Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Cigánky 75-76/162 [i] 10:40 Právo na život [i] 12:30 Odložený prípad I. 7/23 [i] 13:25 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 16/22 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 12/24 [i] 15:15 Čistá láska 69-70/170 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex IV. 8/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Kabrioleto s Markízou [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:20 Evanjelium podľa vraha [i] 23:10 Prioritný cieľ [i] 00:50 Anděl svádí ďábla [i] 03:15 Jake a Tlsťoch V. 16/22 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Wolffov revír III. 15/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Veda zajtrajška 13/18 [i] 08:25 Inšpektor Coliandro 4/4 [i] 10:10 Modrá krajina 1/16 [i] 11:10 Modrá krajina 2/16 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Varení pečení [i] 13:55 Bianca - cesta za šťastím 179/224 [i] 14:40 Bianca - cesta za šťastím 180/224 [i] 15:25 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Kto šetrí, má za 3 [i] 16:45 Sila lásky I. 55/313 [i] 17:35 Sila lásky I. 56/313 [i] 18:20 Domáci majstri [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:05 Miesto činu: Aida [i] 00:35 Ochranca 4/65 [i] 01:25 Prípad pre Samanthu 25 [i] 02:15 Správy STV o 16:00 [i] 02:40 Kto šetrí, má za 3 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 179/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Veda zajtrajška 13/18 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy STV [i] 05:30 Správy z regiónov - [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:20 Mesačný svit IV. 6/14 [i] 07:10 Národnostný magazín Mix [i] 07:35 Národnostné správy - mix [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 O deťoch a zvieratkách [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Planéta Zem II. 6 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Takto sme sa vydávali... [i] 13:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945 9/26 [i] 13:50 Môj dom - môj hrad [i] 14:30 Luxusné hotely sveta 1/15 [i] 14:55 Elixír [i] 15:20 Test magazín [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 MS v hokeji [i] 19:00 Rozprávanie stromov - Brest - dar kráľovský [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 MS v hokeji [i] 23:00 Prekliaty služobník lásky [i] 00:30 Luxusné hotely sveta 1/15 [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Panelák 245 [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 PROMI NOVINY [i] 08:15 Súdna sieň - skryté titulky [i] 09:15 MacGyver 126 [i] 10:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 4 [i] 11:15 Klaun 18 [i] 12:15 C. S. I. : Kriminálka Miami I. 24/24 [i] 13:15 Chameleón 48 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 2 [i] 15:15 Myšlienky vraha I. 2 [i] 16:15 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - skryté titulky [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák 246 [i] 20:45 Ako som prežil - skryté titulky 6 [i] 21:45 Kosti III. 3 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Dexter - skryté titulky 10 [i] 00:00 Američan [i] 02:00 Črepiny [i] 02:25 Črepiny [i] 02:30 KRIMI NOVINY 02:55 KRIMI NOVINY 03:20 Američan [i] 04:45 MacGyver [i] 04:50 MacGyver [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Pobrežná hliadka IV. 9,10 [i] 09:20 Varí vám to [i] 09:50 Derrick II. 44 [i] 10:50 Dr. Stefan Frank V. 3,4 [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Chlapci a chlapi 5 [i] 14:40 Mravnostné oddelenie II. 8 [i] 15:25 Posledný svedok 19,20 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Esmeralda 117,118 [i] 19:00 KRIMI NOVINY "N" 19:30 NOVINY TV JOJ "N" 20:00 Romantická streda: V mene lásky [i] 21:30 Zmätok v srdci 11,12 [i] 00:50 Derrick II. 44 [i] 01:55 Pobrežná hliadka IV. [i] 03:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy II. 7/13 [i] 07:00 All Saints V. 29/43 [i] 08:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 4/20 [i] 10:00 Třetí hlídka V. 2/22 [i] 11:00 Vodní krysy II. 7/13 [i] 12:00 Noční show Davida Lettermana 84/219 [i] 13:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 4/20 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 2/22 [i] 16:00 Vodní krysy II. 8/13 [i] 17:00 All Saints V. 30/43 [i] 18:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 20:00 Třetí hlídka V. 3/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 10/20 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 6/20 [i] 23:00 Uklízeč 8/13 [i] 00:00 Noční show Davida Lettermana 85/219 [i] 01:00 All Saints V. 30/43 [i] 02:00 CSI: New York V. 10/20 [i] 02:50 All Saints V. 5/43 [i] 03:40 Uklízeč 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Extrémní výbuchy 1 [i] 06:00 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 06:25 Miami Ink: Na památku [i] 07:20 Jízda: Svazek [i] 08:15 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 08:45 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 09:10 Možné i nemožné 3 [i] 10:05 Extrémní výbuchy 1 [i] 11:00 Soutěž stavitelů motorek: Paul Yaffe proti Davu Perewitzovi [i] 11:55 Jízda: Špatná kontrola [i] 12:50 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 13:45 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 14:40 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 15:05 Miami Ink: Dospívání [i] 16:00 Z ubožáka boháčem, americký styl 6 [i] 17:00 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 17:30 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 18:00 Americký chopper: Váleční zajatci/nezvěstní vojáci - část 3 [i] 19:00 Na ostří pily 1 [i] 20:00 Hubitelé havěti: Hory mají krysy [i] 21:00 Proti všem živlům 1 [i] 22:00 Zničeno ve vteřině 13 [i] 22:30 Zničeno ve vteřině 14 [i] 23:00 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 00:00 Možné i nemožné 4 [i] 01:00 Miami Ink: Dospívání [i] 01:55 Proti všem živlům 1 [i] 02:50 Americký chopper: Váleční zajatci/nezvěstní vojáci - část 3 [i] 03:45 Z ubožáka boháčem, americký styl 6 [i] 04:40 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:30 Okénko od pí Olgy Scheinpflugové [i] 11:45 Chvíle pro písničku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když...? [i] 13:45 Dotek anděla III 15/30 [i] 14:35 Soudkyně Amy VI 11/22 [i] 15:15 Kde peníze pomáhají [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 18/26 [i] 16:15 Kevin [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Nesyt [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Hotel Babylon III 2/8 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Kobova garáž 2/2 [i] 00:40 Dotek anděla III 15/30 [i] 01:25 Hledání ztraceného času 3 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Sabotáž [i] 03:25 Tajné akce StB 17/40 [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Kultura v regionech 04:35 Nehasit! Hořím! [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Fokus ČT24 [i] 10:00 Soutine [i] 10:55 Svět zázraků: Ushuaia 21/26 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 25/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:05 Ztraceni [i] 16:00 MS v hokeji 2009 Švýcarsko [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique III 5/9 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Elfilm [i] 20:25 FC Chelsea - FC Barcelona [i] 23:00 Davidův příběh [i] 00:40 Letní příběh [i] 02:30 Divadlo žije! [i] 02:55 Q [i] 03:20 Terra musica [i] 04:05 Městské divadlo, které tančí, mluví a zpívá [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Zorro: Meč a růže 55 [i] 09:35 Komisařka Diana Carrová [i] 11:40 Beze stopy II 16 [i] 12:40 Komisař Rex II 11 [i] 13:40 Ženatý se závazky 48 [i] 14:10 Kobra 11 X 11 [i] 15:10 Hvězdná brána VIII 3 [i] 16:05 Las Vegas: Kasino III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Vražedná čísla 7 [i] 18:30 Ulice 1315, 1316 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Beze stopy VII 17 [i] 21:35 Odložené případy VI 9 [i] 22:30 Jako pavouk [i] 00:20 Zakázané radovánky [i] 01:50 Novashopping 02:10 112 [i] 02:40 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Dexterova laboratoř II 20 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:30 Deník zasloužilé matky I 7 [i] 07:55 Přátelé V 23 [i] 08:25 M*A*S*H 62 [i] 08:50 M*A*S*H 63 [i] 09:20 Odpadlík V 3 [i] 10:15 Právo a pořádek V 20 [i] 11:10 To je vražda, napsala VI 17 [i] 12:10 Drzá Jordan I 4 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky I 8 