod hladinou - Modrá perla Sinaje - Egypt 07 [i] 06:30 Nejkrásnější místa pod hladinou - Noční potápění v Karibiku 08 [i] 07:05 Antarktida v jednom kole [i] 08:10 Na úvěr - Christine a Ross 23 [i] 08:40 Na úvěr - Karen 24 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Kancelář M.C. 10 [i] 10:10 Buď já nebo pes  - Busty a Morgan 19 [i] 10:40 Buď já nebo pes - Jodie Marsh 20 [i] 11:10 Co nám prospívá 32 [i] 12:05 Na úvěr - Christine a Ross 23 [i] 12:35 Na úvěr - Karen 24 [i] 13:05 Země krásná neznámá - Galapágy, Guinea-Bissau a souostroví Bijagós 05 [i] 14:05 Nejkrásnější místa pod hladinou - Modrá perla Sinaje - Egypt 07 [i] 14:35 Nejkrásnější místa pod hladinou - Noční potápění v Karibiku 08 [i] 15:05 Muž divočiny - Chlapec divočiny 15 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Kancelář M.C. 10 [i] 17:05 Co nám prospívá 32 [i] 18:05 Antarktida v jednom kole [i] 19:10 Buď já nebo pes  - Busty a Morgan 19 [i] 19:40 Buď já nebo pes - Jodie Marsh 20 [i] 20:15 Pokusní králíci - Úlety 05 [i] 20:45 Pokusní králíci - Liposukce 06 [i] 21:20 Proč je to tak? - Akvárium 15 [i] 22:20 Střety na moři - Operace krupobití 05 [i] 23:20 Jak přežít v Alcatrazu [i] 00:25 Boj o život 05 [i] 01:25 Rolling Stones - Rocková stálice [i] 02:25 Střety na moři - Operace krupobití 05 [i] 03:20 Jak přežít v Alcatrazu [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat - Kolpík bílý / Planika 05 [i] 04:55 Pokusní králíci - Úlety 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 18 [i] 06:00 Once [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy 18 [i] 07:50 Hvězdy padají na Henriettu [i] 09:35 Dannyho parťáci 3 [i] 11:35 Superman: Soudný den [i] 12:50 Dr. Dolittle 3 [i] 14:25 Koření života [i] 16:05 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 17:45 Plán hry [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 20:00 Poslední skotský král [i] 22:00 Hory mají oči 2 [i] 23:25 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 01:00 Gone Baby Gone [i] 02:50 Hexina [i] 04:20 Velký dům [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Marie Antoinetta [i] 12:05 Život v překladu [i] 13:50 Příměří [i] 15:40 Nelly Furtado - Loose [i] 17:05 Nové sčítání hlasů [i] 19:00 Vítejte v KLDR! [i] 20:20 Rocky Balboa [i] 22:00 True Blood - Pravá krev : Podivná láska 1 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev : První ochutnávka 2 [i] 23:55 Vincentův svět IV. : Tým snů 5 [i] 00:25 Osudová sázka [i] 02:15 Šikmá plocha [i] 03:35 Absurdistán [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 4 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 5 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Australské pomezí divočiny [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 19 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 20 [i] 09:00 Veterinární policie Houston: Extrémní záchranné akce [i] 10:00 Miamská veterinární policie: Tři ne tak docela malá prasátka [i] 11:00 SOS živočišné říše 4 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 4 [i] 12:00 Zoopark - africká dramata 5 [i] 13:00 Zvířecí policie: Příběh Brandy [i] 14:00 Hmyz očima Ruuda: Madagaskar - z jiného světa [i] 15:00 Trhlý Mike a Mark: Divoká voda [i] 16:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Nové problémy [i] 16:30 Zoopark - africká dramata 5 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Extrémní záchranné akce [i] 18:00 SOS živočišné říše 5 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 19:00 Surikatí království: Doma je doma [i] 19:30 Opičí život 5 [i] 20:00 Divoká příroda: Chytrý žralok: plavání s Robosharkem [i] 21:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 11 [i] 22:00 Veterinární policie Houston: Záchrana před utrpením [i] 23:00 Veterinární policie Houston: Nečekaná nadílka [i] 00:00 SOS živočišné říše 5 [i] 00:30 Ztřeštěná zvířata 5 [i] 01:00 Surikatí království: Doma je doma [i] 01:30 Opičí život 5 [i] 01:55 Divoká příroda: Chytrý žralok: plavání s Robosharkem [i] 02:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 11 [i] 03:45 Veterinární policie Houston: Záchrana před utrpením [i] 04:40 Veterinární policie Houston: Nečekaná nadílka [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    10:40 Hollywoodský hmyz [i] 12:10 Cesta ke štestí [i] 14:05 Na me se mužeš spolehnout [i] 15:55 Klíce od domu