Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Cigánky 77-78/162 [i] 10:45 Láska jedného kňaza [i] 12:25 Odložený prípad I. 8/23 [i] 13:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 17/22 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 13/24 [i] 15:10 Čistá láska 71-72/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 9/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. 26 [i] 21:25 Duch [i] 23:50 Myšlienky vraha II. 18/23 [i] 00:35 Pištoľník [i] 02:15 Anjel strážny [i] 03:45 Jake a Tlsťoch V. 17/22 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Wolffov revír III. 16/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Veda zajtrajška 14/18 [i] 08:55 Miesto činu: Aida [i] 10:20 Modrá krajina 3/16 [i] 11:20 Modrá krajina 4/16 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 181/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 182/224 [i] 15:25 FOKUS - rodina [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:40 Sila lásky I. 57/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 58/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri 17/25 [i] 22:10 Ruby Jean a Joe [i] 23:50 Ochranca 5/65 [i] 00:35 Prípad pre Samanthu 26 [i] 01:25 Správy STV o 16:00 [i] 01:45 Kto šetrí, má za 3 [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 181/224 [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 182/224 [i] 03:35 Slovensko dnes [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Veda zajtrajška 14/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Mesačný svit IV. 7/14 [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Maťo a princezna Uliana [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 ...a čakalo ich peklo [i] 12:05 Slováci v Bihore II. [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Takto sme sa vydávali... [i] 13:40 Luxusné hotely sveta 2/15 [i] 14:15 Profesionál [i] 14:25 Polícia [i] 14:40 Halali [i] 15:05 Zdravíčko, pán doktor - Ateroskleróza [i] 15:30 Kvarteto [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Večer na tému . . [i] 00:30 Luxusné hotely sveta 2/15 [i] 01:00 Halali [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák 246 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 127 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 5 [i] 11:15 Klaun 19 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 13:15 Chameleón 49 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 3 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 3 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 6 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Kód 11-14 [i] 21:40 Panelák 247 [i] 22:30 100. vydanie: Mafstory [i] 23:30 Noc Mafstory [i] 01:25 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 6 [i] 02:10 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 3 [i] 02:50 PRVÉ NOVINY 03:20 Kráľovská nemocnica [i] 04:45 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 11,12 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 45 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank V. 5,6 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Zmätok v srdci 11,12 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 119,120 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:20 ŠPORT 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Hviezdne kino: "Hry lásky šálivé" [i] 21:50 Lampa [i] 00:25 Derrick II. 45 [i] 01:25 Pobrežná hliadka IV. [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 8/13 [i] 07:00 All Saints V. 30/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 3/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 8/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 85/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 3/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 9/13 [i] 17:00 All Saints V. 31/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 4/22 [i] 21:00 Alias V. 12/17 [i] 22:00 Boj o čas 6/13 [i] 23:00 Uklízeč 9/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 86/219 [i] 01:00 All Saints V. 31/43 [i] 02:00 Alias V. 12/17 [i] 02:50 Boj o čas 6/13 [i] 03:40 Uklízeč 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Na ostří pily 1 [i] 06:00 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 06:25 Miami Ink: Dospívání [i] 07:20 Jízda: Špatná kontrola [i] 