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 7 [i] 14:05 Čarodějky III 14 [i] 15:00 Zoufalé manželky II 17 [i] 15:55 Nad oblaky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Přátelé V 24 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince IV 13 [i] 23:20 Šéf je mrtvý [i] 01:35 Volejte Věštce 03:15 Ve jménu zákona IV 16 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Zloději času [i] 09:00 Teleshop 12:00 Real je naše vášeň [i] 13:35 Mladý dračí ninja [i] 15:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 16:50 Sólokapr [i] 18:30 Doživotní šance [i] 20:05 Prostě spolu [i] 21:45 Poeta [i] 23:25 Hranice smrti [i] 01:15 Freeman: Plačící drak [i] 02:55 Podsvětí hudby [i] 04:30 Mladý dračí ninja [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Watts [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:45 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 23:35 Olympiáda [i] 00:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 15 [i] 06:00 Dotek anděla II 16 [i] 07:00 Dotek anděla II 17 [i] 08:00 Na jeden večer [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 15 [i] 11:00 Expert na vraždu [i] 13:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 2 [i] 16:00 Ochránce I 6 [i] 17:00 Drzá Jordan IV 7 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Drzá Jordan IV 10 [i] 21:00 Ochránce I 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 14 [i] 23:00 Vraždy v Midsomeru IX 2 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 14 [i] 02:00 Dotek hrůzy [i] 04:00 Dotek anděla II 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nejkrásnější místa pod hladinou - Maledivy 03 [i] 06:30 Nejkrásnější místa pod hladinou - Sharm El Sheik - Egypt 04 [i] 07:05 Tajuplná říše včel [i] 08:10 Na úvěr - Lisa a AJ 19 [i] 08:40 Na úvěr - Brooke 20 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové - Ložnice Grace a Donatta 08 [i] 10:10 Buď já nebo pes  - Red, Jasper 15 [i] 10:40 Buď já nebo pes  - Teddy Pom Pom 16 [i] 11:10 Co nám prospívá 30 [i] 12:05 Na úvěr - Lisa a AJ 19 [i] 12:35 Na úvěr - Brooke 20 [i] 13:05 Země krásná neznámá 03 [i] 14:05 Nejkrásnější místa pod hladinou - Maledivy 03 [i] 14:35 Nejkrásnější místa pod hladinou - Sharm El Sheik - Egypt 04 [i] 15:05 Muž divočiny 13 [i] 16:05 Renovace Debbie Travisové - Ložnice Grace a Donatta 08 [i] 17:05 Co nám prospívá 30 [i] 18:05 Medvědí sirotci z tajgy [i] 19:10 Buď já nebo pes  - Red, Jasper 15 [i] 19:40 Buď já nebo pes  - Teddy Pom Pom 16 [i] 20:15 Pokusní králíci - Mořská nemoc 01 [i] 20:45 Pokusní králíci - Jako Galileo 02 [i] 21:20 Proč je to tak? - Kasino 13 [i] 22:20 Střety na moři - Železní muži na dřevěných lodích 03 [i] 23:20 Podsvětí amerických měst - Las Vegas 03 [i] 00:25 Boj o život 03 [i] 01:30 Sexuální revoluce - Dělej si, co chceš 03 [i] 02:25 Střety na moři - Železní muži na dřevěných lodích 03 [i] 03:20 Podsvětí amerických měst - Las Vegas 03 [i] 04:15 Divoká zvěř Karpat - Kamzík / Svišť 03 [i] 04:50 Pokusní králíci - Mořská nemoc 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 17 [i] 06:00 Americká kratochvíle [i] 07:50 Přistižen při činu [i] 09:25 Divoké vlny [i] 10:50 Návrat lásky [i] 12:45 Malý zrádce [i] 14:15 Jack [i] 16:10 Řeč nepřítele [i] 17:55 Wing Commander [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 18 [i] 20:00 Pan tělocvikář [i] 21:25 Pod povrchem [i] 23:30 Deník zabijáka [i] 01:00 Úžasný den [i] 02:30 Diane Arbus: Příběh jedné obsese [i] 04:30 Pan tělocvikář [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ghost Rider [i] 11:45 Romero a Julie [i] 13:15 Vánoční únos [i] 14:45 Divočáci [i] 16:20 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 17:50 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 20:30 Velká láska III. : Sousedská párty 1 [i] 21:30 Vincentův svět IV. : Tým snů 5 [i] 22:00 Krédo [i] 23:25 Dopisy z Iwo Jimy [i] 01:40 Přízraky Abu Ghraib [i] 03:00 Tři malá prasátka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše 2 [i] 06:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 3 [i] 07:00 Lovec krokodýlů: Plazi hlubin - ještěři [i] 08:00 Nejzábavnější zvířata na zemi 15 [i] 08:30 Nejzábavnější zvířata na zemi 16 [i] 09:00 Veterinární policie Houston: Náhodná setkání