08:15 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 08:45 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 09:10 Možné i nemožné 4 [i] 10:05 Na ostří pily 1 [i] 11:00 Z ubožáka boháčem, americký styl 6 [i] 11:55 Jízda: Podle přání [i] 12:50 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 13:45 Hubitelé havěti: Hory mají krysy [i] 14:40 Hry s časem: Polykání ohně [i] 15:05 Miami Ink: Učeň [i] 16:00 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 17:00 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 17:30 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 18:00 Americký chopper: Miller Electric - část 1 [i] 19:00 Průmyslový fanatik 1 [i] 19:30 Průmyslový fanatik 2 [i] 20:00 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 21:00 Vězněm v cizině 4 [i] 22:00 Posledních 24 hodin: Nicole Brownová Simpsonová [i] 23:00 Nutné k přežití: Mexiko [i] 00:00 Možné i nemožné 5 [i] 01:00 Miami Ink: Učeň [i] 01:55 Vězněm v cizině 4 [i] 02:50 Americký chopper: Miller Electric - část 1 [i] 03:45 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 04:40 Jak to dělají?: Koberec/lego [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Veselý rozvod [i] 10:45 Praha jak ji mám rád [i] 11:35 Merci monsieur Marceau [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:45 Dotek anděla III 16/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 12/22 [i] 15:25 Zašlapané projekty [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jasoň červenooký [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood III 10/12 [i] 00:00 Na moll [i] 00:45 Dotek anděla III 16/30 [i] 01:30 Hotel Babylon III 2/8 [i] 02:25 Pětka v Pomeranči [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech Brno 03:40 Události v regionech Ostrava [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Jazzová party Viklického a Barty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 09:35 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele [i] 10:30 Neobyčejné životy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Čerte, drž se svého kopyta! [i] 13:55 Bludiště [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Klíč [i] 20:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 22:45 Zašlapané projekty [i] 23:05 Berlín, Alexandrovo náměstí 7/14 [i] 00:05 Olověná bublina 6/6 [i] 00:35 Davidův příběh [i] 02:10 V. Trojan: Zlatá brána [i] 03:45 Film point [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 56 [i] 09:35 Srdcová sedma [i] 11:40 Beze stopy II 17 [i] 12:35 Komisař Rex II 12 [i] 13:35 Ženatý se závazky 49 [i] 14:10 Kobra 11 X 12 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 4 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla 8 [i] 18:30 Ulice 1317, 1318 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 109 [i] 21:15 Druhá šance 11 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 17 [i] 23:05 Žralok útočí [i] 00:50 Kriminálka Miami II 4 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Tyjátr [i] 03:45 Monarcha: Motýl cestovatel [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Sauna - Někdo to rád horké [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 21 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 8 [i] 07:55 Přátelé V 24 [i] 08:25 M*A*S*H 64 [i] 08:50 M*A*S*H 65 [i] 09:20 Odpadlík V 4 [i] 10:15 Právo a pořádek V 21 [i] 11:10 To je vražda, napsala VI 18 [i] 12:10 Drzá Jordan I 5 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 9 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 8 [i] 14:05 Čarodějky III 15 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 18 [i] 15:55 Kouzelné léto [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé VI 1 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy III 72 [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:25 Chirurgové V 1 [i] 23:20 Instinkt zabijáka 1 [i] 00:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 7 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Ve jménu zákona IV 17 [i] 03:40 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Real je naše vášeň [i] 09:00 Teleshop 12:00 Podivné experimenty [i] 13:55 Mladý dračí ninja 2. [i] 15:25 Přistání naslepo [i] 17:05 Prostě spolu [i] 18:45 Horká čokoláda [i] 20:20 Tygr a sníh [i] 22:15 Obchodník se smrtí [i] 00:15 Pod podlahou [i] 01:45 Vražedná rasa [i] 03:10 Šňup [i] 04:50 Mladý dračí ninja 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro Wrestling [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 17 [i] 06:00 Dotek anděla II 18 [i] 07:00 Dotek anděla II 19 [i] 08:00 Vánoční pohlednice [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 16 [i] 11:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 13:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 3 [i] 16:00 Ochránce I 7 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 8 [i] 18:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 20:00 Drzá Jordan IV 11 [i] 21:00 Ochránce I 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 15 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru IX 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 15 [i] 02:00 Zápas o mou dceru [i] 04:00 Dotek anděla II 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Pokusní králíci - Jako Galileo 02 [i] 06:00 Nejkrásnější místa pod hladinou - Sestup do nitra vulkánu - Cape Verde 05 [i] 06:30 Nejkrásnější místa pod hladinou - Vraky japonské flotily - Filipíny 06 [i] 07:05 Hlasy džungle [i] 08:10 Na úvěr - Gillian a Ed 21 [i] 08:40 Na úvěr - Kim a Kevin 22 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Přízemí Charlese a Cathy 09 [i] 10:10 Buď já nebo pes  - Dánští velikáni 17 [i] 10:40 Buď já nebo pes  - Bailey a Crufts 18 [i] 11:10 Co nám prospívá 31 [i] 12:05 Na úvěr - Gillian a Ed 21 [i] 12:35 Na úvěr - Kim a Kevin 22 [i] 13:05 Země krásná neznámá 04 [i] 14:05 Nejkrásnější místa pod hladinou - Sestup do nitra vulkánu - Cape Verde 05 [i] 14:35 Nejkrásnější místa pod hladinou - Vraky japonské flotily - Filipíny 06 [i] 15:05 Muž divočiny - Bůh moří 14 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Přízemí Charlese a Cathy 09 [i] 17:05 Co nám prospívá 31 [i] 18:05 Tajgou v tygřích stopách [i] 19:10 Buď já nebo pes  - Dánští velikáni 17 [i] 19:40 Buď já nebo pes  - Bailey a Crufts 18 [i] 20:15 Pokusní králíci - Zelenáči v Seattlu 03 [i] 20:45 Pokusní králíci - Ragby 04 [i] 21:20 Proč je to tak? - Letiště 14 [i] 22:20 Střety na moři - Obrněnci 04 [i] 23:20 Podsvětí amerických měst - Philadelphia 04 [i] 00:25 Boj o život 04 [i] 01:30 Sexuální revoluce - Zkažená láska 04 [i] 02:25 Střety na moři - Obrněnci 04 [i] 03:20 Podsvětí amerických měst - Philadelphia 04 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat - Vrány 04 [i] 04:50 Pokusní králíci - Zelenáči v Seattlu 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 BAFTA Film Awards 2009 [i] 07:55 Před kamerou 19 [i] 08:25 Malý zrádce [i] 09:55 Řeč nepřítele [i] 11:45 Bělásek [i] 13:35 Hairspray [i] 15:30 Kněz je poděs [i] 17:00 Once [i] 18:25 Mimzy [i] 20:00 Na stojáka 57 [i] 20:30 Vítejte v KLDR! [i] 21:50 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 23:20 Dokonalý trik [i] 01:30 Skrytá identita [i] 03:55 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 11:35 Poslední den na obzoru [i] 13:05 Po hlavě [i] 15:10 Muž s dvěma mozky [i] 16:40 Marie Antoinetta [i] 18:40 Život v překladu [i] 20:20 X-Men: Poslední vzdor [i] 22:00 Mafiánské hity [i] 23:30 Leda ve snu [i] 01:00 Srdce v oblacích [i] 02:35 X-Men: Poslední vzdor [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 3 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 4 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Steve a drak [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 17 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 18 [i] 09:00 Veterinární policie Houston: Nad rámec povinností [i] 10:00 Miamská veterinární policie: Krokodýl na dálnici [i] 11:00 SOS živočišné říše 3 [i] 11:30 Ztřeštěná zvířata 3 [i] 12:00 Přirozený svět: Tygři smaragdového [i] 13:00 Zvířecí policie: Další šance [i] 14:00 Hmyz očima Ruuda: Zábavný hmyz [i] 15:00 Život savců: Masožravci [i] 16:00 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Přednost specialisty [i] 16:30 Zoopark - africká dramata 4 [i] 17:00 Veterinární policie Houston: Nad rámec povinností [i] 18:00 SOS živočišné říše 4 [i] 18:30 Ztřeštěná zvířata 4 [i] 19:00 Surikatí království: Železná dáma [i] 19:30 Opičí život 4 [i] 20:00 Zoopark - africká dramata 5 [i] 21:00 Nezkrotná příroda: Útok kobry [i] 22:00 Veterinární policie Houston: Extrémní záchranné akce [i]